Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-03-2007, 09:28   #1
 
Vukotich's Avatar
 
Reputacja: 0 Vukotich ma wyłączoną reputację
[Marvel Universe] X-Factor: The New Begginning

Tutaj możecie komentować wszystko co jest związane z sesją, będą się tutaj równiez pojawiać wszelkie "smaczki" związane z przygodą. Na pierwszy ogień idzie opis waszego nowego domu czyli:

Strefa 97
Obiekt Wojskowy

Lokalizacja: stan Utah
Najbliższe miasto: Cornerville (40-50 tys. mieszkańców) – 40 km

Wielki teren o powierzchni ponad 3 kilometrów kwadratowych, otoczony podwójną siatką – odstęp między nimi ma ok. 3-4 metry. Tylko jedno wejście – przegrodzone bramą w wewnętrznym ogrodzeniu i szlabanem w zewnętrznym. Tam, w przestrzeni między ogrodzeniami, jest dyżurka. Dużo kamer. Odległość między wejściem a budynkiem to zaledwie kilkaset metrów, ale drzewa i ukształtowanie terenu zasłaniają budynek z zewnątrz.
Na samym terenie są tory przeszkód i ćwiczebne. Przy nich niskie magazyny. Jest także boisko do piłki nożnej i koszykówki. Hangar – niedostepny – oraz spory garaż. Na terenie jest też lasek i małe jeziorko. Na terenie rośnie stosunkowo dużo drzew.

Budynek nie jest zbyt piękny, bardziej funcjonalny, ale ma dużo okien i jest naprawde spory. 2 piętra (+ parter) tylko nad ziemią, co najmniej 2 piętra również pod ziemią (do owego 2-go nie macie dostepu). Z zewnątrz budynek przypomina szkołę albo budynek administracji. Zwykły prostopadłościan w brudnozielonym kolorze, gdzie kolejne piętra i pokoje oznaczone są przez kolejne okna. Przed głównym wejściem maszt z amerykańską flagą. Zamki w całym budynku są elektroniczne, z możliwością ręcznego otwierania awaryjnego. Gdzieniegdzie oprócz nich są także (dodatkowo) zwykłe zamki mechaniczne. W budynku można też spotkać automaty ze słodyczami i napojami. Z jednego końca (prawego) budynek kończy kryty basen i sala gimnastyczna, niczym kreseczka nad T.

Wewnętrznie budynek nie ma specjalnie skomplikowanej budowy. Na parterze, tuż przy wejściu, znajduje się tzw. dyżurka. Strażnik kontroluje tam kto wchodzi i wychodzi, jest to punkt informacyjny. Zaraz za nią korytarz rozdziela się w prawo i w lewo. Naprzeciwko wejścia są schody i winda. Po obu stronach toalety – po lewej dla dziewczyn, po prawej dla chłopców, dalej po lewej nauczycielska dla kobiet, dalej po prawej nauczycielska dla mężczyzn (te ostatnie są zamykane). Na lewo od wejścia jest stołówka i kuchnia (do kuchni wstęp wzbroniony) - wydaje posiłki od 6:00 do 22:00, ale największy wybór w godzinach posiłków (wieczorem około 19-tej, ale nie ma oficjalnej pory). Wzdłuż obu korytarzy są sale lekcyjne, przystosowane do przedmiotu tam uczonego (a więc również pracownie chemiczna, plastyczna, sala projekcyjna, pracownie komputerowe itp.). Na końcu prawego korytarza są wejścia na basen (po lewej) i salę gimnastyczną (po prawej). Obiekty te mają wspólne szatnie (oczywiście oddzielne dla chłopców i dziewczyn). Tuż przed przejściem do sali gimnastycznej i na basen są kolejne schody, kolejna winda i 2 wyjście awaryjne – po jednym na każdą stronę budynku (można swobodnie używać, ale potrzebna jest karta by je otworzyć). Korytarz lewy kończy się również schodami, windą i wyjściami awaryjnymi, ale za nimi jest aula – sala wykładowa na 150 osób. Tam zbierani są wszyscy uczniowie, gdy jest potrzeba im ogłosić coś ważnego. Pokój nauczycielski jest tuż za dyżurką, ale nauczyciele nie przebywają tam dużo.

