Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - ogólnie > Systemy postapokaliptyczne
Zarejestruj się Użytkownicy

Systemy postapokaliptyczne Świat po apokalipsie - czyli rozmowy przy Nuka-Coli z atomowym grzybem w tle i zombie charczącym pod butem.


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-08-2007, 20:16   #21
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 184 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Ja mam kilka typów.

Z broni niepalnych (tak białych, jak i miotających, cięciwowych, miotanych itp.) nie mam żadnych faworytów. No, może arbalet i młot kowalski. Ale to już raczej na zasadzie "jak już nie ma nic innego".

Z rewolwerów: od razu polubiłem magnum .44. Dlaczego? Brudny Harry! Make my day, punk! Bite 30 cm lufy! Naboje - olbrzymy! Mniam... Colt Peacemaker też niczego sobie, ale tylko jeśli chodzi o wartość sentymentalną, niestety. W końcu każdy w dzieciństwie chce być kowbojem...

Kiedy pierwszy raz przeglądałem podręcznik do Neuroshimy, na większości pistoletów nie zatrzymywałem wzroku ani na chwilę. Jakieś kolty, glocki... nie miałem nigdy do nich zamiłowania. O, Beretta, była taka w Max Paynie, oblukam sobie... ale moją uwagę zwróciło to nad Berettą. Desert Eagle. W jednej sekundzie przypomniałem sobie, w ilu to grach on był. Ile razy rozwalałem nim tych złych. Przeczytałem opis. I już wiedziałem, że to prawdziwa miłość. Potwór z Izraela, Zabójcza Broń .44, ręczna armata, Trąba Jerychońska - to tylko niektóre z pojęć, z którymi kojarzyć można tą broń. I jak tu nie omdleć z uwielbienia? MOC JEST ZE MNĄ!

Pistolety maszynowe to ta działka, którą znają wszyscy, wszyscy na niej przebywali i nikt nie zauważał różnicy między grządką z pelargoniami a tą z hiacyntami. Wszystko takie samo. Z dwoma wyjątkami - UZI i MP5. Z odchyłem na to pierwsze. Może przez pokrewieństwo z Desertem? Tak czy owak, Izrael może się czuć dumny.

Karabiny powtarzalne pominę - ledwie dwa rodzaje broni. Podobnie z samopowtarzalnymi.

Karabinki automatyczne - no, zaczyna się zabawa. Na sam początek wstrętni amerykańscy kapitaliści chcą przykuć twój wzrok M16 - nie patrz! Potem jeszcze kuszą Steyrem AUG od swoich austriackich kumpli, ale pomiń to. Zawierz bratniemu Związkowi Radzieckiemu i wybierz Jedyny Słuszny Karabin! TYLKO KAŁASZ! Co by ludzkość zrobiła bez kałasza? To nie giwera - to obiekt kultu. Gdyby ludzkość była giwerą, musiałby być to AK.

No i na koniec - strzelby. Nigdy nie miałem ambicji na Terminatora, więc pompkę odrzuciłem. Obrzyny zniechęcił mi znajomy, a zwykła strzelba jest dobra może dla pastuchów. Ale jest jeszcze coś. Pancor Jackhammer. Poważna giwera. Pamiętam ją jeszcze z MP, gdzie wymiatała jak wszyscy diabli.

A która z tych broni jest najlepsza? Hmm... Ciężko mi się zdecydować. W zasadzie muszę przyznać równorzędne pierwsze miejsce Desertowi i kałaszowi. I to tyle pogadanki na dziś.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-09-2007, 16:31   #22
 
Stalker's Avatar
 
Reputacja: 41 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Ja osobiście zakochałem się w Neuroshimie i jakby ktoś z was zakłdał sesję to napiszcie mi na PW proszę

A co do broni- kilka genialnych zestawów.
I. Desert eagle + jakiś lekki karabinek/uzi + granat
Desertem nieraz zdarzało mi sie zdejmować mutantów, a podziele sie z wami pewną historyjką. Pewnego razu akurat znajdowałem się w okolicach Missisipi, gdzie przytrafiło mi się coś takiego. Idę sobie z kumplem kawałek od rzeki, a tu coś niedaleko mnie rozwala kamień. Spory. No to rozglądam się. Jakieś 100m ode mnie jest drzewo i tam też widzę jakiś ruch. Nie widze dokładnie co to. Potem jeszcze dwa strzały (bo był to strzał z tłumionej broni), odwracam sie i wyłazi z rzeki paskudny mutant. No to rozwaliłem go moim Desercikiem. (Dwa razy musiałem strzelać, fartownie oba trafione.) Ale coś ciągle strzela. Odwracam sie i wyrzuciłem trójkę na kości. Zobaczyłem łeb mutanta na drzewie. I wtedy porwałem kostkę, powiedziałem a masz, posrańcu!
i wyrzucając jedynkę, strzałem w łeb zdjąłem go z drzewa AUTENTYK!
II. Profesjonalna kusza z zamontowanym celownikiem optycznym + pistolet z tłumikiem + (nieco później) sztuczka "Ładowanie kuszy" czy jakoś tak.
Grałem wtedy zabójcą. Kusza była niesamowita. Jednym celnym strzałem można było zdjąć każdy cel, bo zadawała obrażenia Cieżkie, a z moją cechą z profesji za pierwszym strzałem zawsze Krytyczne. I w głowe też krytyczne. A jak jeszcze żył, to sie dobijało pistoletem. A jak sie ma umiejętność Kusza na 8 poziomie to można wziąć sztuczkę, która skraca czas ładowania do jednej (tak! jednej!) tury! To jest dopiero zestaw.
III. Trzeci zestaw to moja niezawodna katana i wilk (bo grałem treserem), z którymi potrafiłem na araenie rozsmarować każdego.
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2007, 14:56   #23
 
Cordy's Avatar
 
Reputacja: 0 Cordy nie jest za bardzo znany
Pierwsza i najważniejsza rzecz.

