Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > Rozmowy przy kawce > Konwenty, spotkania, wydarzenia
Zarejestruj się Użytkownicy

Konwenty, spotkania, wydarzenia Relacje i zapowiedzi wszelakich konwentów, zlotów, spotkań, LARPów i innych wydarzeń ważnych dla RPGowej braci


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-06-2009, 00:34   #1
 
Misiek-TCBOO's Avatar
 
Falkon 2009 [13-15.11, Lublin]

Ruszyła strona Falkonu 2009!

W dniu dzisiejszym w sieci pojawiła się oficjalna strona Falkonu 2009. Konwent odbędzie się w dniach 13-15 listopada, oczywiście w Lublinie.
Tegoroczna edycja Falkonu jest wyjątkowa, ponieważ już po raz dziesiąty odbędzie się on w mieście nad Bystrzycą. Z tej okazji organizatorzy przygotowują wyjątkowe atrakcje, o których wieści będą sukcesywnie zamieszczane na stronie: Falkon 2009
Już teraz możecie zarejestrować się na oficjalnym forum Falkonu 2009 i wziąć udział w dyskusji o powstającym konwencie. Liczymy na Wasze głosy!


Plakat Falkonu 2009!
Nadto pragnę ogłosić rozpoczęcie konkursu na oficjalny plakat Falkonu 2009! Plakat zostanie wykorzystany do promocji konwentu, szczegóły zaś znajdziecie pod tym adresem
 
Misiek-TCBOO jest offline  
Stary 03-08-2009, 16:19   #2
 
JacekSpider's Avatar
 
Exclamation FALKON 2009 [13 - 15 listopada, Lublin]

Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" ma zaszczyt zaprosić na 10 edycję Falkonu, który odbędzie się 13 - 15 listopada 2009 roku w Lublinie. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie -> Falkon 2009

Falkon jest jednym z największych konwentów fantastycznych w Polsce. Odwiedza go co roku mnóstwo ludzi, którzy oceniają go bardzo wysoko. W tym roku zamierzamy Was zadziwić jeszcze większym bogactwem atrakcji, wspaniałą atmosferą i niespodziankami, które będziecie długo wspominać.

Podobnie jak podczas ubiegłej edycji, będzie można wziąć udział w uroczystej gali wręczenia statuetek i dyplomów laureatom tegorocznej Nagrody im. Jerzego Żuławskiego. Odbędzie się ona w sobotę, 14 listopada. Szczegóły na stronie -> Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego

Tegoroczny jubileuszowy Falkon odbędzie się w konwencji NIGHTMARE. W związku z tym jego organizatorzy przygotowali dla chętnych dwa konkursy związane z konwentową konwencją. Pierwszy z nich to konkurs literacki na opowiadanie o tematyce kryjącej się pod pojęciem NIGHTMARE. Temat konkursu można potraktować zarówno dosłownie, jak i metaforycznie. Drugi to konkurs plastyczny na rysunek dowolnej istoty w klimatach NIGHTMARE, gdzie jedyną granicą pozostaje Wasza wyobraźnia. W obu przypadkach można wygrać: wejściówki na Falkon 2009, książki, czasopisma, jak również publikację w materiałach konwentowych lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursach i do zjawienia się na konwencie.

Pamiętajcie - to niegrzecznie nie przyjechać na urodziny…
 
JacekSpider jest offline  
Stary 18-08-2009, 14:59   #3
 
Sayane's Avatar
 
Falkon 2009 - oficjalny plakat konwentu

Jubileuszowy Falkon czeka na Was już za trzy miesiące! Prace nad przygotowaniami idą pełną parą. Właśnie został rozstrzygnięty konkurs na oficjalny plakat konwentu. Prezentujemy go na stronie internetowej Falkonu. Autorką pracy jest Barbara Sygacz. Poza nią wyróżnionymi osobami zostały: Justyna Urniaż, Anna Stosik i Beata Urniaż-Księska. Zwycięski plakat oraz projekty wyróżnione znajdziecie na: Falkon 2009

W związku z rozstrzygnięciem konkursu zmieniła się grafika strony Falkonu - zapraszamy do obejrzenia jej nowej odsłony. Witryna wzbogaciła się także o loga pierwszych sponsorów i patronów medialnych tegorocznego Falkonu. Już wkrótce pojawią się następne informacje. Zaglądajcie również na oficjalne forum Falkonu - znajdziecie tam przecieki odnośnie konwentu. Zapraszamy do zgłaszania również własnych pomysłów i opinii.

X Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Falkon 2009 odbędzie się w dniach 13 - 15 listopada w Lublinie. Nie może Was tam zabraknąć. To niegrzecznie nie przyjechać na urodziny...
***


Z dniem 18.08.2009 roku LastInn objął
oficjalny patronat medialny
nad konwentem


Falkon 2009.


