Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Sesje RPG - Warhammer > Archiwum sesji z działu Warhammer
Zarejestruj się Użytkownicy

Archiwum sesji z działu Warhammer Wszystkie zakończone bądź zamknięte sesje w systemie Warhammer (wraz z komentarzami)


 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-09-2018, 20:19   #491
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 80280 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Lennart nie czuł za grosz optymizmu. Liczba wrogów jakoś się nie zmniejszała, a sam Lennart i jego towarzysze znaleźli się, można by rzec, na celowniku jednej z większych grup. I to grup bynajmniej nie nastawionych pokojowo.

- Znajdźmy jakąś lepszą pozycję do walki - powiedział. - Żeby nas nie mogli zalać samą liczbą.

Rozejrzał się dokoła w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca.
 
Kerm jest teraz online  
Stary 25-09-2018, 23:14   #492
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 23869 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Świat Ericha runął w gruzy. Przez ostatnie lata wiedziony zawziętością i chęcią zemsty na wszystkim, co zrodzone zostało przez Chaos walczył, odnosił rany, zabijał i wciąż trwał. Trwał mimo przeciwności, przewagi liczebnej wroga, większej siły adwersarza i innych. Trwał, bowiem nie gasła w nim wola walki i determinacja.

Teraz jednak coś w nim pękło, a napędzające go emocje i przeświadczenie o słuszności swoich poczynań gdzieś uleciały. Jakże miał walczyć z własną rodziną? Walczyć z rodziną, której przysiągł bronić? Przy pierwszym spotkaniu z Grettą dał ponieść się poczuciu sprawiedliwości i słuszności swoich czynów. Będąc świadomym popełnianej zbrodni był przekonany, że tak trzeba i jego ofiara jest potrzebna. Mieszkańcom miasta, towarzyszom, komukolwiek...

Kolejne spotkanie z Grettą, którą już przecież opłakiwał i której chwile zabójstwa wryły się na zawsze w jego pamięć, by przypominać o tej popełnionej potworności każdego dnia bez wyjątku, sprawiło, że nie potrafił już znaleźć powodu, dla którego powinien dalej walczyć. Sigmar, zapewne w perfidnej zemście za wyrzeczenie się wiary w Młotodzierżcę i złorzeczenie jego imieniu ponownie postawił Grettę przed nim. Całą i żywą, jakby ostrze sztyletu Ericha nie zostało nigdy zatopione w jej ciele. To było ponad siły von Kursta - bez świata jasno podzielonego na dobro i zło nie potrafił funkcjonować i kierować swoimi czynami.

Skinieniem głowy podziękował magowi za pomoc, jednak łagodnym choć zdecydowanym ruchem odsunął go i skierował się ku Gretcie.
- Pójdę z tobą, Gretto. - Rzekł ochrypłym głosem, chowając broń. - Nie wiem, jak to możliwe, ale rad jestem widzieć cię znowu... Nie potrafiłbym żyć po tym, co stało się pod młynem... Ja... - głos uwiązł mu w gardle. Spoglądał na siostrę widząc ją taką, jaką zapamiętał sprzed lat.

- Zakończmy to wreszcie. - Dodał ciszej i podszedł bliżej.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline  
Stary 29-09-2018, 22:00   #493
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 70241 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
LOCHY INKWIZYTORIUM, ALTDORF, 2673KI

- "Zakończmy to wreszcie" - dodał ciszej Erich i podszedł bliżej - więzień zawiesił głos. Wszyscy z zapartym tchem śledzili historię rodzeństwa uwikłanego w tragiczną historię o miłości, nienawiści i śmierci, która nie daje ukojenia. I o wybaczeniu? Czy o tym, że nie da się zmienić nic?

- Tak, Gretta przybyła akurat na czas, by uratować swojego brata. W ostatniej chwili. Choć nikt się tego nie spodziewał...
- wydawał się na coś czekać. Po chwili westchnął. A Inkwizytor dał znak Katu, który zbliżył pochodnię do boku Dziadygi.


