Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Warhammer > Archiwum sesji z działu Warhammer
Zarejestruj się Użytkownicy Oznacz fora jako przeczytane

Archiwum sesji z działu Warhammer Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie Warhammer (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-05-2016, 00:43   #1
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 267 Astrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skał
[Komentarze] Piekło w Gębie

Witajcie!
Chyba nie ma się co rozpisywać, lecimy z tematem :
Zanim napiszę pierwszego posta- chciałbym, żeby każdy napisał mi tu o swojej ostatniej robocie. Może być w paru zdaniach, byle dać wszystkim pojęcie, kim w ogóle jest postać i czym się para. Wychodzę z założenia, że wasze postacie jak się nie znają, to kojarzą, więc informacje są na miejscu.
Następny punkt to wygląd postaci. Opisać, chyba, że ktoś ma dokładny avatar. Jak ktoś ma, może przekopiować z karty. A właśnie, wie ktoś, jak zrobić takie fajne paski z avami, jakie są w niektórych przygodach?

A teraz rzecz dyskusyjna: google doc. Byłbym raczej za, do dialogów. Deklaracje i działanie już pisalibyśmy w postach. Jak macie w tej sprawie jakieś stanowisko, wypowiedzcie się. Jeśli zdania będą mocno podzielone, zostalibyśmy przy postowaniu (nie mam nic przeciwko jednolinijkowcom z odpowiedzią).
 
Astrarius jest offline  
Stary 31-05-2016, 01:39   #2
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1878 Ulli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
Zanim napiszę pierwszego posta- chciałbym, żeby każdy napisał mi tu o swojej ostatniej robocie. Może być w paru zdaniach, byle dać wszystkim pojęcie, kim w ogóle jest postać i czym się para. Wychodzę z założenia, że wasze postacie jak się nie znają, to kojarzą, więc informacje są na miejscu.
Udo skradł sakiewkę z 30 sz Jochena Schrötera, kanonika miejscowej Świątyni Sigmara. Była to klasyczna kradzież kieszonkowa. Nie został wykryty, więc nie ma o czym pisać.


Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
Następny punkt to wygląd postaci. Opisać, chyba, że ktoś ma dokładny avatar. Jak ktoś ma, może przekopiować z karty.
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Wiecie to co tam jest napisane tylko nie o numerze, który wywinął swemu ostatniemu Wurtbardzkiemu panu. ludziom spoza półświatka nie mówi tez o tym że lubi sobie kraść.

Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
A właśnie, wie ktoś, jak zrobić takie fajne paski z avami, jakie są w niektórych przygodach?
Jak założysz temat to u góry masz taki paseczek z narzędziami wątku. Musisz otworzyć sesję, przydzielić graczy i MG a potem w konfiguracji przykleić pasek. Próbuj, skoro chory na głowę drwal dał radę to rozkminić bez niczyjej pomocy to ty też powinieneś.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline  
Stary 31-05-2016, 02:08   #3
Dnc
 
Dnc's Avatar
 
Reputacja: 1055 Dnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumnyDnc ma z czego być dumny
Baryła jest wolnym strzelcem działającym od dłuższego czasu w światku przestępczym. Jako, że jest tubylcem zna dużą cześć ludzi zajmujących się tym od zawsze.
Jest mieczem do wynajęcia. A dokładnie mówiąc to młotem.
Przeważnie bierze wszystko jak leci, więc zastraszeń, obić a nawet zabójstw się nie boi.


Ostatnia fucha jaką złapał miała na celu przypomnieć księgarzowi z księgarni "Volumina", że jednak ten haracz za ochronę, która płaci do gildii ma być ZAWSZE zgodnie z terminem.

