Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-04-2013, 21:15   #1
 
Morior's Avatar
 
Reputacja: 1 Morior nie jest za bardzo znanyMorior nie jest za bardzo znany
[komentarze i materiały] Wojna dusz.

Witam! Zaczynamy zabawę. Pierwsze o co chciałbym was poprosić, to żeby każdy w tym temacie opisał wygląd i napisał, co wiedzą o jego postaci inni. I wklejcie swoje karty postaci do swoich profili w temacie sesji. Zaraz wyślę wam na priv link do google doca. I moglibyście pomyśleć już o avatarach. Nie jest to wymagane, ale na pewno umila rozgrywkę.

Tutaj są opisy kapitanów:
1. oddział - Vadas Hari - kapitan głównodowodzący to starszy człowiek średniego wzrostu, ma siwe, średniej długości włosy. Mimo jego ogromnej mocy, wiele osób uważa go za słabego dowódcę, szczególnie ze względu na podeszły wiek, chociaż są też tacy, którzy są mu całkowicie posłuszni. Katana kapitana ma złotą rękojeść, co podkreśla jego pozycję. Po Seireitei rozchodzą się plotki o zmianie dowódcy, pretendentem do objęcia tego stanowiska jest kapitan 13. oddziału. Wszechkapitan jest spokojny, opanowany, ale uparty i niezbyt rozważny w swoich decyzjach.
2. oddział - Masama Verand - kapitan 2. dywizji ma bardzo krótko ostrzyżone włosy, jego strój nie odbiega niczym od standardowego ubrania dowódcy. Jest bardzo honorowy. Słynie z ogromnej zręczności w walce wręcz. Jest dość wysoki.
3. oddział - Vaneli Torus - dowódca 3. oddziału jest wysoki i ma długie czarne włosy, sięgające do ramion i zarost. Jest on zdecydowanie najmniej przyjaznym kapitanem. Zdaje się nic sobie nie robić z rozkazów, zazwyczaj nie stawia się na zebraniach. Jest zbyt szczery i bezpośredni. Nie ufa nikomu i nikt nie ufa jemu. Na twarzy ma wielką ranę, nie wiadomo kto lub co mu ją zadało. Ze strachu przed nim, nikt nie próbuje nawet poruszać tego tematu.
4. oddział - Aniela Eingeal - pani kapitan 4. oddziału to piękna kobieta o długich, blond, falowanych włosach i niebieskich oczach. Jest przyjacielska, opiekuńcza i jako jedna z niewielu kapitanów ma poczucie humoru. Słynie z wysokich umiejętności leczniczych.
5. oddział - Misterio - najbardziej tajemniczy z kapitanów. Nosi czarny kaptur, którym zasłania swoją bladą twarz i krótkie czarne włosy. Odzywa się bardzo rzadko. Jako jedyny nie nosi przy sobie żadnej broni. Jego prawdziwe imię i nazwisko jest nieznane.
6. oddział - Veloci Aida - piękna, drobna kobieta o czarnych, zawiązanych w dwa warkocze włosach. Jej kimono jest krótsze i bardziej skąpe od strojów innych shinigami. Jest bardzo dumna, wierna i oddana ideałom. Słynie z ogromnej szybkości.
7. oddział - dowódca tego oddziału nie żyje.
8. oddział - David Force -silny, umięśniony, wysoki, łysy, niezbyt mądry kapitan. Uważa, że wszystkie sprawy należy rozwiązywać siłą. Jest poważny i skrupulatnie wykonuje rozkazy.
9. oddział - Venom - kapitan posiada imię i nazwisko, którego się zrzekł na rzecz pseudonimu Venom. jest niezwykle awanturniczy i brutalny. Ma czarnego irokeza, reszta jego głowy jest ogolona. Nie ma ręki, chodzą pogłoski, że została ona ucięta przez dowódcę 3. oddziału.
10. oddział - Hiniga Sabo - ma krótkie brązowe włosy i brodę. Jest porywczy, ale w gruncie rzeczy wierny i posłuszny rozkazom. Był przyjacielem zmarłego kapitana.
11. oddział - Anathiel Kenpachi - umięśniony, wąsaty mężczyzna. Ma łysinę na środku głowy. Jego miecz w zapieczętowanej formie jest toporem. Jest poważny i uwielbia walkę.
12. oddział - Mala Teadus - Nosi okulary i ma ciemne, średniej długości włosy. Jego haori przypomina fartuch lekarski. Jest inteligentny, ale niezbyt odważny
13. oddział - Salvei Kar - dowódca o siwych włosach, przykrytych czarną chustą. Uchodzi za najmądrzejszego z dowódców i jest uważany za najlepszego kandydata na nowego wszechkapitana. Jest bystry, spostrzegawczy, rozsądny i ma zdolności przywódcze.