- Niezła próba, starcze. Niemal tak dobra jak próba ukrycia roli tego Morryty, który podobno zginął w walce. Wiem, że nie zginął! - rzekł dobitnie - Następna taka próba i sprawdzimy czy heretyk potrzebuje nosa albo palców do gadania... - zagroził.

- Jak sobie życzysz, jak sobie życzysz... - z dziwną zgodnością i chęcią odezwał się Caspar - Tak, skoro chcesz by ta wiedza była powszechna... Morr chroni swoje sługi przed nekromancją. Ale nie tak dobrze, jak wam się wydaje. A może... A może wcale nie jest tak cięty na nas, jak by się można spodziewać? Niby wszyscy go szanujecie, ale ta naprawdę większość boi się śmierci. Nikt o nim nie myśli, aż nie umiera. I wtedy nagle sobie przypominacie. Oddają mu cześć osoby pogrążone w żałobie, składające ofiary w nadziei, że ich zmarli bezpiecznie dotrą do królestwa śmierci i że będzie im tam dobrze... Jakby Boga można było przekupić. Jest zepchnięty na margines, tak jak jego świątynie. Jego świątynie są zawsze otwarte, tak jak jego królestwo... ale w przeciwieństwie do niego niemal zawsze puste... Tak, ja walczę z nim co dzień. I w końcu przegram. A może i nie, a może i nie - roześmiał się - Ale ja szanuję go jako przeciwnika. A taka relacja jest bliższa przyjaźni niż płaszczenie się przed nim i proszenie o odrobinę jego mocy.
Skoro już o nim mowa: każdy z Was wie, że symbolem Morra jest brama. A jeszcze nie spotkałem bramy, przez którą ruch mógłby odbywać się tylko w jednym kierunku...
- Dziadyga uśmiechnął się. Inkwizytor nie. Tym razem to ten drugi westchnął.

- Nadal nie wiecie, kto rządzi tym przesłuchaniem. Nadal gadacie od rzeczy. Tolerowałem to tylko dlatego, że ujawniacie więcej o swoich grzechach. Ale dowodów już starczy. Teraz, jeśli następnymi słowami nie będą "Roel Frietz", to za każde inne stracisz po palcu. Udawanie szaleńca nie pomoże, jasne? - dał znak pomocnikom.

- Tak, Roel Frietz... - zaczął ponownie nekromanta, a Inkwizytor uśmiechnął się i i tak dał znak. Caspar wrzasnął. Bardziej z zaskoczenia niż z bólu. Ale zacisnął zęby i kontynuował.
- Roel Frietz... akolita Morra zginął w walce. Ale przecież zgodził się wcześniej na układ. Nawet Morr musi respektować takie umowy. Tak między nami... to się jakoś szczególnie nie upierał. Może dlatego, że ratowaliśmy wtedy świat przed kimś, przy kim Khaine wydaje się sympatycznym kociakiem?
I mimo kapiącej z kikuta kolejnego palca krwi uśmiechnął się.
- Żałuję tylko jednego. Że nie było mnie wtedy na tyle blisko, by widzieć wyraz twarzy akolity, gdy okazało się, że Morr go przeżuł i wypluł z powrotem.
 
__________________
Aktywność ograniczona.
Ostatni: kiedy dacie radę
Hakon, pi0t, Gob1in, Stalowy

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 29-09-2018 o 22:03.
hen_cerbin jest offline  
Stary 29-09-2018, 22:22   #494
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 51119 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Fortenhaf – dzień szósty, popołudnie.

