Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Świat Mroku > Archiwum sesji z działu Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Świat Mroku Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie WoD (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-08-2009, 23:09   #1
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 146 Ratkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znany
[komentarze] Wilkołak: Apokalipsa - Szczyty Ałtaju

Wilkołak: Apokalipsa

Szczyty Ałtaju

No, to panie i panowie - szczytujemy

Na początek sprawy organizacyjne, a totem potem:

Starajmy się, by kolejka trwała tydzień, lub niewiele ponad to. Masz problem z weną, zatwardzenie twórcze, robisz urlop bo masz wszystko chwilowo tam gdzie Żmij obawiałby się zaglądać? Daj znać w tym temacie. Zaczekamy albo weźmiemy postać na hol na kolejkę czy dwie. Fabuła nie jest długa, większa część będą stanowić wątki w zasadzie personalne, dajmy sobie wszyscy szansę na bohaterską śmierć w kulminacyjnym momencie a nie jakieś tam zgony z powodu rezygnacji z sesji... fe

Mile widziane byłoby umieszczenie tutaj krótkiego portfolio waszych Garou. Życzyłbym sobie by zawierało to, co chcecie by wiedzieli o was wasi pobratymcy. Poznaliście się stosunkowo niedawno, tuż przed zawiązaniem się Watahy, niemniej - jesteście teraz jedną (nie)wielką rodziną. Może patologiczną - ale rodziną!Totem

Duchem opiekuńczym dla waszej watahy będzie... Nietoperz.

...miejsce na śmiech...

Totem nietoperza ma długą, skomplikowana i co tu dużo mówić, niejasną oraz ponurą historię. Legendy które większość Garou słyszy na temat innych ras zmiennokształtnych skwapliwie pomija fakt nie tylko wśród wilkołaków znaleźli się tacy, którzy całymi z swymi plemionami przechodzili na stronę Żmija. Jedną z takich zapomnianych lub raczej celowo wymazanych z pamięci ras były Dzieci Nietoperza. Ich totem przeszedł na strone Wielkiego Niszczyciela na wieki, jednak w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach w XX wieku zwrócił się ponownie w kierunku Gai która przyjęła go na swoje łono niczym syna marnotrawnego. Od tego czasu, zaczął on też aktywnie wspierać skore do przyjęcia takiej pomocy watahy Garou. Jedną z takich grup jesteście wy, moi drodzy. Nie z wyboru, prawdę rzekłszy. Był to jedyny duch który spełniał dwa warunki – był, i był chętny, w przeciwieństwie do innych. Pozostałe duchy na tyle potężne by móc objąć grupę wilkołaków swym patronatem, bez podania wyjaśnień odmawiały tego, a żaden Dar czy inne, mistyczne zdolności Teurgów i Filodoksów nie pozwoliły rozwikłać tej zagadki. Jedyne, co zdołali ustalić, to fakt, że dla tych Garou pisane jest jakieś szczególne przeznaczenie…

Cechy: Dzieci Nietoperza dostają trzy kropki w Zagadki. Raz dziennie możecie korzystać przez jedną scenę z Daru: Uszy nietoperza. Dodatkowo, Percepcja wszystkich członków watahy podwyższa się o jedna kropkę, nawet jeśli miałoby to spowodować przekroczenie bariery 5 punktów. Dostajecie po dwa punkty Mądrości

Zakaz: Absolutny zakaz walki z innymi zmiennokształtnymi służącymi Gai. Oznacza to też zakaz choćby zrytualizowanej walki z innym Garou, o ile nie są oni sługami Żmija. Jak nietrudno zgadnąć, patronat „takiego” ducha wiąże się też z szeregiem problemów w relacjach z innymi, zwłaszcza co bardziej fanatycznymi Garou.


Odpowiadam od razu na pytanie „czemu, za co?!”

