Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - ogólnie > Świat Mroku
Zarejestruj się Użytkownicy

Świat Mroku Świat Mroku


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-07-2009, 16:51   #1
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 363 Lunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetny
Rozpracowujemy osobistości

Rozpracowujemy osobistości


Naszedł mnie pewien pomysł. Myślę, że mogłoby to zapewnić niektórym niezłą zabawę w spowszedniałym, zaschłym i zdziadziałym dziale WoDa, hm?

Pomysł:
Pierw, podczas rozmów z Ratkinem na temat Wampira (o czymże innym? ), przypadkowo nawiązałem do postaci pewnie znanej wielu maniakom, Alucarda z anime Hellsing (osobiście nie jestem wielkim fanem anime, a liczbę obejrzanych można u mnie policzyć na palcach jednej ręki).
Przypomniał mi się jednak ten specyficzny gość, ponieważ.. dyskutowaliśmy o mocach wampirów, czyli Dyscyplinach. Po krótkim rozważaniu wyjątkowo łatwo można było dojść do tego, że ktoś się kimś inspirował, a moce Alucarda można opisać odpowiednimi kropkami WoDa.

Wniosek:
I zauważyłem, że tak jest z masą innych postaci filmów i anime o takowej tematyce Chciałbym, żebyśmy poszli o krok dalej i spróbowali zgadnąć, kim byłby taki Alucard (bądź jakakolwiek inna postać pasująca klimatem, zdolnościami, czymkolwiek) w Świecie Mroku.

Przejdźmy do jeża:
Jeśli ktoś wciąż nie wie o co chodzi, najpierw może spróbuję przedstawić "dwie" zupełnie różne postacie. Myślę też, że na początek wypadałoby ustalić kilka zasad, by nie było [domu publicznego].

Rulsy:
- każda postać powinna być raczej opisana wg. takiego przejrzystego schematu:
Cytat:
[img]niewielki obrazek postaci[/img]
Imię: imię lub ksywa postaci
Istota: rodzaj istoty nadnaturalnej
Przynależność: klan, plemię, tradycja, gildia, kredo, dom, krewni, samotnik, whatever
Natura: natura postaci wg. danych WoD'a. Wbrew pozorom, próbowanie zaszufladkowania różnych osób stało się dla mnie niebywale ciekawym zajęciem w dodatku pokazuje nam jak znamy daną postać
Postawa: j/w to samo co natura postaci, tyle iż jest to jej maska zakładana na starcie z ponurym i bezwzględnym światem
[img]niewielki obrazek przedstawiający moc[/img]
Moce: yeeeee, to chyba najdłuższy kawałek opisu
[img]niewielki obrazek przedstawiający sprzęt[/img]
Sprzęt: niektórzy niedobory w mocy nadrabiają stalowym przedłużeniem męskości
Zalety&Wady: szczególnie te nadnaturalne; masa wampirów dostanie strach przed czosnkiem albo krucyfiksem
Inne: cokolwiek innego, co można zapisać osobno, a co jest unikatowe dla każdego nadnaturalnego (rodzaj esencji Avatara, pokolenie wampira..)
- opisujemy znaną postać, która już gdzieś istniała i rzeczywiście wykazuje taką część podobieństwa, że warto ją określić w ramy
- starajmy się, by obrazki nie były ogromne.. choć nie traktujmy tego ograniczenia tak krzywdząco
- komentujmy, komentujmy, komentujmy to, co napisali inni. Poprawiajmy. Nie zawsze wiadomo każdą statystykę od razu. Trzeba ją rozpracować wspólnie przy głośnym Za lub Przeciw. Mamy to tworzyć wspólnie. Bez tego nie ma zabawy.
- jeśli ktoś ma lepszą nazwę na temat, na statystyki w rulsach, na cokolwiek, niech nie waha się go użyć, ale zmiany takiej rangi dokona troskliwie dbający o dział moderator <ironiczny śmieszek>

Spis treści:
Zważywszy na [dom publiczny] jaki może powstać w temacie, jeśli ładne posty z obrazkami i danymi przemieszają się z licznymi, mam nadzieję, komentarzami, twórca tematu będzie sporządzał spis treści, w którym będzie zamieszczał jedynie imię postaci oraz stronę tematu (lub numer posta) - być może później wraz z linkiem do niego prowadzącym, by można było zobaczyć obecny stan opracowywanej postaci.
- (Rozpracowujemy osobistości)Agent J & Agent K - "Faceci w Czerni" ("Men in Black")
- (Rozpracowujemy osobistości)Alucard - "Hellsing" ("Hellsing")
- (Rozpracowujemy osobistości)Bestia - "Piękna i Bestia" ("Beauty and the Beast")
- (Rozpracowujemy osobistości)Jason Voorhees - [url=http://www.filmweb.pl/f8684/Piątek+trzynastego,1980[/url]"Piątek Trzynastego" ("Friday the 13th")
- (Rozpracowujemy osobistości)Leatherface - "Teksańska masakra piłą mechaniczną"] ("Texas Chain Saw Massacre")
- (Rozpracowujemy osobistości)Max Guevara/X5-452 - "Cień Anioła" ("Dark Angel")
- (Rozpracowujemy osobistości)Sakura Kimimoto

-----------------------------------------

Start!