Grupa prowadzona przez pomiot wyraźnie przyśpieszyła, lada chwila znajdą się w dalekim zasięgu strzału z łuku. Wyznawcy Siewcy zapewne dostrzegli bohaterów jak i swoich towarzyszy przez nich okrążonych. Lennart słusznie zauważył, że w takim rozproszeniu nie mają najmniejszych szans. Pośpiesznie rozejrzał się po okolicy, widział parę możliwości. Mogli wtargnąć do któregoś z budynków, wykorzystać wóz jako częściową barykadę i próbować bronić się pomiędzy którymiś budynkami. Mogli zwyczajnie skupić się w kupę, to nadal byłoby lepsze niż walka w pojedynkę. Mieli jeszcze czas na pośpieszny odwrót o ile wykonają go natychmiast. Uciekać prawdopodobnie nie chciał Oskar von Hohenberg, szlachcic nie zląkł się grupy przeciwników i machnięciem miecza rzucał im wyzwanie. Svein czekał, był gotów w każdej chwili posłać kamień w fanatyka, bądź pielgrzyma. Walka jednak ustała, a jego uwagę przykuło ciało Roel, był przekonany, że akolita ruszył ręką. W tym czasie Gretta przekonała Ericha do zbliżenia się. Bogowie raczyli wiedzieć, co teraz działo się w jego głowie. Tak, czy inaczej podszedł do siostry, a fanatycy nie reagowali. Cokolwiek Gretta planowała dalej zrobić musiała działać natychmiast. Kątem oka dostrzegła zbliżającego się dużego szczura. Szczury w rękach bractwa pełniły funkcję zwiadowców oraz posłańców. Kobieta zdawała sobie sprawę, że może nie utrzymać wyznawców przy sobie, jeśli inny członek bractwa, wsparty przez pomiotów chaosu wyda rozkaz do ataku. Otaczający ją fanatycy prawdopodobnie przyłączą się wtedy do walki. Otto uzdrowił częściowo towarzysza, zadał serię pytań, te jednak pozostały bez odpowiedzi. Zamiast tego, jego przyjaciel schował broń i zbliżył się do swojej siostry i otaczających ją wyznawców Siewcy.


 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 11-10-2018 o 19:20.
pi0t jest offline  
Stary 01-10-2018, 09:34   #495
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 36867 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Otto patrzył z przerażeniem na to co wyczynia Erich. Ten schował broń i ruszył ku kobiecie nie ważąc na zagrożenie. A przecież pomiot i reszta czcicieli się zbliżała.
- Co człowieku czynisz?!- Wyjęczał mag i odsunął się kilka kroków. Widdenstein nie spodziewał się takiego zachowania po towarzyszu. No miał jeszcze nadzieję, która tliła się w sercu, że jednak opanuje się lub jest to jakiś czyn podstępny.
~ Więcej wiary głupcze!~ Odezwało się coś w głowie hierofanty, który stanął i zaczął szukać pozostałych kompanów. Zamierzał się z nimi połączyć wspomagając się magia jeśli zajdzie taka potrzeba.
 
Hakon jest offline  
Stary 01-10-2018, 22:26   #496
Rozmowy przy kawce
 
Avitto's Avatar
 
Reputacja: 42752 Avitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputacjęAvitto ma wspaniałą reputację
Svein nie wierzył własnym oczom. Potworna wiedźma zaczarowała Ericha. Jego krok stał się jakiś taki... Sprężysty. I hipnotyzowała szczura. To z pewnością był jej osobisty szpieg. Tak samo wszystkie inne gryzonie! Musiała być przywódcą tego całego bałaganu, Szczurołap nie znał nikogo potężniejszego od niej!.
Chociaż... W sumie to znał. Był taki mężczyzna. Nazywali go Zakapturzonym. Oni – Svein i wielu innych porywaczy zwłok, których podstępem zwabił do posiadłości w środku lasu ku swej uciesze wystawiając ich na pożarcie demonom zza wyrwy chaosu.
I choć zadrżał na samo wspomnienie postanowił zmierzyć się w końcu z szpiegującą go nieustannie przeszłością. Z naładowaną bronią począł skradać się do „Czerwonego Koguta” a gdy znalazł się w jego cieniu ze strachem minał próg.
 
__________________
Do odwołania będę mało aktywny. W pilnych sprawach proszę o PW.
Avitto jest offline  
Stary 06-10-2018, 08:16   #497
Femme fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 73150 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Gretta ucieszyła się jak dziecko, kiedy Erich zaczął się do niej zbliżać. Niemal podskoczyła z radości i klasnęła w ręce, musiała jednak powstrzymać swój entuzjazm i zachować powagę. Jakby to wyglądało w oczach pielgrzymów, gdyby nagle zaczęła podskakiwać jak podlotek?

Jednak kiedy jej brat był już blisko, przepchnęła się przez otaczających ją mężczyzn i wybiegła z kręgu, rzucając się Erichowi na szyję i ściskając. Musiała w końcu go objąć, czuła wzruszenie które zaciskało się na jej gardle. Nie mogła niestety poświęcić więcej czasu na te radość, gdyż zbliżało się niebezpieczeństwo.

- Nie możemy walczyć, musimy spróbować się schować. - kiwnęła nerwowo głową patrząc w oczy swojego brata i szukając zrozumienia w jego spojrzeniu. Wiadomo było, że pielgrzymi to tylko pionki w tej okrutnej grze kłamstw i podstępu. Walka z nimi była zmarnowaniem sił, przynajmniej w tym czasie.

Kobieta nie wiedziała, czy towarzysze Ericha mają w zamiarze iść z nimi, czy też nie. Nie interesowało jej to też za bardzo, gdyż aktualnie w jej mniemaniu byli gorsi niż fanatycy, albo przynajmniej tacy sami jak oni. Chcieli ją zabić niemal bez powodu, a to, według niej, było już chore.
Gretta chwyciła brata za dłoń i błyskawicznie pociągnęła za sobą, chcąc zniknąć za rogiem najbliższego budynku, aby pielgrzymi nie widzieli, do którego domku wejdą. Być może będą musieli się bronić w czterech ścianach, ale była też szansa, że się ukryją a potem wymkną, aby uniknąć starcia. Czas miał pokazać, co wydarzy się dalej.
Gretta dołącza do drużyny

 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 06-10-2018, 22:13   #498
 
Ismerus's Avatar
 
Reputacja: 7013 Ismerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputacjęIsmerus ma wspaniałą reputację
-Cholera, uciekają- mruknął do siebie Oskar, widząc kątem oka Ericha i jego siostrę znikających za rogiem budynku.
-Chyba pora na taktyczny odwrót. Znajdźcie miejsce gdzie można się bronić. Ja was osłaniam.- powiedział do reszty towarzyszy, jeszcze raz prowokacyjnie machając mieczem w kierunku coraz szybciej przybliżających się przeciwników.
 
Ismerus jest offline  
Stary 07-10-2018, 21:33   #499
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 80280 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Kula jest szybsza, niż miecz.
Podobnie było ze strzałą, lecz ta miała jedną zaletę - była dużo cichsza i sprowadzała na człowieka przeciwników ze wszystkich stron miasteczka.
Dlatego też Lennart na chwilę zamienił rusznicę na łuk i strzelił do nadciągającego tłumu wyznawców Siewcy. Miał nadzieję, że trafi w pielgrzyma, ale pozbycie się któregoś ze zwykłych wyznawców też by było mile widziane.
A potem miał zamiar zniknąć za rogiem i wycofać się do jakiegoś budynku, gdzie mogliby stawić czoła całemu tłumowi.
 
Kerm jest teraz online  
Stary 08-10-2018, 19:40   #500
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 23869 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Von Kurst bez słowa poddał się woli Gretty. Czuł się dziwnie - z jednej strony odczuwał głęboką ulgę widząc siostrę całą i zdrową (choć jej wygląd właściwie temu przeczył), a z drugiej gdzieś w środku rosła w nim głęboka pustka, w której ginęły wieloletnie przekonania i zasady, jakimi się kierował w życiu.

Gretta nie czyniła mu wymówek, a przynajmniej nie w tej chwili. Nie próbowała zemścić się za to, że ją zdradził i usiłował zabić, niezależnie od pobudek, jakimi się kierował. Teraz zdradził także swoich towarzyszy, z którymi walczył ramię w ramię z przeciwnościami stawianymi przez los. Miał już do nich krzyknąć, by poszli za nimi... ale tego nie zrobił. Nie bardzo wiedział co będzie dalej - mógł za chwilę zginąć z ręki siostry lub któregoś z fanatyków, lecz nie dbał o to. Nie potrafiąc poradzić sobie z okropieństwami rzeczywistości jaka go otaczała z rezygnacją poddał się nurtowi wydarzeń.
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline  
 Zasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:27.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169