Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Inne > Archiwum sesji z działu Inne
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Inne Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemach innych (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-03-2009, 22:23   #1
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 23063 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Bogowie Olimpu

Witam serdecznie szanowne grono Nibiryjczyków, krzewicieli cywilizacji na Ziemi!

W tym poście będę umieszczała wszelkie formalności, czyli wymagania, opisy technologii, które znajdują się w Waszym ekwipunku lub na Olimpie oraz inne informacje o świecie, niezbędne do poruszania w sesji. Dlatego też narzucę nieco sztywny system punktów i podpunktów.

1. Pozwolę sobie przypomnieć skład:

Rusty - Apollo
mataichi - Hades
Markus - Hera
Kutak - Ares
John5 - Atena
Aschaar - Hermes
Penny - Artemida
Chrapek - Helios ;>

2. Zasady ogólne:
- Tradycyjnie piszemy w 3 os.
- Dialogi piszemy kursywą, myśli najlepiej w cudzysłowie, dobrze też jeśli będziecie pogrubiać imiona postaci innych graczy
- Termin odpisywania zapowiedziałam na 10 dni, ale już mnie 2 osoby poprosiły o rozszerzenie do 2 tygodni, więc zrobimy tak:
Starajcie się zmieścić w tych 10 dniach zawsze, żeby dać sobie szanse na interakcje, lecz ja swojego posta będę wrzucała dopiero po 14.
- To jest storytelling, więc możecie również operować tłem sesji o ile nie będzie to miało wpływu na samą fabułę. Jeśli chodzi o władze nad Waszymi plemionami to każdy może kierować swoim pod warunkiem, że ja nie narzucę jakiejś sytuacji.
- Wszyscy bogowie, którymi nie kierują gracze, są NPC-ami. Możecie z nimi gadać i kierować dopóki nie wyciągacie od nich informacji, deklaracji – wtedy należy skontaktować się ze mną.
- W przypadku spięć między postaciami będziemy rozsądzać rzutem kością.
- Jeśli ktoś w kolejce się nie wyrobił, jego postać przechodzi u mnie na autopilota. Może się też zdarzyć, że podprowadzę czasem postać w miejsce danej akcji, szczególnie jeśli gracz nie miał pomysłu co nią dalej robić. Postaram się jednak by moje interwencje były subtelne, zawsze tez można zgłosić mi swoje wątpliwości.
- Zdanie MG jest święte (a co? ), ale można mnie oczywiście przekonywać pod warunkiem posiadania argumentów. Argument „no przecież mnie lubisz” bardzo źle działa na MG i ma zwykle odwrotny skutek od zamierzonego.
- Zapał do gry i jakość postów ma też wpływ na tzw. wydarzenia losowe w sesji. Osoby, które będą odpisywać niechętnie i krótko muszą liczyć się z tym, że ich postacie będą miały pod górkę.
- Co do ilości postów nie chcę Was ograniczać, pamiętajcie jednak, by w interakcjach między Wami dawać wszystkim możliwość zareagowania (żeby nie było sytuacji, że 2 osoby mają już po pięć postów i tym samym pogoniły do przodu akcję, a inni wciąż nic nie napisali, choć ich postacie stoją obok).
- Wszelkie choroby i nieobecności, które mogą wpłynąć na czas Waszego odpisywania proszę zgłaszajcie mi w miarę możliwości z wyprzedzeniem.

3. Prośby jednorazowe:
- Prosiłabym, żebyście w pierwszym poście opisali wygląd swoich bohaterów.
- Każda postać powinna mieć avatar, jeśli ktoś nie dał mi osobnego obrazka lub jego adresu, proszę, by przesłał mi go na maila albo wstawił samodzielnie wedle wymiarów: szerokość 200piks., wysokość do 270.
- Postaram się, aby post inicjujący sesję pojawił się w czwartek, ale nie obiecuję, ponieważ kilka rzeczy trzeba wcześniej ustalić. Jeżeli nie dam rady, niestety pojawi się dopiero po weekendzie.

