Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Toplisty > Raporty z sesji
Zarejestruj się Użytkownicy


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-10-2015, 23:28   #1
Femme Fatale
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 41446 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[Raport] Mafia - Disney

Typ Sesji: Mafia
Dosyć charakterystyczny typ (ciężko mi nazwać to systemem), w którym naprzeciw siebie stają dobrzy bohaterowie (miasto) oraz źli (mafia). Zadaniem obydwu jest wyeliminowanie tych drugich. Początkowo miasto ma przewagę liczebną, jednakże nie znają tożsamości mafii ani miasta. Członkowie mafii zaś znają siebie nawzajem.
Do sesji dołączone zostały umiejętności charakterystyczne dla każdej roli, mające pomóc miastu w wykryciu złoczyńców oraz ewentualnie chronić swoich ludzi.

Do sesji dodałam uniwersum, by nie było tak szaro i zwyczajnie.
W tej wersji pojawił się Świat Disney'a

Długość sesji: 02.10.2015 - 16.10.2015

Link do sesji: http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...t-disneya.html ([Mafia] Świat Disney'a)

Link do komentarzy: http://lastinn.info/komentarze-do-se...ia-disney.html

Zwycięzca: Miasto / Mafia


Spis ról i ich umiejętności:CZARNE CHARAKTERYHades - Król zła i niezrównany władca podziemnego świata. Jest Bogiem istniejącym na pograniczu życia i śmierci. Hades posiada ogromną moc i może nawet wskrzeszać umarłych. Dlatego raz na grę, w fazie nocy, może wybrać dwójkę graczy, którzy odpali i przywrócić ich do gry. Jeden z nich będzie posłusznym sługą, toteż przyjmie kolor czerwony i zasili szeregi czarnych charakterów, drugi zaś będzie nieudanym tworem, który mu się sprzeciwi i będzie grał po stronie pozytywnych bohaterów. Jednak przez to, że to Hades przywróci go do życia, gdy umrze będzie widziany jako czerwony. Aby uniknąć przedwczesnego zdemaskowania rzuci na nich czar, przez który żaden z nich nie będzie mógł nic powiedzieć o tym drugim. Jednak domeną Hadesa jest śmierć, z życiem już gorzej, dlatego nie będzie mógł wybrać, która z dwóch osób, które przywróci do życia ma być tym lojalnym sługusem, tę decyzję podejmie za niego MG w ramach losowania. Hades posiada też tajemne mroczne moce, które pozwalają mu tego, kto mu się przeciwstawi spętać i zaprowadzić wraz ze sobą na samo dno hadesu. Dlatego osoba, która jako ostatnia przyłoży rękę do linczu na nim przypłaci ten bohaterski czyn własną śmiercią.


Skaza - Ambicja doprowadziła go do tego, że zabił własnego brata, dlatego gdy umarł trafił do hadesu. Tam jednak się bez problemu odnalazł i szybko stał się "królem szczurów", szanowała go każda istota zamieszkująca tę przeklętą krainę. Stworzył sobie nawet mała armię złożoną głównie z hien i innym mrocznych charakterów. Posłuch ma wielki, dlatego gdy on oddaje głos ma on szczególną wartość i w końcowym rozrachunku liczy się jako dwa głosy. Jeśli więc na daną osobę będą 3/5 możliwych głosów a wśród tych trzech osób będzie Skaza, to dla MG jest to sytuacja 4/5 więc wystarczy, że jeszcze jedna osoba odda głos i dochodzi do linczu. Zieloni wtedy wiedzą, że wśród tej czwórki był czarny charakter. Jeżeli użyje posłuchu na kogoś, kto nie zostanie zlinczowany, w ostatniej chwili odwołuje hieny i nikt nawet się nie dowie, że zagrał tę akcję. Lew ten jednak jest przebiegły i może nie użyć swej zdolności, by zmylić przeciwnika, dlatego to on decyduje (wysyłając PW doMG, gdy oddaje głos), kiedy chce użyć swego "posłuchu", a kiedy woli udawać dobrego lwa. W związku też z tym sprawdzony przez Alladyna jest widziany jako zielony.


