Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-05-2016, 13:20   #1
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 11984 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Harry PotterOto nadchodzi ten, który ma moc, pokonania Czarnego Pana… Zrodzony z tych, którzy trzykrotnie mu się oparli, a narodzi się, gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca… A choć Czarny Pan naznaczy go jako równego sobie, będzie miał moc, jakiej Czarny Pan nie zna… I jeden z nich musi zginąć z ręki drugiego, bo żaden nie może żyć, gdy drugi przeżyje… Ten, który ma moc pokonania Czarnego Pana narodzi się gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca…” - Przepowiednia Sybilli Trelawney

W rolach głównych występują:

1. Nami - Król Julian
2. Hazard - L
3. Turin Turambar - Gandalf
4. Karmazyn - Gracz
5. Anonim - Niewinny Alfonso
6. Ryo - Ryoku Nightblade
7. Lifeless - Sowa
8. Warlock - Współczesny Bombur
9. sunellica - Zazu
10. Baczy - Hodor
11. S.W.A.T - Król Albanii
12. Kolejny - Yoda
13. Blacker - Jabba
14. Dnc - Arsene Lupin
15. Ardel - Morte

Gratuluję wszystkim, którym się udało. Liczę na ciekawą rozgrywkę i dobrą zabawę. Minimalnie niektóre zasady zmieniłem, ale wszystko jest ujęte w skrótowcu ról i powinno być jasne.

Żeby nie robić zamieszania prosiłbym o niekomentowanie sesji przez osoby w niej nie biorące.

Kiedy ogłoszę Fazę Nocy, liczę na to, że w wyznaczonym przeze mnie czasie (minimum 24h maksimum 48h) wyślecie mi na PW swoją akcję. Jeśli ktoś nie wyśle, uznaję wtedy, że swojej akcji nie wykonał, czyli nocą był bezczynny.

Możliwe jest cytowanie danych fragmentów czyjejś wypowiedzi.

Mafia ma swój prywatny czat, ale może rozmawiać w nim TYLKO w Fazie Nocy. W Fazie Dnia jest to surowo zabronione - a ja wszystko widzę. Wymienię doc mafii w chwili gdy umrą przynajmniej dwie osoby bo wtedy też ew. szpieg zmienia swoją rolę (wg. moich zasad). Dzięki temu Mafia nie ma pewności czy był szpieg, czy go nie było.

Standardowo pierwszego dnia nie ma obowiązku pisania, ale jest to mile widziane. Można dawać do zrozumienia, że ma się jakąś moc - przecież nie oznacza to, że mówimy prawdę. Mafia to gra dla mistrzów manipulacji - poza tym już i tak robiono to w edycjach prowadzonych przez Nami.

Pierwszy post pojawi się jutro o 20.00. Dzisiaj wyślę wszystkim PW z rolami, link dla czata mafijnego no i zamieszczę możliwość dodawania awatarów w panelu sesji.

Stwierdziłem, że jeśli będzie takie życzenie graczy to będziemy mogli od razu rozegrać drugą część w takim samym składzie osobowym.

