Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy Oznacz fora jako przeczytane

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-03-2018, 19:20   #1
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Jedenastka Marzeń - materiały

To jest początek, oby dobry.
W temacie będę publikował materiały dotyczące klubu i ligi. Także ligową tabelę. Ale to później.
Proszę, nie piszcie niczego w tym temacie. To jest temat informacyjny. Jeśli będą jakieś kwestie do omówienia ślijcie pw, albo piszcie w komentarzach.
Enjoy.Furano Hokkaido

Pierwsze rozgrywki ligowe w Japonii odbyły się w roku 1993. Dziś, na progu sezonu 2018, najbardziej utytułowaną drużyną pozostaje Kashima Antlers, która triumfowała siedmiokrotnie.
Na tle profesjonalnej ligi, gwiazda seniorskiej drużyny Furano Hokkaido, nie błyszczała nigdy zbyt jasno. Przyćmiewał ją blask innego klubu z Hokkaido, Consadole Sapporo. Klub z siedzibą w Furano, założony w 2002 roku, trafił do ligi regionalnej i początkowo osiągał dobre wyniki. W 2006 roku awansował nawet do Drugiej Dywizji (japońska druga liga). Niestety, nierozsądna polityka transferowa i zaangażowanie we współpracę z szemranymi sponsorami omal nie doprowadziły do upadku drużyny z Hokkaido. W 2008 roku klub ogłosił upadłość.
Drużyna seniorska została rozwiązana, gracze trafili do inych klubów. Z tamtych czasów ocalała tylko szkółka piłkarska kształcąca chłopców w wieku od 5 do 15 lat. Po upadku klubu patronat nad szkółką przejęły władze miasta Furano. Dziś jest to najbardziej ceniony przez japońskich trenerów ośrodek szkolenia młodzieży mogący obecnie pochwalić się czterema rezprezentantami kraju w kategoriach młodzieżowych.
Z biegiem czasu ośrodek treningowy drużyny został przeniesiony z kameralnego stadionu (kilkaset miejsc na trybunach) na należący już niegdyś do Furano Municipal Stadium z pojemnością 4 tyś. miejsc. Przyczyną był boom na piłkę nożną zapoczątkowany w 2006 roku po awansie na mundial reprezentacji Japonii. Stary-nowy stadion, od upadku klubu Furano, wynajmowany przez władze miasta miejscowym drużynom baseballowym i piłkarskim (na poziomie szkolnym), był nie tylko większy niż poprzedni, ale także mógł się pochwalić podgrzewaną płytą. Dzięki temu można było grać i trenować także w miesiące zimowe.
Dziś, w roku 2018, drużyna Furano Hokkaido U18 już po raz trzeci startuje w rozgrywkach japońskiej ligi młodzieżowej. Poprzednie dwa sezony kończyła odpowiednio na 10-tym i 9-tym miejscu.
Mimo tych niezbyt imponujących wyników klub zdołał wychować oraz zaangażować kilku bardzo utalentowanych graczy, w tym stranieri. Obecnie przeszło połowa zawodników Furano to wychowankowie.
W 2017-tym powrócił projekt odtworzenia drużyny seniorskiej na bazie wychowanków. Obecnie władze szkółki futbolowej przy wsparciu władz miasta poświęcają wszystkie siły na zaangażowanie sponsorów strategicznych. Póki co, oprócz miasta Furano, na strojach graczy reklamują się też Japońskie Linie Lotnicze. Dzięki temu gracze mają, miedzy innymi, zapewnione przeloty na mecze w odległych rejonach kraju.