Jest facetem który lubi się napić i zjeść, po czym znowu zjeść i się napićTak wygląda:
Pomimo specyfinczej pracy i groźnego wyglądu Ulf jest radosnym i ciepłym kompanem, który stara się z każdym kogo zna dłużej nawiązać jakąś miłą relację


Coś o reszcie drużyny:

Większość drużyny poznał na szwindlach, które razem robili.
Bardziej niż innych pamięta nordyckiego wróżbitę, który postawił mu piwo (a co jak co ale Baryła alkoholu i jedzenia nie odmawia) i to nie jedno, miły wieczór po którym rozeszli się w przyjaznej atmosferze.
Poza tym oczywiście „Żmijka” czyli Gerhard von Welinger jest bliski Ulfowi. Ze Szcurkiem (jak czasami na niego pieszczotliwie mówi) znają się już z rok. Zaczęło się od jednego szwindlu ale obecnie Ger jest jego kontaktem w gildii i dzięki niemu dostaje sporo roboty. Oczywiscie Baryła często także pomaga Żmijce swoimi argumentami siły w trudnych negocjacjach.
 
Dnc jest offline  
Stary 31-05-2016, 08:37   #4
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 20983 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Wiek: 25 lat
Waga: 85 kg
Wzrost: 190
Wygląd: Długowłosy, długobrody. Niektóre kosmyki włosów posplatane w warkoczyki i spięte drewianymi koralikami. Bardzo wysoki, wyróżnia się w tłumie imperialnych pachołków. Nie dba za bardzo o higienę, przez co nie unosi się za nim zbyt piękny zapach. Na modłę innych wróżbitów nosi na szyi wiele amuletów z kostek ptaków. W jego wyglądzie wyróżnia się kostur, który jest nieodłączny niczym trzecia ręka - zwieńczony jest czaszką kruka i takimiż piórami.

Wygląda mniej więcej tak:
Druid Concept Art by telthona on DeviantArt

Hredrik jest norsmeńskim wróżem, który został przez vitki klanu wysłany na południe, by nabrać wiedzy, umiejętności i pokory poprzez standardowy motyw podróży. Ma za zadanie zdobyć także dla swojego klanu nieco spaczeniowych artefaktów, o których słyszano, że znajdują się w posiadaniu magnatów z Imperium. A jako że ostatnio najbardziej w bogactwa i ohydę opływa Mordheim... To i ostatecznie Hredrik tam trafił.

Ostatnio zatrudniła go grupka złodziei - Hredrik miał sprawić, że strażnika będzie prześladował pech, co ułatwi im robotę. Za bardzo nie wierzyli w powodzenie tego planu, ale Norsmen zgodził się pomóc za złotą monetę. Skończyło się na tym, że przeklęty przez Norsmena miedziak trafił do kieszeni strażnika i ten niedługo potem dostał przerażającej sraczki. Pech chciał, że gdy wracał zza krzaków, dostrzegł złodzieja wymykającego się oknem. Wtedy to Hredrik użył swojej prawdziwej mocy - wyszedł zza beczki i uderzył wartownika kijem w potylicę. W ten sposób zarobił drugą monetę. W ten sposób ma kontakt (kiepski, ale jednak!) z półświatkiem Mordheim.

Hredrik bywa częstym gościem w karczmach i chętnie pija z ludźmi, których będzie chciał potem wykorzystać do swoich celów. Albo z tymi, kórych po prostu lubi.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline  
Stary 31-05-2016, 10:05   #5
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 40118 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Wiek: 26 lat
Waga: około 70 kg
Wzrost: 176 cm z tym, że się lekko garbi co daje mniejszy wzrost.