-----------------------------------------Imię: Alucard
Istota: Wampir
Klan: Lasombra? (zamiana ciała w czarną paćkę), Tzimisce? (ta paćka ma oczy), Gangrel? (a paćka bywa i psem). Najlepiej pasuje Tzimisce znający inne moce, acz.. Alucard nie jest nieludzki.
Natura: ?
Postawa: ?
Moce:

- Pesio - to coś, o czym nawet Tzimisce się nie śni. Strefa Cienia 4? Zniekształcenie?
Sprzęt:

- Jakiś Colt - do tego gnata ma chyba specjalne zapalajace naboje, którymi pozbywa się wampirów (i na co mu to, gdy jasno daje radę bez gnata)

-----------------------------------------

Tak, to dwie osoby, no ale.. są z jednego filmu, a ich zajęcie tak podobne.. że mozna ich opisać obu zarazem.

Imię: (od lewej) Agent K & Agent J (dawniej James Darrell Edwards III)
Istota: Mag
Przynależność: Technokracja
Konwencja: Nowy Wspaniały Porządek to to nie jest, choć mają Ludzi w Czerni. Robota tych panów zdecydowanie pasuje na Korpusy Specjalistów Neutralizacji - Metodologię z Konwencji Inżynierów Próżni
Natura: gbur i...?
Postawa: perfekcjonista i bon vivant?
Sprzęt:

- Neutralizator - takie coś co się wysuwa i światłem razi nerwy wzrokowe obserwatorów, którzy je ujrzą. W ten sposób dociera do ośrodka pamięci krótkotrwałej w mózgu, wymazując ostatnie wydarzenia. Chronią przed tym okulary lustrzanki.

- Hałaśnik - niepozorna broń dla początkujących.

- Deatomizer wersja 4 - strzał z tej broni robi to co nazwa wskazuje. "De-atomizuje", rozbija na atomy.

--------------------------------------------------------------------------

To dopiero zaczątek. Dodawajcie od siebie wszelakie uwagi.
Dalej ludu!
Jakie znacie horrory?
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 22-07-2009 o 19:32.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2009, 16:55   #2
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 15449 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Czy można tutaj rozpracowywać postacie historyczne?
 
__________________
"Kto się wcześniej z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera" - Mag Rincewind
W orginale -"Early to rise, early to bed, makes a man healthy, wealthy and dead."

Torchbearer dla opornych. Ostatnia edycja 29.05.2017.
Komtur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-07-2009, 23:23   #3
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 363 Lunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetny
Jeśli pasują, śmiało
wg. teorii spiskowych to nawet piłsudski mógłby zostać nadnaturalem..
 
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 00:02   #4
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 2578 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację


Imię: Sakura Kimimoto
Istota: Odmieniec lub Mag
Rodzaj: Sithe? (wyjątkowo ładna, posiada nieodparty urok) Eshu? (sporo podróżuje) Boggan (niewinna i skora do pomocy), ewentualnie czarodziejka Niebiańskiego Chóru (z wszystkich przedstawionych wcześniej powodów )
Natura: Opiekun
Postawa: Opiekun

Moce:


Skrzydła, będące w rzeczywistości duszą Sakury, która zawiera w sobie moc zawładnięcia czasem i przestrzenią. Jak nic Czas 5/Korespondencja5. Skrzydła te rozpadły się na pióra pamięci, z których każde jest w innym świecie i posiada inną, magiczną moc (coś nie wyszło i kobitkę paradoks trafił? )

Posiada także wielką zdolność do zjednywania sobie przyjaciół i zmiany nawet najgorszych zbirów w dobrych ludzi, co sugeruje wyjątkowy Urok, nawet jak na Fey.

Sprzęt:


Mokona Modoki- dziwna, lekkoduszna istota nazywana niekiedy białą kluchą. Stanowi Chowańca lub potężny fetysz obdarzony mocą przemieszczania się pomiędzy wymiarami.