4. Olimp i jego wyposażenie


Rysunek przedstawiający poziom użytkowy Olimpu:
Cytat:

O L I M P

Dwa poziomy: użytkowa (rysunek) oraz maszyneria (tutaj mieści się też warsztat Hejafstosa)
Autonomiczną, zdolną do lotu częścią jest samo serce bazy.
Laboratorium nie jest częścią statku, jest to budynek postawiony po przybyciu na ziemię.

Wyposażenie:


- „Termometr” cywilizacji – urządzenie prezentujące stan umysłu Ziemian względem Nibiryjczyków. 0 to stan w jakim ludzie zostali odkryci, 100 – stan na Nibiru w momencie rozpoczęcia misji. Wskazówka utknęła na 13 stopniach i od 24 lat się nie poruszyła ani o milimetr.
- Olimpos XP – komputer pokładowy z wbudowanym AI obronnym, zaopatrzony w bibliotekę elektroniczną oraz program statystyczny dla Ziemi (na podstawie wprowadzonych danych jest w stanie przewidzieć zachowania ludzi lub zalecić sposób postępowania względem nich)
- Grawitron model EXX - niewielki pojazd powietrzny, wykorzystujący silniki grawitacyjne (w sumie 15 sztuk)
- Głuszaki - niewielkie urządzenie, mogące być zamocowane na przykład jako obrączka, lub zegarek, powodujące krótkotrwałą utratę świadomości osoby zaatakowanej. Efektami ubocznymi użycia głuszaka jest apatia, nudności, luki w pamięci i częściowa afazja.
- Laserony - ręczna broń energetyczna, zdolna do zabicia osoby atakowanej, lub , w wypadku ustawienia na mniejszą moc, do jej ciężkiego oparzenia.
- Sylene- orbitalna sonda łącznościowa, wyposażona w sztuczną inteligencję, nadzorująca mniejsze obiekty prowadzące badania w terenie. Przekazuje informacje do termometru, jest połączona z Olimposem.
- Char-ON - (CHARakteryzator-ONtologiczny) wewnętrzna sieć bezpieczeństwa, złożona z czujników i broni energetycznej.L A B O R A T O R I U M

Składa się z dwóch sal:
STYKS - Sektor Transmutacji Yi-ghi Komórkowych i Substancji
TARTAR - Tomograf ARytmii i Tanatologii AkceleRacyjnej

Wyposażenie:


- Zestaw skalpeli laserowych
- AI medyczno-chirurgiczna: typ XVI-Hexate/Robot-asystent
- Monitory medyczne
- Wyposażenie zabiegowe
- Stół operacyjny
- Akcelerator genetyczny
- do przyspieszania rozwoju wymuszonych mutacji.
- Wirówki i inkubatory
- Medyczny sprzęt chirurgiczny
- Stół „zestaw chemika”
- Sprzęt do badania napięcia pól magnetycznych
- 2 hełmy rejestrujące zmiany fal mózgowych
- Rentgen
- Eo
– Ekzonukleator Osocza – jest w stanie skopiować każdym rodzaj krwi i sklonować.
- Syntezator masy
- Syntezator płynów
- Diagnostat chemiczny
- urządzenie do badania właściwości chemicznych obiektu.
- Manipulator BioChem - urządzenie pozwalające na manipulacje biochemiczne na poziomie molekularnym.
Opisy sprzętów indywidualnych:

- Antygrawitony – niewielkie obręcze, na pierwszy rzut oka przypominające prostą biżuterie. Antygrawitony umożliwiają zakłócanie i manipulowanie siłami grawitacji, co zapewnia spore możliwości kontrolowania otoczenia. Ich większe odpowiednik służą jako napęd dla większości pojazdów, poza statkami kosmicznymi. Z pomocom antygrawitonów można „unosić różne przedmioty samą siłą woli”. W rzeczywistości wszystkie te sztuczki oparte są o działanie grawitacji i niestety mają limit wagi manipulowanego przedmiotu i zasięgu – max 100kg i nie dalej, jak 15 m. Antygrawitony połączone się z obręczą neuronową, co jest jedynym sposobem na zachowanie nad nimi kontroli. W przypadku uszkodzenia obręczy, antygrawitony ulegają natychmiastowemu wyłączeniu.
- Obręcz neuronowa (wystylizowana na wieniec laurowy) – wielofunkcyjne
urządzenie zdolne do bezprzewodowego łączenia się z innymi przedmiotami wyposażonymi w odpowiedni nadajnik/odbiornik. Umożliwia natychmiastową komunikację z innym kolonizatorem bądź samym Olimpusem. Sterowana poprzez myśli i działanie użytkownika (odczytuje fale mózgowe i ruchy gałki ocznej) jest bardzo wygodna i łatwa w obsłudze. W pewnym sensie jest udoskonalonym, przenośnym komputerem i ma bardzo podobne możliwości, takie jak magazynowanie, analizowanie i odczytywanie informacji, a także zdalna kontrola nad personalnymi grawitonami. Niestety z powodu formy funkcja układania pasjansa nie jest możliwa.
- Soczewka wizualizacyjna – urządzenie przypominające naszą współczesną soczewkę
kontaktową. Różni się jednak od niej dwiema cechami: po pierwsze, jest wmontowywana w przednią
komorę oka i można ją usunąć tylko operacyjnie, po drugie, nie służy do poprawiania wzroku, lecz
do odbierania danych przesyłanych przez obręcz neuronową. Można więc powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju implant służący za mini ekran. Umożliwia również widzenie w ciemnościach.
- Pawie - a w rzeczywistości nie prawdziwe zwierzęta, lecz roboty zaprojektowane przez Herę. Zaprogramowane i stworzone, by ochraniać kobietę w czasie jej pobytu poza Olimpem i do zbierania informacji z miejsc, do których "bogini" nie chce lub nie może się dostać. Wykonane z metalu, lecz pokryte syntetyczną skórą i sztucznymi piórami, sprawiają wrażenie żywych zwierząt. Teoretycznie, ze względu na swoją wagę, nie powinny być wstanie latać, ale zamontowane w nich antygrawitony bez większego trudu radzą sobie z ciężarem robotów. Oczy "zwierzaczków" pełnią funkcje kamer i aparatów, a zebrane przez nie informacje przesyłane są do obręczy neuronowej.
- Włócznia Prometeusza – wzorowana na broni antycznych ludów Nibiru, ta broń drzewcowa ma jednak pewną niezwykłą właściwość. W wyniku umieszczenia w niej odpowiednich środków chemicznych, włócznia po uruchomieniu wypuszcza z ostrza ogromny płomień. Ogień działa przez około dziesięć minut, po czym konieczne jest ładowanie broni na słońcu przez przynajmniej trzy godziny.
- Czarne Ostrze – w tej broni właściwie nie ma nic niezwykłego. To miecz, dosyć krótki, także wzorowany na ludach starożytnych. Jest to jednak jeden z najostrzejszych mieczy jakie kiedykolwiek zostały wyprodukowane, szlifowany laserowo z ostrzem udoskonalanym przez szereg obliczeń fizycznych tak, by jakiekolwiek substancje stawiały mu jak najmniejszy opór. Jego ostrze jest czarne w wyniku użycia substancji opartej na węglu o trwałości podobnej do diamentu.
- Pancerz Wspomagany – najważniejsze wyposażenie każdego oddziału specjalnego na Nibiru, stylizowane dodatkowo na dawnych hoplitów. Potężny, mechaniczny pancerz, w którym nawet słabeusz unosiłby potężne głazy, a sam Ares zdaje się być prawdziwym Bogiem Wojny.
- Kombinezon – bardzo uproszczona wersja egzoszkieletu, poza wzmocnieniami nowoczesnymi tworzywami (chronią żywotne organy), posiada system ogrzewająco/chłodzący. Nieznacznie poprawia siłę oraz zwinności noszącej go osoby.
