![]() | ![]() |
| | #121 |
![]() | Oki, możliwe jest że twoja postać jest tak naprawdę lubującym naturę, kwiatki, motyle i drzewka druidem płci żeńskiej. To jest możliwe, co nie zmienia faktu że do tej pory zachowywała się jak potocznie rozumiany przez wielu " zły zabójca". Oczywiście mówiąc poważnie Dreak może też być np psychopatą ( swoją drogą grałąm kiedyś psychopatą - schizofremikiem z mania prześladowczą i wiarą w boga " Wielką Kamienną Głowę"). Ale jak tak dalej pójdzie to niestety nie dasz nam szansy go poznać. Ja jestem za tym by gracze się nie zabijali. Co nie znaczy ze jestem przeciwna konfliktom w drużynie :P. Aaaah, oki kończe już ten post bo zaczynam zbaczać z trasy.
__________________ Reaching out a paw I catch you by your ankle as you walk past me. "Cat Haiku" |
| | |
| Reklama |
| |
| | #122 |
![]() | No to dobrze ale to tak jakbyś np. mówiła osobie nieśmiałej zgrywającej maczo jak się on powinien zachowywać choć nie wiesz jaka ona jest i mówisz jakieś bzdury które ona nigdy nie robiła bo ją znasz tylko przez chwile i nie znasz jej naprawdę tylko pozory które sprawia takie "ocenianie z góry". Może i rzeczywiście Dreak jest złym zabójcą a może nie jak będę mógł dalej grać w sesji to się wyjaśni a jak nie to trudno i skończmy tą dyskusje bo tu się zaczynają jakieś analizy psychologiczne itp.
__________________ Polish Wolves Dreak... Ostatnio edytowane przez Dreak : 02-17-2008 o 21:09. |
| | |
| | #123 |
![]() | W drużynie jak w miłości , aby iść na misję należy zaufać swemu partnerowi/ partnerce , odkryć punkt oparcia swej duszy w jego / jej ... Ranny Estralin wcale nie jest mniej grożny , więc na misję wyruszy . ( choć po walce z Dreakiem jest mocno zaniepokojony swymi umiejętnościami bo to tak jak by nie posiadał żadnych , a i coś się stało z jego naturalną zręcznością i zwinnością ... a o percepcji już nie wspomnę ... ) |
| | |
| | #124 |
![]() | No mnie też to dziwi MG mówił że jako jedyny wojownik (bo chyba tak jest) miałem być mocny a padłem od 2 strzał
__________________ Polish Wolves Dreak... |
| | |
| | #125 |
![]() | Wojownik wojownikiem , ja nie widzę możliwości ataku drugim sztyletem Z podciętymi ścięgnami ciężko coś zrobić wiec z Ciebie totalny prze ... :P Jak Tom napisze do dopiszę co robie bo czekam na jego reakcję ... A coś sesja znowu w miejscu stoi , chyba każdy czeka na to co się stanie ... |
| | |
| | #130 |
![]() | No ja bym odpisała gdybym wiedziała co :P. Bo ni wiem czy mogę dojść już do karczmy, czy mam opisać spacerek po mieście :P PS. Where is GM ??
__________________ Reaching out a paw I catch you by your ankle as you walk past me. "Cat Haiku" |
| | |
| Reklama |
| |
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
| |
Podobne wątki | ||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| [storytelling]Panais:Czarodziej | Beriand | Sesje RPG -Autorskie | 210 | Wczoraj 19:57 |
| Panais: Czarodziej [Storytelling] | Beriand | Archiwum rekrutacji | 46 | 01-27-2008 18:46 |