Tutaj są wszystkie zaklęcia:
Kidō - Bleach Wiki - Your guide to the Bleach manga and anime series

Informajce na temat graczy. Podziękowania dla mlecyka.

Tadayie Judama – 3 oficer; 1 oddział
(Boreiro)
Nie ma znajomych, nikt nie zna go prywatnie. Często spotykany w pobliżu kapitana głównodowodzącego.
Facet koło czterdziestki. Bardzo krótko ścięta fryzura, widoczne duże zakola. Wypielęgnowana broda plus wąsy. Brązowe oczy. Średniego wzrostu. Jego shikai pozwala tworzyć klona i przenosić się poza czasoprzestrzeń.

Koji Aizawa – porucznik; 2 oddział
(Astarot)
Młodo wyglądający, piwne oczy, wiecznie rozczochrane czarne włosy. Na bicepsie
tatuaż węża oplatającego rękę. Zanpakutou nosi na plecach.

Faust Shibaha – 4 oficer; 2 oddział
(mlecyk)
Oddany oddziałowi i kapitanowi. Bez ambicji do awansu.
Jest słaby, ale najszybszy z oficerów. Manipulacja dźwiękiem i iluzje.
Faust jest dość niski, trzyma się standardowego ubioru bogów. Nie ma włosów, a zamiast nich z głowy wyrastają mu krucze pióra. Zanpakuto zawsze nosi na plecach.

Mant Hakara – 3 oficer; 3 oddział
(Vilir)
Nie lubi oddziału 8ego. Jego kapitan nie przepada za nim. Uważa się za tancerza.
Najlepsze shunpo wśród Shinighami?
Średniego wzrostu o długich czarnych włosach. Chodzi w czerwonym płaszczu i czarnych spodniach. Na szyi zawiązaną ma błękitną wstążkę.

Kanezane Sugawara – porucznik; 5 oddział
(Kyuke)
Bardzo honorowy. Stara się stronić od ludzi, ale nie udaje mu się to w momentach, w których Nishimura nakłania go na sake. Zbyt porywczy charakter i wdaje się w każdą możliwą bójkę. Jest pełen energii i ożywiony w deszczowe, ponure dni.
Nikt prócz Kazuto (4of; 9od) i kapitanów nie wie dlaczego tak jest, choć ma to związek z jego mocami.
Beznadziejny w walce na miecze, bo preferuje pięści i swoją kosę.
Katana ma czarną, przeplataną rękojeść i tsubę w kształcie krzyża. Jego formą shikai jest kosa. Czarne włosy sięgające ramion, zielone oczy i przeciętna budowa, ma około 190cm wzrostu. Ubrany w zwykłe kimono shinighami.

Rei Aoki – 3 oficer; 5 oddział
(feenat – obecnie nie wiadomo czy będzie kontynuować grę – brak czasu)
Uwielbia wylegiwać sie w promieniach słonecznych.
Dźwiękowe ataki. Polega na szybkości.
Nie posiada katany, a No-dachi (miecz dwureczny, przewieszony przez ramie na plecach) – 1,4 m ostrze, jelec okrągły, ażurowy w liście bluszczu, rękojeść niebiosko –biała, na końcu przywieszony mały srebrny dzwoneczek.
Niska, dziewczyna 1,6m , o niebieskich oczach, długich za pupe białych włosach.