Wygląda tak:
The Devil's Revenge by NatalieHijazi on DeviantArt

Gerhard von Welinger, zwany w gildii Blackadder rok temu pojawił się w mieście. Przybył z Hochlandu z Hergig jak twierdzi jeśli ktoś zapyta a Gerhard lubi go. Większość ludzi w gildii wie, że jest akolitą Ranalda i jest dość ambitny i lubi obracać się wśród bogatszej części miasta. Jest szlachetnego pochodzenia co nie raz mu jak i gildii pomogło w konfrontacji ze stróżami prawa. Krótko po przybyciu do miasta dołączył do gildii złodziei i powoli wspina się po szczeblach. Obecnie mieszka w dzielnicy rzemieślniczej blisko dzielnicy arystokracji na poddaszu kasyna "Kislevska Ruletka". Zazwyczaj zajmuje się rajfurstwem, dzięki czemu wie kto przybywa do miasta i gdzie ulokowani są co bogatsi przybysze. Nie raz pozbywał ich sakiewek już na samym początku i udawał za porozumieniem z gildią odnalezienie kieszonkowca. Dzięki temu szefostwo podsuwało namiary na nie zrzeszonych złodziei, którzy wpadali w łapy wściekłych bogaczy, którzy sprawiedliwość wyznaczali szybko i bez sądu. Także współpracuje ze szlachtą i bogatymi kupcami. Oczywiście współpraca polega na pomaganiu w załatwieniu szemranych spraw. Czy to podrzucenie kompromitujących listów do nieprzychylnego urzędnika, czy znalezienie dyskretnego człowieka, który pogruchota kości konkurencyjnemu kochankowi czy przeciwnikowi w interesach. Także nie odwraca się od biedniejszych mieszkańców miasta starając chronić ich i pomagać e różny sposób.
Obok jego kwatery na poddaszu jest mała świątynia Ranalda, którą się opiekuje. Zazwyczaj każdy kapłan boga szczęścia odwiedza ją i Gerhard liczy, że znajdzie wśród nich swojego przyszłego mentora.

Ostatnia robota polegała na namierzeniu i rozpracowaniu kolekcjonera. Książę wysłał go by ustalił czy Johan von Brauberg jest w posiadaniu pewnego artefaktu magicznego. Okazało się, że jest. Wkupienie się w łaski Johana i dostanie się do jego domu zajęło blisko dwa tygodnie. Kiedy już było wszystko ustalone dał wytyczne włamywaczom z gildii. Skok udał się. Szybko i sprawnie tak jak ustalił Bleckadder weszli przez niedomknięte okno w salonie i ów rzecz znaleźli sprawnie. Następnego dnia Gerhard obiecał pomoc w odnalezieniu sprawcy włamania. Gildia miała na oku nieprzychylnego podróżnego łotrzyka, którego wplątano we włam i teraz już przesiaduje w lochach. Gerhard zamierza spróbować namówić owego więźnia na przystąpienie do gildii. Ma znajomości wśród strażników więziennych. Tej ostatniej rzeczy nikt nie wie poza Księciem miasta i paroma ważnymi poplecznikami.

Gerhard zazwyczaj przebywa na głównym placu wypatrując bogatych przybyszy lub na spotkaniach towarzyskich u szlachty, kupców czy u rodzin biedaków, którym jakoś pomógł. Karczmy, szulernie i burdele często otwierają drzwi przed nim.

Gerhard często zajmuje się rekrutacją ludzi dla gildii. Oczywiście stara się mieć wpływ na zwerbowanego by potem to wykorzystać do własnych celów. Nie stroni od przybyszów. Nie ważne czy bogaci czy biedni. Od miejscowych też. W końcu każdy może się z czasem przydać.
 
Hakon jest offline  
Stary 31-05-2016, 13:25   #6
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1956 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Wiek: 23 lat
Waga: 61 kilogramów
Wzrost: 181 cmJonathan Tintenherz to blond włosy młody chłopak o niebieskich oczach, ubrany w kolorowy cyrkowy strój. Najczęściej widywany jest w pobliżu rynku flisackiego, gdzie wraz z resztą trupy cyrkowej prezentuję swe umiejętności w rzucaniu nożem czy żonglowaniu. Oczywiście prócz tego legalnego zajęcia Jonathan świadczy usługi dla miejscowego księcia złodziei, pomagając miejscowej gildii włamywać się na co bogatszych domów szlacheckich czy kupieckich. Mało kto spodziewa się, że ktoś jest w stanie dostać się do jego mieszkania, wchodząc przez okno na najwyższym piętrze. Prócz tego Jonathan słynie z cichego podkradania pękatych sakiewek mieszczan.
 
