Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - play by forum > Toplisty > Raporty z sesji
Zarejestruj się Użytkownicy


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-12-2015, 18:10   #1
nudessender
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 44850 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[Raport] Mafia: Marvel&DC

Typ Sesji: Mafia
Dosyć charakterystyczny typ (ciężko mi nazwać to systemem), w którym naprzeciw siebie stają dobrzy bohaterowie (miasto) oraz źli (mafia). Zadaniem obydwu jest wyeliminowanie tych drugich. Dochodzą jeszcze postacie neutralne, działające samodzielnie tj. Błazen, Surwiwalowiec i Seryjny Zabójca. Początkowo miasto ma przewagę liczebną, jednakże nie znają niczyjej tożsamości. Członkowie mafii zaś znają siebie nawzajem.
Do sesji dołączone zostały umiejętności charakterystyczne dla każdej roli, mające pomóc miastu w wykryciu złoczyńców oraz ewentualnie chronić swoich ludzi.

Do sesji dodałam uniwersum.
W tej wersji oparłam się na komiksach DC oraz Marvela, a akcja rozgrywała się w Gotham City. W opisach do ról pomagał traveller, a właściwie, to je napisał po prostu Dzięki niemu mogliście to poczuć i wcielić się w super postacie, bez niego to by nie powstało, a na pewno nie tak szybko

Długość sesji: 20.11.2015 - 02.12.2015
Nastukaliśmy:
Stron: 13
Postów: 122
Faz: 6 Dnia, 5 Nocy.

Link do sesji: http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...e-w-ramie.html ([Mafia] MARVEL DC: "Ramię w Ramię!")

Link do komentarzy: http://lastinn.info/komentarze-do-se...ia-comics.html

Zwycięzca: Miasto / Mafia / Seryjny Zabójca / Błazen / Surwiwalowiec
Dodatkowe zwycięstwo: Nikt nie osiągnął ukrytego celu.


Spis ról i ich umiejętności:


Czarne CharakteryMagneto - Mistrz magnetyzmu, przyjaciel, a później największy rywal Profesora X. Założyciel Bractwa Złych Mutantów stanowiącą przeciwwagę dla szkoły Charlesa Xaviera, użytkownik mocy władania nad metalem. Wykorzystuje swój hełm żeby bronić się przed jego telepatią, dlatego nie jest do wykrycia przez Xaviera.

Joker - Ktoś kiedyś powiedział, że Batman nie może istnieć bez Jokera, a Joker bez Batmana. Książę zbrodni Gotham znany jest ze swojego okrucieństwa, które zawsze stara się obracać w zabawę przez co jego działania są tak trudne do przewidzenia. Joker mimo braku super mocy jest jednym z najbardziej niebezpiecznych złoczyńców.
Ponieważ Joker jest zagorzałym przeciwnikiem Batmana, nie będzie chciał zabić go nocą. Jeśli wybrany przez Jokera cel okaże się Batmanem, Joker dostanie o tym informacje, do ataku nie dojdzie i nikt nie będzie wiedział, że złoczyńca odwiedził Batmana.
Joker może wygrać samodzielnie, jeśli uda mu się doprowadzić do linczu na Batmanie.

Loki - Przybrany syn Odyna, brat Thora, bóg kłamstw i oszustw. Znany ze swoich intryg, którymi dążył do zdobycia tronu Asgardu. Z nim nic nie jest proste. Najlepiej, więc nie wierzyć w nic co powie. Swoją moc skupia w lasce i za jej pomocą potrafi tworzyć iluzję oraz zmieniać swój wygląd. W nocy odwiedza wybraną przez siebie osobę i „kradnie” jej rolę, a odwiedzanemu oddaje swoją, przez co widziany jest jako dobra osoba, a jego ofiara widnieje jako on sam. Ze względu na fakt, że jest to jednorazowa iluzja, osoby zamienione nie mogą korzystać z umiejętności zamienionych ról. Ma to jedynie na celu zmylenie Xaviera i Batmana.

Pozytywni BohaterowieBatman - Bruce Wayne będąc dzieckiem stracił swoich rodziców podczas napadu z bronią w ręku. To wydarzenie sprawiło, że poprzysiągł walczyć ze złem używając do tego wszelkich możliwych środków. Po odbyciu niezliczonych morderczych treningów, przybrał maskę Batmana i stał się postrachem przestępców w mieście Gotham. Oprócz niesamowitych umiejętności fizycznych, Batman znany jest także ze swojego intelektu, posiada także przydomek najlepszego detektywa na świecie. Ma nie tylko dostęp do kartotek, ale i dobrego nosa, dlatego może sprawdzać rolę wybranych przez siebie osób. Niestety, Batman nigdy nie będzie miał 100% pewności, co do danej osoby.

Daredevil - W młodości Matt Murdock uległ wypadkowi, który pozbawił go wzroku. Ślepota okazała się jednak darem gdyż nieludzko wyostrzyła jego inne zmysły. Dzisiaj jako prawnik za dnia walczy z przestępcami w sądzie, w nocy natomiast zamyka ich w więzieniu i poddaje przesłuchaniu, zadając więźniowi dwa pytania. Ma prawdo do egzekucji na więźniu, jednak jeśli zastrzeli miastowego, odkłada broń i już do końca gry nie może nikogo zabić. Jeśli spróbuje uwięzić Lobo i nie dokona na nim egzekucji, zostaje przez niego zabity.

Ironman - Geniusz, playboy i bohater. Tony Stark ma wiele twarzy. Swoje wielobilionowe imperium i pierwszą zbroję Iron Mana zbudował prawie wyłącznie sam. To dzięki niemu Avengers mają odpowiednie środki do walki ze złem. Zbroja Iron Mana sprawia natomiast, że sam w sobie Stark jest godnym przeciwnikiem chociażby dla Hulka. Ze względu na to, że Tony potrafi latać, może przysiąść na dachu wybranej przez siebie osoby i obserwować, kto ją odwiedza danej nocy.