Nishimura Kyousuke – porucznik; 6 oddział
(adamed)
Osoba towarzyska i lubiąca sie czasami napić. Kocha walkę.
Jedyna osoba dorównująca szybkością swojej Pani kapitan.
Jest w średnim wieku, ma czarne długie włosy spięte w kucyk i bliznę na twarzy, i zawsze ma przy boku dwa piękne miecze.

Shōnetsu Jigoku. – porucznik; 7 oddział
(darth)
Zazwyczaj poważny. Znany jako doskonały przywódca wojskowy. Charyzmatyczny, choć bezlitosny dla swych przeciwników.
Nikt, za wyjątkiem porucznika 12 oddziału, nigdy nie widział by uwolnił on swoje Shikai. Po całym Seireitei krążą plotki na temat jego zdolności.
Wyglądający na późną trzydziestkę, przystojny mężczyzna o długich białych włosach. Ma całkowicie czarne oczy. Zanpakutou to katana obita w drewno.

Kageyama Manzo - 3 oficer; 7 oddział
(Jaśmin)
Znany jest też z zamiłowania do haiku i latawców. Podobno był przyjacielem kapitana 7 oddziału.
Jego głównym wyróżnikiem jest ogromna tusza. W walce posługuje się dużym wachlarzem bojowym tessen, ponoć w shikai zmniejsza się on do rozmiaru zwykłego ręcznego wachlarza.

Harukaze Kazuto – 4 oficer; 7 oddział
(JUCHAAS)
Wesoły i lubiący zabawę ale leniwy. Nie cierpki papierkowej roboty, której ma dużo. Zna się z Nishimurą (por; 6od) i Sugawarą (por; 5od) od akademii shinigami, uważa ich za przyjaciół i uwielbia z nimi pić.
Na plecach nosi swoją katanę z czarną klingą, jej rękojeść jest owinięta białym bandażem. Jest wysokim mężczyzną z czarnymi, krótkimi włosami, lekkim zarostem i szarymi oczami. Nosi zwykły mundur shinighami z lekko rozpiętą górną częścią munduru, na szyi nosi srebrny łańcuszek na którym wisi srebrna moneta, lewą rękę ma obwiązaną, do łokcia, bandażem.

Ika Daeru – porucznik; 12 oddział
(Ptero)
Najinteligentniejszy poza swoim kapitanem, co często zbyt mocno stara się udowodnić.
Nikt do końca nie wie jak działa jego shikai, mimo, że często go używa – jest wtedy mieczem o złotej rękojeści i złotej pochwie.
Zamiast stroju shinighami garnitur i kapelusz, gdyż twierdzi, że tak jest bardziej stylowo.

Scarlet Rose – oficer; 13 oddział
(Ellien – problemy z kontem na forum)
 

Ostatnio edytowane przez Morior : 30-04-2013 o 16:12.
Morior jest offline  
Stary 24-04-2013, 21:22   #2
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
Witam wszystkich współgraczy oraz MG i życzę miłej gry

Swój wygląd i to ile wiedzą o mnie inni napisze jutro,a avatara już znalazłem
 
Vilir jest offline  
Stary 24-04-2013, 21:29   #3
 
Morior's Avatar
 
Reputacja: 1 Morior nie jest za bardzo znanyMorior nie jest za bardzo znany
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
Link po prostu umieszczam tutaj. Na następny raz: orientuje się ktoś czy da się wysłać wiadomość do wszystkich uczestników sesji bez wpisywania ich nicków? I jeszcze jedna sprawa, z tego co widzę, to nie ma tu takiego użytkownika jak Ellien. Szkoda, bo dostałem naprawdę dobrą kartę postaci. Mam nadzieję, że się jeszcze w jakiś sposób odezwie.

EDIT: Zmienione, można edytować.
 