2. bo wątki
3. bo tak

I na koniec…

Na PW dostaniecie ode mnie „prezenty” do Waszych kart postaci. Tak jak zapowiadałem, posta oczekujcie do końca tego tygodnia. Chciałbym wrzucić go zanim Lilie wyjedzie na wakacje. Jej postać dołączy w 2-3 kolejce zapewne.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 05-08-2009 o 23:51.
Ratkin jest offline  
Stary 05-08-2009, 23:55   #2
 
madman's Avatar
 
Reputacja: 12 madman nie jest za bardzo znanymadman nie jest za bardzo znany
Co prawda w sesji nie gram ale bardzo chciałem i postać zastygła do połowy zrobiona również do serca mi przypadła. Może jeżeli niebawem Chronos okaże się dla mnie łaskawszy dokończę ją i dojdę do waszej watahy jako spóźnialski (oczywiście jeżeli MG pozwoli).
Tymczasem pozostało mi śledzić z zapartym tchem wasze futrzaki i życzyć udanej rozrywki i kalecznych Tancerzy.
Pozdrawiam.
 
__________________
D&D is a Heroic Fantasy.
Not a Peasant-oic Fantasy.
Know the difference.
Feel the difference.
madman jest offline  
Stary 06-08-2009, 09:55   #3
Banned
 
Reputacja: 0 darlar nie jest za bardzo znany
O ile mg by się zgodził na szóstego gracza to zrób albo Filodoksa, albo drugiego Ahrouna, reszty chyba nie potrzebujemy.

A tak poza tym, to witam wszystkich serdecznie ^ ^
 
darlar jest offline  
Stary 06-08-2009, 22:42   #4
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 363 Lunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetny
mamy Toperza
dziko

witam futrzaki

o mojej postaci:
- Milczący Wędrowiec
- Teurg
- wśród was ma imię plemienne: Sfinks Bez Zagadek albo prościej Szakal
- nawiedzony koleś (otaczają go nadnaturalne wydarzenia i podążają za nim, przez co mało kto lubi z nim przebywać)
- poluje na krwiopijców (zdaje się, że ma bliski związek z plemieniem, jego sprawami i pradawnymi mitami traktującymi o wygnaiu oraz otwartej wrogości wobec.. no.. wampirów)
- dysponuje egipskim ostrzem-fetyszem
- nieustannie gada z duchami; no nawiedzony jest
- czuć od niego semickie korzenie

i to tyle
 
Lunar jest offline  
Stary 06-08-2009, 23:14   #5
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 6339 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Nietoperz, a fe Skoro już nie bee pierwszy to kilka słów:

Imię:
Dante II Śmiały. Przy interakcjach z ludźmi przybiera nazwisko Krikalow. Jego przezwiskiem jest Szajbus lecz każdorazowe użycie go kończy się powarkiwaniem Dantego. Akurat w tym przypadku nie zwykł od razu rzucać się do gardła.
Rasa:
Metys jak w pysk strzelił. Paskudny w każdej formie. To nic, najgorsze jest to, że śmierci makabrycznie, a przepocone ubrania po nim mógłby robić za środek wymiotny. Przy czym ma posturę trzydrzwiowej szafy.
Plemię:
Srebrne Kły. Sądząc po akcencie pochodzi albo z Ukrainy albo z Rosji. Nigdy nie mówi o swoim pochodzeniu, nie chełpi się czysta krwią i dokonaniami przodków. Natomiast chętnie opowie o szczegółach nie zawierających w sobie informacji o pochodzeniu jak pierwsza nauka jazdy samochodem.
Patronat:
Ahroun. Tutaj też słów o trochę powiązanym z patronatem charakterze. Dante to niemalże zawodowy kamikadze, samobójca i straceniec. Może tłuc się z każdym o byle co (naprawdę dużo mu nie trzeba) przy czym przy odpaleniu swego gniewu jest bardzo nieregularny. Nie boi się niczego i nikogo, bierze każde zadanie które może równać się śmiercią i jest przy tym strasznie peny siebie. Szajbus.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 06-08-2009 o 23:18.
Johan Watherman jest offline  
Stary 07-08-2009, 18:15   #6
Banned
 
Reputacja: 0 darlar nie jest za bardzo znany
Imię i nazwisko: Rufin Ciszewski / Marcin Kowalski
Imię plemienne: Kwiat na wietrze
Wiek: 24
Wzrost: ok 180 cm
Budowa ciała: Przeciętna
Oczy: Ciemnozielone
Włosy: Czarne
Wiek: 24 lata
Rasa: Homid
Plemię: Fianna
Patronat: Galiard