Profesor X - Zwany w pewnym kręgach "łysolem" to duchowy mentor X-Menów i założyciel ich szkoły. W wyniku tragicznego wypadku porusza się na wózku, ale dalej aktywnie walczy ze złem kierując poczynaniami swoich studentów. Najpotężniejszy telepata na planecie Ziemia. Xavier, przy pomocy swoich umiejętności, potrafi odkryć czyjąś złą lub dobrą naturę.

Zielona Latarnia - Hal Jordan był wojskowym pilotem z dobrze zapowiadającą się karierą dopóki umierający kosmita nie wybrał go na swojego następcę. Od tej chwili Hal stał się pierwszym ziemskim członkiem korpusu zielonej latarni i stoi na straży porządku w całym wszechświecie często wracając na planetę Ziemia. Mocą Zielonej Latarni jest ukryta w pierścieniu, który pozwala mu latać, oddychać w próżni, zapewnia ochronę a także daje moc tworzenia tymczasowo istniejących przedmiotów, dzięki sile wyobraźni użytkownika pierścienia. Dlatego też mężczyzna ma trzy umiejętności. Raz na całą grę może: sprawdzić rolę wybranej przez siebie osoby (dostaje takie same informacje, jak w przypadku gdy rolę sprawdza Batman), strzelić do kogoś, użyć osłony (na siebie lub kogoś innego).

Superman - Ostatni przedstawiciel swojej rasy (nie licząc Supergirl). Superman czyli Kal-El został wysłany na ziemię przez swoich biologicznych rodziców w wyniku zbliżającej się zagłady Kryptona, swojej ojczystej planety. Znalazła i adoptowała go rodzina Kentów a on sam przybrał imię i tożsamość reportera, Clarka Kenta. Dzięki ziemskiemu słońcu, Superman zyskuje m.in. nadludzką siłę, prędkość, moc latania oraz praktycznie wszystkie wyostrzone zmysły stając się głównym obrońcą Ziemi. Wybiera jedną osobę, którą będzie pilnował, jeśli dojdzie do ataku, Superman nie dopuści do zabicia osłanianej przez siebie osoby, a cel ataku nie zginie tej nocy.

Spiderman - Jako nastolatek został ukąszony przez zmutowanego pająka, dzięki czemu zyskał niesamowitą moc. Wychowywany przez ciotkę i wuja, pragnął pomóc im finansowo, zgłaszając się do nielegalnych walk w podziemiach. Obwinia się o śmierć wuja, ponieważ przyczynił się do ucieczki złodzieja, który to później zabił jego opiekuna. Z pomocą swej pajęczej zdolności pragnie walczyć ze złem. W fazie nocy wybiera swój cel i spętuje go swoją pajęczyną, uniemożliwiając mu nocne akcje. Jeśli spróbuje zablokować Lobo, ten go zabije, zamiast wybranego przez siebie celu.

John Constantinedemonolog, egzorcysta, mistrz czarnej magii jak dumnie głosi podpis na wizytówce Constantine'a. Nie jest typowym bohaterem ze swoim ciętym poczuciem humoru i kwestionowanym kompasem moralnym, ale w konflikcie dobra ze złem niezaprzeczalnie stoi po stronie światła, a jak wiadomo; niedaleka jest droga od światła do zaświatów, dlatego też Constantine potrafi porozumiewać się ze światem zmarłych i raz na całą grę może nawiązać kontakt z wybraną, nieżyjącą już, osobą. Dodatkowo, kiedy umrze, będzie miał możliwość rozmowy z kimś żyjącym i przekazania mu zdobytych w Krainie Umarłych informacji.
Błazen


Deadpool - Najbardziej wygadany najemnik na świecie. Wyspecjalizowany w używaniu zarówno broni palnej jak i białej, jest równie zabójczy, co irytujący. W wyniku przeprowadzania na nim eksperymentów posiada także regenerację ciała jeszcze silniejszą niż Wolverine. Z innych ciekawostek, Deadpool wie, że właśnie o nim piszemy, bo jako jedna z nielicznych postaci, jest świadoma swojej fikcyjności - tj. burzy koncepcję czwartej ściany. Doskonale zdaje sobie sprawę, że właśnie bierze udział w forumowej mafii na LastInn i nie może się doczekać, kiedy nadejdzie czas zabawy. Celem Deadpoola jest doprowadzenie do publicznego linczu na samym sobie, jednak gdy tego dokonacie – bójcie się, bowiem mężczyzny tego nie da się ot tak pozbyć. W nocy powstanie z grobu i pozbawi życia jedną z osób, które na niego głosowały.

Seryjny ZabójcaLobo - Znany też jako Ważniak lub Ostatni Czarnianin, to bez dwóch zdań jedna z najbardziej niebezpiecznych istot w galaktyce. Mimo, że jest łowcą nagród, pieniądze są dla niego wyłącznie bonusem. Zabija bo lubi, zabija bo może i z pewnością będzie dalej zabijał dopóki ktoś go w końcu nie powstrzyma, a Lobo nie lubi, gdy ktoś wchodzi mu w drogę. Dlatego też zabije każdego, kto będzie próbował zablokować go w nocy i uniemożliwić dorwanie swojej ofiary. Dodatkowo, Lobo nie można zabić nocą, jedynie Daredevil posiada taką możliwość.