Wraz z innymi patronami konwentu będziemy szerzyć wieści na jego temat. Oficjalny banner Falkonu wkrótce pojawi się na stronie głównej LI ku przypomnieniu naszym Użytkownikom, że oto pojawiła się kolejna świetna okazja do spotkania się w szerszym gronie, wspólnej gry, wymiany opinii i doświadczeń.

Zapraszamy!!

 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 03-04-2010 o 19:26.
Sayane jest offline  
Stary 22-08-2009, 12:42   #4
 
Sayane's Avatar
 
Falkon - pierwsze atrakcje!
Cytat:
Do Falkonu zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz podajemy Wam pierwsze informacje o programie konwentu oraz gościach, którzy wstępnie potwierdzili swoją obecność.


Na początek możecie się zapoznać z listą twórców, którzy zapowiedzieli się na Falkonie: Agnieszka Hałas, Andrzej Pilipiuk, Andrzej Zimniak, Ania Brzezińska, Ewa Białołęcka, Jacek Komuda, Jakub Ćwiek, Jarosław Grzędowicz, Maja Lidia Kossakowska, Marcin Przybyłek, Michał Studniarek, Milena Wójtowicz, Rafał Dębski, Rafał Orkan, Romuald Pawlak, Stefan Darda, Witold Jabłoński. Czekamy na potwierdzenia od kolejnych autorów.

Postanowiliśmy podać również garść konkursów, w jakich m.in. będziecie mogli wziąć udział. Oto one: Jubileuszowy, Filmowy, Komiksowy, Muzyczny, Ogólnofantastyczny, Szpiegowski, Pokazywanki, Koszmarne urodziny


Na tegorocznym Falkonie możecie się również spodziewać ogromnego Games Roomu, znacznie większego niż dotychczasowy. Już teraz udostępniamy listę części gier, w które będziecie mogli zagrać. Spis będziemy sukcesywnie powiększać. Listę ze stanem na dzień dzisiejszy znajdziecie tutaj -> Games Room | Falkon 2009.Falkon to oczywiście także możliwość zakupienia wielu fajnych rzeczy fantastycznych w atrakcyjnych cenach. Jak dotąd swoje sklepy utworzą na konwencie Księgarnia Solaris oraz Centrum Gier Bard, więc zarówno miłośnicy literatury, jak i gier będą mieli gdzie zostawić swoje ciężko zdobyte pieniądze.
 
Sayane jest offline  
Stary 25-08-2009, 09:38   #5
 
Sayane's Avatar
 
KONKURS WSPOMINKOWY

Cytat:
Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE WSPOMINKOWYM. Dla autorów/autorek najlepszych tekstów przygotowaliśmy wejściówki na Falkon 2009, książki oraz publikację w informatorze konwentowym, który otrzyma każdy uczestnik Falkonu 2009, lub na oficjalnej stronie internetowej konwentu.

Do dnia 10 października 2009 roku należy zamieścić w formie postu na forum Falkonu w temacie "Wspominki falkonowe" wspomnienie dotyczące konwentu Falkon, bądź jakiegoś wydarzenia, atrakcji z nim związanego. Ważne jest to, aby wspomnienie było autentyczne, to znaczy, że wspomniany fakt miał miejsce. Udział w konkursie należy potwierdzić, wysyłając na adres: badowski.krzysztof@gmail.com swoje dane do korespondencji. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 wspomnienia, które wezmą udział w konkursie. Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 października 2009 r.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że podzielicie się z nami swoimi wspomnieniami...
 
Sayane jest offline  
Stary 01-09-2009, 12:02   #6
 
Sayane's Avatar
 
Bachanalia Fantastyczne, Falkon i tapetyCytat:
Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Bachanaliami Fantastycznymi (http://www.bachanalia.zgora.pl/), które odbędą się w dniach 18 - 20 września w Zielonej Górze. Każdy uczestnik Bachanaliów, który okaże przy akredytacji na Falkonie informator zielonogórskiego konwentu, otrzyma zniżkę 20% na wjazd na lubelską imprezę oraz pysznego czekoladowego batonika.
Poza tym prezentujemy Wam falkonowe tapety (Falkonowe Tapety | Falkon 2009, którymi możecie przystroić swój pulpit.
 
Sayane jest offline  
Stary 15-09-2009, 14:54   #7
 
rudaad's Avatar
 
Super blog informacyjny :P

Teraz zaś na poważnie, kto jedzie LIcze? Ja się wybieram, czasu jeszcze sporo, ale daleko to, to (nie) jest. (pkp rządzi ! - z nimi wszędzie jest daleko-> droga z Krk do Sanoka ponad 20 h.).

Zorganizujmy się jakoś - oferuję swoje doświadczenie konwentowe, niecodzienne i niekoniecznie najmilsze, acz ciekawe towarzystwo, oraz całkiem sporą siec znajomości(również nowych i dla was i dla mnie :P ). Są chętni ?