Pierwsze piętro to wasze pokoje. Dzieli się na 2 strefy, każda otwierana kluczem. W lewym skrzydle (a więc na prawo po wejściu po środkowych schodach) mieszczą się pokoje uczennic (żeńskie dormitorium), po prawej uczniów (męskie dormitorium). W każdej części są też oczywiście łazienki i toalety. Pomiędzy obiema strefami, naprzeciwko schodów, znajduje się główny salon – najpopularniejsze miejsce spotkań młodzieży z Weapon X. Jest tam duży telewizor, wygodne kanapy i fotele, stoliki.

2 piętro należy do kadry. Znajdują się się tu gabinety nauczycieli i administracji, ale i ich prywatne pracownie. Tu też znajduje się duża biblioteka, służąca również jako miejsce do nauki (są też komputery). Krańce skrzydeł zajmują pomieszczenia mieszkalne kadry – stałych rezydentów, mieszkających w Strefie 97 (tak jak piętro niżej – lewe skrzydło kobiety, prawe mężczyźni). Dostęp do tamtych części wymaga klucza.

Na dachu jest lądowisko dla helikopterów.

1 piętro podziemne mieści specjalne sale treningowe (wstęp tylko w ramach zajęć), siłownię, sale komputerowe (w odróżnieniu od pracowni komputerowych, do tych dostęp jest wolny; tu też jest dostep do Internetu, choć powolny), sale gier (bilard, piłkarzyki, automaty itp.), pralnię, małą kuchnię (jakby ktoś chciał sam sobie coś przyrządzić albo nie załapał się w godzinach urzędowania kuchni na górze), magazyny, warsztaty. Jest tu też mała przytulna kafejka.

2 piętro podziemne jest dla was niedostępne, wiadomo jednak, że znajdują się tam urządzenia niezbędne dla funcjonowania budynku, generatory energii itp.

Każdy mieszkaniec (każdy gość) Strefy 97 ma swą własną kartę identyfikacyjną, która służy jako klucz. Generalnie pomieszczenia w budynku Strefy 97 dzielą się na 3 kategorie:
1) Te, do których macie pełen dostęp. Do tych zaliczają się: wasz pokój, sala gimnastyczna, basen, wasze szatnie, przeznaczone dla was toalety, stołówka (od 6:00 do 22:00), salon, wasze skrzydło dormitorium, biblioteka oraz większość pomieszczeń z 1 podziemnego piętra (z wyjątkiem sal ćwiczeń i magazynów).
2) Te, do których wasze karty dają wam dostęp, ale nie powinniście z tego korzystać jeśli nie dostaniecie polecenia/pozwolenia/zaproszenia/ważnej sprawy. Do tych należą: garaż (tu akurat macie większą swobodę, ale korzystanie z samochodów tylko za pozwoleniem), klasy (co najwyżej jeśli się coś zapomniało, tylko wejść i wyjść), dormitorium przeciwnej płci (wieczorem lepiej się tam nie kręcić, o nocy już nie mówiąc) oraz części budynku gdzie mieszczą się pomieszczenia mieszkalne kadry (gdy macie do nich coś bardzo pilnego, a oni są u siebie w pokoju). Pamiętajcie, że każde otwarcie zamka jest rejestrowane, wraz z kodem karty która go otworzyła.
3) Brak dostępu. Tych zamków wasze karty nie otworzą. Są to: hangar, wszystkie magazyny, dyżurka, nie wasze toalety, łazienki i szatnie, prywatne kwatery innych, główna kuchnia, dach, sale treningowe, gabinety i pracownie nauczycieli (choć „w godzinach urzędowania” są otwarte i możecie tam wchodzić – ale tylko jeśli czegoś potrzebujecie). Tam wam wchodzić nie wolno, chyba że pod nadzorem kogoś z kadry lub za jego pozwoleniem.