Urszula - Ta cwana wiedźma potrafi się urządzić. Zawiera pakt z Hadesem i Skazą, dzięki czemu udaje jej się uprowadzić Arielkę i zdobyć trójząb Posejdona. Z jego pomocą w fazie nocnej może zaatakować dowolnego pozytywnego gracza i pozbawić go jego umiejki. Nie uda jej się to jednak, jeśli zostanie przyłapana przez Tarzana.


POZYTYWNI BOHATEROWIE


Pocahontas - Indianka żyjąca w zgodzie z przyrodą, potrafiąca wsłuchać się w głos wiatru. Może rozmawiać z babcią drzewem co pozwala jej się kontaktować z duchami. Dlatego w fazie nocy może zadać pytanie do zmarłego pozytywnego gracza, a ten podzieli się z nią informacjami. Pośrednikiem jednak będą tutaj duchy przodków (krótko mówiąc PW do mnie z pytaniem i ja przekazuję konkretnej osobie) Może też zamiast tego poprosić duchy, by daną informację przekazały innej żyjącej osobie.


Bestia - Wszyscy wiedzą, że mimo swej niezbyt wzbudzającej sympatię aparycji, to istota posiadająca złote serce. Posiada ogromną siłą i ma bardzo grube futro, które chroni go przed obrażeniami. Nie jest łatwo zabić bestię, czarne charaktery jeśli będą chciały go ubić, będą musiały poświęcić aż dwie noce. Dopiero za drugim ciosem bestia padnie bezwładnie na ziemię. Czarne charaktery jednak nie będą wiedziały, że trafiły w Bestię.


Mulan - Odważna, młoda dziewczyna, która uratowała Chiny przed najazdem Hunów, walkę ma we krwi (ojciec Fazu; bohater wojenny). Jest świetnie wyszkolona, a jakby tego było mało czuwa nad nią strażnik rodziny Muszu. Jeśli osoba, którą będzie ochraniała w nocy zostanie obrana na cel, nie dojdzie do straty pozytywnego bohatera, a Mulan będzie wiedziała, że doszło do ataku.


Alladyn - Sprytny złodziejaszek, który wkrada się "na salony" i zdobywa serce księżniczki. Posiada swego wiernego druha dżina z lampy, który staje się cennym informatorem. Raz na fazę nocy może sprawdzić wybraną osobę , by poznać jego przynależność. Tylko Skaza potrafi ukryć swój mroczny charakter i zostaje rozpoznany wtedy jako zielony.


Quasimodo - To poczciwy młody chłopak, pokrzywdzony przez los, który dzwoni w dzwony katedry Notre Dame. Zwykle nie pokazuje się publicznie, woli siedzieć w swojej dzwonnicy, gdzie czuje się bezpiecznie, jednak raz na grę może zabić w ogromny dzwon (wysyłając PW do MG), by anulować lincz. Dzwon rozbrzmiewa po całej krainie, wszyscy zostają postawieni na nogi i nie ma wtedy fazy nocy, od razu rozpoczyna się nowa faza dnia.


Tarzan - Syn dżungli, władca dzikich zwierząt, który potrafi się niemal bezszelestnie poruszać wśród koron drzew. W fazie nocy może zakraść się do danego gracza i zobaczyć, kto tę osobę tej nocy odwiedza. Jeśli ta osoba stanie się celem Urszuli bądź Skazy, rzuci się dzielnie, by chronić swojego zielonego towarzysza, a Ci zlękną się i akcja się nie powiedzie.