Dodatkowi bohaterowieGreen Arrow - Oliver Queen stał się bohaterem po tym jak spędził kilka lat na tajemniczej wyspie. Uznany za zmarłego, walczył o przetrwanie by w końcu powrócić do swojego rodzinnego miasta. Nie mający sobie równych łucznik oraz survivalowiec, nie zawsze przestrzega reguł prawa. Jego zadaniem jest przetrwać do końca gry. Może trzy razy użyć kamizelki, która ochroni go przed śmiercią, to on decyduje, w której Fazie Nocy jej użyje. Wygrywa z każdą frakcją, jeśli dożyje do końca rozgrywki.

Black Widow - Niegdyś płatny zabójca KGB, dzisiaj członkini Avengers i ważny członek zespołu jeśli chodzi o dyskretne zadania. Niech nie zwiedzie was jej uroda i drobna sylwetka! Natasha lubuje się w walce wręcz, akrobatyce i broni palnej. W ciągu całej gry, może trzy razy być czujną. To ona wybiera, której nocy włącza „alert”. Kiedy Natasha jest na czuwaniu, zabije każdą osobę, która ją odwiedzi. Każdą, nawet miastowego. Wygrywa razem z miastem.Skrót ułatwiający zrozumienie umiejętności:


Magneto:
1. Przez Xaviera widziany jest jako miastowy (dobry).

Joker:
1. Jeśli jego celem ataku stanie się Batman, Joker go nie zabija.
2. Dostaje ode mnie informacje zwrotną, że celem był Batmanem.
3. W przypadku wystąpienia punktu 1 i 2, Joker nie jest widziany jako odwiedzający.
4. Możesz przekazać informacje mafijnym kolegom i zlecić, by ktoś inny go zabił, jednak lepiej dla Ciebie, gdybyś spróbował zlinczować Batmana. Wtedy wygrywasz nawet jeśli Twoja frakcja przegra.
5. Dwa razy na całą grę może podmienić Last Will.

Loki
1. Rzuca iluzją na wybraną przez siebie osobę.
2. Owa osoba tej nocy widziana jest jako ona sam (Loki)
3. Loki zaś przybiera rolę odwiedzanej osoby (może to być nawet Lobo, więc ostrożnie)


Batman
1. Sprawdza rolę wybranej przez siebie osoby.
2. Nigdy nie otrzymuje konkretnej odpowiedzi, raczej to będzie coś w stylu: Osoba, którą sprawdzasz, ma problemy psychiczne. Może to być Deadpool lub Joker.

Ironman
1. W nocy obserwuje wybraną osobę i widzi, kto ją odwiedzał.
2. Nie zna celu wizyty.

Profesor X
1. Sprawdza, czy dana osoba jest podejrzana (zła) czy niepodejrzana (dobra lub neutralna)
2. Dostaje informacje w zależności od sprawdzanej osoby: Niepodejrzany, Członek mafii, Seryjny Zabójca.
3. Jeśli sprawdzi osobę, wrabianą przez Lokiego, widzi ją jako członka mafii.

Zielona Latarnia
Ma trzy umiejętności, każda dostępna raz na całą grę:
1. Może do kogoś strzelić, zabijając go (nie może zabić Lobo). Jeśli trafi w miastowego, to cóż... Peszek.
2. Może sprawdzić czyjąś rolę (informacje o roli dostaje takie same, jak Batman)
3. Może siebie lub kogoś osłonić (działa to tak samo, jakby obrona Supermana)

Superman
1. Wybiera osobę, którą ochrania danej nocy
2. Jeśli dojdzie do ataku, Superman i osoba atakowana, będą o tym wiedzieli.
3. Osoba osłaniana przez niego, nie ginie. Superman też nie ginie.
4. Nie może ochraniać sam siebie.

Spiderman
1. W Fazie Nocy wybiera osobę, której umiejętność będzie blokował.
2. Jeśli spróbuje zablokować Lobo; ginie
3. Jeśli zablokuje Zieloną Latarnię w chwili, gdy ten będzie chciał wykonać akcję, jego umiejętność nie przepada (w końcu nie została wykonana).

John Constantine
1. Raz na całą grę może skontaktować się ze światem zmarłych by porozumieć się z zamordowaną osobą.
2. Raz na całą grę, jeśli umrze, może nawiązać kontakt z żywą osobą i przekazać jej informacje. Osoba, z którą skontaktował się Constantine, może przekazać innym toćka w toćkę to, co przekazało mu medium i przyznać się, że ten się z nim skontaktowała.


Deadpool
1. Musi namieszać tak, by wrobić miasto i doprowadzić do linczu na samym sobie.
2. Jeśli zostanie zlinczowany, wygrywa, a gra toczy się dalej.
3. W przypadku spełnienia punktu 3, w nocy Deadpool wybiera jedną osobę z głosujących na niego i ją zabija. Zginąć może każdy, bez względu na to, czy ma nocny immunitet czy też jest chroniony.


Lobo
1. Może zabić każdego.
2. Jeśli zostanie zablokowany przez Daredevila lub Spidermana, zamiast wybranego celu, zabija blokerów.
3. Nie można go zabić w nocy. Jedynie Daredevil i Black Widow mają taką możliwość.


Green Arrow
1. Ma do dyspozycji 3 kamizelki na całą grę
2. Jeśli założy kamizelkę i tej samej nocy zostanie zaatakowany, nie ginie.
3. Jeśli przeżyje do zakończenia rozgrywki, wygrywa wraz z inną frakcją


