Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Postapokalipsa > Archiwum sesji z działu Postapokalipsa
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Postapokalipsa Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie Postapo (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2016, 12:29   #1
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 21266 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Łowcy - komenty

Siemka- Witam Wszystkich Graczy i ich wyjątkowych hirołsów którym przyjdzie się zmierzyć przeciwnościami Pustkowi i nie tylko.

- Chciałbym pogratulować każdemu przebrnięcia przez etap projektowania i tworzenia BG. Każdy kto przez to przebrnął ma się czym cieszyć bo czasem naprawdę nie było łatwo ale dalismy radę no nie?

- Co do udziału Graczy i ich BG to wygląda to następująco:

- Adi - Scott Sheppard ku - Dr.Washington (Wojownik)
- Merill - Butch Carter (Wojownik - żołnierz)
- Stalowy - Młynarz (Ranger)
- Ehran - Alejandra - (Technik - mechanik)
- Lemi - Tristan Nolan (Ranger)
- Maciekafc - Wichura (Cwaniak)
- Noto - skończona - Bianca Izqureido (Technik - medyk)

- Resztę detali podam trochę później. Na razie możemy sobie chyba tak luźno pogadać. Ogólnie pierwszą sprawą przedsesyjną będzie dopracowanie zespołu. Bo ja już Waszych hirołów trochę znam ale jeszcze musicie się poznać nawzajem skoro fabularnie wasze postacie się znają w grze


Formularz wspólny:1 - Pierwsze wrażenie

- Opiszcie swoje postacie jakie wywołują na pierwszy rzut oka. Ten etap dawno macie za sobą ale te pierwsze wrażenie mogło i nadal może postać wywoływać tak wśród obecnych druchów jak i w nowym otoczeniu.

@Młynarz (Stalowy)

Młynarz jest Łowcą. Takim prawdziwym Łowcą, a nie łowcą czegośtam. Zawodowo łowi wyjątkowe gamble lub informacje, ale jeżeli jest okazja to i wykonuje inne robótki. Nosi się niczym prawdziwy wędrowiec - długi płaszcz, kapelusz, mocne buciory oraz wielki plecak w którym pewnie mógłby się schować. To wysoki typ, choć szczupły. Twarz skrywa za chustą i przyciemnionymi goglami. W dłoni dzierży nieodłączny kostur (czasem gdzieś go gubi, ale szybko znajduje sobie nowy). W obyciu z obcymi jest spokojny, układny i grzeczny.

@Tristan Nolan (Lemi)

Atletycznie zbudowany 30 latek o twarzy spalonej słońcem, spokojny, małomówny.


@Scott Sheppard (Adi)

Scott Sheppard zwany również „Colorado Scott’em” jest słynnym na kilka dawnych stanów, a przede wszystkim w Colorado, najemnikiem i łowcą głów. Ma reputację gościa który nie odpuszcza. Twardy, bezlitosny, brutalny, budzący grozę pies gończy. Tak w skrócie można określić Scott’a. Niezbyt wybredny jeśli chodzi o zlecenia. Przede wszystkim poluje na ludzi i mutanty.
Wysoki, napakowany i zahartowany życiem. Wszystko to widać na pierwszy rzut oka.


@Bianca Isquierdo (Noto)

- kruszynka z ogromnym biustem, latynoska uroda.

Zachowanie oraz ogólne podejście do ludzi i świata

- raczej miła, choć może sprawiać wrażenie osoby, która czasem powie coś dla świętego spokoju (innymi słowy - żeby rozmówca się odwalił)
- w kontaktach damsko-męskich potrafi być flirciarska, ale raczej pozostaje na przyjaznej stopie (a już na pewno w obrębie drużyny).
- wspomniała o jednym kontakcie damsko-damskim, ale nie rozwinęła nigdy tematu ponad lakoniczne "może kiedyś miałam taki epizod"
- nie lubi twardzielstwa, wszelcy pseudo-clintoeastwoodzi, którzy ciągle chodzą z miną kojarzącą się z zatwardzeniem, są obdarowywani przez Biancę sarkastycznym uśmieszkiem

- ćpuny, zboczeńcy, kanibale, dziwni sekciarze, mutanci (nawet lekka mutacja), czarni, czerwonoskórzy itd. - nie pała do nich wielką sympatią, ale nie będzie wdawać się w otwarty konflikt.
- co do mutantów, to uważa ich za poszkodowane osoby, które "powinno się odstrzelić dla dobra stada", ale sama z siebie nie pociągnie za spust i też nie będzie szukać zaczepki na tym polu. Siedząc w knajpie nie wrzaśnie nagle "tamten to mutas! Brać go!". Gdyby jednak podszedł do niej jakiś mutant i poprosił żeby zakończyła jego cierpienie, to z poczuciem spełnionego obowiązku oraz wyświadczania komuś przysługi zastrzeliłaby go.
- czasami wspomina o tym, że z handlu organami mutasów da się wyciągnąć niezłe gamble i byłaby skłonna tego spróbować

- kocha Texas, z którego pochodzi

- woli wszystko długo i spokojnie przemyśleć, niż rzucać się od razu w wir akcji bez żadnego planu