Uwagi:
- trzymający się z boku, sfrustrowany, cichy i skryty, chorobliwie nieśmiały, posiadający bardzo niskie mniemanie o własnej osobie. Sprawia wrażenie osoby aspołecznej.
- pod wpływem nadmiaru używek, jego zachowanie często bywa odwrotne do wyżej wspomnianego. Potrafi być niebezpieczny dla siebie i otoczenia, a jego aspołeczność w takich sytuacjach może być uważana wręcz za socjopatię. Urodzony romantyk i nihilista, przykład człowieka, który urodził się w niewłaściwej epoce.
- sprawia wrażenie alkoholika i marihuanisty.
- pomimo faktu, iż jest polakiem, jest również obywatelem Wielkiej Brytanii
- w mieście przebywa od tygodnia
- jest byłym wokalistą kapeli punkrockowej "Fuck the Queen" znanej bardziej z (internetu) zatargów z policją, zamieszek na koncertach i licznych aresztowań, niż ze swojego dorobku artystycznego.
- jego zagraniczna kartoteka jest ponoć dosyć bogata w liczne wykroczenia
- w Wielkiej Brytanii jest ponoć poszukiwany przez policję
- obecnie posługuje się fałszywym nazwiskiem
- pomieszkuje w biednej okolicy


Homid:


Lupus:
 

Ostatnio edytowane przez darlar : 07-08-2009 o 18:28.
darlar jest offline  
Stary 07-08-2009, 23:10   #7
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 9832 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Imię: Samira
Ksywka: Psuja (bo jak czegoś nie popsuje to chociaż namiesza)
Rasa: Homid
Plemię: Milczący Wędrowcy
Patronat: Ragabash

Wygląd: Dość przeciętnej, acz osobliwej urody (widać częściowe arabskie pochodzenie). Złotooliwkowa karnacja, długie czarne włosy, kocie zielone oczy.


W formie lupus bardziej przypomina psa niż wilka. Niezbyt masywna, o smukłych nogach i podłużnym pysku. Sierść jednolita w kolorze głębokiej czerni, świdrujące złotożółte oczy. Bez znaków szczególnych.


Co by tu o niej...
- Zdecydowanie ciekawska, wścibska, wszędzie wściubia nos
- Ogólnie pocieszna, reprezentuje raczej pogodne usposobienie, choć bywa złośliwa i, nazywając rzeczy po imieniu, upierdliwa
- Lubi mijać się z prawdą, chyba kłamanie ją zwyczajnie bawi wiec ciężko czasem wywnioskować czy mówi prawdę czy znów konfabuluje
- Posiada zwinne i nad wyraz lepkie paluszki, normalnie same się do nich różne rzeczy przyklejają; jej stosunek do pojęcia własności jest nadzwyczaj luźny
- Uwielbia biegać, w zasadzie po co gdzieś iść skoro można pobiec?
- W Polsce od niedawna, wcześniej włóczyła się po różnorakich częściach świata
- Choć po polsku mówi płynnie to jednak da się zauważyć, że to nie jest jej podstawowy język; czasem trąci obcym akcentem albo zapomni potrzebnego akurat słowa
 
liliel jest offline  
Stary 08-08-2009, 00:33   #8
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 146 Ratkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znany
No to lecimy na Szczecin...

Sytuacja wyjściowa:

Koniec zimy roku 2009. Dzień przed Wiecem, na którym wasza obecność jest obowiązkowa. Wieczór. Rufin i Lena poszli na koncert punkowy na który w ramach integracji zaprosił was wszystkich znajomy Krewniak. Wiktor olał sprawę, gdyż obecna faza w jakiej znajduje się Luna sprzyja nauce Daru który zaoferował mu wasz Totem. Dante poszedł na spotkanie z pewnym "informatorem", a Psuja... a Psui za to nikt od kilku dni nie widział...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline  
Stary 08-08-2009, 13:09   #9
Banned
 
Reputacja: 0 darlar nie jest za bardzo znany
A ja mam pytanie, nasze postacie będą się w jakiś sposób rozwijać mechanicznie? ^ ^
 
darlar jest offline  
Stary 08-08-2009, 22:50   #10
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 363 Lunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetny
Z pewnością Darlar.
punkty sławy
próby
rytuały
podróże do Umbry
praktyki
rozmowy z duchami

Wszystko to rozwija nasze postacie i daje im większą więź ze światem duchów, Dary oraz chwałę pośród Garou.
bez tego mielibyśmy kulawego wilkołaka
 
Lunar jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:55.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169