Black Widow
1. Ma trzy „alerty” na całą grę
2. Jeśli danej nocy czuwa, zabija każdego odwiedzającego.
Zasady ogólne rozgrywki:
1. Ponieważ nie toleruję lurkowania, wymagam 1 posta na 24h. Nie uważam, by było to zbyt wiele, gdyż rozgrywka jest dynamiczna, a napisanie 3-5 zdań, zajmuje kilkanaście minut.
2. W przypadku nie spełnienia punktu 1, po 24h osoba dostaje żółtą kartkę i dodatkowe 12h na napisanie posta. Jeśli post się nie ukaże w wyznaczonym terminie, następuje tzw nagła śmierć. Kończy się Faza Dnia i następuje Faza Nocy. Jeśli jednak zagrożony zdąży, następnym razem umiera natychmiast po 24h. Nie ma już dodatkowych 12h. Naturalnie można uniknąć groźby modkilla, jest to banalne - wystarczy do mnie napisać, że się nie zdąży. Ciężko, nie?
3. Nie wolno ujawniać swojej roli czy dawać do zrozumienia, że posiada się jakąś rolę, moc.
4. O wszelkich nieobecnościach (wyłączając nagłe wypadki) informujemy tylko i wyłącznie w Komentarzach, tak by każdy gracz o tym wiedział.
5. Zabronione jest porozumiewanie się drogami prywatnymi.
6. Mafia ma absolutny zakaz pisania na czacie mafijnym w Fazie Dnia. Od tego macie wyłącznie Fazę Nocy.
7. Do linczu dochodzi w Fazie Dnia, gdy kandydat zbierze wymaganą liczbę głosów, zostaje on wtedy zlinczowany w przeciągu 12h lub natychmiast, jeśli następuje koniec Fazy Dnia (to oznacza tyle, że nie przedłużamy Dnia; gdy ten się kończy, a ilość głosów się utrzymuje, następuje lincz)
8. Swoje Nocne Akcje wysyłacie do mnie na PW, oczywiście. Nie można wykonywać danej akcji, jeśli wylosowana postać nie posiada tejże umiejętności (czyli na przykład: Constantine nie będzie obserwować, czy ktoś kogoś odwiedza).
9. Jeśli umrzecie, dostajecie linka do czatu dla trupków. Mimo to, zezwalam pisanie w komentarzach. Nie widzę problemu, by pisać sobie "ot tak". Jedyne, co będzie karane, to przekazywanie w komentarzach istotnych informacji, których jako osoby nieżyjące, nie macie prawa przekazać bezpośrednio, a jedynie jeśli nawiąże z wami kontakt Constantine.

Nowości:
Tak sobie myślałam, czym by tutaj urozmaicić rozgrywkę i oto to, na co wpadłam. Zostało to wykorzystane w sesji, choć było rzadko używane, może ze względu na niską wartość informacyjną, a może przez sklerozę, bo mało kto o tym pamiętał

1. Last Will (Ostatnia Wola): Dopuszczam możliwość napisania takiej pośmiertnej karteczki, jednakże będzie ona bardzo ograniczona. Wraz z PW z nocną akcją, wysyłacie mi wiadomość LW, która może zawierać tylko jedno słowo.
Sprawdzam kto odwiedza Bolka
Last Will: Hasałbym.


Jeśli w PW nie otrzymam LW, wtedy stwierdzam, że go nie ma i w przypadku waszej śmierci, karteczka się nie pojawi.

PS: Joker ma możliwość, by 2 razy na całą grę, zamienić Last Will, na własną karteczkę z napisem (jakże oczywistym) "BANG!"

2. Death Note (Notatka Mordercy): Wraz z podaniem mi nocnej akcji, jeśli polega ona na zabiciu kogoś, dopuszczam dodanie takiej krótkiej notki. Tutaj niby nie narzucę wielkiego ograniczenia, po prostu sama uznam, co jest widoczne, a co zachlapane krwią i nie do odczytu. Im dłuższa wiadomość, tym mniej informacji będzie czytelnych.

Zabijam Bolka
DN: Cisza Twej krtani, jest dla mnie poezją.Jeśli morderstwo się nie powiedzie, DN również nie będzie ukazany.

W sesji udział wzięli:
Warlock - Logan Duskblade - Deadpool
Fyrskar - Zabójca Trolli - Joker
Hazard - BoJack Horseman - Loki
Aveane - Sheldon Cooper - Profesor X
Kolejny - Ragnar Lothbrok - Batman
Traveller - Dexter Morgan - Magneto
piotrek.ghost - Ed - Ironman
Dnc - Sherlock Holmes - Spiderman
sunellica - Luigi - Czarna Wdowa
Kawalorn - Jimmy "Łysy" - Zielona Latarnia
Gargamel - Po - Green Arrow
Okaryna - Luna - John Constantine
Blacker - Abatur - Superman
Zombianna - Sałatopalcy - Lobo


Spis akcji nocnych:

1. Warlock - Logan Duskblade - Deadpool
2. Fyrskar - Zabójca Trolli - Joker
3. Hazard - BoJack Horseman - Loki
4. Aveane - Sheldon Cooper – Profesor X
5. Kolejny - Ragnar Lothbrok - Batman
6. Traveller - Dexter - Magneto
7. piotrek.ghost – Ed - Ironman
8. Dnc - Sherlock Holmes - Spiderman
9. sunellica - Luigi - Black Widow
10. Kawalorn - Jimmy "Łysy" – Zielona Latarnia
11. Zombianna - Salad Fingers - Lobo
12. Gargamel – Po – Green Arrow
13. Blacker - Abatur - - Superman
14. Okaryna – Luna - John ConstantineFaza Nocy 1

Warlock (Deadpool) - Bezczynny
Fyrskar (Joker) – atakuje Sherlocka Holmesa (Spiderman)
Hazard (Loki) –Wrabia Ragnara Lothbroka (Batman)
Aveane (Profesor X) – Sprawdza Dextera Morgana (Magneto)
Kolejny (Batman) – Sprawdza Dextera Morgana (Magneto)
Traveller (Magneto) - Bezczynny
piotrek.ghost (Ironman) – Obserwuje Luigiego (Black Widow)
Dnc (Spiderman) – Blokuje BoJack Horsemana (Loki)
sunellica (Black Widow) - Bezczynna
Kawalorn (Zielona Latarnia) - Bezczynny
Zombianna (Lobo) – Zabija Po (Green Arrow)
Gargamel (Green Arrow) - Bezczynny
Blacker (Superman) – Ochrania Dextera Morgana (Magneto)
Okaryna (John Constantine) - Bezczynny

Skrótowiec: E, nic ciekawego ;D

Faza Nocy 2

Warlock (Deadpool) - Bezczynny
Fyrskar (Joker) – Zabija Łysego (Zielona Latarnia)
Hazard (Loki) – Wrabia Luigiego (Black Widow)
Aveane (Profesor X) – Sprawdza Zabójcę Trolli (Joker)
Kolejny (Batman) – Sprawdza Luigiego (Black Widow)
Traveller (Magneto) - Bezczynny
sunellica (Black Widow) - Czuwa
Kawalorn (Zielona Latarnia) – Sprawdza Dextera (Magneto)
Zombianna (Lobo) – Zabija Lunę (John Constantine)
Blacker (Superman) – Ochrania Łysego (Zielona Latarnia)
Okaryna (John Constantine) - Bezczynny

Skrótowiec: Superman chroni zieloną latarnię, który jest atakowany, więc nie dochodzi do zabójstwa. Loki stara się wrobić Czarną Wdowę, jednak ta czuwa tej nocy i go zabija. Zabija również Batmana, który ją sprawdza.
Lobo zabija Constantine’a.

Faza Nocy 3

Warlock (Deadpool) - Bezczynny
Fyrskar (Joker) – Atakuje Łysego (zielona latarnia)
Aveane (Profesor X) – Sprawdza Łysego (zielona latarnia)
Traveller (Magneto) - Bezczynny
sunellica (Black Widow) - Czuwa
Kawalorn (Zielona Latarnia) – Ochrania sam siebie
Zombianna (Lobo) – Zabija Łysego (zielona latrania)
Blacker (Superman) – Ochrania Sałatopalcego (Lobo)

Skrótowiec: Joker i Lobo atakują Latarnie, ale ten włącza ochronę. Nie dochodzi do morderstwa.

Faza Nocy 4

Fyrskar (Joker) – Bezczynny
Aveane (Profesor X) – Sprawdza Luigiego (Black Widow)
Traveller (Magneto) - Atakuje Abatura (Superman)
sunellica (Black Widow) - Bezczynna
Kawalorn (Zielona Latarnia) - Bezczynny
Zombianna (Lobo) – Zabija Luigiego (Black Widow)
Blacker (Superman) – Ochrania Łysego (Zielona Latarnia)


Skrótowiec: Bezczynność Czarnej Wdowy zakończyła się jej klęską. Mafia wyjątkowo zmieniła kierunek i zabiła Supermana. Profesor X dalej sprawdza nie tych co potrzeba.

Faza Nocy 5

Aveane (Profesor X) – Sprawdza Coopera (Profesor X)
Traveller (Magneto) – Zabija Łysego (Zielona Latarnia)
Kawalorn (Zielona Latarnia) – Zabija Dextera (Magneto)


Skrótowiec: Profesor X, wiedziony niezwykłym przeczuciem, sprawdza sam siebie. Odpisałam mu, że jest 100% mafiozą. Teraz lęka się o swoje życie.
Magneto zabija Latarnię, bo pod latarnią zawsze najciemniej. A Latarnia zabija Magneto, bo … Bo tak.
Łysol na wózku przeżywa, inwalidów się nie bije! Miasto win.

Kilka słów od MG


Dziękuję wszystkim za grę oraz obserwatorom postronnym za śledzenie sesji i miłe komentarze, jakie dostawałam na PW oraz w postaci zielonej rzepy Ta sesja była jedną z lepszych, na równi z pierwszą edycją mafii. Było naprawdę miło, przyjemnie, bez spin, kwasów, kłótni i niemiłej atmosfery. Było naprawdę barwnie i krwawo, mrocznie, obskurnie, szaro - a mimo to z wami zawsze kolorowo i ciekawie Dzięki wam, że przed przerwą w prowadzeniu kolejnych edycji, mogłam znowu poczuć tę "magię" (nie Zombi, nie magię świąt ) sesji mafijnych. Podniosło mnie to na duchu

Warlock - Logan Duskblade – Deadpool
Gra była oczywista, ale jak widać to nie wyklucza, by była skuteczna. Moim zdaniem to była Twoja najlepsza postać (nie rola), fajne posty, a nawet analizowanie, mimo, iż nie musiałeś tego dokonywać. Gratuluję, że potrafiłeś odegrać rolę błazna, przy której się bawiłeś, no bo Ci nie zależało na niczym, prócz linczu, więc mogłeś śmiało zignorować wszystko i przeć na przód . Uratowało Cię w sumie to, że Magneto chciał ratować swojego „fumfla”, dlatego poparł lincz na Tobie Gratuluję wygranej! Twórz więcej ciekawych postaci do odgrywania, bo one nadają mafii barw i jednocześnie nie spłycają jej założenia, do samego odgrywania

Fyrskar - Zabójca Trolli – Joker
Twoja oczywistość w byciu mafiozą zadziwia i ciekawi mnie, czy mając rolę miastowego grałbyś tak samo, czy może naprawdę dopasowujesz się do swojej roli Z jednej strony uratował Cię lincz na Deadpool’u, a z drugiej to właśnie on Cię skasował. Dobrą zagrywką byłoby wycofanie się z linczu w ostatniej sekundzie, wtedy byś nieźle nabroił Szkoda, że nie pograłeś dłużej oraz szkoda, że nie mogłam oglądać Ciebie w innej roli (: Jeśli za trzecim razem znowu dostaniesz to samo, to będziesz pechowcem mafijnym W sumie, gra zła nie była, ale wydaje mi się, że komentarze Cię pogrążyły Mimo wszystko. Warto by było następnym razem unikać pisania tam nt sesji i swojej roli, czy zabija czy nie Próbowałam Cię uratować, przez co Kawalorn do dziś przeżywa „czubusia”, ale nie udało mi się

Hazard - BoJack Horseman – Loki
Cierpiałam, gdy zginąłeś! To było przykre i smutne, ale cóż poradzić? Faktycznie, w Twojej roli nie bardzo się opłacało, by kogokolwiek odwiedzać. Równie dobrze mogłeś nic nie robić a i tak być niewykrywalny w 100%. Fajnie, że zaryzykowałeś, szkoda tylko, że tak pechowo. Jednak gra Twoja była jak zawsze świetna, postać, do której miałam początkowo dystans, była naprawdę ciekawa, miło się czytało posty Gdyby nie pech, to byłbyś z dala od podejrzeń przez długi czas, możliwe nawet, że dzięki Tobie mafia by wygrała. Chyba nikt Cię nie podejrzewał, dobrze grane!

Aveane - Sheldon Cooper - Profesor X
Nie wiem czemu, ale czarny koń mafii musi być zawsze! Miałeś pecha w głosowaniach, kto nie chciał Cię zlinczować? Mało kto A mimo tego, iż wiele razy byłeś blisko porażki, udało Ci się przetrwać do samego końca i znaleźć prawdziwego Lobo. Nie wiadomo, czy gdyby nie Twoja pewność, to zostałby on znaleziony Postać, którą odgrywałeś, była chyba zbyt przemądrzała, co rzucało na Ciebie najwięcej podejrzeń, ale myślę, że lepiej w tę stronę, niż grać Edem Dobra gra, chyba każdy ją docenił, a jeśli nie, to na pewno powinien!

Kolejny - Ragnar Lothbrok – Batman
Zacznę od złego Twoja analiza informacji była bardzo słaba Ktoś jest 2/3 dobry, bo role, które Ci podałam, były 2 dobre i 1 zła? Wiesz, zawsze podaje się tylko 1 złą, więc jeśli tak mają wyglądać analizy, to bardzo kiepsko Poza tym udział Twój w sesji był dobry, postać jak zawsze stonowana i nie rzucająca się na lincz jak szczerbaty na suchary. Po śmierci wciąż starałeś się pomagać, co się ceni, bo niektórzy pewnie by to zignorowali No i znowu szybko umarłeś, ja nie wiem co się zawzięli

Traveller - Dexter Morgan – Magneto
No dobra, Ty to jak zwykle do samego końca ciągniesz, nie wiem dlaczego Gra oczywiście świetna, ale to już chyba jakiś standard. Stajesz się małym mistrzem Mafii, potrafisz skutecznie odsuwać od siebie podejrzenia, chociaż chyba to bronienie w trakcie dnia swojego fumfla nie było dobrym posunięciem – w ostateczności i tak zginął Mimo to bardzo lubię Twoją grę, nie posuwasz się za daleko w odgrywanie, przez co nie masz późniejszych problemów z odbiorem postaci, jak było w przypadku Anonima i piotrka, gdzie w sumie się rzucano na nich bardziej przez pryzmat postaci Potrafisz to doskonale zbalansować i długo pozostać poza kręgiem podejrzeń, bez względu na to, czy jesteś w mafii czy w mieście (w sumie będąc w mieście jest to trudniejsza sztuka )

piotrek.ghost - Ed – Ironman
Odgrywanie postaci posunęło się zdecydowanie zbyt daleko. Błędy ortograficzne w mówieniu były istnym przegięciem, a brak merytoryki w wypowiedziach doprowadził Cię na kraniec przepaści. Grając w mafię trzeba pamiętać, że prócz postaci będącej kamuflażem, jesteś też osobą z wylosowanej Ci roli i czasami naprawdę można zrobić małe ustępstwo by nie zaszkodzić swojej frakcji. Ty, brnąć zawzięcie w odgrywanie głupka, skazałeś swoją frakcje na utratę jednego z jej członków. Obrony w Twoich postach nie było wcale, ja się nie dziwię, że Cię zlinczowano i to taką ilością głosów Mam nadzieję, że następnym razem uda Ci się to bardziej stonować, bo nie jesteś złym graczem Aha, wkurzyło mnie to, co napisałeś w trupoczacie, że niby Ci nie odpisałam na PW, czy ktoś odwiedzał obserwowaną osobę. Nie no, serio, można by jednak troszkę ogarniać.

Dnc - Sherlock Holmes – Spiderman
Twój udział w przekazywaniu informacji zza grobu przejdzie do legendy. Żeby tak namieszać, nie mając żadnych potwierdzonych informacji, to po prostu hit Nie mniej jednak, mnie to rozbawiło trochę. Przynajmniej się starałeś, choć dobrze, że żywi nie wzięli tego do siebie zbyt szybko Mogliście na tym mocno ucierpieć. Niestety szybko Cię zabili, czego bardzo żałuję. Twój pierwszy blok był trafny, a mafia wyraźnie się Ciebie bała, jako, że potrafisz być dobrym graczem Podli są i tyle, powinieneś dłużej z nami zostać w grze! Ach, no i cieszy bardzo aktywność na trupoczacie

sunellica - Luigi - Czarna Wdowa
A tutaj nowa gwiazda naszego show Muszę przyznać, że po tej roli oczekiwałam najwięcej, gdyż była ona nowa i, według mnie, naprawdę ciekawa. Nie zawiodłaś moich oczekiwań Niezmiernie się cieszę, że to Tobie przypadła rola Czarnej Wdowy, gdyż bardzo dobrze sobie z tym poradziłaś. Żałuję jedynie, że nie osiągnęłaś swojego ukrytego celu, jakim było zabicie 3 osób na raz Ale muszę przyznać, że łatwe to nie było i niekoniecznie zależne od Ciebie, a od odwiedzających; tym bardziej, że swojego celu nie znałaś Cieszę się, że z nami zagrałaś i zapraszam ponownie!