O byciu medykiem

- profesję medyka traktuje jako "materialistyczne powołanie". Nie zajmie się kimś ot tak z dobrego serca, zawsze będzie musiała być w tym korzyść finansowa bądź innego rodzaju (uprzedzając śmieszki - przez "innego rodzaju" nie należy rozumieć "w naturze"). Ale jeśli taka korzyść się pojawi, to połata i zszyje; nie zrobi roboty na odwal się. Nie ma miejsca na partactwo.
- profesję medyka traktuje też jako ogromną przewagę nad innymi ludźmi. W końcu każdy potrafi pociągnąć za spust, nie jest to żadna sztuka. Ale połatać postrzelonego lub wyleczyć schorowanego to potrafi niewiele osób. Czasem da się usłyszeć ton pełen wywyższania się i pogardy dla typowych badboyów, którym wydaje się, że raz dobrze strzelą z karabinu i już są bogami.
- nie lubi gdy ktoś kręci się przy niej kiedy pracuje nad pacjentem


@Butch "Krótki" Carter (Merill)

Butch jest niewysokim mężczyzną, ale o widocznej muskulaturze i krępej budowie ciała. Wiek można określić na około 30-32 lata. Włosy czarne nosi krótko przystrzyżone, na twarzy przeważnie kilkudniowy zarost. Na facjacie widać też kilka drobnych blizn. Ogólnie nie wyróżnia się niczym szczególnym, no może poza oczami. Oczami faceta pełnego determinacji i uporu. Na co dzień preferuje praktyczną odzież, czyli flanelowe koszule i dżinsowe spodnie, oraz dobre buty. Charakterystyczną cechą ubioru jest długi płaszcz jeździecki, który świetnie nadaje się do jazdy na motorze, ochrony przed wiatrem czy zimnem w nocy. No i dobrze ukrywa kamizelkę kuloodporną.


@Wichura (Maciek)

1 - Pierwsze wrażenie

Wichura wygląda na spokojnego, raczej wyluzowanego i dziarskiego faceta. Wzbudza bardziej pozytywne reakcje ze względu na uśmiech, który rzadko znika z jego twarzy.2 - Historia postaci

- Czyli co było zanim postać dołączyła do grupy. Skrótowo bez tego co macie w bio Przez czas jaki jesteście ze sobą razem coś musiało wypłynąć bo własnie jakieś gadki, imprezy no i ludzie z natury są ciekawi z kim się zadają na co dzień i sami się rewanżują jakimiś opowiastkami. Zwłaszcza po paru akcjach.@Młynarz

Trzeba zauważyć że ma dość dochodową profesję generującą dużo przygód. Mieszkał długi czas w San Francisco tuż po wojnie. Kiedy świat jako taki się poukładał ruszył w drogę przemierzając zrujnowany kontynent. Starał się jedynie omijać Teksas, Hegemonię, Front i Missisipi. Gdziekolwiek się nie pojawił szukał możliwości dołączenia do jakiejś grupy, która zapewniłaby mu stałą robotę i bezpieczeństwo. Niestety dotąd nigdzie nie znalazł sobie nowego kąta na stałe. Gdy dołączył do drużyny był w drodze na Zachodnie Wybrzeże.


@Tristan Nolan

Dobrze urodzony Federat. Przed przystąpieniem do grupy polował samodzielnie bądź zatrudniał się jako przewodnik na polowaniach.


@Scott Sheppard

Scott przez zdecydowaną większosć życia prowadził koczowniczy tryb życia – szczególnie w ostatnich latach kiedy to zyskał rozgłos. Życie w trasie, od zlecenia do zlecenia, spanie po przydrożnych ponurych knajpach. Towarzysze zapewne słyszeli niejedną historię o zleceniach Scott’a kiedy wspólnie siedzieli przy butelce burbonu. Jedną z najpewniejszych faktów o tym łowcy głów jest to że narobił sobie wielu wrogów, szczególnie u tych... spod ciemnej gwiazdy. (Tutaj pole do światotworzenia – krążą różne plotki na temat Scott’a i jego wyczynów, niektóre prawdziwe, niektóre nie, szczególnie w okolicach Colorado)


@Bianca Isquierdo

- nic specjalnego: włóczyła się od miasta do miasta, czasem pozostając na dłużej, czasem na krócej. Nigdy nie narzekała na gamble, zawsze była jakaś robótka czy zwyczajnie ktoś, kto wolał mieć przy sobie medyka, niż go nie mieć.
- to jakieś amputacje, to jakieś zszywanie, kilku chorych.

- była już raz w Denver; przywędrowała tam razem z karawaną niejakiego Charlesa Reeda, kapłanem kościoła Czerwonego Słońca, z którym trochę romansowała, ale nic wielkiego

- swoje medyczne przygody zaczynała od zajmowania się bydłem jako mała dziewczynka


@Butch "Krótki" Carter

Drużyna wie, że pochodzi z jakiejś zapadłej wioski z Colorado, no i że nienawidzi dojenia krów, choć mogą zauważyć, że ma smykałkę do zwierzaków, co widać na przykładzie jego psa. Pracował jako łowca głów, głównie w okolicach Denver i szeroko pojętym Colorado. Przyjaźni się z szefem kompanii transportowej T&C, która w Denver ma opanowany cały handel z kierunku południowego.


@Wichura

1 - Pierwsze wrażenie

Wichura wygląda na spokojnego, raczej wyluzowanego i dziarskiego faceta. Wzbudza bardziej pozytywne reakcje ze względu na uśmiech, który rzadko znika z jego twarzy.

