Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-08-2019, 20:36   #1
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
TfTL - Pogadanki

Witajcie
Temat komentarzy otwieram już dzisiaj, aby było nam łatwiej się porozumieć.
Zajrzyjcie do sesyjnego doca. Dzisiaj uzupełniłem go o pytania i musicie też powiązać wasze postacie.

Post otwierający sesję pojawi się w poniedziałek wieczorem.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline  
Stary 03-08-2019, 20:42   #2
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 26795 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
No to witam pozostałych współgraczy i mistrza w sesji oficjalnie
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline  
Stary 03-08-2019, 21:50   #3
BG
 
BG's Avatar
 
Reputacja: 4240 BG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputacjęBG ma wspaniałą reputację
Cześć
 
BG jest offline  
Stary 04-08-2019, 22:45   #4
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Właśnie wrzuciłem post otwierający grę. Zapraszam do zapoznania się.
Jutro dorzucę krótką notkę odnośnie świata, miasta i środowiska w którym obracają się wasze dzieciaki.

W pierwszej kolejce chciałbym, abyście przedstawili jakąś zwykłą sytuację z życia waszego dzieciaka. Wizytę u cioci na imieninach, drogę do szkoły, jaką kłótnię z rodzicami, czy zabawę na podwórku. Cokolwiek wam wyobraźnia podpowie. Coś co ukaże waszego dzieciaka, bohatera tej opowieści, coś co powie nam o nim trochę więcej. Takie przedstawienie postaci.

Nadal mamy do doszlifowania pewne drobne rzeczy odnośnie waszych postaci i całej waszej paczki.

Amduat zajrzyj do doca i uzupełnij proszę rzeczy o których tam napisałem.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline  
Stary 04-08-2019, 23:01   #5
Dział Postapokalipsa
 
Amduat's Avatar
 
Reputacja: 78039 Amduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputacjęAmduat ma wspaniałą reputację
Już zaglądam

Cześć wszystkim
 
__________________
Coca-Cola, sometimes WAR
Amduat jest offline  
Stary 05-08-2019, 19:50   #6
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Obiecane kilka słów o świecie.

Zacznijmy
od tego, że świat Pętli to nie jest nasz świat. Jego reali, historia tylko bazują na naszych realiach i historii. W świecie Pętli zaszły duże zmiany. Jest to świat dychotomii, gdzie wysoko rozwinięta technologia ściera się z retro techniką (tak to nazwijmy) i naszymi wspomnieniami o latach 80-tych.

Mamy więc roboty milicyjne na ulicach, mamy cyborgi, które trudno odróżnić od ludzi, mamy frachtowce magnetrynowe, ale także kasety magnetofonowe i siermiężne domowe komputery typu Atari, ZX Spectrum, czy Amiga. Mamy z jednej strony Wielki Grawitron, który dostarcza prawie darmowej energii i pozwala na inne cuda techniki wykorzystywane przez wojsko , ale i kurtki z ortaliony i brak telefonów komórkowych.

Do tego wszystkiego dochodzą komunistyczne realia PRL, czyli cenzura, wszędobylska Milicja i SB, kolejki po mięso i generał Jaruzelski codziennie w telewizji.

Tutaj dochodzimy do realiów historycznych. Ramy są bardzo ogólne, czyli klimat lat 80-tych. Nie przejmujemy się jednak, czy premiera Powrotu do przyszłości miała miejsce w 83, czy 85. Stan Wojenny w Polsce miał miejsce, ale nie przebiegał dokładnie tak, jak naprawdę. Ogólna zasada będzie taka, że jeżeli ktoś napisze, że coś miało miejsce wtedy i wtedy, to reszta się do tego dostosowuje. Mam nadzieję, że zrozumiale się wyraziłem.

Stalinogród
czyli nasze miejsce akcji, to ogólnie Katowice tylko takie przeniesione w inny wymiar. Wymiar trochę futurystyczno-horrorwaty.
Stalinogród wchłonął Chorzów, Bytom , Sosnowiec, jak i Mysłowice i Dąbrowę Górniczą. Jest największą metropolią w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. To duma i oczko w głowie władzy państwowej.
Tutaj zbudowano Wielki Grawitron, który zasila pół Polski w prąd, tutaj są najlepsze sklepy i najnowocześniejsze ośrodki naukowe w kraju.
Stalinogród to, coś jak Prypeć i Czarnobyl w ZSRR. Nowoczesne i bogate miasta w komunistycznym państwie.

Mieszkańcy są oczywiście zadowoleni z poziomu życia, ale wiadomo, że nazwa miasta jest niczym kolec w oku. Ciągle krwawiąca i boląca rana. Dla waszych dzieciaków ma to w pewien sposób drugorzędne znaczenia, choć Konrad ma na ten temat na pewno swoje zdanie. Wszystko zatem zależy od was, jak widzą to wasze dzieciaki.

Bogucice
Akcja naszej sesji skupi się na Bogucicach. To tutaj mieszkają i uczą wasze dzieciaki, to tutaj znajduje się Państwowy Instytut Wysokich Energii i Fizyki Atomowej, zwany przez jego pracowników Grawitronem, a przez zwykłych mieszkańców Stalinogrodu Pętlą, a także największa kopalnia węgla kamiennego “Józef”.
Mamy tutaj i klasyczne familoki, jak i nowe osiedle pełne wysokich bloków, a także park bogucicki. Jedno z ulubionych miejsc zabaw waszych dzieciaków.