Zasady ogólne rozgrywki:
1. Wymagam minimum jednego posta na 24h. Jeżeli faza dnia ma 48h to wiadomym jest, że potrzeba co najmniej 2 postów w ciągu jednej fazy dnia.
2. Fazę dnia można skrócić w wyjątkowych okolicznościach jeśli wszyscy obecni gracze się na to zgodzą, przykład: nic się nie dzieje i brak jest jakichkolwiek informacji. Można ją też wydłużyć (patrz. Kornelius Knot).
3. W przypadku nie spełnienia punktu 1, po 24h osoba dostaje żółtą kartkę i dodatkowe 24h na napisanie posta. Jeśli post się nie ukaże w wyznaczonym terminie, następuje tzw nagła śmierć. Kończy się Faza Dnia i następuje Faza Nocy. Po nastaniu każdej nowej Fazy Dnia resetuje się zegar dot. aktywności.
4. Usprawiedliwienie się w komentarzach lub na PW do mnie powoduje, że przymykam oko na brak aktywności ze strony gracza, któremu przecież mogło coś wypaść.
5. Nie wolno ujawniać swojej roli, ale wolno dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc. Można przecież kłamać i nie jest to jednoznaczne ze zdradzeniem swojej roli. Poza tym dając komuś do zrozumienia ryzykujesz, że obróci się to przeciwko tobie… wiec na waszym miejscu uważałbym.
6. Zabronione jest porozumiewanie się drogami prywatnymi w sprawie sesji pomiędzy graczami. Liczę na uczciwość ze strony graczy.
7. Mafia ma absolutny zakaz pisania na docu mafijnym w Fazie Dnia. Od tego macie wyłącznie Fazę Nocy.
8. Do linczu dochodzi w Fazie Dnia, gdy kandydat zbierze wymaganą liczbę głosów, zostaje on wtedy zlinczowany w przeciągu 12h lub natychmiast, jeśli następuje koniec Fazy Dnia (to oznacza tyle, że nie przedłużamy dnia; gdy ten się kończy, a ilość głosów się utrzymuje, następuje lincz)
9. Swoje Nocne Akcje (w oparciu o wasze umiejętności) wysyłacie do mnie na PW. Syriusz jako jedyny musi to zrobić do końca Fazy Dnia.
10. Jeśli umrzecie, dostajecie linka do czatu dla truposzy. Mimo to, zezwalam pisanie w komentarzach. Nie widzę problemu, by pisać sobie "ot tak". Jedyne, co będzie karane, to przekazywanie w komentarzach istotnych informacji, których jako osoby nieżyjące, nie macie prawa przekazać bezpośrednio.

Skrótowiec ról:


Pozytywni bohaterowie:

Harry Potter:

1. Jeżeli będąc celem ataku, w nocy wskażę osobę, która go zaatakowała wtedy do ataku nie dochodzi do skutku, pod warunkiem, że tymi którzy go atakują są Lord Voldemort lub Dementor.
2.Wybiera daną osobę, którą obserwuje podczas nocy. Jeśli ktoś ją odwiedzi, Harry będzie wiedział, kto to był dzięki mapie Huncwotów. Jeśli odwiedzi postać Syriusza Blacka to widzi Pettera Pettigrew jeśli ten będzie podsłuchiwać rozmowę w Azkabanie.
3. Wie kto skrywa się pod przebraniem swojego najlepszego przyjaciela, Rona i vice versa. Nie mogą się oni jednak zdradzać wprost swojego powiązania ani porozumiewać w sprawie dot. sesji poza fazą dnia.

Ron Weasley:

1. Wie kto skrywa się pod przebraniem jego najlepszego przyjaciela, Harrego i vice versa. Nie mogą się oni jednak zdradzać wprost swojego powiązania ani porozumiewać w sprawie dot. sesji poza fazą dnia.
2. Jako obrońca w drużynie Quidditcha może wykorzystać swoją umiejętności by zablokować wybraną przez siebie postać podczas fazy nocy.
3. Przy zablokowaniu Dementora lub Lupina będącego wilkołakiem istnieje 50% szans, że zginie.

Hermiona Granger:
1. Sprawdza rolę wybranej osoby.
2. Nigdy nie ma 100% pewności, co do sprawdzanej osoby.
3. Raz w ciągu gry może się cofnąć się w czasie. W praktyce wygląda to tak, że musi zadeklarować się czy używa zmieniacza czasu przed zakończeniem fazy nocy. Wtedy MG po publikacji posta z wynikami fazy nocy ustala, że następuje kolejna faza nocy, a wyniki z poprzedniej nocy zostają anulowane. Gracze są jednak świadomi co dały im ich nocne akcje i mogą próbować zmienić przeznaczenie.

Albus Dumbeldore:

1. Dzięki swojej magii jest w stanie sprawdzić frakcję wybranej przez siebie postaci podczas fazy nocy, nie licząc Pettera Pettigrew, który jest przez niego widziany jako miastowy.
2. Raz w ciągu gry może przyzwac feniksa Fawkesa dzięki czemu jego głos liczy się podwójnie podczas tej samej fazy dnia.
3. Jeżeli zginie może jednorazowo wysłać jedną wiadomość z zaświatów do Pottera za pośrednictwem MG

Kornelius Knot:

1.Pełni funkcję Burmistrza Miasta.
2. Jeśli ujawni podczas fazy dnia swoją rolę, to od tego momentu do końca gry jego głos liczy się potrójnie.
3. Raz w ciągu całej gry może także wydłużyć fazę dnia o 12 godzin.
4. Jego ukrytym celem jest zlinczowanie większej ilości niemiastowych graczy niż Dumbledore.

Neville Longbottom:

1. Ochrania w ciągu fazy nocy wybraną przez siebie postać.
2. Jeśli ochrania postać zaatakowaną przez Dementora lub Lupina pod postacią wilkołaka to istnieje 50% szans, że umrze.

Syriusz Black:

1. W Fazie Nocy przetrzymuje wybraną osobę w więzieniu. PW z deklaracją kogo zamyka w więzieniu powinien przesłać on Mistrzowi Gry do końca fazy dnia.
2. Ma wtedy prawo zadać jej dowolne dwa pytania. Skazany może, ale nie musi na nie odpowiadać zgodnie z prawdą. Tutaj swoboda jest nieograniczona.
3. Osoba będąca w więzieniu, nie może wykonywać nocnych akcji.
4. Jeśli Syriusz uwięzi Dementora i nie wykona na nim egzekucji - zostaje przez niego zabity.
5. Petter Pettrigrew może mu uciec z więzienia, jednakże zdradzi on tym samym swoją rolę Blackowi.
5. Jeśli wykona egzekucję na pozytywnym bohaterze, już do końca gry nie będzie mógł wykonywać egzekucji.
6. Osoba trzymana przez Syriusza w więzieniu, ma nocny immunitet!!
7. Jego ukrytym celem jest zabicie/zlinczowanie Dementora i Pettera Pettigrew.

Hagrid:

1. Raz w ciągu gry wezwać Hardodzioba ( który chroni wybraną przez niego postać), Kła ( odpowiada za sprawdzenie frakcji wybranej postaci) lub Puszka (atakuje wybraną przez niego postać)
2. Dzięki swojej nadludzkiej sile, potrafi przeżyć jedno uderzenie w ciągu fazy nocy.

Severus Snape:

MG losuję mu rolę spośród:
a)szpiega z dostępem do doca mafijnego, do momentu kiedy umrą minimum dwie osoby. Wtedy Snape przyjmuje losową umiejętności jednej z nich porzucając rolę szpiega. W takim wypadku może nawet zmienić swoją frakcję. Obojętnie czy szpieg jest w grze, czy nie, MG wymienia Mafii doca jeśli umrą co najmniej dwie postacie w ciągu gry.
b)Jokera, który w ciągu pierwszej fazy nocy wybiera postać, której rolę przyjmuję (nie zmienia frakcji a jedynie umiejętności). Nie może przejąć umiejętności Voldemorta. Jeśli przyjmie umiejętność Dementora to nie ma nocnego immunitetu, ale sam jako jedyny może zabić nocą prawdziwego Dementora.
c)Egezekutora, który dwa razy w ciągu gry może zaatakować wybraną przez siebie postać podczas fazy nocy. Może atakować drugi raz nawet jeżeli zabita przez niego postać była miastowym.
d)Veterana, który trzy razy w ciągu całej gry może zabić każdą postać, która go odwiedza. W przypadku kiedy w takiej sytuacji zabije Voldemorta, nie przejmuje jego roli, która odpada z dalszej gry.
e)Lekarza, który może ochronić wybraną przez siebie postać od śmierci.


Postacie negatywne:

Bellatriks Lestrange:

1. Dzięki zaklęciu Imperius może kontrolować nocną akcję wybranej przez siebie postaci i wybrać dla niej cel , nie wiedząc jednak kim ona jest.
2.Jeśli wybrana przez nią postać ma więcej niż jedną aktywną umiejętność to używana jest ona losowo.
3. Nie może kontrolować Dementora, ani Lupina.
4. Bellatriks zna także zaklęcie Cruciatius dzięki czemu może zablokować nocną akcję wybranej przez siebie postaci.
5.Przy zablokowaniu Dementora lub Lupina będącego wilkołakiem istnieje 50% szans, że zginie. Może używać tylko jednej z tych umiejętności w danej fazie nocy.