Ostatnio edytowane przez Morior : 24-04-2013 o 21:42.
Morior jest offline  
Stary 24-04-2013, 21:30   #4
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Włącz tak, żeby każdy z linkiem mógł modyfikować .
Tak w ogóle to witam wszystkich i powodzenia w nie umieraniu.
 
pteroslaw jest offline  
Stary 25-04-2013, 10:56   #5
 
mlecyk's Avatar
 
Reputacja: 1 mlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłość
Witam.
Będzie nas tu trochę grało, ciekawe jak pójdzie z ogarnianiem tego wszystkiego.

Dla mnie jest to pierwsza sesyja na forum, więc mam nadzieję, że się nie wygłupię.
Pozdrawiam i życzę miłej gry

PS: z awatarem mam problem bo nie mogę znaleźć niczego odpowiedniego, później jeszcze poszukam, może przerobię jakiś inny obrazek, żeby go dostosować...
Wygląd i resztę informacji uzupełnię później lub dopiero wieczorkiem.

PS2: Morior, może skopiuj do głównego posta listę graczy: nick - imię postaci - ranga i oddział ?
 

Ostatnio edytowane przez mlecyk : 25-04-2013 o 11:01.
mlecyk jest offline  
Stary 25-04-2013, 12:16   #6
 
Morior's Avatar
 
Reputacja: 1 Morior nie jest za bardzo znanyMorior nie jest za bardzo znany
Jak wszyscy opiszą swój wygląd i to co inni o nich wiedzą, to zrobię taką rozpiskę. Co do avatara, to raczej ciężko będzie znaleźć coś z twoją fryzurą, ale spróbuj. Niezbadane są czeluści internetu.
 
Morior jest offline  
Stary 25-04-2013, 16:26   #7
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
Zaszczytnie jako pierwszy odpowiem na prośbę MG

Mant Hakara to średniego wzrostu shinigami o długich czarnych włosach. Chodzi w czerwonym płaszczu i czarnych spodniach. Na szyi zawiązaną ma błękitną wstążkę.
Schinigami wiedzą o Mancie, że należy do 3 oddziału, a jego kapitan za nim nie przepada. Powszechnie znanym faktem jest również to, że Mant uważa się za tancerza. Chodzi często otoczony grupą członków 3 oddziału i nie lubi oddziału 8.

To są chyba wszystkie informacje jakie wiedzą o Mancie przeciętni shinigami
 
Vilir jest offline  
Stary 25-04-2013, 19:59   #8
 
Feenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Feenat nie jest za bardzo znanyFeenat nie jest za bardzo znany
To teraz moja kolej.
Rei Aoki, trzeci oficer 5 oddziału. Niska, dziewczyna 1,6m , o niebieskich oczach, długich za pupe białych włosach. Nie posiada katany, a No-dachi (miecz dwureczny, przewieszony przez ramie na plecach) – 1,4 m ostrze, jelec okrągły, ażurowy w liście bluszczu, rękojeść niebiosko –biała, na końcu przywieszony mały srebrny dzwoneczek. Dzwoneczek wesoło dzwoni jej przy uchu.
Uwielbia wylegiwac sie w promieniach slonecznych. Malomowna, bezkonfliktowa, z wiecznie usmiechnietymi oczyma. Sprawia wrazenie sympatycznej, ale jak jest do konca...to na prawde nie wiadomo
To w sumie tyle ode mnie
 
Feenat jest offline  
Stary 25-04-2013, 20:22   #9
 
Vilir's Avatar
 
Reputacja: 1 Vilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwuVilir jest godny podziwu
Spojrzałem na twój opis i czuję się trochę zawstydzony
 
Vilir jest offline  
Stary 25-04-2013, 20:47   #10
 
Feenat's Avatar
 
Reputacja: 1 Feenat nie jest za bardzo znanyFeenat nie jest za bardzo znany
Vilir, niepotrzebnie Twój opis rownie zacny jest.
Do MG, moze sie czepiam, ale ciezko mi "wystartowac" bez opisu sytuacji Nie wiem jaki miales zamiar wywolac tymi dialogami, ale do mnie to nie trafilo. Moze ja jakas dziwna jestem, ale to troche odebralo wolnego naszego piora. Nu ja mam takie odczucie
 
Feenat jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172