2 - Historia postaci

Włóczęgostwo wymieszane z ćpaniem i krwią przy światłach neonów. Tak wyglądało życie przed ostatecznym wylądowaniem w Denver. Cudem tu dotarł.3 - Drobna tajemnica

- Coś co da się zauważyć po jakimś czasie, lub ktoś może opowiedzieć coś jak już nabierze do drugiej strony choć trochę zaufania. Czy to jakieś znamię normalnie skryte pod ubraniem, tatuaż którym postać normalnie się nie chwali, jakaś ciekawostkę czy dyfteryjkę z przeszłości no i takie tam ciekawostki co mozna się kolegom na iprezie po udanej akcji pochwalić.@Młynarz

Młynarz spełnia się w swoim zawodzie. Lecz prócz tego ma różne hobby. Dwa są szczególne. Pierwszym z nich jest łojenie wódy. Jak jest wesoło - bo to dobra okazja, jak jest smutno - bo trzeba zapić. Jak się go nie pilnuje potrafi kawał swojej działki przepić. Drugie hobby pochłania wcale nie mniej zasobów. Hobby tym jest spier.... uciekanie przed łowcami mutantów. Tak. Młynarz to mutant, a jego imię wywodzi się od tego że pierwszą dziwnostką jaką u niego widać to biała jak mąka skóra. No ale albinosów to i przed Wojną się spotykało. Oprócz tego dysponuje oczami o czarnych białkach i czerwonych tęczówkach. Również na jego ciele pojawiły się kostne wyrostki - przedramiona, piszczele i kręgosłup wyglądają przez to na opancerzone. Dodatkowa para kłów praktycznie przy tym to pikuś. Zarzeka się, że mutacje mu przyprawił jakiś szalony mózgowiec i żaden z niego pomiot Molocha.


@Tristan Nolan:

Raczej trzyma karty przy orderach choć po pewnym czasie można zauważyć że o swojej rodzinie mówi z przekąsem.


@Scott Sheppard:

Po kilku wspólnych robotach i akcjach można śmiało zauważyć że Scott należy do tych „dobrych” mimo że na początku strasznie ciężko to zauważyć. Jest bardzo lojalny, nie lubi wyzysku i wyżywania się na słabszych. Wykazuje też jawną niechęć do wszelkiej maści gangerów. Krążą jednak plotki, bardzo ciche i raczej przez nikogo niesprawdzone, że Scott ma znajomości w jednym z większych gangów krążących po okolicy Colorado.


@Bianca Isquierdo

- czasami ma koszmary senne, budzi się w nocy z krzykiem. Nie zdradziła powodu

- jej rodzina nie żyje, wyrżnięta przez hegemończyków z okolic Albuquerque. Biance udało się uciec


@Butch "Krótki" Carter

Generalnie nie ma jakichś większych tajemnic. No może trochę niechętnie opowiada o swoim dzieciństwie i młodości. I nie znosi mleka czy innych przetworów mlecznych, wielokrotnie wybrzydzając na takie pokarmy, nawet jeśli występuje niedobór prowiantu.


@Wichura

3 - Drobna tajemnica

Niewątpliwą tajemnicą Eddiego będą liczne symbole religijne, które jak będzie można się potem dowiedzieć, nie mają większego znaczenia.4 - Specjalność

- Mocna strona postaci. Na co zespół może liczyć u danej postaci, w czym się ona specjalizuje. Raczej bez ściem bo po paru akcjach i codziennym przebywaniu no i tak by to wyszło.


@Młynarz

Świetnie zna się na przedwojennych gamblach. Pokaż mu coś - powie ci co to jest. Nawet obsłuży komputer, srajfona czy tablet, ale tylko w ramach podstawowej obsługi (mówi że nigdy nie miał smykałki do grzebania w kodzie i elektro-bebechach). Ponadto wyścigi z łowcami mutów wykształciły u niego niezłe zdolności survivalowe. Daj mu trochę czasu, a skitra się tak że za Chiny Ludowe go nie znajdziesz.


@Tristan Nolan

Tropiciel, myśliwy, strzelec


@Scott Sheppard

Krótko: Idealny przykład uniwersalnego żołnierza który poradzi sobie w każdej sytuacji na polu walki. Wyśmienity strzelec, doskonale wyszkolony w walce wręcz. Jest też bardzo przydatny podczas zdobywania informacji (doskonały w torturach i katowaniu – nie jest z tego dumny ale niestety sława zdążyła go wyprzedzić)


@Bianca Isquierdo

- gadka i umiejętności miękkie
- naturalnie znajomość pierwszej pomocy, chirurgii oraz leczenia chorób
- podstawy chemii


@Butch "Krótki" Carter

Świetny strzelec, zwłaszcza jeśli chodzi o broń krótką. Z pięćdziesięciu kroków trafia bez pudła w cel wielkości pudełka po zapałkach. Dobrze radzi sobie również z karabinami czy czymś cięższym. Nieźle odnajduje się także w bezpośrednim zwarciu, o dziwo nie wypuszczając wtedy pistoletu z rąk. Ogólnie zawzięty i uparty z niego skurwiel. No i jako tako jeździ motocyklem czy opiekuje się zwierzakami.


@Wichura

4 - Specjalność

Gadka, żarty, rozładowanie napiętej atmosfery, ale też celny strzał z bliska, gdy potrzeba.5 - Powód

- Powód dla jakiego postać przyłączyła się do tej bandy. I który ja nadal trzyma w tej bandzie. Czy się zatrzymała w tej grupie tak chwilowo i ma inne plany czy w sumie to jej tu dobrze i podoba jej się.@Młynarz

Towarzystwo, bezpieczniej, można więcej zarobić. Plus samotniaka bardziej się czepiają. No i raźniej. Przede wszystkim raźniej. I jak raz znajdziesz wporzo ludzi którzy nie wpakują ci kuli za twój wygląd to warto się ich trzymać.


@Tristan Nolan

Wyzwanie i możliwość działania i rywalizowania z innymi.


@Scott Sheppard

Nikt nie jest w stanie tego stwierdzić, pewnie nawet Scott. Zapytany odpowie „Tak wyszło...”.