Nie wiem jak wam, ale mi ta cała niezwykła, potężna dusza Sakury, jej dobrotliwość, fakt, iż straciła pamięć i Mokona kojarzą się z Odmieńcem (lub Magiem, który niechcący stracił avatara i teraz musi biegać po domenach, by go posklejać z kawałków )

PS. Mam nadzieję, że po tym poście nikt mnie nie zabije...
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 00:30   #5
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 86 MigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znanyMigdaelETher wkrótce będzie znany
Zabić nie zabije, tylko zapyta co to jest? Wydaje mi się, że to chyba powinno się znaleźć w Tokyo Underground. Dlaczego, bo:

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Wniosek:
I zauważyłem, że tak jest z masą innych postaci filmów i anime o takowej tematyce Chciałbym, żebyśmy poszli o krok dalej i spróbowali zgadnąć, kim byłby taki Alucard (bądź jakakolwiek inna postać pasująca klimatem, zdolnościami, czymkolwiek) w Świecie Mroku.

...

Jakie znacie horrory?
Na takiej zasadzie możemy rozpisać wszystkie Czarodziejki, Gigiego jako satyra, Pszczółkę Maję jako Gangrela, a Pikachu jako chimerę z Odmieńca ... Nie wydaje mi się, żeby o coś takiego chodziło autorowi tematu. Alucard pewnie, bo wampir do tego ewidentne nawiązanie do Draculi, ale to...? Pod Odmieńca czy maga można podpiąć 90% shojo manga, ale na Boga to nie temat do tego. Rozumiem dowcip Kaworu, ale...

Na koniec Mag pozbawiony avatara, przestaje być magiem i nie może go odzyskać, nawet biegając po domenach (jak by do nich się dostał ?)...dlatego Magowie tak bardzo boja się wampirów.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 19-07-2009 o 00:45.
MigdaelETher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 00:45   #6
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 146 Ratkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znany
No to może dla rozluźnienia klimatu, a raczej skierowania wątku w stronę mającą sens, czyli przeciwnym od shoyo mangi)...

Znany i lubiany...

LeatherfaceIstota: Ten główny bohater Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną to oczywiście Nosferatu, bądź też antitribu Nosferatu. Księga klanu przewiduje stosowny koncept, oraz wspomina o licznych naśladowcach tej kultowej postaci. Alternatywnie może też być fomorem, efektem socjopatycznego wychowania, a jego naśladowcy to już efekty zainfekowanych Zmorami horrorów wydawanych przez firmy zrzeszone w korporacji Pentex

Natura: można by polemizować, od Dewianta, przez Samotnika, po dłuższej analizie psychologicznej i pochyleniu się nad jego trudnym dzieciństwem pewnie dotarli byśmy i do Dziecka

Postawa: Dewiant

Moce: Z mocy typowych dla swojego klanu to Leatherface korzystałby raczej z Potencji, bo mieszkając w małej zapomnianej przez Boga i rząd USA mieścinie radził sobie nawet bez Niewidoczności dzięki posiadaniu licznych Sprzymierzeńców w postaci rodziny oraz współczuciu okolicznych mieszkańców

Sprzęt: Niby zwyczajne narzędzie, ale zapewne w jego rękach urosło już do rangi Reliktu.

Na dokładkę zdjęcie pana Eda Gaina (realna persona na której wzorowano Leatherfacea) czyli nasz Nosferatu sprzed Przeistoczenia

 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 19-07-2009 o 01:12.
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 09:14   #7
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 363 Lunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetnyLunar jest po prostu świetny
Łojezu, Kaworu. Mało nie spadłem
Wiesz, nazwanie jego/jej/tego Magiem z Niebiańskiego Chóru, byłoby bardzo krzywdzące.
wolałbym, aby to został Changeling.. a "anielskopodobne" efekty pasują do szlachty Sidhe. Bogganie to domownicy i pracowite skrzaty, Eshu zaś duchowo jest z krainy wilków, kojotów i Komancze.

Cytat:
Alternatywnie może też być fomorem, efektem socjopatycznego wychowania, a jego naśladowcy to już efekty zainfekowanych Zmorami horrorów wydawanych przez firmy zrzeszone w korporacji Pentex
O. Ta część wydaje mi się bardziej prawdopodobna Choć narzucanie na siebie skóry, by ukryć brzydotę.. Nosferatu jest równie ciekawe.
Jednak większość mutantów i popierdzieleńców wyszło mniej lub bardziej z powodu działalności Pentexu.