Kawalorn - Jimmy "Łysy" - Zielona Latarnia
No dobra, kolejna świeżynka Mój prywatny Czubuś niesłusznie oskarżony o bycie nim, no ale trza było; no i oczywiście kolejne sesyjne zaskoczenie. W sumie, to sądziłam, że będziesz osobą, która już przez pierwsze trzy noce zużyje wszystkie swoje umiejki i zostanie z niczym w najważniejszym momencie gry Dlatego dzięki Ci, żeś mnie mile zaskoczył, uff i ulga Dobra gra, świetne zakończenie. Dzięki Tobie oraz dzięki Supermanowi, który bronił Cię zażarcie, miasto pod koniec miało jeszcze jakiekolwiek szanse. Gdyby nie fakt, że zostawiłeś sobie strzał i kisiłeś go aż do samego końca, miasto by przegrało Także brawa, brawa, brawa! Udało Ci się to dobrze rozegrać!

Gargamel - Po - Green Arrow
Nie mogę nic napisać, ani jeden post, umarłeś pierwszej nocy. Nie mam się na czym oprzeć, by coś napisać. Jedyne co mogę, to podziękować Ci za grę, za udział, chęci, zgłoszenie się. Szkoda, że nie mogłeś spróbować z nami zagrać

Okaryna - Luna - John Constantine
Mój luby karp <3 Witam Cię, karpiu niegrzeczny, co złe rzeczy w komentarzach pisze i nie czyta zasad ogólnych Nie wiem czemu, ale większą miałam z Ciebie bekę, niż się wkurzałam, więc masz farta, żeś taki wesoły karpior Żałuję, że za późno dałam Ci te rady na PW, może gdybym wcześniej Ci wyjaśniła obszerniej, to byś nie zginęła tak szybko Mimo to dokonałaś czegoś, czego żadnemu medium do tej pory się nie udało; skontaktowałaś się z żywą osobą i to w dodatku miastowym! Gratulejszyn. Informacje jakie przekazałaś , nie były zależne od Ciebie, ale ważne, że je przekazałaś

Blacker - Abatur – Superman
Następne moje zaskoczenie. Mimo, iż często zdarzało Ci się osłaniać tych złych, to w krytycznych sytuacjach dałeś radę uratować od śmierci To się ceni! Jako Superman świetnie sobie radziłeś, no ciężko jest wiedzieć, czy chroni się złego czy dobrego, więc moim zdaniem było bardzo dobrze, tym bardziej, że przed śmiercią uratowałeś rolę, która w finale doprowadziła miasto do zwycięstwa Nie rzucałeś również pochopnych oskarżeń, nie byłeś agresywny w chęci linczowania, a to też bywa pomocne. Także gratuluję świetnej rozgrywki

Zombianna - Sałatopalcy – Lobo
Na koniec deserem, mniam mniam! Byłaś moim ulubionym SK. Zakochałam się! Dziękuję Ci za te barwne opisy, za pomysły, za to, że ubarwiałaś nam grę i wprowadziłaś świąteczną atmosferę – idealna mafia na zakończenie tego roku, gdyż w 2015 już nie poprowadzę żadnej! Jesteś naprawdę świetna w pisaniu, w odgrywaniu postaci, ich doborze oraz samej grze. Mimo braku czasu nie zawiodłaś mnie ani razu, jestem szczęśliwa, że zagrałaś, a tak między nami mówiąc, to trzymałam kciuki, byś wygrała! I szkoda, że Ci się nie udało, ale klołs enaf! Dzięki, że zagrałaś w tej edycjiDoc Trupków: https://docs.google.com/document/d/1...Q_grMQB0M/edit
Doc Mafii: https://docs.google.com/document/d/1...nn1xNOwD4/edit


Końcowy post sesji

Faza Dnia 6


- Gotham City - zaczęła Lois, stojąc na wprost kamery, całkiem poważnie i bez uśmiechu - To miasto, w którym wszystko się zaczęło i wszystko się skończy. Ledwo nastał dzień, a ja już z Państwem jestem. Na polu bitwy zostało niewielu, nie wiemy też, kto za kogo się podszywa, ale pewne jest jedno; tego dnia wszystko wyjdzie na jaw. - Kobieta przerwała na chwilę by pójść na przód, jednak wciąż zwrócona była bokiem do kamery.

- Sheldon Cooper, Dexter Morgan oraz Jimmy, znany nam bardziej pod ksywką Łysy, tej nocy starali się rozpracować ostatniego członka mafii. - Lois przyłożyła dłoń do ucha, do którego przyczepiony był mini telefonik, z pomocą którego kontaktowała się ze swoim informatorem. Na jej twarzy pojawił się mały uśmiech.

- W świetle dnia to miasto wydaje się mniej obskurne, niż w rzeczywistości. Poprzedniego dnia udało się wyeliminować Lobo, który ukrywał się pod niepozorną postacią małego, zielonkawego ludzika, lubującego się w metalowych rzeczach i rozmawiającego ze swoją pacynką; kto by się spodziewał! A dziś... Dziś walka była zacięta! Oto miejsce, w którym śmierć poniosło dwoje ludzi... Jednak wszystko dla miasta, by nas ratować! Dexter Morgan, został brutalnie pobity do nieprzytomności, czymś na wzór kija baseballowego, ale my dobrze wiemy, że była do materializacja przy pomocy pierścienia Zielonej Latarni! Niestety, ale tuż obok padł nasz bohater, Łysy Jimmy, który został zabity przez samego Magneto. Obydwoje, w tej uliczce, stoczyli pojedynek i obydwoje wykończyli siebie nawzajem.