Orthan jest offline  
Stary 31-05-2016, 13:39   #7
Banned
 
Reputacja: 0 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Imię: Johan "Liszaj"
Wiek: 38 lat
Wzrost: 172 cm
Waga: 62 kg
Rasa: Człowiek
Profesja: Szczurołap
Znak Gwiezdny: Sznur Limnera
Data i miejsce urodzenia: 11 Brauzeit, 1957 A.S. Mordheim, Ostermark
Rodzeństwo: 3

Cechy 1: WW 25, US 28, K 24, Odp 29, Int 28, SW 30, Ogd 33
Cechy 2: A 1, Żyw 11, S 2, Wt 2, Sz 4, Mag 0, PO 0, PP 0

Umiejętności: Opieka nad zwierzętami, Plotkowanie, Przeszukiwanie, Skradanie się, Spostrzegawczość, Tresura, Ukrywanie się, Wiedza (Imperium), Zastawianie pułapek, Znajomość języka (Reikspiel)

Zdolności: Broń specjalna (proce), Grotołaz, Odporność na choroby, Odporność na trucizny, Strzelec wyborowy


Wygląd


Patrzysz na średniego wzrostu, szczupłego człowieka w podartym, brudnym płaszczu. Jego haczykowaty nos, noszący wyraźne ślady złamania, i smętny wyraz twarzy to pierwsze, co rzuca się w oczy.
Dyndające się przy pasie pułapki na szczury są wystarczającym świadectwem zawodu, jaki wykonuje.
Przy jego nodze kręci się jakiś wyliniały kundel.


Kim jest?


Najstarszym z czwórki rodzeństwa. Jego ojciec był drobnym handlarzem. Został zabity kiedy Johan miał dwanaście lat. Oficjalnie zginął w pijackiej burdzie, ale Johan doskonale wiedział, że zamordowano go za długi, jakie pozaciągał w półświatku. Matka nie dawała sobie rady sama, jako szwaczka nie zarabiając zbyt wiele, więc oddała dwóch jego młodszych braci do wojska. On sam nie był zbyt rosły ani bystry, więc przyszło mu terminować w jednej z drużyn szczurołapów.
Johan pozostał przy matce z siostrą, którą zgwałcił kiedy miała jedenaście lat. Potem zniknęła. Johan obarczył winą za to matkę i zadbał, by za to zapłaciła.
Bycie szczurołapem okazało się być niewdzięczną, brudną i nudną robotą. Z pomocą zmiany tego stanu rzeczy przyszedł półświatek...
Johan wykonywał swoją pracę, ale oprócz tego dawał cynk złodziejom co do domów i lokali, które ewentualnie warto by obrobić. Czasami kazano mu też truć nie tylko szczury. Poza tym oprócz łapania gryzoni Johan czasem podrzuca je do wybranych domostw, oferując ich właścicielom swoje usługi.
O ile jako mody chłopak miał jakiekolwiek skrupuły, tak po przeszło dwudziestu latach w zawodzie stał się wyrachowanym gnojem.
Kiedyś żył jeszcze nadzieją, że ponownie spotka siostrę. Teraz ta myśl jest w nim zaledwie wyblakłym cieniem, przybierającym wyraźniejszy kształt w pijanym widzie.

* * *

Jednak wklejam pełną kartę. Zakładam, że inne postaci i tak co nieco o Liszaju wiedzą. Nawet jeżeli nie znają wszystkich jego dokonań i całej przeszłości, to jakieś plotki o jego siostrze i matce dotarły do nic na pewno.
Przez te wszystkie lata Johan zdążył zobojętnieć na wszystko, ale na punkcie swojej siostry wciąż bywa drażliwy.
To raczej cichociemny gnojek. Wie, że w otwartej walce szans za dużych nie ma, zwłaszcza z rosłymi oprychami, ale od czego są trucizny i sztylety w plecach...Cytat:
Pomimo specyfinczej pracy i groźnego wyglądu Ulf jest radosnym i ciepłym kompanem, który stara się z każdym kogo zna dłużej nawiązać jakąś miłą relację
To co on ma, rozdwojenie osobowości?
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 31-05-2016 o 14:23.
Eryk jest offline  
Stary 31-05-2016, 15:16   #8
 
Lomors's Avatar
 
Reputacja: 126 Lomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znany
"Stary" Edward
Wiek: W najlepszym wypadku 50 lat
Wzrost: 183 cm
Waga: 85 kg

"Stary Edward się tym zajmie", "prosiłeś starego Edwarda o pomoc?", "do czegoś takiego to zawołaj Edwarda".

"Stary" Edward, jak to się o nim mówi. Człowiek od wszystkiego. Potężnie zbudowany mężczyzna o postrzępionej brodzie i siwych włosach, na którego ciele widać oznaki czasu i przedziwnych historii, które to często można usłyszeć w karczmie po postawieniu mu kolejki.
Według jego własnych opowieści swoją młodość spędził on w reiklandzkim wojsku (zawsze wskazuje na swoje stare ubrania, mówiąc że kiedyś zanim wypłowiały nosiły one czerwoną barwę Reiklandu), gdzie to wielokrotnie miał okazję stracić dwa palce i zdobyć doświadczenie, które teraz pozwala mu zarobić na życie.
Wymuszanie haraczu? Zazwyczaj wystarczy spokojne, starcze spojrzenie i magiczne zdanie: "Lepiej żebyś szybko znalazł te pieniądze, synku" i delikwent wyciągał monety nawet z własnego buta. Eskorta? Ktokolwiek wynajął kiedykolwiek starego Edwarda ten wie, że mimo że starzec nie jest najlepszym szermierzem chodzącym po tym świecie, to ataki na nielegalnie przewożone ładunki kiedy Edward są bardzo rzadkie i o ile w ogóle mają miejsce.
To wszystko, połączone z niesamowitą wiedzą starca oraz pewnego rodzaju "rycerskością" sprawiły że rzezimieszkowie z całego Mordheim uznaja Edwarda za pewnego rodzaju szczęśliwy talizman. Mimo tego że sam starzec nie miał okazji zrobić dobrego użytku ze swojego miecza już od bardzo długiego czasu, to żyje on całkiem dostatnie jak na swój zawód. Większość pieniędzy wydaje jednak na alkohol a niektórzy mówią że to właśnie on zakonserwował do reszty jego ciało i zapewnia mu niespotykanie długi żywot.

Ostatnio Edward pomagał jednemu właśnie jednemu z lokalnych opryszków w "oddaniu" należących się mu pieniędzy. I jak zawsze, obyło się bez żadnych przeszkód i "Stary Ed" mógł wrócić do karczmy nie tracąc ani trochę czasu na niepotrzebnie zastanawianie się nad słusznością swoich działań.
 
Lomors jest offline  
Stary 31-05-2016, 21:22   #9
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1878 Ulli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłośćUlli ma wspaniałą przyszłość
Mistrzu jeśli jest jakiś nieusuwalny problem z założeniem tematu sesyjnego to daj znać. Zawsze możemy rozwiązać to tak, że za twoją zgodą zostałbym drugim MG. Założyłbym temat i zrobił cię MG po czym zmieniłbym się w gracza.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline  
Stary 31-05-2016, 23:56   #10
 
Astrarius's Avatar
 
Reputacja: 267 Astrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skałAstrarius jest jak klejnot wśród skał
Niestety dziś nie zdążyłem z pierwszym postem. Prawdopodobnie pojawi się koło południa, więc bądźcie gotowi.
 
Astrarius jest offline  
 


Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:35.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169