Nóż - jak najbardziej wszechstronny, tak żeby mógł posłużyć za siekierę, młotek, łopatę, narzędzie zbrodni, itp, itd.

Z broni palnej... hmmm... tu już zależy od postaci. Generalnie zawsze mile widziana jaest broń długa, najlepiej coś typu M1 Garand, Springfield, Lee Enfield - nie pomnę modelu (taki brytyjski karabin, szkolili na nim jednostki snajperskie w I wojnie światowej do strzelania na dystansie 3-5 km), ostatecznie M-14 (tak, tak, ten zawodny z Wietnamu, wystarczy dwie dziury w zamku wywiercić i przestaje być zawodny ), M-4. Może też być któryś model AK (byle nie chiński), jak bynie było pancerna konstrukcja.

Do tego oczywiście coś krótkiego jest konieczne. Zależnie od budowy i siły postaci, albo Colt Goverment (0.45 ACP), albo z mniejszych Glock, Beretta 92, jeżeli Posterunek, to preferowany Five-Seven (high-tech).

W Neuro raczej wybieram bronie z którymi nietrudno się obejść (wyjątek Five-Seven), a jest do nich łatwo dostępna amunicja.
 
__________________
Jeśli nie masz co robić, czytaj książkę, nie mój podpis.
Cordy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-09-2007, 12:36   #24
 
Stalker's Avatar
 
Reputacja: 41 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
No z amunicją to rzeczywiście bywają problemy... Zależy od mistrza. Ale nigdy nie widziałem sensu w kożystaniu z pistoletów. Jedynym przydatnym pistoletem [w sumie raczej armatą ] dla mnie jest Desert Eagle- bo jako jedyny z broni krótkiej może zabić jednym strzałem (w łeb). Za to kocham takie bronie jak Berett któryśtam, co to mają 3 punkty przebicia i zadają obrażenia krytyczne... No cudo!!! Nawet na Juggernauta wystarczą 2-3 strzały przy dobrym oku.
No ale ja osobiście nie używałem jeszcze tej broni (używał kumpel z drużyny) i mimo, że widziałem jakie czyniła spustoszenie, ja wole moje 3 zestawiki, które opisałem wyżej. Są po prostu bardziej poręczne. A ja nie gram Terminatora, a raczej Shade'a...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 02:44   #25
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 190 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Najbardziej skuteczna to tak:

Bezpośredni kontakt:
- czysta walka wręcz
- Katana
- dobra jest też sztabka złota :P (Raz zdarzyło mi się czymś takim walczyć)

Bliski Kontakt - Broń krótka:
- Desert Eagle - RULEZ
- Desert Eagle .50 Action Express (Jak komuś udałoby sie zdobyć to Barreta nie trzeba :P. Jest to najsilniejsza wersja Deserta jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Pragnę jedynie przypomnieć że zwykły Desert jest na pociski .44 Magnum, tak wiec łatwo jest sobie wyobrazić moc takiego potwora)

Nabój .50 Action Express (12,7 x 33 mm RB)


.50 Pierwszy od lewej, .44 następny od lewej

Bliski Kontakt - Broń długa:
- SPAS 12 (Moja ulubiona broń z którą się nie rozstaje mój łowca mutków. Najbardziej podoba mi się jej tryb pół automatyczny, a jak dodam do tego jeszcze ŚRUTOBRANIE to wychodzi 6 pocisków w 3 seg. :P. Jest jeszcze jedna kwestia która jest godna uwagi, tzw. naboje Berenek (brenek czy jakoś tak), 18,5mm kulka ołowiu )

Średni zasięg - broń półautomatyczna:
- SKS :P (Nie wiem czemu ale ona króluje u nas na sesji, bez SKS'a nikt sie nigdzie nie rusza. Najdziwniejsze jest to że nikt nie bierze kałacha.)

Daleki Zasięg - broń na ciężkie bydlaki:
- Barret M82 (Mhmmm... miodzio z tej broni strzeliłem tylko dwa razy na sesji. Oba strzały były wymierzone w Stalową Policje :P. Oba celne i śmiertelne Na pociski .50 )

Większa grupa wrogów:
- Granat odłamkowy
- Granat + Sejf z sztabkami złota (efekt podobny do powyższego :P)
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 26-09-2007 o 03:03.
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 09:51   #26
 
Cordy's Avatar
 
Reputacja: 0 Cordy nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Stalker Zobacz post
No z amunicją to rzeczywiście bywają problemy... Zależy od mistrza. Ale nigdy nie widziałem sensu w kożystaniu z pistoletów. Jedynym przydatnym pistoletem [w sumie raczej armatą ] dla mnie jest Desert Eagle- bo jako jedyny z broni krótkiej może zabić jednym strzałem (w łeb). Za to kocham takie bronie jak Berett któryśtam, co to mają 3 punkty przebicia i zadają obrażenia krytyczne... No cudo!!! Nawet na Juggernauta wystarczą 2-3 strzały przy dobrym oku.
No ale ja osobiście nie używałem jeszcze tej broni (używał kumpel z drużyny) i mimo, że widziałem jakie czyniła spustoszenie, ja wole moje 3 zestawiki, które opisałem wyżej. Są po prostu bardziej poręczne. A ja nie gram Terminatora, a raczej Shade'a...
Ale się będę czepiał...

Shade z Desertem, zabawne. Ciężko na takie coś tłumik zdobyć, ciężko też zamontować. Jakby nie było sam tłumik ma pół metra długości, jeśli dodasz do tego długość broni (32 cm) okazuje się, że karabinek M4 jest krótszy. