Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-05-2018, 18:52   #1
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 20207 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
[MAFIA] Mitologia Nordycka - Wojna DziewięciuZorza zalśniła nad niebem Midgardu. Gdzieś nad głowami wikingów planujących wyprawy wojenne dało się słychać odległe, lecz mrożące krew w żyłach wycie wilka. Wycie tak różne od zwykłych wilków, że kilku tęgich mężów zadrżało z niepokojem. Nic bowiem nie powoduje w człowieku takiego strachu jak strach przed nieznanym. Kilku ze starszyzny wioski wiedziało co to oznacza. Ogromny Fenrir pojawił się w Midgardzie. Nie był to dobry znak. Historie zasłyszane przed ogniskiem w dzieciństwie przypomniały się zgromadzonym i nabrały nowego życia. Ci którzy zaniedbali bogów szybko zaczęli lękać się ich gniewu . To bogom przypisywano bowiem każdą błyskawicę, klęskę urodzaju, niespokojne morze czy przegraną w boju, ale rzadko oglądało się ich w innej postaci. Zdarzały się jednak wyjątki...

Niebo nagle zmieniło swą barwę mieniąc się kolorami zieleni i czerwieni. Kolejny znak, że kraina ludzi miała stać się tego dnia świadkiem czegoś niezwykłego.. Jak się okazało: potyczki bogów i istot do boskich zbliżonych. Nikt nie wiedział czy nie jest to początek końca świata jakiego znali. W wiosce i za nią zaczęły pojawiać się fantastyczne stwory o niebieskiej skórze, które ludziom wydały się trolami z legend, gadające zwierzęta jak małpa, królik, żaba,nieumarli duch i szkielet, zjawili się także demon i.. dziwne coś, które ciężko było nawet nazwać. Wikingowie uciekli z krzykiem na łodzie zostawiając za sobą cały dobytek życia, łup i broń. Tak właśnie rozpoczęła się Wojna Dziewięciu Krain.

FAZA DNIA NR 1 - MIDGARD (AKA WIOSKA SMERFÓW)

Faza Dnia 1 potrwa do 16 maja godziny 20:00
Do linczu potrzeba 7 głosów.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=0k01zY822dk[/MEDIA]
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline  
Stary 15-05-2018, 21:28   #2
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 14527 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Witajcie w mojej pełzającej krypcie, maniacy gier fabularnych i "innych". Zagramy w grę?


To odrażające, co robią niektórzy, by powstrzymać upływ czasu i zachować młodość. A skoro mowa o dojrzewaniu i różnych stadiach rozkładu - wiedzcie, że martwi ludzie, jak ja, są doskonałymi współgraczami. Uwielbiają grać na zwłokę! [Sardoniczny śmiech.]

Główną wygraną w tej grze jest zapewne przetrwanie, więc, jak sądzę, na drugiej szali znajduje się inna z życiowych rozkoszy - umieranie. Większość z nas robi to tylko raz i jest już po wszystkim, zanim naprawdę ci się to spodoba. Ale jest wśród nas człowiek, który umierał wiele razy. Mowa o naszym szanownym Emmerichu Vendenie. Polubił to robić aż tak, że umiera w każdej Mafii. [Sardoniczny śmiech.] Czas pokaże, czy tym razem mu się to uda.

A nasza znamienita Smerfowa Niania? Wygląda dla odróżnienia na kogoś, kto za chwilę spokojnie i metodycznie popełni morderstwo.

Ale włóżmy to w nawias i nie uprzedzajmy faktów. Teraz wszyscy powinniśmy śpiewać, tańczyć, pić, trzymać się za ręce i mordować dla samej radości mordowania i przestać dostrzegać wokół samych wrogów. Tak oto zaczyna się pierwszy rozdział naszej obrzydliwej nordyckiej sagi.

Dzisiejsza opowieść z mojej straszliwej kolekcji horroru jest bowiem o trójce prawdziwych skandynawskich twardzieli, którzy zrobią wszystko w walce o najwyższą stawkę. Więc, do dzieła! Niech rozpocznie się gra.
 
Ril jest offline  
Stary 15-05-2018, 23:10   #3
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 35296 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Hej, dzieci, jeśli chcecie, by Mafię trafił szlag, słuchajcie się mnie Ważniaka!- Smerf Ważniak wszedł na środek wioski, przetarł okulary, po czym zdziwionym spojrzeniem przeszył zgromadzone dziwne stworzenia. Obecność upiorów i duchów była niepokojąca, ale przynajmniej było tu z nim kilku jego smerfnych kompanów,w tym sam Papa Smerf.
Razem wysmerfują kogo trzeba i znajdą drogę powrotną do domu.

-Nie smerfuj mi tu o grach, upiorze! To wielce poważna sprawa, a nie jakaś gra i nie damy się za-smerfować! Ja, Smerf Ważniak, przeżyłem takie rozgrywki w rożnych światach i powinniście czerpać ze studni mojej wiedzy i mądrości! Tak, ale 1 faza dnia jest zwykle bez wartości, dobrze, że będzie krótka. Nic jeszcze nie wiadomo, ale warto uważnie smerfować, może coś komuś się wymsknie. Ale niech Asgard się jeszcze nie ujawnia.
 
Lord Melkor jest offline  
Stary 15-05-2018, 23:42   #4
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 70241 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Duch Emmericha nie rozwiał się jeszcze dobrze, a już znów był potrzebny do obrony kolejnych światów przed chciwymi i złymi bogami.

...zrodziliśmy się bez wprawy
i pomrzemy bez rutyny
- zadeklamował odpowiadając Strażnikowi.
- To się jeszcze okaże- dodał. Chociaż sam też obstawiał atak na siebie w pierwszą, góra drugą noc.
 
__________________
Aktywność ograniczona.
Ostatni: kiedy dacie radę
Hakon, pi0t, Gob1in, Stalowy
hen_cerbin jest offline  
Stary 16-05-2018, 00:38   #5
 
ShrekLich's Avatar
 
Reputacja: 9296 ShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputacjęShrekLich ma wspaniałą reputację
Gdy w wiosce pojawiało się coraz więcej dziwacznych postaci, w końcu gdzieś w mroku zaczęły trząść się krzaki. Po długiej chwili w końcu rozsunęły się, a z nich wypełzło coś niebieskawego, co natychmiast legło na ziemi. Nie minęło jednak wiele czasu, nim powoli podniosło się i zaczęła znów poruszać się w kierunku głosów. Osoby, z co bardziej udanym dzieciństwem mogły rozpoznać w tym niebieskim pasożycie smerfa, których ostatnio zaroiło się w tych okolicach.

Papa smerf począł coraz bardziej przyśpieszać kroku, drepcząc na tych swych małych nóżkach, co jakiś czas poprawiając portki, czy czapkę.
- Już dosyć... - Wysapał do siebie pod nosem. - Obiecali mi emeryturę, po czym zsyłają na to dno cywilizacyjne, gdzie każdego dnia ktoś ginie...
Od zawsze wiadomo, że smerfy to przyjazne i miłe stworzonka, jednak każdego by trafił szlag, gdyby wysłano go na wczasy do wariatkowa, gdzie po tygodniu nikt nie pozostaje przy życiu. Dlatego nikogo nie powinno zdziwić, gdyby papciowi przypadkowo omsknęła się wykałaczka, prosto na język jakiegoś śpiącego nieszczęśliwca.

Z czasem, gdy smerf z najwyższym aj kju w rodzinnej wiosce zbliżał się w stronę głosów, zaczął ukrywać swoje nastroje. Przybrał za to promienny uśmiech, który utrzymał go przy władzy w wiosce smerfów przez długie lata. Przez ten cały czas zarządzania tą małą niebieską społecznością nauczył się robić dobre pierwsze wrażenie, także do obcych wyszedł z szerokim uśmiechem na twarzy, pomimo, że być może patrzył na potencjalnych morderców.

Pierwszy, który mu się rzucił w oczy, to jakiś dziwaczny upiór, który wylądował od razu na liście podejrzanych. Potem papcio zauważył Ważniaka, który najwyraźniej spodziewał tu się jego. Czerwono-porty smerf przydreptał do niego, nie witając się z upiorem (nie zamierzał zdzierać sobie gardła). Wyszczerzył zęby do okularnika i przywitał się.
- Witaj Ważniaku! - Dodał po chwili lekko zakłopotany, rozglądając się przy tym. - Czy są tu eee... Jakieś inne smerfy?
"Jest gorzej niż sądziłem. Jeżeli nasza nacja ma przetrwać, to trzeba zacząć ostrzyć osikowe kołki." pomyślał smerfowy wódź.
 

Ostatnio edytowane przez ShrekLich : 16-05-2018 o 00:41.
ShrekLich jest offline  
Stary 16-05-2018, 00:53   #6
 
Rozyczka's Avatar
 
Reputacja: 16281 Rozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputacjęRozyczka ma wspaniałą reputację
To nie był pierwszy raz, gdy Lilith miała do czynienia z bogiem. A sądząc po tym, iż ostatnio niemalże skończyło się to tym, iż musiała służyć Adamowi pod groźbą śmierci, była dość sceptyczna. Chciała jak najszybciej znaleźć bogów mogących mieć podobne zamiary i zabić ich, albo przynajmniej odesłać tam, skąd przybyli.
Po zebraniu kilku informacji doszła do wniosku, że można zaufać bogom z miasta Asgardu. Ci często prosili o radę kobietę, więc przynajmniej nie traktowali jej płci jak śmiecia. Po prawdzie w mafii również była kobieta, jednak było tam też ucieleśnienie zła w postaci zwierzęta, co wywoływało i Lilith wiele paskudnych skojarzeń. Zresztą, z tego co wiedziała, chcieli sprowadzić zagładę na świat, a to, niezależnie od usprawiedliwień, okropny czyn.
Był też jeszcze SK Wąż Midragdu. Fenrir może i był ucieleśnieniem zła w postaci zwierzęta, jednak był przynajmniej wilkiem, a nie wężem... Jego też dobrze byłoby zabić.
Był też Loki... Nie wiedziała, czego się po nim spodziewać, postanowiła dać mu szansę. Podejrzewała, że Loki to błazen bądź że jest kopią roli innego gracza. Tak czy siak, nie było potrzeby go zabijać, przynajmniej na razie.
 
Rozyczka jest offline  
Stary 16-05-2018, 10:24   #7
tajniacki blep
 
sunellica's Avatar
 
Reputacja: 37424 sunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputacjęsunellica ma wspaniałą reputację
Gigantyczna Żaba Wampir nie miała łatwego życia.
Po pierwsze była żabą, która właśnie wylądowała w miejscu gdzie psy szczekają dupami, a jak wiatr zawieje to hibernacja na wieki gwarantowana. Po drugie była gigantyczna, co nie zmieniało faktu, że z łatwością można by ją rozdeptać. A po trzecie... była wampirem i zamiast łapać komary, musiała polować na łosie, zwisając się głową do dołu, uczepiona swoimi przyssawkowatymi łapkami z pazurkami jakiegoś konara czy kij innego wysoko położonego... czegoś.

Tak więc wisiała, drżąc zimna gdy zawiało od północy i czekała na zbawienie w postaci ciepłego ciałka do którego można się było przyssać. Niestety trafiała jedynie na furry lub roznegliżowane cizie, były także inne trupy lub...
- Co to do ciężkiej cholery jest? - burknęła do siebie przyglądając się malutkim, niebieskim stworkom, ściągającym z wszystkich stron do ogniska, przy którym się wszyscy zbierali.

To będzie ciężkie polowanie dla Gigantycznej Żaby Wampira. Być może był to czas by rozważyć całkiem niegłupią jak na te okoliczności opcję zostania weganinem...
 
__________________
"Sacre bleu, what is this?
How on earth, could I miss
Such a sweet, little succulent crab"
sunellica jest offline  
Stary 16-05-2018, 13:22   #8
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 20983 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
W końcu pojawiło się Kolejne Dziwne Dziecko Lokiego, które wyglądało niczym połączenie królika i Bestii. Przy okazji było niezwykle urocze i mordercze. Zarzuciło wierszem, nieco zniekształconym przez wystające zęby:

- Troje trucheł przybyło
by zniszczyć ziemię.
Jeden jadowity kłamca mąci.
Wężowy wróg podgryza
korzenie kruchego drzewa.


Może nie były to najlepsze aliteracje, jakie istniały w obu Eddach, jednak KDDL udało się uniknąć paskudnych rymów, które nadawały się jedynie dla delikatnych minstreli południowych krain. Na północy rządziły aliteracje! (I akcenty, o których KDDL zapomniało).

- Miejmy nadzieję, że tej nocy przeżyjemy towarzysze i pokonamy zgniłą Mafię, podłego Węża, a Loki nie zdoła nam przeszkodzić. Poza tym to mój tatuś.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline  
Stary 16-05-2018, 15:10   #9
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 35028 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Niania Smerf siedziała na małym stołeczku i robiła na drutach sweterki dla Smerfiatek. Po prawdzie dopiero zaczynała od sweterka dla Smerfusia. Jednak w koszyczku już miała wybrane najpiękniejsze kolory włóczki. Dla najmłodszego ze smerfów wybrała czerwień, podobną do koloru Puszka. Szło jej jednak powoli, nie była już w końcu najmłodsza. Po chwil zdjęła okulary, przetarła oczy i z uwaga przyjrzała się robótce

Kliknij w miniaturkę

Nie wyglądała najgorzej, a doświadczenie życiowe ją uczyło, że im więcej zużytej włóczki tym lepiej wygląda sweter. Okryła się różową chustą, było jej zimno, cóż nie była już zbyt młoda, ale swoje wiedziała, wychowała całe pokolenia smerfów. Może i była stara, może i wszyscy ją lekceważyli, ale swoje wiedziała, przeżyła już wielu skurwysynów i liczyła na to że pożyje jeszcze trochę. Na razie słuchała i miała nadzieję, że dożyje świtu i że ten bełkot będzie jutro do czegoś przydatny...
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 16-05-2018 o 15:16.
Wisienki jest offline  
Stary 16-05-2018, 15:59   #10
 
Eniacknight's Avatar
 
Reputacja: 2628 Eniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputacjęEniacknight ma wspaniałą reputację
Smerf Maruda codziennie wybierał mniejsze zło. Wstać lewą czy prawą nogą, zjeść ciastko lub mieć ciastko, porozmawiać ze Smerfem Malarzem czy wyzywać Ważniaka. Każda z decyzji, jaką mógł podjąć, zawsze napawała go mniejszym lub większym obrzydzeniem. Dlatego Smerf Maruda to poniekąd postać tragiczna. Każdy wybór, jaki podejmie będzie złym wyborem i niesie za sobą przerażające konsekwencje. Nie ma dla niego niczego, co byłoby prawdziwe dobre i słuszne.
Jego cierpienia potęguje jeszcze osamotnienie w wiosce smerfów. Nikt z tych małych, niebieskich troli nie mógł go zrozumieć, każdy z nich żył w innej, bajecznej rzeczywistości. Smerfy cieszyły się z byle powodu, śpiewały tą swoją idiotyczną piosenkę i patrzyły z ufnością w przyszłość. Maruda był poza ich gronem, nawet gdy był blisko nich czy brał udział w przygodach. Czuł się jak piąte koło u wozu.
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze niezaspokojony popęd seksualny. Wioskę smerfów od zarania dziejów dotykał problem braku płci pięknej. Była co prawda Smerfetka, ale jej nie imponowało marudzenie naszego smerfa, poza tym jak na jego gust była zbyt idealna. Poza tym w tle pojawiała się jakaś dziewczynka smerf, ale przecież Maruda nie mógłby się zniżyć do takiego poziomu. Natomiast na myśl o Niani Smerf, jego wskaźnik obrzydzenia osiągał poziom krytyczny.
Z tych właśnie powodów Smerf Maruda podjął kiedyś próbę samobójczą. Zostało to zamiecione pod dywan przez Papę Smerfa, aby nie demoralizować innych smerfów. Dlatego teraz gdy Papa zapytał, czy są jakieś inne smerfy, Maruda skrzywił się.
-Tak, tak. Myślę, że można nazwać mnie innym smerfem. Zawsze przecież byłem inny i ty Papo doskonale o tym wiesz.
Maruda skrzywił się tak bardzo, że aż przygryzł sobie wargę.
-A ty Ważniaku, przez tyle lat żerowania w naszej wiosce jeszcze się niczego nie nauczyłeś? Nikt nie chce słuchać twojego pseudointelektualnego bełkotu. Chcesz gadać, to gadaj. Ale w zaciszu swego przekręconego umysłu.
 
Eniacknight jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:40.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169