Peter Pettigrew:

1. Niewykrywalny w nocy (poza figurowaniem na mapie Huncwotów Harrego).
2. Jako animag potrafi uciec z więzienia pod postacią Parszywka , jednak wtedy zdradza swoją rolę Blackowi
3.Może podsłuchiwać osoby zamknięte w więzieniu jeżeli zadeklaruje on danej nocy taką chęć. W takim wypadku widzi on jedynie pytania i odpowiedzi. Nie wie jednak kto z kim rozmawia.
4. Harry widzi go na mapie huncwotów jeśli ten odwiedza Syriusza żeby podsłuchać więzienne rozmowy.
5. Jego ukrytym celem jest zabicie Syriusza.

Lord Voldemort:

1.Raz w ciągu gry może przyzwać węża - Nagini , wtedy jego głos liczy sie podwójnie raz w ciągu gry.
2. W przypadku kiedy w grze są jeszcze jego Śmierciożercy ( Petter i Bellatriks) , Voldemort nie może zostać do końca uśmiercony.
3.Jeżeli zginie w ciągu fazy nocy to jego rolę przyjmuje osoba, która go zabiła. Za wyjątkiem Dementora.
4. Jeżeli zostanie zlinczowany to jego rolę przyjmuje jedna z głosujących na niego osób. Uwaga, może ją także przejąć osoba należąca do mafii. Nie może jej przejąć Dementor i Harry.
5. Osoba, która w trakcie gry stała się Lordem Voldemortem dostaje dostęp do doca mafijnego i te same prawa / cele co mafia.
6. Każde wcielenie Czarnego Pana, które zginie będzie figurowało dla graczy jako Lord Voldemort. Role, które gracze ci posiadali wcześniej będą podane dopiero po końcu gry.
7. Kiedy jednak obydwoje Śmierciożerców odpadnie z gry, to może zostać on zostać zabity zarówno w fazie nocy jak i w fazie dnia, a jego rola nie przechodzi na nikogo.
8. Jeśli zabije go Snape z aktywną umiejętnością Veterana lub Dementor to jego rola znika z dalszej gry.
9. Jego ukrytym celem jest zabicie Pottera.


Postacie neutralne:

Draco Malfoy:

1. Jego celem jest wyeliminowanie Harrego w jakikolwiek sposób , jeżeli tak się też stanie to gra zostanie zakończona zwycięstwem Malfoya. Jeżeli Harry zostanie zlinczowany a pierwszy lub ostatni głos na niego odda Malfoy to także wygrywa.
2. Jeżeli jednak zabije on Dumbeldore’a to zyska uznanie w oczach Voldemorta i będzie mógł dołączyć do Mafii od tej pory mając takie same cele i prawa co reszta mafiozów
3. Raz na calą grę może sprawdzić rolę wybranej przez siebie osoby oraz raz sprawdzić kto odwiedza obserwowaną przez niego osobę podczas fazy nocy. Raz w ciągu gry może także podjąć jedną próbę ataku , którą będzie chciał upolować Pottera lub Dumbeldore’a. 4. Jeżeli zarówno Potter jak i Dumbeldore zginą wcześniej bez jego udziału to będzie starał się po prostu dotrwać do końca gry.

Remus Lupin:

1. Jako wilkołak co drugą fazę nocy Lunatyk zaatakuje losową postać.
2. Ma w tym czasie nocny inmunitet.
3. Zablokowany jako wilkołak ma 50% szans, że zabije blokującego.
4. Ma 50% szans, że zabije postać ochraniającą jego cel.
5. Jeśli zostanie zamknięty w więzieniu to istnieje 50% szans, że zabije Syriusza i się wydostanie.
6. Bellatriks nie moze go kontrolować pod postacią wilkołaka.
7. Jego ukrytym celem jest zabicie Pettera Pettigrew.
8. Wygrywa razem z Miastem.
9. Wygrywa jeśli przez całą grę nie zabije żadnej dobrej postaci. Nawet jeśli wcześniej zginie lub zostanie zlinczowany.