Roszpunka - Młode, śliczne dziewczę o długich blond włosach, którymi bez problemu może oplatać oponenta całkowicie uniemożliwiając mu ruch. Dlatego w fazie nocy może użyć swych włosów, by zablokować wybraną osobę. Jej włosy posiadają niezwykłą moc, toteż nawet Hades nie jest w stanie się wtedy ruszyć.
Zasady ogólne rozgrywki:


1. Lincz może odbyć się w Fazie Dnia, wyznaczonym czasie lub natychmiast, gdy tylko dany kandydat będzie miał na sobie wystarczającą liczbę głosów.
2. Gdy MG ogłosi lincz, gracze mają 12 godzin na zgłoszenie związanych z daną godziną czy dniem niedogodności, i jeśli będzie to 1/4 graczy MG ustala nową datę linczu, w miarę możliwości z uwzględnieniem potrzeb graczy.
3. Nie wolno ujawniać swojej roli czy dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc.
4. Lurkowanie psuje grę, dlatego każdy jest zobligowany w ciągu 24 godzin napisać przynajmniej jeden post . Usprawiedliwić swoją nieobecność można tylko poprzez poinformowanie o chorobie lub wcześniejszym wyjeździe, tudzież wyjaśnić MG, że miał miejsce nagły wypadek losowy, którego gracz nie mógł przewidzieć.
5. O wszelkich nieobecnościach (wyliczając nagłe wypadki) informujemy tylko i wyłącznie w Komentarzach, tak by każdy gracz o tym wiedział.
6. Umiejki i przynależność do frakcji są całkowicie losowe. Przysięgam wam, że nikomu nie wybierałam.
7. Celowe psucie gry czy jej olewanie podlega BARDZO surowej karze.
8. Zabronione jest porozumiewanie się drogami prywatnymi

PS: W tej sesji nikt nie został ukarany, poleciały same nagrody


W sesji udział wzięli:

1. Anonim – Samuraj Jack - Hades
2. mrT - Al Bundy - Roszpunka
3. Warlock – Thor - Urszula
4. Pan Elf - Księżniczka Fiona - Bestia
5. Gargamel - Darth Sidious - Pocahontas

6. traveller - Ron "Ronald" "Król Ron" Weasley - Skaza
7. Ardel - Bolesław III Krzywousty - Alladyn
8. Matemaru – Obieżyświat - Mulan
9. Zombianna - Ojciec Tucker - Quasimodo
10. Hazard – Barney Stinson - TarzanSpis tajnych, nocnych akcji

[center][size="2"]

NOC 1:


Matemaru (Mulan) – Chroni Thora (Urszula)
Adrel (Alladyn) – sprawdza Samuraja (Hades)
Wooku (Tarzan) – obserwuje kto odwiedza Samuraja (Hades)
Pan Elf (Bestia) – bezczynny (śpi )
mrT (Roszpunka) – blokuje Thora (Urszula)
Zombianna (Quasimodo) – bezczynny (księżulo się modli do Pana o wsparcie w tych cięzkich chwilach i nowych ministrantów)
Gargamel (Pocahontas) - bezczynny
Anonim (Hades) – bezczynny
Traveler (Skaza) – zabija Obieżyświata (Mulan)
Warlock (Urszula) - blokuje Bolka (Alladyn)

Mulan zabita Nocy 1
Skrótowiec: Urszula chciała zablokować Alladyna, jednak sama została zablokowana przez Roszpunkę, dzięki czemu Alladyn zdobył informacje na temat przynależności Hadesa do mafii.
Tymczasem Tarzan dowiedział się, że Adrel (Alladyn) odwiedził Anonima (Hadesa).

DZIEŃ 2; głosowanie:
Darth Sidious 5 głosów - Ronald, Barney, Ojciec Tucker, Bolesław III Krzywousty, Al Bundy
Bolesław III Krzywousty 4 głosy - Thor, Darth Sidious, Księżniczka Fiona, Samuraj Jack


NOC 2:


Adrel (Alladyn) – Sprawdza Thora (Urszula)
Hazard (Tarzan) – Obserwuje kto odwiedza Fionę (Bestia)
Pan Elf (Bestia) – bezczynny
mrT (Roszpunka) – Blokuje Bestie
Zombianna (Quasimodo) - bezczynny
Gargamel (Pocahontas) – Zlinczowana Dnia 2
Anonim (Hades) – bezczynny
Traveler (Skaza) – atakuje Fionę (Bestia)
Warlock (Urszula) – blokuje Al’a Bundiego (Roszpunka)

Skrótowiec: Skaza atakuje Fionę, jednak ta obserwowana jest przez Tarzana, który płoszy przestępce. Fiona nie traci jednego ze swoich dwóch żyć, akcja Skazy ulega niepowodzeniu. Tej nocy nikt nie ginie.
Tymczasem Thor blokuje Roszpunkę uniemożliwiając jej nocne działanie.
Alladyn dowiaduje się, że Thor działa po stronie zła.