Państwowy Instytut Wysokich Energii i Fizyki Atomowej zwany Grawitronem
to ciągnący się na wielu hektarach kompleks budynków, którego główną widoczną częścią są trzy wysokie kominy chłodzące. Najważniejsza część Grawitronu znajduje się głęboko pod ziemią. Dla waszych dzieciaków to najbliższe sąsiedztwo i po części plac zabaw. Na tyłach Grawitronu jest śmietnisko na którym ląduje wszelkiego rodzaju złom po nieudanych eksperymentach w Instytucie. To ulubione miejsce spotkań i zabaw waszych dzieciaków.
Zawsze można znaleźć tutaj coś ciekawe. Teren wygląda jak pustynia pełna złomu, kabli i różnego rodzaju śmieci. Klimat zupełnie z innej planety.

Stara Kotłownia
Opustoszały budynek na obrzeżach pustyni za Grawitronem. Zrujnowana kotłownia stała się waszą bazą. Przystań, tajemnym miejsce spotkań.
Do was będzie należało zadanie, aby ją dokładniej opisać.

Park Bogucicki
Leśna enklawa niemal w samym centrum miasta. Park bardziej przypomina las, niż miejski park. Roślinność jest zdziczałą, ścieżki, albo zrośnięte, albo zniszczone. Większość mieszkańców omija to miejsce. Dlatego też jest to teren, gdzie wiele dzieciaków bawi się bez skrępowania. Tutaj także można spotkać wielu meneli raczących się tanimi winami. Także tutaj często spaceruje pani profesor Marzena Janik ze swoimi dwoma wyżłami.

Szkoła podstawowa nr 354 im. Pawlika Morozowa
Szkoła, jak tysiące w całej Polsce. Jest jednak w pewien sposób wyjątkowa, bo to tutaj uczą się wasze dzieciaki.
Ma szczególnego patrona, co na każdym apelu podkreśla dyrektor szkoły prof. Kowalczuk.

Najważniejsi BN
Profesor Henryk Kowalczuk

dyrektor szkoły i główny polonista w szkole. Betonowy komunista. Człowiek wiekowy, surowy i bardzo ideowy. Wydaje mu się, że z każdego zrobi wzorcowego komunistę.

Magister Jacek Szyndzielarz
nauczyciel matematyki i opiekun koła informatycznego. Prześladowany przez władze już za samo nazwisko. Ma bardzo nowoczesne podejście do uczniów. Jest bardziej kumplem, przyjacielem niż pedagogiem. Za co notorycznie obrywa od dyrektora Kowalczuka.

Profesor Marzena Janik
Nawiedzona nauczycielka biologii i przyrody. Kocha przyrodę ponad wszystko. Taki typ eko terrorystki we wczesnym stadium. Dumna właścicielka dwóch olbrzymich wyżłów, trzech chomika, kota i papugi.

Pan Alojz - woźny
Starszy mężczyzna odpowiedzialny za porządek na korytarzach, ogłaszanie przerw i zamykanie szatni. Hanys z krwi i kości, z dziada pradziada. Godo, nie mówi (co postaram się ukazać w postach), cały czas pali fajkę i nosi bert. Ponoć w czasie wojny był w partyzantce, a po wojnie siedział w więzieniu UB, gdzie połamano mu nogi. Dlatego też teraz kuleje na prawą nogę. Bardzo lubi Konrada, a tym samym całą resztę paczki. Często ucina sobie pogawędki z Konradem. To taki wasz pomocnik i w jakieś mierze przyjaciel.

Edzio
Bezdomny, który kręci się po śmietnisku za Grawitronem. Budzi w dzieciakach strach, choć nie do końca wiadomo dlaczego. Zbiera różne rzeczy ze śmietniska i wywozi,m gdzieś na małym wózeczku.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline  
Stary 09-08-2019, 23:21   #7
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Post wrzuciłem.
Oczywiście chciałbym, aby w waszych odpisach zapadła decyzja, czy bierzecie Stefana ze sobą, czy nie.
Niezależnie, czy się zgodzicie, czy nie, proszę także o krótki opis tego, co zamierzacie robić w piątkowe popołudnie i wieczór oraz jakie macie plany na sobotę.

EDIT:
Aha i nie zapomnijcie o opisie waszej bazy, tj. starej kotlowni.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 09-08-2019 o 23:28.
PeeWee jest offline  
Stary 10-08-2019, 10:38   #8
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 26795 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
I co, pozwalamy kablom do naszej paczki przystawać ?
Ja resztę wieczoru proponuję próby i muzykowanie w kotłowni.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline  
Stary 13-08-2019, 22:07   #9
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Post właśnie się ukazał. Troszkę pomanipulowałem waszymi dzieciakami i włożyłem im w usta kilka słów. Wydaje mi się, że zgodnie z ich charakterem. Nikt nie przejawiał ochoty na spotkanie u Stefana i podziwianie jego komputera, więc był tam tylko Darek. Teraz do was należy decyzja, co zrobić z historią Darka i wiadomością, którą przekazał.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline  
Stary 19-08-2019, 16:33   #10
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 27797 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Skoro jeszcze nie ma odpowiedzi Amduat, to ja delikatnie zwrócę uwagę, że przydałby się jakieś konkretne deklaracje z waszej strony. Czy macie jakiś plan, gdzie idziecie, co chcecie zrobić, tego typu rzeczy. Na podstawie tego, co do tej pory mam też coś niby na sił wycisnę. Tylko chodzi o to właśnie, że na siłę.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:30.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169