@Bianca Isquierdo

Powód do przyłączenia się:
- bezpieczeństwo i ochrona

Powód do pozostania
- bezpieczeństwo i ochrona
- ciężko jest powiedzieć czy jest jej dobrze, no bo jednak nie wiemy jak to będzie wyglądać w praktyce zakładam że jest dobra atmosfera i że jest ona drugim powodem, dla którego została w grupie


@Butch "Krótki" Carter

Długi czas pracował sam. Tak wolał, za młodzika uważał, że musi udowodnić światu wiele. Po kilkunastu latach w zawodzie, doświadczenie zmusiło go do przeorientowania swoich poglądów. Praca w zespole nie jest taka zła, można się skupić na tym co się robi najlepiej, nie martwić się zaciętą bronią czy wbitym w udo bagnetem, bo zawsze w ekipie jest ktoś, kto się tym zajmie.


@Wichura

5 - Powód

Coś w życiu trzeba robić, a zdecydowanie ciekawsze przygody przytrafiają się zgranej i silnej grupie przyjaciół.6 - Moralność

- Zachowanie, zwłaszcza wewnątrz grupy, które postać nie ukrywa że albo w pełni popiera albo wręcz jawnie popiera. Jeśli ktoś ma jakies opory czy preferencje co do doboru zleceń, robót, czynów no to własnie ponawijać w tym punkcie. Że nie jesteście razem od wczoraj to raczej zdajecie sobie sprawę z poglądów reszty członków grupy.


@Młynarz

Robota eksploracyjna zawsze na propsie. Walka już mniej, ale da radę. Lubi jasne reguły gry, dlatego w ciemne sprawunki się nie pcha. No i przede wszystkim jak już jest zlecenie to trzeba get shit done! Po prostu lubi swoją robotę. Kiedy oswoi się w towarzystwie potrafi być nawet nadmiernie entuzjastyczny.


@Tristan Nolan

Rzetelność, i szacunek dla roboty. Walka z realnym przeciwnikiem (najlepiej stanowiącym wyzwanie) wyciąganie kasy od naiwnych wieśniaków odpada


@Scott Sheppard

Dla ekipy jasnym jest że Scott najbardziej lubi „czyste” zlecenia. Lubi współpracować z przedstawicielami władz, sędziami lub prostymi normalnymi ludźmi dręczonymi przez problemy obecnego świata. Niestety świat w jakim przyszło mu żyć nie jest czarno-biały więc nieraz zdarzało się że podejmował się mniej chlubnych zleceń od mniej chlubnych pracodawców. Wśród ekipy jest zazwyczaj spokojny i opanowany chociaż potrafi postawić na swoim. Bardzo trudno wyprowadzić go z równowagi ale jak już się komuś to uda niech spieprza czym prędzej, bo jak Scott się już wścieknie...


@Bianca Isquierdo

- ma problem z torturami (siema Colorado Scott!). Jeśli rzeczywiście zobaczy, że jest ich sens, to się zgodzi, ale i tak będzie stała z boku, cholernie wściekła, a potem i tak będzie psioczyć.
- nie ma problemu z niewolnictwem, złapanie kogoś i oddanie zleceniodawcy nie byłoby dla niej problemem. Inna sprawa jeśli zleceniodawca żąda jakiejś niewiasty i generalnie sprawia wrażenie walniętego gwałciciela, dewianta i innego psychola, wtedy ma duży problem i nie przyjmie czegoś takiego.
- zlecenia na mutantów traktuje jako te "dobrej natury". W końcu mutanci to ofiary rzeczywistości, których cierpienie powinno się zakończyć...

- po dłuższym poznaniu może sprawiać wrażenie oportunistki i manipulantki, która potrafi instrumentalnie traktować innych


@Butch "Krótki" Carter

Generalnie ma tylko jedną zasadę, nie bierze zleceń na niewinne kobiety i dzieciaki. Nie brzydzi się żadnej metody zdobywania informacji a za najskuteczniejszą metodę przesłuchiwania uważa przestrzelenie kolana delikwentowi i grożenie zrobienia tego samego z druga kończyną. Generalnie nie jest problemowym facetem, choć ma swoje zdanie i jeśli trzeba potrafi je publicznie wyrazić. Ogólnie po latach nabrał dystansu do swojej osoby i nie wkurwia się byle głupim tekstem, gorzej jednak, jeśli ktoś przekroczy zakres jego tolerancji. Nie przepada za mutantami.


@Wichura

6 - Moralność

Wichura nader wszystko ceni własny interes. Nie będzie się wtryniał ani pochwalał sytuacji, które niosą większe ryzyko od potencjalnych korzyści. Nie ma większych oporów przed mordowaniem, ze wszelkiej moralności został wyprany już wcześniej.7 - Akcje

- Wymyślcie sobie jakies akcje jakie mogła podziałać Wasza grupka. Powiedzmy ze 1 - 2 chociaż. Jakieś takie w miarę realistycznie brzmiące chociaż Mogą być połączone z dołączeniem jakiegoś członka zespołu do grupy. Dobrze by jakoś choć luźno zgrywały się z bio Waszych postaci.


@Młynarz

Działając już jakiś czas w okolicy Młynarz miał okazję dla Ekipy z Remizy szukać części do ich furgonu. Potem po znajomości podzielił się zleceniem na spenetrowanie bunkra pod Denver, a potem już jakoś tak zostało.


@Tristan Nolan

Parę tygodni temu w pobliżu jednej z okolicznych wiosek zaczęły kręcić się maszyny. Tris potrafił je wytropić ale było ich zbyt wiele żeby zabrać się za nie w pojedynkę. Reszta bandy nie mogła znaleźć tropu ale dysponowała siłą ognia. Układ który miał być jednorazowym wspólnym interesem jakoś się utrzymał.


