Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-04-2016, 17:44   #21
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 7633 Hazard ma wyłączoną reputację
Kiedy wszyscy byli zajęci sprzątaniem ciał i rozprawianiem o minionej nocy, niebieskoskóra istota popadła w panikę i wykrzykując “Wobbuffet!” zaczęła biegać w kółko. Najwyraźniej jego wczorajszy zapał ulotnił się wraz z pojawieniem się dwóch zmasakrowanych ciał.
Pędzący jak oszalały pokemon nie wiedział jednak kiedy na jego drodze ni z tego ni z owego pojawiła się twarda skorupa żółwia. Uderzył w opancerzone plecy staruszka Roshiego, odbił się od niego i padł na ziemię. Zaraz jednak skoczył na równe nogi i z lękiem w oczach spojrzał na niego.

[MEDIA]https://media.giphy.com/media/mEvp544gdO4rC/giphy.gif[/MEDIA]

Spanikowany schował się za plecy króla smoków i wskazał na mistrza Roshi.
- Wobbu-f-fet!

Dziwnym zbiegiem okoliczności, w czasie uderzenia znaleziony przez niego wczoraj telefon włączył się i uruchomił translator, który mechanicznym głosem orzekł:
- WINNY.

Kiedy Wobbuffet zdołał już zwrócić na siebie uwagę zebranych, zaczął paplać jak najęty w swojej pokemonowej mowie.
- GŁOSUJĘ NA MISTRZA ROSHI. JESTEM NA 100% PEWIEN, ŻE ON JEST ZŁY. KŁAMIE, A W DODATKU CHCE SPROWOKOWAĆ SAITAMĘ BY SIĘ UJAWNIŁ - tłumaczył sucho, choć nad wyraz dokładnie telefon. Pokemon wyglądał na przerażonego, jednak wyjątkowo pewnego swoich słów.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 21-04-2016 o 18:11. Powód: Znalazłem gifa :3
Hazard jest offline  
Stary 21-04-2016, 18:19   #22
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 11785 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Odwrócił się w kierunku biegającego niebieskiego stworka.
- Szybko osąd wydajesz. Na podstawie tego, że nie chcę wierzyć temu zmutowanemu smoczemu zabójcy na słowo? Każdy może tak zakrzyknąć i od razu mamy mu uwierzyć? Czy może sugerujesz, że potrafisz sprawdzić czyjąś frakcję lub rolę w nocy?
Pogładził się po łysinie.
- To akurat bardzo podejrzane, bo ja posiadam podobną umiejętność. Kryjąc się za czyimiś plecami - i dosłownie i w przenośni - nie uda ci się nas skłócić Wobbufet'cie.
 
Turin Turambar jest offline  
Stary 21-04-2016, 18:37   #23
 
Ichikage's Avatar
 
Reputacja: 96 Ichikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znany
Siedział na schodach przysłuchując się mówiącym. Powoli popijał pitny miód z rogu i rozmyślał nad wydarzeniami. Kiedy młokos w zielonym płaszczu wcisnął mu mop do ręki i zaczął gadać co ma robić uniósł brew.
- Któż ty? Mój jarl by mi kazać co mam robić? Jam jest wiking, wolny człowiek.
Tylko mój jarl może mi coś kazać a nie taki młokos co ma jeszcze mleko pod nosem. Jak chcesz sprzątać to ci balia z wodą wystarczy.
Rzekł i nie ruszył się nawet z miejsca. Kwestię sprzątania załatwił za nich ciemnoskóry, więc odrzucił niepotrzebne już narzędzie sprzątania. Wrócił do przysłuchiwania się wymianie zdań między obecnymi. Gdy Mistrz Roshi i Wobbuffet skończyli chwilowo wymianę zdań odezwał się.
- Potrzeba nam zwołać ting. Tam wszystko się wyjaśni. Sam też mam do Ciebie pytania Wobbuffet'cie. Byłeś ostatnią osobą, którą widziałem z Mistrzem Jiraya
 