Pozdr Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Stary 17-09-2009, 23:40   #8
 
Sayane's Avatar
 
I kolejny pakiet informacji:

Cytat:
Profesor Zuovick i Pan Bones zapraszają…

Głuchy stukot kołatki sprawił, że domiszcze zatrzeszczało w posadach, a gładka dotąd powierzchnia zawiesistego płynu w filiżance pokryła się zmarszczkami. Deski w korytarzu jęczały pod ciężkimi krokami gościa. Tylko jedna osoba odważyłaby się przekroczyć próg tego domostwa.
- Pan Bones – zchrypły skrzek zawtórował skrzypieniu drzwi – jakże miło z pana strony, że mnie pan nawiedza.
- Cała przyjemność z mojej strony, profesorze. – gość wyszczerzył się w szerokim uśmiechu ukazując dwa rzędy ostrych zębów.
- Napije się pan czegoś? – profesor nie zwykł przyjmować gości, ale według głosu szepczącego w jego głowie, właśnie tego wymagały konwenanse. Drugi głos nie zabrał się w tej dyskusji.
- Dziękuję – powiedział pan Bones, barczysty mężczyzna, ubrany na modłę przedsiębiorców pogrzebowych, patrząc na leżący na spodeczku właściciela na wpół stopiony kawałek metalu, który kiedyś najwyraźniej był łyżką – Przejdźmy od razu do meritum…

Pan Bones podszedł do stolika przykrytego poszarzałym poplamionym obrusem. Wprawne oko potrafiłoby wyczytać z niego jadłospis gospodarza z kilku ostatnich miesięcy, a może nawet lat. Mężczyzna rozsiadł się w fotelu na tyle wygodnie, na ile pozwalały wystające tu i ówdzie sprężyny. Wszechogarniający zapach kulek na mole wiercił w nozdrzach.
- Panie Bones, piątek trzynastego zbliża się wielkimi krokami.
- Więc po to mnie pan wezwał, profesorze – w oku gościa pojawił się złowieszczy błysk. – urodziny… nie mogę się już doczekać.
- Wyśmienicie, wyśmienicie – usłyszał w odpowiedzi. Gospodarz mówiąc dalej, wyłuskał z porcelanowej cukierniczki sporego żuka i ścisnął go w sękatych palcach tak, że żółty sok trysnął wprost do filiżanki. - mogę liczyć, że zajmie się Pan wszystkim podczas mojej nieobecności, panie Bones? Mam zamiar zaprosić wielu gości na to arcyważne wydarzenie.
- Z przyjemnością powitam ich w imieniu pana, profesorze, oraz naszego jubilata. - gość sięgnął w kierunku talerzyka z ciastkami, lecz zanim zdążył chwycić leżące na wierzchu, to umknęło przed nim na kilkunastu wiotkich nóżkach - Wielu gości się spodziewamy?
- I tu jest trup pogrzebany - gospodarz przecedził zielonkawy płyn z filiżanki przez popsute krzywe zęby. W zbyt szerokiej szparze utknęło odnóże jakiegoś owada. - zaproszenia już rozesłane, teraz czekam na odpowiedzi. Wiem, że na pewno będziemy gościć w naszych skromnych progach kilku szanownych szanownych członków Stowarzyszenia Mrocznego Poniedziałku.
- Słyszałem, że przygotowują się do przyjęcia w swoje szeregi nowych osób - rzucił pan Bones od niechcenia.

Profesor Zuovick przytaknął ruchem głowy, przymknął powieki i głośno westchnął. Pan Bones zastanawiał się, czy myśli o zbliżającej się uroczystości. Dopiero chrapanie przypominające odgłos maszyny do zgniatania żwiru, gość wiedział, że tego wieczora nie dowie się już niczego od stetryczałego starucha.


W imieniu Profesora Zuovicka i Pana Bonesa zapraszamy na dziesiąte urodziny Falkonu wszystkich twórców LARPów.

Zgłoszenia wysyłajcie mailem (na slowik27@o2.pl), podając:
imię, ksywkę i nazwisko twórcy/twórców LARPa
tytuł LARPa
krótki opis do informatora
ogólny zarys fabuły w kilku zdaniach (do wiadomości organizatorów)
liczba osób biorących udział w grze (jeśli to ważne z podziałem na płeć)
czas gry (wraz z podsumowaniem)

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
 
Sayane jest offline  
Stary 19-09-2009, 13:00   #9
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Rudzi, a skąd śmigasz, z Krakowa tak?
Pojechałabym jeśli ktoś chce ze mną na przykład od Torunia jechać samochodem, i dołożyć się trochę na paliwo
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline  
Stary 21-09-2009, 10:59   #10
 
rudaad's Avatar
 
Em, Redzi, a kto prowadzi ?

W sumie z Krk jadę, ale jak finanse mi pozwolą to jest szansa, że do Torunia bym zawitała.

Jeśli z LI nie pozbierasz ludzi na wyjazd to też pojedziesz? Powiedz, że tak ?
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline  
Zamknięty TematZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:55.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168