@Bianca Isquierdo

Tutaj mogę zaproponować taki mały mini-motyw dołączenia się. Trochę brakuje mi czasu na wymyślanie czegoś obszernego i jednocześnie spójnego

- Bianca miała zająć się ciężko schorowanym chłystkiem z jakiegoś gangu, ale nie można było nic zrobić - zmarł. Gang naturalnie uważał, że to wina Bianci i chcieli ją pobić. I tu albo chłopaki z obecnego teamu jej pomogli, a ona odwdzięczyła się gamblami, a później prośbami oraz miłymi słówkami (lub też gamblami) poprosiła o ich dalsze towarzystwo, bo "a nuż znowu po nią przyjdą"
- bądź Bianca po prostu zajęła się którymś z chłopaków z obecnego teamu. Szykowali się do wyjazdu z tej miejscowości, a Bianca grzecznie poprosiła o to żeby mogła zabrać się z nimi


@Butch "Krótki" Carter

Już po poznaniu Scotta, wykonywali razem jedną robótkę dla T&C, zleconą przez starego Tellera. Zadanie jednak było ponad ich siły, znaczy się tych złych było zwyczajnie za dużo, dlatego stary teksańczyk dokoptował im do pomocy ekipę, nie chcąc by jego własni ludzie z obstawy byli w to zamieszani. No i tak się poznali.8 - Drużynowe zasoby

- Furgonetka - marki furgonetka czyli średniak w swojej klasie. Pomieści was wszystkich choć pewnie na dłuższe trasy niezbyt wygodne. Bryka ma SPW 15 czyli jest całkiem sprawna (odmawia posłuszeństwa na 16+ na k20).


@Młynarz

Remiza jest dobra. Oprócz wyrąbanego garażu zwykle ma się tam też garść pomieszczeń użytkowych, siłkę, dużo udogodnień, spore piwnice... no i rzecz jasna najważniejszy element tego rodzaju budynku - rurę.
Remiza zawsze kojarzy się z imprezowaniem, a strażacy mają renomę. Nie wiem co może przebić remizę.


@Tristan Nolan

Przyznaj się tak naprawdę chodzi ci o tę rurę na środku garażu.


@Bianca Isquierdo

Co do bazy, to mi to bez różnicy. Z postu merilla:
- Opuszczona kamienica wydaje mi się szczególnie fajna
- obserwatorium też, choć nie jestem pewien czy takie by się znalazło...raczej nieczęsto spotykany budynek, chyba?

Co do furki, to ta mi się spodobała http://images.thesamba.com/vw/gallery/pix/1260248.jpg .
W końcu na wypasie.

Co do nazwy drużyny, to zgadzam się z Adim, nie ma co dumać może MG, poprzez jakiegoś BNa, da nam fajną ksywę. Nie ma co się bawić we wjazd do Denver i rzucenie "Jesteśmy młode wilki".


@Butch "Krótki" Carter

Furgonetka: na pewno coś co pomieści nas wszystkich i psa oczywiście. To też członek teamu. Mój typ to Dodge Power Wagon, sprawdzona konstrukcja z silnikiem diesla, która pojedzie na oleju rzepakowy, powszechnie dostępnym w Denver.

Baza: miejcie na uwadze, że MG pisał, że to budowla jaką możemy zająć sobie z ulicy. Czyli pewnie naruszona wybuchem i prawie na pewno rozszabrowana. Fakt zgadzam się, że potrzebujemy czegoś łatwego do obrony i z garażem, może jakimś dziedzińcem a kto wie może i kawałkiem ogródeczka? W końcu nie ma jak swoje żarcie, albo nawet parę kur na jajca - pomyślcie o tym z tej strony również. Fakt przydąłoby się coś z aresztem czy zamykaną zbrojownią. W każdym razie moje typy:
obserwatorium astronomiczne
remiza
posterunek policji

Umiejscowienie: Jakby dało radę żeby te przedmieścia były na południu Denver to by było spoko. Butch dobrze zna szefa kompanii T&C, więc dobrze, żeby była w pobliżu.


---

Edyta 2016.05.14

- Link do służbowego doc:
https://docs.google.com/document/d/1...6pmtTOCl4/edit
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 27-05-2016 o 18:36.
Pipboy79 jest teraz online  
Stary 05-05-2016, 12:31   #2
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 21266 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
<A tu sobie skitram wolne miejsce na FAQ >
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest teraz online  
Stary 05-05-2016, 13:34   #3
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 233 no_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie coś
Oficjalne powitanie wszystkich, hello.
Fajnie że też jest jakaś laska w teamie.
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]
no_to_ten jest offline  
Stary 05-05-2016, 14:22   #4
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1006 AdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwu
No witam również wszystkich. Jak mamy się dotrzeć? MG ma jakieś propozycje lub wytyczne?
 
AdiVeB jest offline  
Stary 05-05-2016, 14:35   #5
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 233 no_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie cośno_to_ten ma w sobie coś
Zgaduję że Pipowi chodziło po prostu o napisanie tutaj kilku słów o swoim BG zedytuję zaraz tego posta i coś tu wrzucę na temat Bianci Izquierdo
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]
no_to_ten jest offline  
Stary 05-05-2016, 15:52   #6
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 6247 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Cześć i czołem!