Wasze pokoje są nieduże, ale urządzone całkiem nieźle. Łóżko, szafa, szafka, biurko, wygodne krzesło, półki. Do tego komputer z monitorem, który można przełączyć na telewizję (dość ograniczona liczba programów – głównie edukacyjne i infromacyjne) i z podłączeniem do Intranetu. Komputera można też używać jako wieży hi-fi (głośność tylko tak duża, by nie przeszkadzać sąsiadom, chyba że użyjecie słuchawek). Jest też zegarek elektroniczny z budzikiem. I to właściwie wszystko. Aha, no i okno.

Wyjścia poza teren Strefy 97 są dozwolone, ale muszą być zgłoszone. Z racji ograniczonej liczby samochodów sugeruje się, by wybierać się tam raczej grupami.
Kontakty z rodziną są dozwolone, jednak nie mają one wstępu na teren bazy.
Uczniowie mają też kategoryczny zakaz rozmawiania o tym co dzieje się wewnątrz Strefy 97; dozwolona jest co najwyżej rozmowa o przedmiotach szkolnych i wspomnienie o rozwijaniu kontroli nad swymi zdolnościami. Złamanie zakazu grozi aresztowaniem osób, którym uczeń przekazał wiedzę i osadzeniem w więzieniu zarówno ich, jak i ucznia (bez wyroku sądu) bądź (ewentualnie) telepatycznym wymazaniem rzeczonej wiedzy z umysłów owych osób (technika wciąż eksperymentalna).

W budynku obowiązuje zakaz palenia. Osoby poniżej 18 roku życia w ogóle mają zakaz palenia, a poniżej 21 lat – także picia alkoholu.
 
Vukotich jest offline  
Stary 09-03-2007, 14:47   #2
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hej, informuję tylko, że z powodów niezależnych ode mnie odezwę się dopiero jutro (sobota) po południu.
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...
Mira jest offline  
Stary 09-03-2007, 16:51   #3
 
Khalida's Avatar
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
a ja mam tylko proźbę, żeby źle nie interpretować mojego posta... takie przemyślenia postaci... :P
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline  
Stary 10-03-2007, 15:53   #4
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hehe mi on bardzo się podobał
Stawiam Ci za niego piwko! (choć niestety tylko na starym LI)
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...
Mira jest offline  
Stary 10-03-2007, 15:54   #5
 
Khalida's Avatar
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
^ ^'' No to dziękuje, bardzo miło mi to słyszeć
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline  
Stary 12-03-2007, 10:46   #6
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Tylko mi nie mówcie, że sesja padła zanim się pochwaliłam mocą!

Cały wieczór nad nią myślałam, więc tak łatwo nie dam sie spławić, o!

A tak serio: co jest?
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...
Mira jest offline  
Stary 12-03-2007, 12:24   #7
 
Khalida's Avatar
 
Reputacja: 474 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
no musze podzielić twoje niepokoje, bo i mi sie to niepodoba... mam nadzieje ze dzis sie jakieś posty pojawią - no ja rozumiem, weekend, nie ma sie czasu na siedzenie na forum, ale w tygodniu to już można wrócić do normalności :P
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline  
Stary 12-03-2007, 18:58   #8
 
Vukotich's Avatar
 
Reputacja: 0 Vukotich ma wyłączoną reputację
Spokojnie, nie ma powodów do niepokoju - ostatnio nie miałem czasu na aktualizację i dlatego wystąpił mały "poślizg". Sorrki
 
Vukotich jest offline  
Stary 12-03-2007, 19:25   #9
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 186 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Ślizgaj się tak dalej jeśli chcesz żebym dostał zawału serca.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline  
Stary 12-03-2007, 19:29   #10
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 24802 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Hehe ja ze swojej strony wybaczam widząc objętość posta, który sie pojawił - aż mi slinka pociekła, bo uwielbiam długaśne opisy.
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...
Mira jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169