Seryjny morderca:

Dementor

1. Ma nocny inmunitet.
2.W fazie nocy zabija wybraną przez siebie postać.
3.Zabija Syriusza jeśli ten więziąc go w Azkabanie nie wykona na nim egzekucji.
4.Istnieje 50% szans, że zabija blokującego przy próbie jego zablokowania oraz 50% , że zabije ochroniarza, który przeszkodzi mu w ataku.
5. Jeśli zabije Voldemorta to samemu nie przejmuje roli Voldemorta, który odpada z dalszej gry.
6.Jego ukrytym celem jest zabicie Syriusza.
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 06-05-2016 o 21:48.
traveller jest offline  
Stary 03-05-2016, 13:31   #2
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 11984 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
SZCZEGÓŁOWE OPIS POSTACI:

MIASTO:Harry Potter:

Chłopiec , który przeżył , syn Jamesa i Lily Potterów. Jest uczniem szkoły czarodziejstwa i magii w Hogwarcie . Jest ściśle powiązany z Voldemortem przez znak , który ten zostawia na jego czole w noc śmierci jego rodziców. Dzięki temu oraz poznanym zaklęciom potrafi obronić się przed Voldemortem i Dementorem. Pod warunkiem, że prawidłowo wskaże osobę, która próbowała go zaatakować. Wie również , pod jaką postacią skrywa się jego najlepszy przyjaciel Ron. Nie mogą oni jednakże zdradzać swoich powiązań i komunikowąć się ze sobą poza fazą dnia. Harry posiada również mapę Huncwotów , otrzymaną od Freda i George’a aby ten mógł bezpiecznie przemknąć się do Hogsmeade , przez co wie kto w ciągu fazy nocy odwiedził obserwowaną przez niego postać.Ron Weasley:

Jeden z słynnej rodziny Weasley’ów oraz mistrz Szachów Czarodziejów , co potwierdza rozwiązując jeden z elementów zagadki Nicolasa Flamela. Jako najlepszy przyjaciel Harrego , wiem kto skrywa się pod jego postacią. Nie mogą oni jednakże zdradzać swoich powiązań i komunikowąć się ze sobą poza fazą dnia. Jako obrońca w drużynie Quidditcha może wykorzystać swoją umiejętności by zablokować wybraną przez siebie postać podczas fazy nocy. Przy zablokowaniu Dementora lub Lupina będącego wilkołakiem istnieje 50% szans, że zginie.Hermiona Granger:

Uczennica Hogwartu wywodząca się z rodziny mugoli. Jest wyjątkowo inteligentna , a ilość zadawanych przez nią pytań bywała nieco irytująca. Uwielbia wielkie biblioteczne regały , w których kryją się wielkie magiczne tajemnice , dlatego też w grze może sprawdzać rolę wybranej przez siebie postaci. Hermiona chcąc zaliczyć wszystkie przedmioty dostaję od profesor McGonagall , zmieniacz czasu przez c raz w ciągu gry może się cofnąć się w czasie. W praktyce wygląda to tak, że musi zadeklarować się czy używa zmieniacza przed zakończeniem fazy nocy. Wtedy MG po publikacji posta z wynikami fazy nocy ustala, że następuje kolejna faza nocy, a wyniki z poprzedniej nocy zostają anulowane. Gracze są jednak świadomi co dały im ich nocne akcje i mogą próbować zmienić przeznaczenie.Albus Dumbledore:

Wybitny czarodziej , dyrektor Hogwartu oraz założyciel Zakonu Feniksa. Dumbledore jest najpotężniejszym , ale również najmądrzejszym magiem. Posiadł we władanie potężną magie jednak zawsze używa jej z wielką rozwagą. W ciągu nocy może sprawdzić przynależność frakcyjną wybranej przez siebie postaci. W jego gabinecie przesiaduję Fawkes , jego feniks , którego ma możliwość przywołania raz w ciągu gry dzięki czemu jego głos liczy się podwójnie podczas tej samej fazy dnia. Jeżeli zginie może jednorazowo wysłać jedną wiadomość z zaświatów do Pottera za pośrednictwem MG.Kornelius Knot:

Czarodziej czystej krwi oraz Minister Magii . Nie wierzy Dumbledore’owi , kiedy ten informuje go o powrocie Czarnego Pana , twierdząc , że ten chcę zająć jego miejsce. Charakteryzuje go obłuda i chęć manipulacji , co pokazuję poprzez kontrolowanie Proroka codziennego. Pełni rolę burmistrza frakcji miastowych. Może otwarcie ujawnić swoją rolę podczas rozgrywki , wtedy to jego głos będzie liczyć się potrójnie do końca jego dalszej gry. Raz w ciągu całej gry może także wydłużyć fazę dnia o 12 godzin. Jego ukrytym celem jest zlinczowanie większej ilości niemiastowych graczy niż Dumbledore.Neville Longbottom:

Czarodziej czystej krwi , jego rodzice podobnie jak Pottera , podjęli walkę z Voldemortem w wyniku czego stracili zmysły. Neville wychowuje surowa babcia przez co ma niską samoocene i boi się podejmować ryzyko myśląc , że i tak wszystko zepsuję. Mimo wszystko chcę być honorowy i bohaterski , w grze ochrania wybraną przez siebie postać. Jeśli ochrania postać zaatakowaną przez Dementora lub Lupina pod postacią wilkołaka to istnieje 50% szans, że umrze.


Syriusz Black:

Czarodziej czystej krwi , z słynnej w świecie magii , rodzinie Black. Syn Oriona i Walburgi Blacków. W Hogwarcie , gdzie jako jedyny z rodziny został przyjęty do Gryffindoru przyjaźnił się z ojcem Harrego, Jamesem , Lupinem oraz Pettigrew, którzy nazywali się Huncwotami. Syriusz zostaje również ojcem chrzestnym Harrego , jednak po tym jak Voldemort zabija Jamesa i jego żone Lily , zostaje zesłany do Azkabanu w wyniku intrygi Pettigrew , po 12 latach ucieka stamtąd , aby samemu zamykać w nim postacie. Przetrzymywanej przez siebie postaci może zadać dwa pytania. Musi podać deklaracje kogo zamyka w Azkabanie do końca fazy dnia. Petter Pettrigrew może mu uciec z więzienia, ale zdradzi tym samym swoją rolę. Jeżeli nie wykona egzekucji na Dementorze, kiedy ten jest w więzieniu, ten zabije Syriusza. Jeżeli wykona egzekucję na postaci należącej do Miasta to do końca gry nie będzie mógł wykonywać egzekucji. Jego ukrytym celem jest zabicie/zlinczowanie Dementora i Pettera Pettigrew.Hagrid:

Półolbrzym , który niesłusznie został wyrzucony z Hogwartu .
Dumbledore dał mu jednak szansę i mianował szkolnym gajowym. Z czasem Hagrid został również opiekunem zwierząt oraz istot magicznych przez co może raz w ciągu gry wezwać Hardodzioba ( który chroni wybraną przez niego postać), Kła ( odpowiada za sprawdzenie frakcji wybranej postaci) lub Puszka (atakuje wybraną przez niego postać) , zaś dzięki swojej nadludzkiej sile przeżywa dwa uderzenia w fazie nocy. Każda z jego umiejętności może zostać zablokowana. W takim wypadku zablokowana umiejętność nie przepada.Severus Snape:

Czarodziej półkrwi , mistrz eliksirów. Syn Eileen Prince oraz Tobiasza Snape’a. W pierwszej fazie nalotu Voldemorta był śmierciożercą jednak nie był na tyle wierny aby powrócić w jego szeregi. Severus zawsze należał do ludzi tajemniczych i mrocznych , jedynym jego aktem milości była ta do mamy Harrego. To ona sprawiła, że jego serce ostatecznie pozostało prawe. Snape jest zagadką dla wszystkich postaci ze świata Harrego Potera, dlatego jego rola także będzie zagadką dla graczy. Może on zostać:
a)szpiegiem z dostępem do doca mafijnego, do momentu kiedy umrą minimum dwie osoby. Wtedy Snape przyjmuje losową umiejętności jednej z nich porzucając rolę szpiega. W takim wypadku może nawet zmienić swoją frakcję.
b)Jokerem, który w ciągu pierwszej fazy nocy wybiera postać, której rolę przyjmuję (nie zmienia frakcji a jedynie umiejętności). Nie może przejąć umiejętności Voldemorta. Jeśli przyjmie umiejętność Dementora to nie ma nocnego immunitetu, ale sam jako jedyny może zabić nocą prawdziwego Dementora.
c)Egezekutorem, który dwa razy w ciągu gry może zaatakować wybraną przez siebie postać podczas fazy nocy. Może atakować drugi raz nawet jeżeli zabita przez niego postać była miastowym.
d)Veteranem, ktory trzy razy w ciągu całej gry może zabić każdą postać, która go odwiedza. W przypadku kiedy w takiej sytuacji zabije Voldemorta, nie przejmuje jego roli, która odpada z dalszej gry.
e)Lekarzem, który może ochronić wybraną przez siebie postać od śmierci.