1. Młynarz jest Łowcą. Takim prawdziwym Łowcą, a nie łowcą czegośtam. Zawodowo łowi wyjątkowe gamble lub informacje, ale jeżeli jest okazja to i wykonuje inne robótki. Nosi się niczym prawdziwy wędrowiec - długi płaszcz, kapelusz, mocne buciory oraz wielki plecak w którym pewnie mógłby się schować. To wysoki typ, choć szczupły. Twarz skrywa za chustą i przyciemnionymi goglami. W dłoni dzierży nieodłączny kostur (czasem gdzieś go gubi, ale szybko znajduje sobie nowy). W obyciu z obcymi jest spokojny, układny i grzeczny.

2. Trzeba zauważyć że ma dość dochodową profesję generującą dużo przygód. Mieszkał długi czas w San Francisco tuż po wojnie. Kiedy świat jako taki się poukładał ruszył w drogę przemierzając zrujnowany kontynent. Starał się jedynie omijać Teksas, Hegemonię, Front i Missisipi. Gdziekolwiek się nie pojawił szukał możliwości dołączenia do jakiejś grupy, która zapewniłaby mu stałą robotę i bezpieczeństwo. Niestety dotąd nigdzie nie znalazł sobie nowego kąta na stałe. Gdy dołączył do drużyny był w drodze na Zachodnie Wybrzeże.

3. Młynarz spełnia się w swoim zawodzie. Lecz prócz tego ma różne hobby. Dwa są szczególne. Pierwszym z nich jest łojenie wódy. Jak jest wesoło - bo to dobra okazja, jak jest smutno - bo trzeba zapić. Jak się go nie pilnuje potrafi kawał swojej działki przepić. Drugie hobby pochłania wcale nie mniej zasobów. Hobby tym jest spier.... uciekanie przed łowcami mutantów. Tak. Młynarz to mutant, a jego imię wywodzi się od tego że pierwszą dziwnostką jaką u niego widać to biała jak mąka skóra. No ale albinosów to i przed Wojną się spotykało. Oprócz tego dysponuje oczami o czarnych białkach i czerwonych tęczówkach. Również na jego ciele pojawiły się kostne wyrostki - przedramiona, piszczele i kręgosłup wyglądają przez to na opancerzone. Dodatkowa para kłów praktycznie przy tym to pikuś. Zarzeka się, że mutacje mu przyprawił jakiś szalony mózgowiec i żaden z niego pomiot Molocha.

4. Świetnie zna się na przedwojennych gamblach. Pokaż mu coś - powie ci co to jest. Nawet obsłuży komputer, srajfona czy tablet, ale tylko w ramach podstawowej obsługi (mówi że nigdy nie miał smykałki do grzebania w kodzie i elektro-bebechach). Ponadto wyścigi z łowcami mutów wykształciły u niego niezłe zdolności survivalowe. Daj mu trochę czasu, a skitra się tak że za Chiny Ludowe go nie znajdziesz.

5. Towarzystwo, bezpieczniej, można więcej zarobić. Plus samotniaka bardziej się czepiają. No i raźniej. Przede wszystkim raźniej. I jak raz znajdziesz wporzo ludzi którzy nie wpakują ci kuli za twój wygląd to warto się ich trzymać.

6. Robota eksploracyjna zawsze na propsie. Walka już mniej, ale da radę. Lubi jasne reguły gry, dlatego w ciemne sprawunki się nie pcha. No i przede wszystkim jak już jest zlecenie to trzeba get shit done! Po prostu lubi swoją robotę. Kiedy oswoi się w towarzystwie potrafi być nawet nadmiernie entuzjastyczny.

7. Działając już jakiś czas w okolicy Młynarz miał okazję dla Ekipy z Remizy szukać części do ich furgonu. Potem po znajomości podzielił się zleceniem na spenetrowanie bunkra pod Denver, a potem już jakoś tak zostało.

8. Remiza jest dobra. Oprócz wyrąbanego garażu zwykle ma się tam też garść pomieszczeń użytkowych, siłkę, dużo udogodnień, spore piwnice... no i rzecz jasna najważniejszy element tego rodzaju budynku - rurę.
Remiza zawsze kojarzy się z imprezowaniem, a strażacy mają renomę. Nie wiem co może przebić remizę.
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 09-05-2016 o 00:00.
Stalowy jest offline  
Stary 06-05-2016, 01:17   #7
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 21266 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, to trochę aktualki


@Maciekafc

- Dostałem usprawidliwienie od Maćka. Powinien dołączyc do nas jakoś w połowie maja. Do tego czasu jeśli już sesja by ruszyła ja będę beenował jego hiroła czyli jest w Łowcach ale pozostaje na uboczu póki się sytuacja z Maćkiem nie wyklaruje.

@Ehran

- Ehran mi zgłaszał, że jest trochę bizi ostatnio. Więc trzymam kciuki ale jakby co na dniach może się niezbyt udzielać. Ale jak się poudziela to oczywiście fajoszko


---

@Miasto

- Miasto to przedwojenna aglomeracja kilku mast i miasteczek z których Denver jest po prostu największą i najbardziej znaną. Ale to megaaglomeracja z morzem Ruin. Obecnie dawne nazwy nie mają znaczenia bo linie rozgraniczające jedna ulicę czy budynek do jednego miasta a przeciwne do drugiego zostały tylko na starych mapach. Choć u części tubylców jakieś rozróznienie pozostało.