Ratkin - mógłbyś dla mnie opisać Jasona Voorheesa a ka Jasona X'a ?
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 19-07-2009 o 09:18.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 11:51   #8
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 146 Ratkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znany
Nie do końca z tym ukrywaniem brzydoty pod maską. W oryginalnym filmie Leatherface nosił maski raczej by przybrać pewną rolę. W scenach w domu, np w kuchni, nosił dwie rożne maski kobiece, a kiedy mordował zakładał trzecią - męską. Początkowo autorzy nie chcieli nadawać tej postaci żadnych cech osobistych zastępując je bardziej chorym "pożyczaniem" ich od swoich ofiar. Dopiero w miarę jak film stawał się kultowym, porzucili ten motyw dopisując do Leatherface cała biografię :/


Jason Voorhees

Na wstępie zaznaczę że rozważam go pod kątem pierwszej części filmu...Istota: W oryginalnej wersji - Spectre, w kontynuacjach najwyraźniej stał się Risenem

Natura: Dewiant

Postawa: Dewiant (odkrywcze, nie?)

Moce: Jason w pierwszej części filmu nie pojawia się osobiście, za wyjątkiem na wpół onirycznej sceny na jego koniec. Ewidentnie posługuje się tutaj szerokim wachlarzem Arcanoi, jakie są dostępne dla każdego Upiora. Z miejsca można by tutaj wymienić Embody, Outrage czy Phantasm.

Ma też swój Haunt w postaci ośrodka wypoczynkowego, skromny Memorian w postaci matki

W kolejnych odsłonach, kiedy jego postać nabiera materialnej formy, towarzyszą mu juz nieodłącznie jego Relikty czyli charakterystyczna maska i maczeta.Można by się pobawić w opisanie Fetters i Passions ale te w wypadku większości takich postaci brzmiałyby np: Nienawiść (mordowanie pętających się po okolicy amerykańskich, przygłupich i nie potrafiących nawet prosto uciekać nastolatków) 5 oraz Nadzieja (wyleczenie się z nabytych w dzieciństwie kompleksów) 5Nie rozważam kolejnych części filmu zbyt dokładnie, bo to jakby próbować rozpisać w tym temacie fabułę filmu Martwica Mózgu. W zasadzie by się dało - choroba zwana Zniekształceniem

 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 19-07-2009 o 12:30.
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 22:20   #9
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 15449 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Ja przywalę z grubej rury. I nie jest moim zamiarem obraza kogokolwiek, ale raczej zwrócenie uwagi do jakich pokładów sięga Mag-Wstąpienie. Bo tej gry będzie ten przykład osobistości.

Imię: Jezus Chrystus.
Istota: Mag
Przynależność: Maruder.
Natura: Wizjoner.
Postawa: Męczennik.
Moce: Mistrzostwo w sferach materii (przemiana wody w wino), ducha (wskrzeszanie zmarłych) i życia (cudowne uzdrowienia). Możliwa też znajomość innych sfer np. czasu, sił lub entropii.

Historia tego człowieka jest bardzo spektakularna od samych narodzin, które przewidzieli trzej magowie ze wschodu. Przywieźli oni małemu Jezusowi dary symbolicznie powiązane ze sferami w których potem wykazywał mistrzostwo (złoto, kadzidło i mirrę). Ojciec niezwykłego dziecka nieznany, przez co nadopiekuńcza matka wmówiła mu później jego boskie pochodzenie (znane zdarzenie, także z innych kultur o czym świadczą imiona Bożydar lub Bogdan).
To i posiadanie niezwykłej mocy wpłynęło mocno na jego psychikę. Jako dorosły uznał się za wcielenie boskości i swoim posłaniem próbował zlikwidować paradygmat śmierci. Paradoks jednak był zbyt silny (w pełne zmartwychwstanie uwierzyli tylko nieliczni) i Chrystus musiał opuścić materialny świat. To gdzie przebywa teraz jest jedną wielką zagadką.
 
__________________
"Kto się wcześniej z łóżka zbiera, ten wcześnie umiera" - Mag Rincewind
W orginale -"Early to rise, early to bed, makes a man healthy, wealthy and dead."

Torchbearer dla opornych. Ostatnia edycja 29.05.2017.
Komtur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2009, 22:46   #10
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 146 Ratkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znanyRatkin wkrótce będzie znany
Jedziemy po bandzie niema co...

Jezus, rozpatrując Jego osobę jako postaci historycznej, odkładając na chwilę kwestie religijne, to jak dla mnie najbardziej by pasował do Mesjańskich Głosów, z powodów chyba oczywistych.

Mitra, będący postacią "podobną" jest w ich tradition booku opisany jako jeden z Przebudzonych prekursorów tej frakcji. W zasadzie większość mesjaszy, synów bożych, bogów wcielonych i innych im podobnych z wszelkich religii monoteistycznych można by jako takich rozpisać.
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:14.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166