- Jest z nami Sheldon Cooper, znany jako Profesor X, który jako jedyny ostał się przy życiu. Jedno jest pewne; mimo, iż nasze społeczeństwo, dotarło do pewnego stopnia demoralizacji, to inwalidów wciąż nie biją. I tym oto pozytywnym akcentem, kończymy relacje z samego centrum GOTHAM CITY, gdzie ponownie zatriumfowało dobro!


W słoneczny dzień, w ponurą noc
Me oczy wszędzie wyśledzą zło.
Niechaj złych mocy, czciciele marni,
Strzegą się światła Zielonej Latarni!MIASTO WYGRYWA
DEADPOOL WYGRYWA


Osoby, które przetrwały do końca gry: Sheldon Cooper (Profesor X)
Wygrali gracze: Warlock, Aveane, Kolejny, piotrek.ghost, Dnc, sunellica, Kawalorn, Okaryna, Blacker
Buu, usunęło mi trochę tekstu i muszę pisać od nowa, przez co magia została zaburzona!

Nie pamiętam co pisałam... Na pewno dziękowałam za sesję i przyznaję, że w tej edycji się nie zawiodłam na nikim. Świetnie wypełnialiście swoje role, nawet jeśli niektórzy z was popełnili błędy, to przecież nic złego Miłym zaskoczeniem dla mnie byli nowi gracze, których wszystkich bez wyjątku zapraszam do kolejnych edycji! Mimo błędów, jakie popełnialiście oraz tych pytań na PW, na które odpowiedzi mieliście w zasadach ogólnych oraz opisie ról Bardzo dobrze mi się z wami współpracowało, a komentarze stawały się weselsze ;D Jesteście mile widziani

Sesja bardzo mi się podobała, tuż przed moją przerwą w sesjach przywróciliście mi wiarę w sens prowadzenia tego typu rozgrywki. Mam nadzieję, że wam również się podobało i będziecie mieli ochotę zagrać ponownie

Do zobaczenia w lutym yo!
 
__________________
Kiedy odpuszczę to kim jestem,
stanę się tym, kim mogę być.

Ostatnio edytowane przez Nami : 06-12-2015 o 18:17.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 18:15   #2
Ośmiorniczka
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 9297 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Dzięki za dobre słowa Nami i to, jak rycersko broniłaś mnie przed Kawalornem. Było super!
 
__________________
A bad necromancer always blames the corpse.
Fyrskar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 18:37   #3
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 527 Gargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnieGargamel jest jak niezastąpione światło przewodnie
To kiedy następna Mafia?
 
Gargamel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 18:44   #4
nudessender
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 44850 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Napisalam na końcu (;
 
__________________
Kiedy odpuszczę to kim jestem,
stanę się tym, kim mogę być.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 18:53   #5
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 6248 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Nami mam nadzieję, że kiedyś zorganizujemy mafię w realu, zapraszając stałą ekipę i przy okazji zrobimy libację Dzięki za miłe słowa i fajne podsumowanie
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 19:02   #6
nudessender
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 44850 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Nami mam nadzieję, że kiedyś zorganizujemy mafię w realu, zapraszając stałą ekipę i przy okazji zrobimy libację Dzięki za miłe słowa i fajne podsumowanie
Zapraszam w Sylwestra
 
__________________
Kiedy odpuszczę to kim jestem,
stanę się tym, kim mogę być.
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 19:13   #7
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 6248 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Zapraszam w Sylwestra
Byłoby super, ale mam już plany = pewnie będę w pracy :P Może innym razem
 
__________________
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 21:11   #8
Dnc
 
Dnc's Avatar
 
Reputacja: 688 Dnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwuDnc jest godny podziwu
dzięki za dobre słowa,

w czacie dla trupów zostałem trochę źle zrozumiany a i sam namieszałem poza tym przekombinowałem z postacią Logana, myślałem że to bardziej złożone jest

dzięki wszystkim za grę i do zobaczenai następnym razem
gdybyś Nami ruszała z mafią to proszę napisz mi PW bo nie zawsze odnajdę nową rekrutkę a na pewno się na nią piszę!
 
Dnc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2015, 23:20   #9
 
Kawalorn's Avatar
 
Reputacja: 949 Kawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwuKawalorn jest godny podziwu
Dzięki za dobre słowa.
Nie wiedziałem, że AŻ TAKI niepozorny byłem. (że wszystkie umiejki na początek )

Co do tego, że Deadpool został zlinczowany ledwo ledwo - no nie do końca, bo kiedy było tych wymaganych pięć głosów, to ja, na wszelki wypadek, dorzuciłem szósty. (choć, prawdę mówiąc, dopuszczałem tylko myśl o rozmyśleniu się z głosem, nie o celowym sabotażu linczu) Więc tym większe graty Warlockowi, że nie tak ledwo.

Hmm, chyba jeszcze nie gratulowałem Blackerowi, że tak pięknie bronił, więc czynię to teraz. (ale w komentarzu do rzepy było to uwzględnione!)
 

Ostatnio edytowane przez Kawalorn : 06-12-2015 o 23:30.
Kawalorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2015, 12:21   #10
 
piotrek.ghost's Avatar
 
Reputacja: 241 piotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie cośpiotrek.ghost ma w sobie coś
Sesja bardzo fajna, podobnie jak poprzednie, chętnie wezmę udział w następnych edycjach. Co do odgrywania, to faktycznie przegiąłem, kolejne pomysły są znacznie bardziej zjadliwe co to wpisu na trupoczacie, to źle się zrozumieliśmy i nie chciałem żeby tak wyszło. Faktycznie trochę nie ogarnąłem pm od ciebie. Tu też się poprawię.
 
piotrek.ghost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:16.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166