- Jest lato. Środek lata czyli coś jak lipiec - sierpień. Niedługo mają być żniwa co jest powszechne wiadome. Upał jest normą. W dzień temperatura w okolicach 30*C nie jest żadną sensacją, może w ekstremum dojść nawet do okolic 40*C. W nocy jest dość chłodno, przeciętnie ok 15*C. Ale może i spaść do 10 czy nawet 5*C. Mówię dla orientacji Graczy do odgrywania a nie BG

- W mieście są trzy główne grupy władzy. Rada miasta pod wodzą burmistrza, armia pod wodzą wojskowych no i "przemysł rozrywkowy" pod "opieką" pana Sanaki. Większość ważniejszych wydarzeń w mieście jest jakoś powiązana z którąś z tych grup.

- W mieście jest dość sporo latynosów czyli pobratymców Hegemońców. Maja nawet swoją dzielnię którą nazywają "Małym Meksykiem" choć nie skupia ona całości tej populacji oraz nie jest zamieszkała wyłącznie przez nich.

- Miasto to wielkie krzyżówki. Z południa przybywają karawany z Teksasu, na północ jadą czy wracają z Frontu, na wschód do St.Louis i dalej do Detroit czy Nowego Jorku a na zachód przez Góry Skaliste do Kaliforni, St.Lake czy Vegas. Codzienne mnóstwo ludzi przybywa i wybywa z miasta.

- Miasto to wielki magazyn i zaplecze Armii. Tu zatrzymuja sie kontyngenty z NY, FA czy Teksasu przed wyruszeniem na Front. Ty są bazy zaopatrzeniowe dla Armii, zakłady naprawcze, szpitale czy przyjeżdżają żołnierze na dłuższe przepustki albo szwendają się rekonwalescenci. Ciężarówka wojskowa, hammer na ulicy nie jest żadną sensacją tak samo jak autobus sanitarny z żołnierzami.

- Miasto jest u podnóża gór. Nie jakiejś jednej przypadkowej górki tylko Gór Skalistych. Widać je zawsze na zachodzie o ile nie zasłaniają budynki. Wystarczy godzina czy dwie jazdy samochodem by znaleźć się w górach. Nawet w środku lata widać na szczytach śnieg. W górach ktoś z FA mógłby się czuć jak w domu. Same miasto też jest dość wysoko położone nad poziomem morza więc zimy są tu srogie i snieg jest normą a nie wyjątkiem nawet jesli w lecie go nie ma.

- W mieście jest ZOO. Część zwierzaków udało się zachować do dziś. Zarówno przed wojną jak i obecnie jest to często symbol miasta i jego wizytówka. Większość wyraża się o nim pozytywnie z miejscowych ciężko znaleźć kogos kto tam nie był chociaż raz. Jedną z plot o nocnym potworze jest to, że jakiś zwierzak mógł z tamtąd zwiać.


---
@Team

- No i czas zabrać się za składanie zespołu. Znacie się. Wszyscy. Od paru tygodni do paru miesięcy co najmniej. Chciałbym byście jakoś doszli do porozumienia gdzie i jak się spotkaliście. Przebywacie ze sobą od tego czasu więc znacie się bardziej niż standardowe spotkanie w knajpie. Ustalenie co i jak robiliście od tego czasu zostawiam Wam. Końcówka powinna byc taka, że powiedzmy od paru dni jesteście w Denver, ot by odsapnąć, nabrać sił i wziąć się za kolejne zlecenie. Ponieważ znacie się to znacie nawzajem nie tylko swoją powierzchowną warstę ale i te rzeczy które widać po jakimś czasie bo to, że ktoś chrapie to wiadomo po pierwszej nocy.


1 - Pierwsze wrażenie

- Opiszcie swoje postacie jakie wywołują na pierwszy rzut oka. Ten etap dawno macie za sobą ale te pierwsze wrażenie mogło i nadal może postać wywoływać tak wśród obecnych druchów jak i w nowym otoczeniu.


2 - Historia postaci

- Czyli co było zanim postać dołączyła do grupy. Skrótowo bez tego co macie w bio Przez czas jaki jesteście ze sobą razem coś musiało wypłynąć bo własnie jakieś gadki, imprezy no i ludzie z natury są ciekawi z kim się zadają na co dzień i sami się rewanżują jakimiś opowiastkami. Zwłaszcza po paru akcjach.


3 - Drobna tajemnica

- Coś co da się zauważyć po jakimś czasie, lub ktoś może opowiedzieć coś jak już nabierze do drugiej strony choć trochę zaufania. Czy to jakieś znamię normalnie skryte pod ubraniem, tatuaż którym postać normalnie się nie chwali, jakaś ciekawostkę czy dyfteryjkę z przeszłości no i takie tam ciekawostki co mozna się kolegom na iprezie po udanej akcji pochwalić.


4 - Specjalność

- Mocna strona postaci. Na co zespół może liczyć u danej postaci, w czym się ona specjalizuje. Raczej bez ściem bo po paru akcjach i codziennym przebywaniu no i tak by to wyszło.


5 - Powód

- Powód dla jakiego postać przyłączyła się do tej bandy. I który ja nadal trzyma w tej bandzie. Czy się zatrzymała w tej grupie tak chwilowo i ma inne plany czy w sumie to jej tu dobrze i podoba jej się.


6 - Moralność

- Zachowanie, zwłaszcza wewnątrz grupy, które postać nie ukrywa że albo w pełni popiera albo wręcz jawnie popiera. Jeśli ktoś ma jakies opory czy preferencje co do doboru zleceń, robót, czynów no to własnie ponawijać w tym punkcie. Że nie jesteście razem od wczoraj to raczej zdajecie sobie sprawę z poglądów reszty członków grupy.


7 - Akcje

- Wymyślcie sobie jakies akcje jakie mogła podziałać Wasza grupka. Powiedzmy ze 1 - 2 chociaż. Jakieś takie w miarę realistycznie brzmiące chociaż Mogą być połączone z dołączeniem jakiegoś członka zespołu do grupy. Dobrze by jakoś choć luźno zgrywały się z bio Waszych postaci.