MAFIA:Bellatriks Lestrange:

Czarownica czystej krwi z rodu Blacków, córka Druelli Rossier i Cygnusa. Wraz ze swoim sadystycznym podejściem stała się jednym z najbardziej oddanych ludzi Voldemorta. Po pierwszej wojnie zostaję wtrącona do Azkabanu za torturowanie rodziców Neville’a Longbottoma. Bellatriks jest Śmierciożercą i dzięki zaklęciu Imperius może kontrolować nocną akcję wybranej przez siebie postaci i wybrać dla niej cel , nie wiedząc jednak kim ona jest. Jeśli wybrana przez nią postać ma więcej niż jedną aktywną umiejętność to używana jest ona losowo. Bellatriks zna także zaklęcie Cruciatius dzięki czemu może zablokować nocną akcję wybranej przez siebie postaci. Przy zablokowaniu Dementora lub Lupina będącego wilkołakiem istnieje 50% szans, że zginie. Może używać tylko jednej z tych umiejętności w danej fazie nocy.Peter Pettigrew:

Śmierciożerca oraz wierny sługa Voldemorta. W czasach szkolnych należał do grupy Huncwotow oraz przyjaźnił się z Jamesem , Syriuszem i Remusem. W wyniku walki z Syriuszem traci palec , następnie pod postacią szczura, Parszywka zamieszkuje z rodziną Wesleyów. Jako animag potrafi uciec z więzienia pod postacią Parszywka , jednak wtedy zdradza swoją rolę Blackowi. Jego zdolności pozwalają mu również na bycie niewykrywalnym w nocy oraz podsłuchiwanie osób zamkniętych w więzieniu jeżeli zadeklaruje on danej nocy taką chęć. W takim wypadku widzi on jedynie pytania i odpowiedzi. Nie wie jednak kto z kim rozmawia. Harry widzi go na mapie huncwotów jeśli ten odwiedza Syriusza. Jego ukrytym celem jest zabicie Syriusza.Lord Voldemort:

Czarnoksiężnik oraz przywódca Śmierciożerców urodzony jako Tom Riddle. Od początku uczęszczania do Hogwartu interesował się czarną magią i kierowała nim żądza władzy. Raz już prawie zawładnął światem czarodziejów. Wtedy powstrzymał go Harry Potter dzięki poświęceniu jego matki Lilly. Raz w ciągu gry może przyzwać węża - Nagini , wtedy jego głos liczy sie podwójnie raz w ciągu gry. Voldemort poznał tajemnicę nieśmiertelności dlatego stale wymyka się śmierci zmieniając wcielenia jak wąż skóry. W przypadku kiedy w grze są jeszcze jego Śmierciożercy ( Petter i Bellatriks) , Voldemort nie może zostać do końca uśmiercony. Jeżeli zginie w ciągu fazy nocy to jego rolę przyjmuje osoba, która go zabiła. Jeżeli zostanie zlinczowany to jego rolę przyjmuje jedna z głosujących na niego osób. Kiedy jednak obydwoje Śmierciożerców odpadnie z gry, to może zostać on zostać zabity zarówno w fazie nocy jak i w fazie dnia. Jedyną postacią, która nie może przyjąć jego postaci są Harry i Dementor. Jego ukrytym celem jest zabicie Pottera.