Liga

Jak zostało już powiedziane pierwsze rozgrywki ligowe w Japonii odbyły się w roku 1993. To nie znaczy, że wcześniej mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni nie znali futbolu. Pierwsze mecze rozegrano w 1917-tym roku, a pierwszy oficjalny mecz międzypaństwowy - 9 maja tego roku. Reprezentacja Japonii dostała wtedy lanie od piłkarzy z Chin (5-0). Z biegiem lat jednakże Japończycy coraz bardziej poprawiali swe notowania. Niemniej, profesjonalna piłka zadebiutowała w Nipponie dopiero pod koniec XX-go wieku.
Wracając jednakże do młodzieży, pierwsze rozgrywki juniorów odbyły się, podobnie jak seniorów w sezonie 1993/1994. Początkowo rozgrywki młodzieży toczyły się na szczeblu szkolnym, oddzielnie podstawowym, gimnazjalnym i licealnym.
W roku 2002 rozgrywki szkolne zostały zastąpione przez ligę młodzieżową. Drużyny juniorskie (piłkarze w wieku 15-18 lat) stanowią zaplecze drużyn profesjonalnych (Dywizja I-sza i II-ga). Drużyny młodzieżowe, podobnie jak seniorskie, podzielone są na Dywizję I-szą i II-gą.
Furano Hokkaido gra w Dywizji I-szej składającej się z dwunastu drużyn. Drużyny w tej lidze, w kolejności miejsca zajętego w poprzednim sezonie zasadniczym to:

Kashima Antlers U18
Verdy Kawasaki U18
Gamba Osaka U18
Shimizu S-Pulse U18
Urawa Red Diamonds U18
Nagoya Grampus U18
Kashiwa Reysol U18
Yokohawa F. Marinos U18
Furano Hokkaido U18
Kyoto Sanga FC U18

Na początku sezonu do stawki doszły dwa zespoły, które w poprzednim sezonie awansowały z Drugiej Dywizji.

Consadole Sappooro U18
Tochigi S.C. U18

Rozgrywki ligowe rozpoczynają się 23 lutego. W sezonie zasadniczym gra się systemem "każdy z każdym" odpowiednio na swoim stadionie i na wyjeździe. Po zakończeniu sezonu zasadniczego rozpoczynają się rozgrywki pucharowe, do których awansuje pierwsze osiem drużyn sezonu zasadniczego. W tej części sezonu drużyny grają w systemie 1-szy z 8-mym, 2-gi z 7-mym itd. O awansie przesadza wynik dwumeczu.
W przeciwieństwie do drużyn seniorskich juniorzy nie grają w rozgrywkach Pucharu Japonii.

Stroje

Na własnym boisku gracze Furano noszą stroje składające się z czarnych getrów i spodenek oraz srebrnych koszulek z czarnymi pasami na ramionach.
Na wyjeździe, spodenki, getry i koszulki mają barwę białą z czarnymi lampasami na boku spodenek i srebrną błyskawicą na przedzie stroju.
Na piersi gracze noszą symbol czarnego dzięcioła, godło miasta Furano. Z tego powodu gracze są czasem nazywani Dzięciołami.
 
Jaśmin jest offline  
Stary 31-03-2018, 19:55   #2
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Poniżej macie informacje ogólnodostępne o kolegach z zespołu (npc).


1. Obrońcy:

Imię i nazwisko: Hisoka Jin
Wiek: 15
Narodowość: Japończyk
Idol: ?
Zainteresowania poza boiskowe: ?
Mocne strony: Odbiór
Słabe strony: Strzał
Charakter: Człowiek - zagadka, mało mówi o sobie, za to umie słuchać. Prawdopodobnie. Z nielicznych uwag zbudować można obraz człowieka, którego credo życiowe to: "Co ma być to będzie". Czy to mądrość życiowa czy brak wigoru? Nie wiadomo. W każdym razie ten chłopak stoi na obrzeżach grupy. Utrzymuje poprawne kontakty ze wszystkimi, acz nie ma przyjaciół. Chyba.
Ma ksywę "Kędzior" - wiadomo czemu.


Imię i nazwisko: Roy Murphy
Wiek: 18
Narodowość: Irlandczyk
Idol: Roy Keane
Zainteresowania poza boiskowe: Jiujitsu, mechanizmy zegarowe, hodowla gołębi
Mocne strony: Odbiór, gra głową
Słabe strony: Szybkość
Charakter: Wojownik i gracz zespołowy w każdym aspekcie. Idealne uzupełnienie dla libero. Najbardziej rzucającą się w oczy cecha charakteru jest upór. "Uparty jak osioł, to się musi źle skończyć!" - trener często to powtarza. Póki co, najbardziej solidny chłopak w zespole. Opuścić trening? Nie do pomyślenia.
Ma ksywę "Murzyn".
Jego brat gra w reprezentacji Irlandii Północnej U17.


Imię i nazwisko: Shinchiro Hideoshi
Wiek: 15
Narodowość: Japończyk
Idol: Paul Gascoigne
Zainteresowania poza boiskowe: niegrzeczne gazetki (jak mówi: "Ten kogo stać wybiera pornografię!") i dobra kuchnia.
Mocne strony: Drybling
Słabe strony: Łatwo łapie kartki
Charakter: Jeśli ktoś chciałby opisać Hideo jednym słowem to byłoby nim - Konformista. Już od szkoły podstawowej ten chłopak trzymał się ze starszymi, latał na posyłki i przytakiwał każdemu ich słowu. Z biegiem lat trochę się usamodzielnił i zaczął szukać więzi międzyludzkich opartych na bardziej szczerych motywach. Tak trafił do Furano.
Nadal lubi popisywać się przed kolegami i czasem wychodzi z niego zgrywus. Ma ksywę "Mruczek" bo chwalony przez trenera i kolegów mruży oczy i mruczy jak rozgłaskany kot.

2. Pomocnicy:


Imię i nazwisko: Diego Silva
Wiek: 16
Narodowość: Brazylijczyk
Idol: Christiano Ronaldo
Zainteresowania poza boiskowe: konsolka, manga i anime
Mocne strony: Szybkość, drybling
Słabe strony: Odbiór
Charakter: Zgodnie ze stereotypem większość Brazylijczyków jest głośna, wręcz hałaśliwa. I wygadana. To nie dotyczy Diega, cichego chłopaka nękanego wieloma smutkami. Jest on zdania, że jeśli trzeba walczyć lub się spierać to lepiej się wycofać. Co to Cielątko Boże robi w drużynie piłkarskiej? Wyjaśniamy. Dla Diega futbol to pasja umożliwiająca wyrażenie siebie. Ten introwertyk na boisku pokazuje pazur. Nosi ksywę - "Cień", bo jest szybki, milczący i mija rywali niczym cień. A jak na swój temperament potrafi współpracować zdumiewająco dobrze.


Imię i nazwisko: Totoya Akira
Wiek: 17
Narodowość: Japończyk
Idol: Jens Jeremies
Zainteresowania poza boiskowe: Hazard, kibicowanie basebalistom, gry na pc
Mocne strony: Odbiór, podanie
Słabe strony: Strzał
Charakter: Defensywny pomocnik to brzmi dumnie. Czyścić przedpole, ochraniać playmakera, dogrywać piłki do szybkich skrzydłowych i, last but not least, kosić rywali równo z trawą. Trzeba być twardym i wrednym. I właśnie te dwa ostatnie słowa najlepiej opisują Akirę. Ten chłopak jest twardy i wredny również poza boiskiem. Trzeba tu też dodać, że bardzo lubi swoją pracę. I, że potrafi się troszczyć o kolegów jak mało kto.
Ma ksywę "Leon" z racji artystycznego czyszczenia przedpola.
Pod prysznicem można zaobserwować, ze pomimo młodego wieku ma już kilka efektownych tatuaży. Romantyk? Marzyciel? Nie ten adres.


Imię i nazwisko: Tetsui Daiki
Wiek: 17
Narodowość: Japończyk
Idol: Liczni!
Zainteresowania poza boiskowe: Liczne!
Mocne strony: Drybling, szybkość
Słabe strony: Podanie
Charakter: Krótkodystansowiec, błyskawicznie zapala się do każdego pomysłu i równie szybko traci zainteresowania. Tylko futbol traktuje na 100% poważnie.
Ma pretensje do bycie liderem zespołu, a na boisku potrafi być egoistą. Koledzy żartują czasem, że podać do niego to jak wrzucić piłkę w kosmiczną czarną dziurę. Nie wróci. Jest też pyskaty i wygadany. Urodzony celebryta stąd ksywa "Elvis".

3. Napastnicy:


Cała chwała dla BG.


Rezerwowi:

Poniżej wyróżniający się gracze na ławce. Pozostałych trener Furano ściąga w miarę potrzeb ze szkółki. Niemniej, to wymienieni rezerwowi stanowią trzon ławki i najpierwsze zaplecze drużyny.
I tak, oni też mają wnętrze. Choć, jak przystało na rezerwowych są raczej początkujący, schodzą wam z drogi, piorą senpaiom stroje, uczą się i starają się zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Nie karmić, nie drażnić, nie gnębić. To , w sumie, wasi młodsi koledzy i tak ich proszę traktować.

1. Bramkarz:


Imię i nazwisko: Haneda Isao
Wiek: 16
Narodowość: Japończyk
Idol: Taffarel
Zainteresowania poza boiskowe: Gry planszowe
Mocne strony: Gra na linii bramkowej
Słabe strony: Gra na przedpolu
Charakter: Z pozoru gracz zespołowy. Pytany, choćby przez dziennikarzy, będzie mówił o drużynie, koleżeństwie i współpracy, ale każdy kto spędzi z nim trochę czasu pojmie, że swego vis a vis w bramce Furano utopiłby w łyżce wody. By zostać pierwszym bramkarzem podpisałby z diabłem cyrograf rzucając na pożarcie pierwszego bramkarza. Mało lubiany, ksywa "Gibon", także z powodu zwinności na linii bramkowej.


2. Obrońca:


Imię i nazwisko: Kazuyoshi Nitta
Wiek: 15
Narodowość: Japończyk
Idol: Leo Messi
Zainteresowania poza boiskowe: Rpg pbf, cyfrowa obróbka zdjęć
Mocne strony: Podanie, ambicja
Słabe strony: Drybling
Charakter: Ten chłopak jest ufny i szczery niczym szczeniak. Do głowy mu nie przyjdzie, że ktoś mógłby mu podłożyć świnię i sam tego nie robi. Podobnie jak Murphy gracz zespołowy w każdym calu.
Ma ksywę "Mały".


3. Pomocnicy:


Imię i nazwisko: Shunsuke Masaru
Wiek: 15
Narodowość: Japończyk
Idol: Nakata Hideoshi
Zainteresowania poza boiskowe: Liczne!
Mocne strony: Strzał
Słabe strony: Liczne, niestety
Charakter: Ten chłopak chyba nie wie czego chce. Ma talent, chyba, ale nie poświęca dostatecznie dużo wysiłku, żeby coś osiągnąć. Dlatego wciąż siedzi na ławce i chyba mu to odpowiada. Podobnie jak Tetsui ma zbyt dużo zainteresowań poza boiskowych, ale on w przeciwieństwie do starszego kolegi nie traktuje futbolu zbyt poważnie.


Imię i nazwisko: Hiramatsu Kazuhiro
Wiek: 17
Narodowość: Japończyk
Idol: Garrincha
Zainteresowania poza boiskowe: nauka, kolekcjonowanie modeli żaglowców, kino
Mocne strony: Sporo
Słabe strony: gracz kompletny
Charakter: Ma dwie pasje - piłka nożna i nauka, zwłaszcza dotyczy to przedmiotów ścisłych. Jego ojcu bardzo zależy by jedynak został lekarzem więc goni go do nauki. Młodzieniec to kolejny talent na ławce Furano, ale coraz bardziej oddala się od zespołu. Pewnie będzie dobrym lekarzem. Ale mógłby, chyba, postawić się trochę rodzicielowi i położyć większy nacisk na futbol? Prywatnie grzeczny, ułożony i, momentami, szczery do bólu.

4. Napastnik:


Imię i nazwisko: Ryoichi Shin
Wiek: 16
Narodowość: Japończyk
Idol: Luis Nazario de Lima
Zainteresowania poza boiskowe: Wyścigi formuły 1, soccer na piasku
Mocne strony: Strzał
Słabe strony: Odbiór
Charakter: Gdyby w zespole nie było Soroyamy to właśnie on byłby cofniętym napastnikiem. Z pewnością pracuje wystarczająco ciężko i ma dobrze ułożoną hierarchię wartości. Najpierw futbol, potem reszta. Ma trochę problemów ze szkołą, za rzadko tam bywa, więc trener ma dodatkowy powód by trzymać go na ławce. A to talent rzadkiej wody. Cóż, są dobrzy i lepsi.

Cdn.
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 01-04-2018 o 08:38.
Jaśmin jest offline  
Stary 01-04-2018, 10:50   #3
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Muzyka jest zwierciadłem duszy jak ktoś mądrze powiedział.
Enjoy.

Hisoka Jin: Jeśli zechcesz odejść odejdź...

Roy Murphy: Irish Pride

Shinchiro Hideoshi: Chicken Bone

Diego Silva: Wieża radości, wieża samotności

Totoya Akira: Jump around

Tetsui Daiki: Insane in the Brain

Jak widzicie brakuje tu rezerwowych. Cóż, na motyw muzyczny trzeba sobie zasłużyć.
 
Jaśmin jest offline  
Stary 03-06-2018, 08:48   #4
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Materiałów ciąg dalszy, poniżej terminarz pierwszej części rozgrywek ligowych. Z podziękowaniami dla Mike, który zrobił większość roboty. Dziękuję ci, kolego!

Terminarz J-League
 
Jaśmin jest offline  
Stary 13-06-2018, 09:24   #5
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Poniżej mamy statystyki meczów pierwszej kolejki.
Jeśli chcecie zobaczyć tabelę cofnijcie się o jeden post do Terminarza J-League. Tabela jest w drugiej zakładce.
Jeszcze raz dziękuję Mikeyowi, który poradził sobie z tabelkami kapitalnie.

Trener

Furano Hokkaido 7 - 0 Consadole Sapporo

Bramki:

Urashima (4')
Forfang (33', 72')
Soroyama (40', 46', 51')
Nitta (63')

Asysty:

Sasaki (x3)
Soroyama
Nitta

Kartki:

Fujimura (żółta)

Kashima Antlers 4 - 1 Gamba Osaka

Bramki (Gamba):

Kotsubaki (12')

Bramki (Kashima):

Iwamasa (18')
Goto (43')
Ogasawara (59')
Sogawata (69')

Asysty (Gamba):

Tsurugi

Asysty (Kashima):

Ogasawara (x2)
Uchida

Kartki:

-

Nagoya Grampus 1 - 5 Kashiwa Reysol

Bramki (Nagoya):

Nobuyoki (59')

Asysty (Nagoya):

Daishi

Bramki (Kashiwa):

Yuzo (11')
Yanagisawa (18', 43'))
Leandro (20')
Fukai (67')

Asysty Kashiwa:

Leandro
Fukai
Aoki
Yamamoto

Kartki:

(Nagoya):
Takanori
Arahida
Shirosama

Shimizu S-Pulse 2 - 0 Kyoto Sanga

Bramki (Shimizu):

Okita (31', 57')

Asysty (Shimizu):

Sato
Konishi

Kartki:

Kiyohisa (żółta, Shimizu)

Urawa Red Diamonds 1 – 4 Yokohama Marinos

Bramki (Urawa):

Shindo (51')

Asysty (Urawa):

-

Bramki (Yokohama):

Noboru (14')
Okamura (17')
Shimizu(62')
Okada (73')

Asysty (Yokohama):

Sawao
Okada
Mizunuma

Kartki (Urawa, żółte):

Ishida
Itoh

Verdy Kawasaki 4 - 0 Tochigi S.C.

Bramki (Verdy):

Ishiguro (8')
Komiya (15')
Kyubei (45')
Harumi 72')

Asysty (Verdy):

Harumi
Nishimura (x2)
Ishiguro

Kartki (Verdy):

Harumi
Nishimura
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 13-06-2018 o 10:52.
Jaśmin jest offline  
Stary 22-07-2018, 13:00   #6
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Gamba Osaka 1 - 0 Furano Hokkaido

Bramki:

Sławicki (17')

Kartki:

Furano:

Soroyama

Nagoya Grampus 7 - 0 Consadole Sapporo


Bramki:

Shirosama
Tokuya (x2)
Daishi (x3)
Akanawa

Asysty:

Tokuya (x2)
Nobuyoki (x2)
Daishi


Kartki:

Kikuchi (Sapporo)

Kashiwa Reysol 0 - 0 Urawa Red Diamonds

Kartki:

Urawa:

Hashimoto
Tsutomu

Yokohama Marinos 1 - 6 Shimizu S-Pulse


Bramki:

Yokohama:

Shimojo (47')

Shimizu:

Soijiro (11', 76')
Kumanosuke (16')
Okita (35')
Ijiro (65', 70')


Asysty:

Yokohama:

Hirose

Shimizu:

Sonoda
Sato
Okita
Ijiro

Kartki:

Yokohama:

Mizunuma

Kyoto Sanga FC 4 - 2 Verdy Kawasaki


Bramki:

Kyoto:

Naohiko (31')
Kimura (39')
Shinoda (45', 73')

Verdy:

Ishiguro (15')
Harumi (68')


Asysty:

Kyoto:

Shinoda
Shu

Verdy:

Oshima
Ishiguro

Kartki:

Verdy:

Harumi

Kyoto:

Shinoda
Moriyasu

Tochigi S.C. 0 - 4 Kashima Antlers


Bramki:

Ogasawara (12', 43')
Iwamasa (53')
Goto (72')

Asysty:

Goto
Araiba
Uchida

Kartki:

Tochigi:

Mogi
Kishida
 
Jaśmin jest offline  
Stary 22-07-2018, 15:19   #7
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Poniżej macie aktualny terminarz i uzupełnioną tabelę rozgrywek.

Terminarz i tabela
 
Jaśmin jest offline  
Stary 24-08-2018, 10:10   #8
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Kashima Antlers 4 – 0 Consadole Sapporo

Gole:

Hitoshi Sogawata (x1)
Akira Narahashi (x2)
Go Oiwa (x1)

Asysty:

Shinchi Shuto
Mitsuo Ogasawara
Keita Goto
Hitoshi Sogawata

Kartki:

Dla Consadole:

Ishikawa Naoki
Fukai Kazuki

Verdy Kawasaki 0 – 5 Furano Hokkaido

Gole:

Soroyama (x4)
Sasaki (x1)

Asysty:

Sasaki (x2)
Diego

Kartki:

Forfang

Shimizu S-Pulse 2 – 2 Gamba Osaka

Gole:

Shimizu:

Soijiro Ryu (x1)
Atasuke Ryusaki (x1)

Gamba:

Yasuyuki Konno (x1)
Sentarou Kotsubaki (x1)

Asysty:

Shimizu:

Kiyohisa Konishi
Soijiro Ryu

Gamba:

Takaharu Nishino
Kotaro Omori

Kartki:

-

Urawa Red Diamonds 4 – 0 Tochigi S.C.

Gole:

Fernando (x1)
Shindo Ikoma (x2)
Takanobu Inaba (x1)

Asysty:

Tagahashi Ishida
Takuya Ikoma
Takanobu Inaba
Tsutomu Itoh

Kartki:

Tochigi

Daisuke Sudo

Nagoya Grampus 2 – 2 Kyoto Sanga FC

Gole:

Nagoya:

Nobuyoki Anzai (x2)

Kyoto:

Shigeru Shinoda
Shu Kamo

Asysty:

Nagoya:

Shinji Daishi
Saburo Asahada

Kyoto:

Sawaki Yonashiro (x2)

Kartki:

-

Kashiwa Reysol 1 – 1 Yokohama Marinos

Gole:

Kashiwa:

Haishirou Jin

Yokohama:

Aki Konoe

Asysty:

Yokohama:

Marihito Yasujiro

Kartki:

Kashiwa:

Chikashi Masuda
Yuya Yoshizawa

Yokohama:

Noritoshi Nozaki
Aki Konoe
 
Jaśmin jest offline  
Stary 24-08-2018, 10:14   #9
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Poniżej macie aktualny terminarz i uzupełnioną tabelę rozgrywek.

Terminarz i tabela
 
Jaśmin jest offline  
Stary 24-09-2018, 11:00   #10
 
Jaśmin's Avatar
 
Reputacja: 18255 Jaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputacjęJaśmin ma wspaniałą reputację
Consadole Sapporo 0 – 3 Yokohama Marinos

Gole:

Marihito Yasujiro
Noboru Mitsui
Aki Konoe

Asysty:

Hiroshi Hayano
Hidehiko Shimizu
Shinsaku Okamura

Kartki:

-


Kyoto Sanga FC 1 – 2 Kashiwa Reysol

Gole:

Kyoto:

Ko Jong Su

Kashiwa:

Masaki Fukai
Atsushi Yanagisawa

Asysty:

Kyoto:

Hajime Moriyasu

Kashiwa:

Takeshi Aoki

Kartki:

Kyoto:

Bunji Kimura
Naohiko Minobe
Hajime MoriyasuTochigi S.C. 0 - 2 Nagoya Grampus

Gole:

Shinji Daishi (x2)

Asysty:

Tokuya Arahida

Kartki:

Nagoya:

Shirosama Chiba
Shinji Daishi

Tochigi:

Tomoyuki Sakai


Gamba Osaka 6 – 0 Urawa Red Diamonds

Gole:

Sentarou Kotsubaki
Kotaro Omori
Matsuhiro Kaneda
Tsurugi Keita
Yasuhito Endo
Yasuyuki Konno

Asysty:

Yasuyuki Konno
Takaharu Nishino
Sentarou Kotsubaki
Sasaki Toshihiko
Matsuhiro Kaneda

Kartki:

Gamba:

Haneda Takeshi
Matsuhiro Kaneda

Urawa:

Shozo Fugunaga
Takuya Ikoma

Furano Hokkaido 0 – 0 Shimizu S-Pulse

Gole:

-

Asysty:

-

Kartki:


Shimizu:

Kumanosuke Yano
Kiyohisa Konishi


Kashima Antlers 3 – 2 Verdy Kawasaki

Gole:

Kashima:

Shogo Komiya
Hitoshi Sogawata
Atsuto Uchida

Verdy:

Taisuke Namisaka
Koichi Kyubei

Asysty:

Kashima:

Sumio Imamura
Go Oiwa
Daiki Iwamasa

Verdy:

Takenayo Ishiguro (x2)

Kartki:

Kashima:

Keita Goto
Mitsuo Ogasawara
 

Ostatnio edytowane przez Jaśmin : 24-09-2018 o 11:04.
Jaśmin jest offline  
 


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:00.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169