- Włócznia energetyczna – zdolna miotać ładunki elektryczne. Zależnie od ustawień mocy, mogą one ogłuszać lub zabijać. Bateria umieszczona w rękojeści wystarcza na około 10-12 pocisków śmiertelnych. Może też służyć za zwykłą bron białą.
- Tarcza – wyglądająca normalnie, okrągła tarcza, która tworzy pole ochronne o centymetr od swojej powierzchni. Dodatkowo wmontowane podświetlenie, dla efektu psychologicznego.
- Hełm – zasłona twarzy służy jako noktowizor lub termowizor, wmontowane głośniki pozwalają wielokrotnie wzmocnić głos. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się też kilka niewielkich urządzeń, dzięki czemu cywilizator może przemawiać do swego plemienia poprzez swój ołtarz nie będąc na miejscu.
- Wąż – robot o wyglądzie ziemskiego węża, model typowo szpiegowski choć zamontowano uzbrojenie w postaci zatrutych kłów oraz niewielkiego ładunku wybuchowego. Obraz nagrywany przez niego jest kiepskiej jakości, jednak nadrabia to jakością nagrywanego dźwięku oraz możliwością analizy chemicznej powietrza.
- Łuk i kołczan na 20 strzał: łuk został wykonany ze specjalnego, imitującego drewno tworzywa, dzięki czemu jest lekki i nigdy się nie złamie. Groty strzał zaś są zrobione z bardzo wytrzymałego metalu i nigdy się nie tępią. Są ostre niczym brzytwa i równie zabójcze – część posiada samonaprowadzacze. Wytwarzane przez Hefajstosa.
- Nóż laserowy - coś w stylu miecza świetlnego pozwalające na cięcie niemal wszystkich ziemskich materiałów.
- Harmonia Sprzeczności –W praktyce wygląda jak skrzyżowanie liry z gitarą. Jest sporym instrumentem strunowym, ze stosunkowo małym pudłem rezonansowym i gryfem o długości blisko pół metra. Posiada zdolność do oddziaływania na fale mózgowe i wprowadzanie w stan hipnozy. Nie można kontrolować jej zasięgu i czasem, choć to raczej rzadkość, dochodzi do niespodziewanych reakcji. Należą do nich między innymi gniew, wzmożone łaknienie, chęć zadawania sobie bólu, histeryczny śmiechu oraz wiele innych.
- Rajski pazur – To właściwie cztery przedmioty. Każdy z nich to w rzeczywistości trzydziestocentymetrowy nóż, o nieco zakrzywionym, grubym ostrzu. W związku z tym można ich używać do walki, choć nie takie jest ich prawdziwe przeznaczenie. Wytwarzają fale, które wpływają na otaczającą je ziemię i zwierzęta. Pod ich wpływem zbiory szybciej rosną, a po długotrwałym użyciu, ziemia staje się na stałe żyźniejsza. Promień ich oddziaływania to 150metrów, choć oczywiście im dalej, tym ich wpływ jest mniej zauważalny.
Okręt "Faeton II" - Prototypowy, mały okręt średniego zasięgu. Na pokładzie znajduje się miniaturowa biblioteka elektroniczna. Okręt wyposażony jest w dodatkowe zestawy czujników, co sprawia, że jest on idealną jednostką zwiadowczą. Rewolucyjny hybrydowy napęd pozwala "Faetonowi" bezproblemowo podróżować zarówno w próżni jak i w atmosferze planety.
- Blask Hyperiona - urządzenie zamontowane na "Faetonie", zbudowane z sieci emiterów i luster odbijających światło słoneczne. Wywołuje sztuczne odbicie, mogąc wyświetlić w dowolnym miejscu iluzję danej osoby lub rzeczy.
- Słoneczna Korona - to zmodyfikowana obręcz neuronowa zespolona wraz z soczewką wizualizacyj. Modyfikacja obejmuje współpracę Obręczy z wszczepionym implantem korowym. Dodatkowo w Obręczy zawarto subprocesory odpowiedzialne za infiltrację systemów komputerowych, oraz programowanie AI. Korona pozwala też na zdalne komunikowanie się z AI Faetona.
- Skaner kognitywistyczny- sonda zdolna do wniknięcia w umysł badanego obiektu. Umożliwia badanie i przetłumaczenie jego myśli do ogólnie zrozumiałej formy.
- Neuro-skalpel - urządzenie pozwalające na manipulacje w sektorze neurologicznym odpowiadającym za osobowość i wspomnienia.***