__________________
Powoli ogarniam i w między czasie coś tworzę.
[Autorski] Początek podróży: Lądy nieznane - zerkajcie, czytajcie, oceniajcie i zgłaszajcie się. Poszukuję jeszcze dwóch chętnych do gry.
Ichikage jest offline  
Stary 21-04-2016, 18:51   #24
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 7633 Hazard ma wyłączoną reputację
- NICZEGO NIE SUGERUJĘ - odpowiedział Mistrzowi Roshi mechaniczny głos z telefonu, który poprzedzały gwałtowne wywody w Wobbuffetowym języku. - ALE WIEM, ŻE TY TO KŁAMCA I MORDERCA. MAFIOZA. MAFIOZA. MAFIOZA. JEŻELI KŁAMIĘ TO MOŻECIE MNIE JUTRO ZLINCZOWAĆ LUB ZABIĆ W NOCY.

Następnie odwrócił wzrok od staruszka zaskoczony słowami Wikinga. Przez chwilę jakby nic nie rozumiał i zaczął kręcić głową.
- KOLEJNY KŁAMCA I OSZUST.
 
Hazard jest offline  
Stary 21-04-2016, 18:51   #25
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 13799 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Podsumowanie dotychczasowe:

Kandydaci do linczu:
Mistrz Roshi - 1 głos: Wobbuffet
Wobbuffet - 2 głosy: Mistrz Roshi, Wiking

Do linczu potrzeba głosów: 5

Faza nocy 2 rozpocznie się dziś o 23.20.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Nieaktywna w grach - do odwołania.
Ryo jest offline  
Stary 21-04-2016, 19:11   #26
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 104296 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Ta gra jest genialna! - odezwał się z zachwytem Tachikoma.


Niebieski czołg kroczący od momentu, gdy "Major" zapewniła go o tym, że nic a nic nie grozi mu rozmontowanie postanowił przeznaczyć wszystkie swoje moce obliczeniowe do... wbijania lewelu na konsoli. Czynność ta tak bardzo pochłonęła SI, że umknęło jego uwadze to co wydarzyło się w nocy jak i to co odkrył świt.

- Hahah! Wygrałem! - odrzucił grę za siebie i rozejrzał się po wszystkich zebranych. - Hymmmm, a gdzie podziała się Major i Togusa? - zapytał zawstydzony.
Jego zainteresowane sprawą ratowania miasta wróciło w momencie, gdy smok uczynił dużą dziurę w asfalcie. Czołg podjechał do Optimusa Prime kryjąc się w jego cieniu.
- Ten śmierdzący smok jest straszniejszy niż śmigłowiec przeciwczołgowy - odparł Tachikoma drżącym głosem. - Chyba mnie brzuch rozbolał - zaczął marudzić, ale nie trwało do długo, bo smok stał się człowiekiem.
- Trzymali cie w więzieniu? - podjechał do byłego więźnia. - Opowiedz jak tam było? Chcieli cię rozmontować? - pytał z zainteresowaniem.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Alice, Marion, Venora, Wiktoria i Rin!
Mag jest offline  
Stary 21-04-2016, 19:28   #27
 
Karmazyn's Avatar
 
Reputacja: 1536 Karmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłość
Acnologia wpatrywał się w robota z ADHD. Po chwili uznał, że Tachikoma nie należy do mrówek, do których nie było sensu się odzywać. W końcu był z metalu, a nie z mięsa. Można było z nim pogadać.

– Ciasno. Ten, kto mnie zamknął, chciał odpowiedzi na dwa pytania, na które odpowiedziałem zgodnie z prawdą. Nie chcieli mnie rozmontować. Ustaliłem też hasło rozpoznawcze. – wyjaśnił robocikowi.
 