NEUTRALNI:Draco Malfoy:

Czarodziej czystej krwi , ślizgon , który został śmierciożercą. Jest nad wyrost ambitny , chamski i perfidny. Naśmiewa się z biednych czarodziejskich rodzin oraz jak reszta jego rodziny nienawidzi mugoli. Jego potrzeba rywalizacji oraz udowodnienia swojej wartości w oczach innych sprawia , że jego celem jest wyeliminowanie Harrego w jakikolwiek sposób , jeżeli tak się też stanie to gra zostanie zakończona zwycięstwem Malfoyem. Liczy tu się pierwszy i ostatni głos podczas linczu na Potterze oraz zabicie go w czasie fazy nocy. Jeżeli jednak zabije on Dumbeldore’a to zyska uznanie w oczach Voldemorta i będzie mógł dołączyć do Mafii od tej pory mając takie same cele i prawa co reszta mafiozów. Draco specjalizuję się w eliksirach oraz zaklęciach , nauczył się rzucać zaklęcie Expelliarmus , dzięki niemu może raz na calą grę sprawdzić rolę wybranej przez siebie osoby oraz raz sprawdzić kto odwiedza obserwowaną przez niego osobę podczas fazy nocy. Raz w ciągu gry może także podjąć jedną próbę ataku , którą będzie chciał upolować Pottera lub Dumbeldore’a. Jeżeli zarówno Potter jak i Dumbeldore zginą wcześniej bez jego udziału to będzie starał się po prostu dotrwać do końca gry.Remus Lupin:

Gryfon półkrwi , jeden z twórców mapy Huncwotów . Syn Lyall i Hope Lupinów. Ugryziony przez Fenrir’a Greybacka’a sam zmienia się w wilkołaka . Dlatego co drugą fazę nocy Lunatyk zaatakuje losową postać. Wygrywa wtedy , gdy podczas gry nie zabije żadnej dobrej postaci , nawet jeśli zostanie zlinczowany lub umrze w fazie nocy. W przypadku kiedy podczas przemiany Lupin zostanie zamknięty w więzieniu , istnieje 50% szans, że zabije on Syriusza. Również przy próbie bloku jego ataku lub ochrony jego celu istnieje 50% szans, że osoba, która powstrzymała go przed śmiercią zginie. Moc Bellatriks nie działa na niego. Ma nocny immunitet kiedy jest w postaci wilkołaka. Jego ukrytym celem jest zabicie Pettera Pettigrew.


SERYJNY MORDERCA:Dementor:

Najokropniejszy stwór w świecie czarodziejskim. Po pierwszej wojnie służył jako strażnik Azkabanu , jednak potem sprzeciwili się Ministerstwu Magii. Wysysa całe światło oraz dusze z człowieka . Specjalizuje się w byciu cichym zabójcą. Ma nocny inmunitet. W fazie nocy zabija wybraną przez siebie postać. Zabija Syriusza jeśli ten więziąc go w Azkabanie nie wykona na nim egezkucji. Istnieje 50% szans, że zabija blokującego przy próbie jego zablokowania oraz ochroniarza, który przeszkodzi mu w ataku. Jeśli zabije Voldemorta to samemu nie przejmuje roli Voldemorta, który odpada z dalszej gry. Jego ukrytym celem jest zabicie Syriusza.
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 03-05-2016, 13:37   #3
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 11984 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Można się witać. Nami jak zwykle niecierpliwa
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 03-05-2016, 13:39   #4
Femme fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 67247 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Yyyy... Dobra, czyli nie było można
Zaraz usunę i przerzucę ten tekst do tego postu :P


E:

Czy można już się witać? XD

PS: Przy okazji chciałam poinformować, że mogę być mniej aktywna niż ostatnio, powody są nawet dwa, ale nie chcę o nich mówić publicznie
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 03-05-2016, 13:41   #5
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 18884 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Się witam. Miłej zabawy.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline  
Stary 03-05-2016, 13:48   #6
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 6924 Hazard ma wyłączoną reputację
Yo!
Życzę wszystkim powodzenia. ;D

Też mogę być mniej aktywny, a przynajmniej na początku.
 
Hazard jest offline  
Stary 03-05-2016, 14:06   #7
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 11984 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Mam nadzieję, że przydział do domów się podobał

 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 03-05-2016, 14:07   #8
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 31574 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
skoro można, to sie witam

no heeeeeeeeej
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline  
Stary 03-05-2016, 14:17   #9
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 828 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Dzień dobry w ten prześliczny majówkowy poranek.
 
Lifeless jest offline  
Stary 03-05-2016, 14:53   #10
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 7220 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Damn, tak szybko majówka minęła, że mnie dzisiejszy priv od Podróżnika z rolą mocno zaskoczył ;D

Miłej zabawy wszystkim
 
Turin Turambar jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:10.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169