Zdaję sobie sprawę, że grę zaczynacie trochę w ciemno bez znajomości świata, ale postaram się Wam w pierwszym poście i ogólnie na bieżąco przekazywać wszelkie potrzebne informacje. Jak coś, zawsze można mnie też dopytać tutaj czy na PW.
To chyba wszystko na początek.

Czas na powitania, pomysły, pytania, listy miłosne (Atena i Hera pewnie się nie opędzą), pogróżki i adresy pod które należy przesyłać bomby.

Witajcie ekipo!
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...

Ostatnio edytowane przez Mira : 19-03-2009 o 22:34. Powód: upd.
Mira jest offline  
Stary 16-03-2009, 22:40   #2
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 19 Rusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znanyRusty nie jest za bardzo znany
Osobisty to dla mnie dramat, że na trzy kobiece postacie, w dwie wcielili się faceci, a trzecia choć kobietą jest, to ku mej rozpaczy siostrą jednocześnie.
Wmówię sobie jednak, że to po prostu dość osobliwe wyzwanie i będzie dobrze.

Niemniej jednak wypadałoby się przywitać. No więc witam i mam nadzieję, że nikt szybko z Olimpu nie spadnie.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline  
Stary 16-03-2009, 22:46   #3
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 174 Kutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie cośKutak ma w sobie coś
Nie martw się Rusty, to ja mam romans, który muszę sam odgrywać. Chociaż... Hmm... Zawsze chciałem popodrywać samego siebie.

Poza tym, chłopcy są tacy niedostępni... W oryginale Hera była mamusią Aresika, a Atenka go gnoiła. Nici z romansiku, przykro mi

A tak poważnie, to witam graczy. I MG też. Skład wydaje się być naprawdę dobry, Mira od bidy ujdzie ( ), sesja zapowiada się więc naprawdę fajnie. Mam nadzieje, że polubicie Aresika. Chociaż, znając moje postacie, może to być ciężkie...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline  
Stary 16-03-2009, 22:52   #4
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 147 Penny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znanyPenny wkrótce będzie znany
A jak ci Hefajstos przylutuje to będziesz miał Aresika

Ja też witam zgromadzoną ekipę i życzę udanej gry
 
__________________
Nie rozmieniam się na drobne ;)
Penny jest offline  
Stary 16-03-2009, 23:07   #5
Banned
 
Reputacja: 0 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Witam szacownych Kolonizatorów Ziemniaka!

Jeżeli liczycie na to, że kłopotów z łącznością nie będzie - to bardzo się mylicie...
To poszło w eter???

Eee... Znaczy:

Drodzy Współkolonizatorzy! Cieszę się, że razem weźmiemy udział w tej, jakże ważnej i wiekopomnej, misji!
Mam nadzieję, ze wszyscy dołożymy starań (wszelkich) aby była to misja udana i owocna...
Oczywiście będę służył pomocą i... w ogóle.
 