__________________
Dłuższy kontakt może zagrażać Twojemu zdrowiu lub życiu.
Toczę batalię z życiem. Nieobecny na długi czas.
Karmazyn jest offline  
Stary 21-04-2016, 20:11   #28
Dnc
 
Dnc's Avatar
 
Reputacja: 1055 Dnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumny
Luffy jednym skokiem stanął między Pokemonem a Genialnym Żółwiem.
- Nakama! Nie kloccie się!
Po czym zwrócił się do niebieskiego stworzonka:
-Słuchaj wydro, nie dziw się takiej reakcji ale trochę to słabo wygląda. Ni stąd ni zowąd nagle wyskakujesz i krzyczsz rzucając oskarżenia. Jeśli naprawdę masz odpowiednie moce to mogłeś to lepiej rozegrać...- Luffy podrapał się po głowie
- W sumie to nie wiem komu wierzyć. Lecz jeśli zabijemy jednego z Was to będzie wiadome ze ten drugi jest z mafii. Tylko czy warto tracić jednego z Nakama? - zastanowił się Słomiany na głos
 
Dnc jest offline  
Stary 21-04-2016, 20:36   #29
Mag
 
Mag's Avatar
 
Reputacja: 104296 Mag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputacjęMag ma wspaniałą reputację
- Wooooooow - westchnął Tachikoma z uznaniem do tego, który potrafił być strasznym smokiem. - Hasło? Ja umiem łamać hasła! - i po tych słowach z wnętrza jego prawej dłoni wysunął się na długość metra kabel zakończony złączem co wyglądało jak szykujący się do ataku wąż.
W międzyczasie Tachikoma będąc podłączonym do cybersieci - w celu wyszukania dodatków do dopiero co ukończonej gry - dla zabawy shakował komputer niczego nie podejrzewającego dzieciaka zamieszkującego Miasto-A który na portalu 4chan.org wyraził niepochlebną opinię na temat gry, która tak bardzo spodobała się temu SI.


Zaraz jednak czołg ponownie rozkojarzył się i spojrzał w kierunku, z którego dobiegała kłótnia.
- To chyba nie jest pan Batou - stwierdził ze smutkiem robot spoglądając na Mistrza Roshi. - Mniejszy jakiś. Mniej kosmaty na głowie... I już drugi dzień, a on wciąż nie dał mi oleju naturalnego - Tachikoma pociągnął nosem by teatralnie wręcz okazać swoje ubolewanie.
 
__________________
"Just remember, there is a thin line between being a hero and being a memory"

Gram jako: Irya, Alice, Marion, Venora, Wiktoria i Rin!

Ostatnio edytowane przez Mag : 21-04-2016 o 21:39. Powód: bo za niedanie tachikomie oleju lincz się należy!
Mag jest offline  
Stary 21-04-2016, 22:01   #30
 
Kolejny's Avatar
 
Reputacja: 5725 Kolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputacjęKolejny ma wspaniałą reputację
Optimus Prime do tej pory przysłuchiwał się wszystkim zebranym i rozważał wszystkie za i przeciw. Ta noc zdecydowanie udana nie była i trzeba było wyprowadzić szybki kontratak, a on wpadł na mocny trop. Głębokim głosem Petera Cullena przemówił:
- Podsumujmy, co już wiemy. Sądzę, że Acnologia nie kłamie. W końcu jeśliby to robił to strażnik już następnej nocy by go zlikwidował, a jeśli do tego nie dojdzie to nasza pewność będzie stuprocentowa. To jest jednak chyba dla każdego oczywiste... Oprócz Mistrza Roshi. Myślę, że podwinęła mu się noga i zdradził się, dlatego też oddaję na niego swój głos. Wobbuffet ma najpewniej umiejętność dającą mu podstawy do wydania takiego wyroku, a jeśli Roshi sugeruje, że posiada podobną... Jeden z nich kłamie, tego jestem pewien. Teraz głosuję na Mistrza Roshi bo to on z tej dwójki wydaje się być bardziej podejrzany, ale jeśli okaże się, że zostaliśmy wykiwani przez Wobbuffeta... To on będzie naszym celem numer jeden. Pozwolę sobie zasugerować strażnikowi, żeby jeśli Acnologia rzeczywiście mówił prawdę wziął do więzienia i przesłuchał któregoś z tych dwóch podejrzanych.
 
Kolejny jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:48.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169