NOC 3:


Bolesława III Krzywousty - 4 głosy - Fiona, Ron, Samuraj, Barney.

LINCZ ZOSTAŁ ODWOŁANY, FAZA NOCY 3 PRZEPADŁA.

Dzień 4, głosowanie:
Samuraj Jack - 2 głosy - Bolesław III Krzywousty, Barney Stinson
Ojciec Tucker - 4 głos - Thor, Ronald, Księżniczka Fiona, Hieny Skazy
Barney Stinson - 1 głos - Samuraj Jack


Wstrzymali się od głosu: Al Bundy, Ojciec Tucker

NOC 4:


Adrel (Alladyn) – Sprawdza Barney’a (Tarzan)
Hazard (Tarzan) – Obserwuje Fionę (Bestia)
Pan Elf (Bestia) – Bezczynny
mrT (Roszpunka) – Blokuje Samuraja Jacka (Hades)
Zombianna (Quasimodo) – Zlinczowany dnia 4
Anonim (Hades) – Atakuje Bolesława (Alladyn)
Traveler (Skaza) – Bezczynny (przeciąga się na skale)
Warlock (Urszula) - Blokuje Barney’a (Tarzan)

Skrótowiec: Alladyn wykrył już wszystkich, których mógł, więc z nudów sprawdza Barney’a. Tymczasem obserwujący Fionę Tarzan zostaje sparaliżowany przez moc trójzęba Urszuli. Hades podstępnie zakrada się by zabić Alladyna, jednak zostaje zaatakowany przez Roszpunkę, która splątuje go swoimi włosami uniemożliwiając wszelakie ruchy. Tej nocy nikt nie ginie.


NOC 5:


Adrel (Alladyn) – Sprawdza Rona (Skaza)
Hazard (Tarzan) – Obserwuje Al’a Bundiego (Roszpunka)
Pan Elf (Bestia) – Umarł za przyłożenie ręki do linczu na Hadesie
mrT (Roszpunka) – Blokuje Thora (Urszula)
Anonim (Hades) – Zlinczowany Dnia 5
Traveler (Skaza) – Zabija Barney’a (Tarzan)
Warlock (Urszula) – Blokuje Al’a Bundiego (Roszpunka)


Skrótowiec: Alladyn z braku laku sprawdza Skazę, jednak nie dostrzega w nim zła, ze względu na umiejętność Skazy. Tymczasem Tarzan obserwuje Roszpunkę, która odwiedzana jest przez Urszulę, zaś Roszpunka odwiedza Ulkę w celu jej zablokowania. Dochodzi do mojej wymarzonej sytuacji – dwóch brokerów blokuje siebie nawzajem! Niestety, nie jest do końca tak jak chciałam, ponieważ Tarzan spłoszył Ulę no i tylko Roszpunka zablokowała swój cel. W tej samej chwili Skaza napada na Tarzana i go zabija. Dodatkowo, w nocy do Skazy odezwała się Pocahontas, tak for fun
Mafia wygrywa.
Anonim jako Samuraj Jack
Dobra gra, gratulacje Udawało wam się owijać miasto wokół palca. Tylko następnym razem weź nie spamuj w każdym temacie, że jesteś niewinny, Twoja bezczelność była nieograniczona XD

mrT jako Al Bundy
Uwielbiałam to, że wziąłeś się za rozkminianie ról i zachowań graczy Było wspaniałą sprawą czytać, jak próbujesz rozgryźć tę sesję, bardzo mi się podobało Mam nadzieję, że zdobyte doświadczenie pozwoli Ci szybko rozwiązać problem w następnej sesji, bo w tej szło Ci naprawdę świetnie! Mało brakowało

Warlock jako Thor
Za mało pisałeś, ale rozumiem, że to nie Twoja wina. Jeden post na 24h był, więc wszystko zgodnie z zasadami. Pięknie wrobiłeś Ojca Tuckera w chwli, gdy sytuacja zaczynała nabierać rumieńców To zbliżyło was do zwycięstwa.