8 - Drużynowe zasoby

- Furgonetka - marki furgonetka czyli średniak w swojej klasie. Pomieści was wszystkich choć pewnie na dłuższe trasy niezbyt wygodne. Bryka ma SPW 15 czyli jest całkiem sprawna (odmawia posłuszeństwa na 16+ na k20).

- Baza - macie jakąś wspólną siedzibę. Ruin jest pod dostatkiem spokojnie mogliście coś sobie zająć. Coś zwykłego czyli centrum sportowe, szkoła, czy remiza a nie, ze superschrony i luksusowe lokale. Coś co można niezamieszkałego zająć mijając na ulicy.---
- Gamble - nie będę Wam dawał jak zazwyczaj u mnie gambli za bio i KP. Jesteście Drużyną więc rozdam je dopiero jak mi poukładacie powyższe punkty o Waszej Drużynie. A dokładniej za kazdy punkt tego druzynowego kwestionariusza jaki dany Gracz uzupełni (w komentach ale można też i dopisać do swojej KP w doc) będę dawał 10 PD do ogólnej puli drużynowych zasobów i 5 PD na drobne wydatki dla danego BG. Punktów jest 7 bo 8-smy to zasoby na które będzie wydawać tą wspólną pulę. Każdy więc ma szansę dorzucić po 70 g do puli więc w parę osób myslę, że jest szansa trochę uzbierać tych gambli. By nie przeciągać tych kłót... Dyskusji na ten temat w nieskończoność daję Wam na te ustaelnia czas do przyszłej nd czyli do 15.V. To bonus więc do gry niezbędny nie jest. Ktoś uzupełni będzie większy a nie to mniejszy.

- PD - praca nad złożeniem team no już będe liczył jak w sesję. Czyli dla aktywnych będą jakieś tam PD-ki.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami
Pipboy79 jest teraz online  
Stary 06-05-2016, 10:08   #8
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1006 AdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwuAdiVeB jest godny podziwu
Wrzucać ten "formularz" co dałeś normalnie tutaj?

Jeśli chodzi o bazę to proponuję coś blisko Denver (optymalnie na przedmieściach). Najlepiej jakiś stary posterunek policji (z racji cel i zamykanej na klucz zbrojowni - w większości posterunków jest) albo remiza strażacka (z racji na duże pomieszczenia garażowe)
 

Ostatnio edytowane przez AdiVeB : 06-05-2016 o 10:11.
AdiVeB jest offline  
Stary 06-05-2016, 11:34   #9
radiacja
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 11072 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
1 - Pierwsze wrażenie
Atletycznie zbudowany 30 latek o twarzy spalonej słońcem, spokojny, małomówny

2 - Historia postaci
Dobrze urodzony Federat. Przed przystąpieniem do grupy polował samodzielnie bądź zatrudniał się jako przewodnik na polowaniach.

3 - Drobna tajemnica
raczej trzyma karty przy orderach choć po pewnym czasie można zauważyć że o swojej rodzinie mówi z przekąsem

4 - Specjalność
tropiciel, myśliwy, strzelec


5 - Powód

- Powód dla jakiego postać przyłączyła się do tej bandy. I który ja nadal trzyma w tej bandzie. Czy się zatrzymała w tej grupie tak chwilowo i ma inne plany czy w sumie to jej tu dobrze i podoba jej się.

Wyzwanie i możliwość działania i rywalizowania z innymi


6 - Moralność

- Zachowanie, zwłaszcza wewnątrz grupy, które postać nie ukrywa że albo w pełni popiera albo wręcz jawnie popiera. Jeśli ktoś ma jakies opory czy preferencje co do doboru zleceń, robót, czynów no to własnie ponawijać w tym punkcie. Że nie jesteście razem od wczoraj to raczej zdajecie sobie sprawę z poglądów reszty członków grupy.

rzetelność, i szacunek dla roboty. Walka z realnym przeciwnikiem (najlepiej stanowiącym wyzwanie) wyciąganie kasy od naiwnych wieśniaków odpada
7 - Akcje

- Wymyślcie sobie jakies akcje jakie mogła podziałać Wasza grupka. Powiedzmy ze 1 - 2 chociaż. Jakieś takie w miarę realistycznie brzmiące chociaż Mogą być połączone z dołączeniem jakiegoś członka zespołu do grupy. Dobrze by jakoś choć luźno zgrywały się z bio Waszych postaci.

Parę tygodni temu w pobliżu jednej z okolicznych wiosek zaczęły kręcić się maszyny. Tris potrafił je wytropić ale było ich zbyt wiele żeby zabrać się za nie w pojedynkę. Reszta bandy nie mogła znaleźć tropu ale dysponowała siłą ognia. Układ który miał być jednorazowym wspólnym interesem jakoś się utrzymał.

8 - Drużynowe zasoby
Cytat:
albo remiza strażacka (z racji na duże pomieszczenia garażowe)
Przyznaj się tak naprawdę chodzi ci o tę rurę na środku garażu
 
__________________
A God Damn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 06-05-2016 o 12:59.
Leminkainen jest offline  
Stary 06-05-2016, 12:39   #10
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 6247 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Zrobiłem edycję swojego posta i wypełniłem formularz.
Rura to jest to.

Btw. Trzeba wymyślić wygląd furgonu. Na przykład:

http://www.myateamvan.com/images/complete_van1.jpg

z taką grafiką na burcie

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...39392b7b06.jpg
 
Stalowy jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:50.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166