Aschaar jest offline  
Stary 16-03-2009, 23:37   #6
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 686 John5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwuJohn5 jest godny podziwu
Ha! Dostałem się Witam wszystkich i mam nadzieję, na miłą grę.

p.s. O Atenkę się nie martwcie moi drodzy, ona sobie poradzi z zalotnikami o ile się trafią tacy
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline  
Stary 17-03-2009, 10:52   #7
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 112 mataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znanymataichi wkrótce będzie znany
Również witam współgraczy i naszą drogą MG!

Jak się już powybijacie to mój Hadesik chętnie się wami zajmie o taaak
 
mataichi jest offline  
Stary 17-03-2009, 16:39   #8
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 126 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Rusty miał rację – wypadałoby się przywitać. Witam więc i życzę przyjemnego lotu. Pasów zapinać nie musicie... i tak w niczym nie pomogą.

A tak bardziej serio. Nasze postacie znają się od 150 ziemskich lat (niektórzy nawet dłużej), a to dość sporo. Rozumiem, że to ile o sobie nawzajem wiedzą, wyjdzie już w trakcie sesji, a na początku będziemy opierali się na archetypach i mitologii? Bo chyba nie będziemy się bawili w tworzenie żadnych skróconych charakterystyk, czy czegoś w tym stylu? No chyba, że nasza MG zamierza nam podesłać podręczny zestaw wiedzy o pozostałych kolonizatorach. Jeżeli tak, to pytanie można uznać za niebyłe.

Pozdrawiam
Markus
 

Ostatnio edytowane przez Markus : 17-03-2009 o 16:44.
Markus jest offline  
Stary 17-03-2009, 17:19   #9
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 23063 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Teraz to "nasza" MG, "droga" Mg, a potem będzie "Arghtypotworzyco!!!!"

Gręzaczniecie w momencie, kiedy w Waszej misji wprowadzone zostaną zmiany mające na celu zrobić coś z tymi Ziemniakami, które za nic nie chcą się rozwijać dalej.
Dotychczas bowiem każdy pracował w swoim plemieniu i spotykaliście się najwyżej późnymi wieczorami w bazie czy w trakcie posiłków. Pomijając bohaterów związanych ze sobą więzami rodzinnymi lub jakowymś romansem - niewiele o sobie wiedzie poza profesją, ogólnym charakterem (tak, tutaj wiedza mitologiczna zupełnie starcza).
Sporo informacji na temat Zeusa i plemion dostaniecie w pierwszym poście, nie ukrywam też, że po to zamieściłam prośbę o przybliżenie wyglądu postaci w każdym poście, by nieco rozszerzyć wiedzę innych o niej.

Suche charakterystyki raczej mijają się z celem i za bardzo narzucają styl odgrywania postaci, a chciałabym żeby psychika Waszych bohaterów, ich sympatie i antypatie rodziły się w trakcie sesji.

Zastanawiam się jedynie nad ujawnieniem Waszych wyborów umiejętności, bo to faktycznie może pomóc w podjęciu decyzji kogo spytać o zdanie, poprosić o pomoc. Z drugiej strony o tego typu interwencjach decyduje zazwyczaj Zeus, więc zgłaszając mu problem możecie liczyć na to, że wyznaczy do sprawy najbardziej kompetentną osobę... póki co Zeus nie ma antypatii i wszystkich Was... toleruje. ;>
 
__________________
Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
Nadstawia głowę, podnosi krzyk
A Ty z daleka, bo tak lepiej
I w razie czego nie tracisz nic...
Mira jest offline  
Stary 17-03-2009, 17:49   #10
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1166 Chrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumnyChrapek ma z czego być dumny
Witajcie bogowie ziemniaków !

Miło jest mi dołączyć do tak szacownego grona, tym bardziej, że to chyba pierwsza od bardzo dawna sesja w której biorę udział, a która nie jest stricte sci-fi .
W każdym razie, życzę wszystkim miłej gry i liczę na to, że uda mi się solidnie Wam namieszać (oczywiście w granicach przyzwoitości )
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:16.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169