Pan Elf jako Księżniczka Fiona
Najbardziej mafijny miastowy jakiego kiedykolwiek widziałam XD Grałeś lepiej niż mafia i lepiej niż oni linczowałeś miasto Po prostu czasami nie mogłam uwierzyć, że każdy Twój typ był miastem Będę się modlić, by następnym razem wylosowało Ci mafioza, tam byś się sprawdził na 100%

Gargamel jako Darth Sidious

Krótka Twa przygoda, ale miło mnie zaskoczyłeś pod koniec gry, tym PW z kontaktem ze Skazą, to było świetne Bardzo się cieszę, że mimo szybkiej śmierci (i to jeszcze w 4/5 z rąk miasta) jednak do samego końca postanowiłeś brać udział w sesji. Następnym razem musisz się w grze bardziej bronić, więcej konkretów pisać, bo mimo wszystko Twoja gra nie wyglądała miastowo

traveller jako Ron "Ronald" "Król Ron" Weasley

Mój mafijny ulubieniec Proszę państwa; to jest noob w sesji! Pierwszy raz w ogóle słyszał o czymś takim i na początku nie wiedział kompletnie NIC! To, o co on mnie czasami pytał na PW, to już miałam ochotę łbem w stół przywalić Jednakże jego manipulacja jako mafiozy była zabójczo dobra, w dodatku napisał NAJWIĘCEJ postów w sesji Super gra, gratuluję!

Ardel jako Bolesław III Krzywousty
To, jak odkryłeś mafiozów w ciągu 2 pierwszych nocy było dla mnie ogromnym zaskoczeniem Nie mam pojęcia skąd to przeczucie, ale to było brawurowe Szkoda tylko, że nie naciskałeś bardziej na lincz na osoby pewne, może wtedy dałoby się zniszczyć mafiozów wcześniej Wiem, że było to trudne nie mogąc pisać "Jestem Alladynem", ale myślę, że się dało! Szkoda tylko, że mafia tak szybko zaszczuła Cię miastem, które chciało Cię zabić d:

Matemaru jako Obieżyświat
Też długo nie grałeś, czego bardzo żałuję. Wydaje mi się, że dałbyś radę. No i niestety 1 Nocy broniłeś mafiozę XD Cieszy mnie jednak, że pisałeś coś wśród trupków i interesowałeś się sesją do końca

Zombianna jako Ojciec Tucker
Za mało pisałaś, jak Warlock! Choć też rozumiem, że ludzie mają zajęcia swoje i to ciężko tak, tym bardziej, jak się nie ma roli sprawdzającej innych. Byłaś łatwym celem ze względu na mało konkretne pisanie (bo nie miałaś punktu odniesienia przez brak umiejki sprawdzającej), jednak ceni Ci się, że nie rzucałaś głosami bezmyślnie na prawo i lewo no i URATOWAŁAŚ MIASTOWEGO! To było piękne

Hazard jako Barney Stinson
Świetna postać i szybko rozgryzienie kto jest kim i kogo należy zlinczować lub pilnować Byłeś pomocny wśród miasta jak traveller wśród mafii. Możecie śmiało między sobą rywalizować na tym polu. Mam nadzieję, że następnym razem się pożrecie na sesji, słownie XD

Do wszystkich: Byliście cudowni! Naprawdę! Ta gra dała mi dużo radości i sama nie mogłam się doczekać tych nocnych akcji
Sorry mafio - ale ja byłam za miastem! Trzymałam za nich kciuki i chciałam, by wygrali Cieszy mnie jednak niezmiernie, że tak daleko zaszli i pod koniec niezwykle zaciekle walczyli. To było wspaniałe, gra na dobrym poziomie! Nie mogę się doczekać ponownego spotkania w sesji

Doc Trupków: https://docs.google.com/document/d/1...1I4lleNLU/edit
Doc Mafii: https://docs.google.com/document/d/1...hzrw0MHpE/edit wszystko w historii widać


Końcowy post sesji

Każda noc przynosiła niepewność. Nikt z was nie mógł mieć pewności, co przyniesie kolejny wschód słońca, co stanie się później? Czy w porę odkryliście tożsamość złoczyńców, czy będzie jeszcze szansa na pomyślną egzekucję i wygranie tego wszystkiego? Zmanipulowani przez czarne charaktery bohaterowie, nie słuchali Alladyna od samego początku. Oby to nie sprowadziło na nich klęski. Na nich i na cały świat, w którym dotychczas żyli.


Wychodząc ze swoich schronień nie spodziewaliście się na pewno braku wschodu słońca. Czarne chmury spowiły niebo i nie chciały dać się przepędzić. Żadna dobra postać nie miała na tyle sił i mocy, by móc sprawić, by te zniknęły.
Przeraziliście się nie na żarty.

W półmroku wasze czujne spojrzenia odnalazły leżącą w oddali postać. Nie ruszała się, nie dawała oznak życia. Al Bundy podbiegł do nieprzytomnej osoby, zaś Bolesław III Krzywousty podszedł dostojnym krokiem, albowiem szlachta nie biega.
Bundy padł na kolana, jednak nie przed królem. Barney Stinson leżał pozbawiony swojego ducha, a z nieba zaczął pomału lać się deszcz. Nieszczęście spadło na świat Disneya.

Po chwili zauwazyliście, jak w waszym kierunku idzie Thor i Ronald Weasley, najwyraźniej oby dwoje byli z siebie niezwykle dumni, gdyż na ich twarzach widoczny był uśmiech. Zbliżając się do was mogliście dostrzec, jak znika z nich kamuflaż, a waszym oczom ukazuje się Urszula i Skaza!

- Zdejmiemy wam ten głupkowaty kamuflaż. - zaśmiała się Urszula i machnęła trójzębem, z którego wypłynął strumień magicznej mocy. Sparaliżowani nie mogliście nic zrobić i siłą rzeczy odkryliście się przed złoczyńcami. Al Bundy, ku zdziwieniu wielu osób, był Roszpunką. Ciężko było zrozumieć czemu tak piękna, blondwłosa dziewczyna ukryła się pod postacią nieudacznika i sprzedawcy obuwia, wiecznie niezadowolonego z życia codziennego, żony i życia seksualnego! Bolesław III Krzywousty natomiast był Alladynem, ale to akurat nic dziwnego. Ten złodziejaszek zawsze pchał się na salony. Z Barney'a również zszedł kamuflaż, okazał się on być Tarzanem. Ten gołodupiec w końcu nauczył się ubierać, a co lepsze; od razu odział się w garnitur! Zuch chłopak, przynajmniej umarł wyglądając dostojnie.

Nagły huk wystrzału zaskoczył was, jednak nie zaskoczył złoczyńców. Urszula zareagowała niemal błyskawicznie, rzucając zaklęcie na przybyłą tutaj Jessicę.
Złoczyńcy oddalili się w zaskakującym tempie, a czyste krople deszczu po pewnym czasie stały się być piekącą i zabójczą substancją.

Z nieba zamiast deszczu, spadł sos,
który bezpowrotnie pozbawił Disney'a drzemiącego w nim dobra.

MAFIA WYGRYWA

Osoby, które przetrwały do końca gry: Al Bundy (Roszpunka), Bolesław III Krzywousty (Alladyn), Thor (Urszula), Ronald Weasley (Skaza)
Sesję uważam za niezwykle udaną, zaskakującą i trzymającą w napięciu i niepewności. Nie mogłam się doczekać kolejnych Faz Nocy i Faz Dnia. Jestem pewna, że w następnej sesji gracze będą już wiedzieli "jak to ugryźć" i pokażą na co ich stać. Przewiduję więcej emocji, zaciekłości i waleczności!

Kocham moich graczy <3 Nagrody dla każdego!
 
__________________
Gram: [WFRP 1 i 1/2] Chęć przeżycia

Ostatnio edytowane przez Nami : 17-10-2015 o 23:39.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2015, 00:53   #2
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 29423 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Epicka sesja Chcemy więcej!

P.S. Tylko tym razem wylosuj dla mnie kogoś spoza mafii
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2015, 12:19   #3
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 6133 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Rzeczywiście było mega. Zachęcam nowych graczy do spróbowania swoich sił. Gra się łatwo i mówi to ktoś kto pierwszy raz spotkał się z czymś takim jak Mafia.

ps. Dowiedziałem się tego co zawsze podejrzewałem.. W środku jestem zły
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-10-2015, 13:13   #4
 
Anonim's Avatar
 
Reputacja: 2417 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Ja, odmiennie niż Traveller, rozegrałem setki gier mafii z różnymi postaciami i różnymi konfiguracjami (w tym jakieś 100 na poważnie), ale zazwyczaj rozgrywały się one w ramach specjalnego czatu. Co ciekawe ludzie podobnie reagują i w czatach i w dłuższych wypowiedziach. Pomimo tego co wyżej napisałem to nie odkryłem właściwie żadnej roli miasta domyśliłem się jedynie, że Fiona albo ma jakąś nic nie znaczącą moc albo usilnie stara się zwrócić na siebie uwagę mafii, a i później, że dobre typowanie Barneya dowodzi, że jest Alladynem (gliną) albo Tarzanem (obserwatorem). Żałuję też, że nie głosowałem tak samo jak pozostała mafia w jednym z głosów i zmarnowaliśmy Hieny, która tak bardzo przydałaby się kolejnego dnia.

Bardzo podobało mi się wtłoczenie mafii w realia Disneyowskie i to, że każdy pisał zgodnie z konwencją własnej postaci co nie psuło ogólnie przyjętej konwencji.

Wydaję się, że wszyscy byli silnie zaangażowani w grę, a w tym szczególne gratulacje dla Dartha Sidiousa (Gargamela), który swym wczuciem się w rolę sam siebie wepchnął do pociągu o stacji końcowej: lincz. Poza tym szczerze byłem zadziwiony, że Darth Sidious został zlinczowany, bo dla mnie oczywiste było, że to miastowy, a tym czasem Bolesław był o wiele bardziej podejrzany. Jako miasto jakbym miał wybór między Sidiousem, a Bolesławem to wciąż bym głosował na Bolesława (ale bym nie dopisał w temacie komentarzy, że ten Sidious to podejrzany przynajmniej w tej rozgrywce, może w kolejnej zrobię taki sam manewr grając jako miasto ).

Wielki plus dla Nami za jej zaangażowanie - wywarłaś tym na mnie spore wrażenie, skracałaś terminy kiedy trzeba było, zaglądałaś na gdoci mafii i zmarłych, dbałaś o wartwę fabularną klimatycznymi odpisami, pojawiałaś się w komentarzach - niemalże pełna obsługa gry 24/7. Nie było śpiączki rozbawiło mnie, że w komentarzach wskazałaś, że widzisz że ktoś wbrew regułom pisze do siebie PW, bo to zapachniało 1984 i Małą Siostrą Sprawiającą Cierpienie

Co tam jeszcze?
Podobało mi się.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Anonim jako Samuraj Jack
Dobra gra, gratulacje Udawało wam się owijać miasto wokół palca. Tylko następnym razem weź nie spamuj w każdym temacie, że jesteś niewinny, Twoja bezczelność była nieograniczona XD
W życiu jak i grze.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-10-2015, 00:57   #5
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 526 Gargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gra super. Moja pierwsza Mafia. I NEED MOOORE!!!!
 
Gargamel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:40.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166