Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > O forum > Pomoc
Zarejestruj się Użytkownicy

Pomoc Jeżeli masz jakiekolwiek kłopoty z poruszaniem się po LastInn, nie wiesz jak założyć sesję lub dołączyć do istniejącej - zadaj pytanie na tym subforum. Upewnij się jednak najpierw, czy odpowiedź nie znajduje się w "Forumowym FAQ".

« Pomocy | Reputacja »

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-06-2018, 18:40   #11
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 4090 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Otrzymałem warna od Zombianny, z którym się oczywiście zgadzam, bo poleciałem - nazwałem pana Sekala i pannę Eleanor fałszywymi kobietami lekkich obyczajów. Mam jednak nadzieję, że pan opiekun Sekal również otrzyma ostrzeżenie za straszenie mnie banem na życzenie. O ile moja wypowiedź była czysto subiektywna, tak pan Sekal ewidentnie próbuje wykorzystać swoją pozycję, by pokazać, że jest lepszy ode mnie i ma tutaj jakąś władzę.

A tak w ogóle, ta cała denna reputacja powinna zostać skasowana, wszystkim by się lepiej żyło na tym forum. Niestety, potem wzrosła by fala samobójstw bo dla wielu te cyferki to jedyne, co osiągnęli w życiu.

Peace!
 

Ostatnio edytowane przez Carnal Grief : 03-06-2018 o 18:55.
Carnal Grief jest offline  
Stary 03-06-2018, 19:14   #12
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 6828 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Jakie wykorzystanie pozycji? To co napisałem ściśle związane jest z Twoim zachowaniem i wyzywaniem ludzi, ot tak, w sumie bez powodu. Naprawdę spodziewałeś się braku reakcji przy takim zachowaniu?

Ale zgodzę się, reputacja powinna być usunięta, lub jej wyłączenie być faktycznie jej wyłączeniem. Ciągle pozostaje to w sferze marzeń.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline  
Stary 03-06-2018, 19:41   #13
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 4090 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post
Ale zgodzę się, reputacja powinna być usunięta, lub jej wyłączenie być faktycznie jej wyłączeniem. Ciągle pozostaje to w sferze marzeń.
Zawsze można zmienić forum, albo założyć inne, gdzie nie będzie takich durnych narzędzi. No ale jak sie gra w rpg nie dla gry, tylko dla cyferek, to niektórych nigdy to nie przekona.
 
Carnal Grief jest offline  
Stary 03-06-2018, 21:33   #14
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 15973 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Reputacja jest fajna i jedyne co bym zmienił to to, że jednemu użytkownikowi można przyznać reputację "pod rząd" dopiero po rozdaniu dwudziestu reputek innym użytkownikom.
 
__________________
"Kto się wcześniej z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera" - Mag Rincewind
W orginale -"Early to rise, early to bed, makes a man healthy, wealthy and dead."

Torchbearer dla opornych. Ostatnia edycja 29.05.2017.
Komtur jest offline  
Stary 03-06-2018, 21:47   #15
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 43482 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
@Komtur, dokładnie tak jest. Reputka, dwadzieścia reputek innym i dopiero możesz dać reputkę tej samej osobie

Mi tam reputacja nie przeszkadza. Może jestem za stary by się przejmować cyferkami? ...a może po prostu nie jestem już tak "młody" by się nią przejmować i włos wyrywać o jakiś wirtualny wskaźnik czegoś?
 
__________________
Na czas nieokreślony zawieszam aktywność na forum. Projekt którego się podjąłem od pewnego czasu już w życiu wymaga mojej bezwzględnej i niepodzielnej uwagi. Nie ukrywam też że nie potrafię na ten moment nawiązać więzi z żadną z moich postaci Dyspozycję co do ich działań wyślę na dniach Mistrzom. Dziękuję za wspólne chwile.
Dhratlach jest offline  
Stary 03-06-2018, 22:01   #16
MTM
Wirtualna Tawerna
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 30690 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś rozmawiał o reputkach i pragnieniu ich zdobywania na poważnie. Czy to na forum, w komentarzach, czy też poza nim w GDocu, albo na innych komunikatorach. Także nie zgodzę się z tym, co napisał Carnal Grief, że dla "wielu" to wszystko, co osiągnęli w życiu. Pomijam już fakt, że to sformułowanie to brzydki przytyk w społeczność LI i jej użytkowników.

Z kolei co do reputek, temat ten jest wałkowany okresowo z większą lub mniejszą częstotliwością. Główny administrator wycofał się z forum i próby jego ściągnięcia lub zaangażowania w zmianę kodu (swoją drogą "zmiana" to złe słowo, bardziej tu pasuje "napisanie nowego") spełzły na niczym. Na ten czas możemy tylko liczyć na prowadzony backup i podnoszenie serwera w przypadku nastąpienia problemów.

Chciałbym, by żale użytkowników zostały wysłuchane i wzięte na poważnie, bo sam się zgadzam z tym, iż obecny stan rzeczy nie jest w pełni zadowalający. Jednakże cytując klasyka: "Co zrobisz, jak nic nie zrobisz? Buta nie zjesz".

Czekam na zamknięcie lub przeniesienie wątku. Moim zdaniem jego temat oraz treść od początku nie pasowały do działu "Pomoc".
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline  
Stary 05-06-2018, 13:09   #17
Femme fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 75717 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
A tak w ogóle, ta cała denna reputacja powinna zostać skasowana, wszystkim by się lepiej żyło na tym forum. Niestety, potem wzrosła by fala samobójstw bo dla wielu te cyferki to jedyne, co osiągnęli w życiu.
Ja nic więcej nie osiągnęłam prócz tych moich punktów
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline  
Stary 05-06-2018, 19:35   #18
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 41107 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi się wydaje że nie ma co narzekać na reputacje. Sol założył bardzo fajne forum i po prostu teraz ma inne pasje w życiu a jak będziemy się mu naprzykrzać z głupotami to nam jeszcze skasuje piaskownice :P

Ja bym zostawił jak jest.
 
Brilchan jest offline  
Stary 05-06-2018, 22:28   #19
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 9521 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Nie ma po co robić problemu tam, gdzie go nie ma.

System reputacji jest, jaki jest, ale nikt na te kwadraciki i liczbę pod awatarem specjalnej uwagi nie zwraca. Jeśli coraz bardziej astronomiczne liczby (które jeszcze z dwa lata temu osiągały maks 300 punktów, a teraz jest to kilka tysięcy) nie zaczną psuć formatu forum, to niech sobie będą.
 
Fyrskar jest offline  
Stary 06-06-2018, 09:59   #20
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 48164 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Niepotrzebne mi reputacje, kwadraciki i punkty. Potrzebne mi:
- system zwykłych 'lajków'. Są na innych forach, więc techniczna możliwość jest, jak sądzę. Nie wiem jaką władzę otrzymali tu administratorzy od właściciela forum i czy ktoś może tu praktycznie zadziałać. Chciałbym np. jako MG mieć możliwość chwalenia gracza za każdy post, który w mojej sesji napisze.
- krótkie wpisy (bez wodolejstwa) w notkach profilowych po zakończonych sesjach, od graczy dla mg i vice versa (gracz terminowy/nieterminowy; posty krótkie/długie, mg (nie) dokończył sesji, itd., itp.).
 
Phil jest offline  
Zamknięty Temat

« Pomocy | Reputacja »


Zasady Pisania Postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:58.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169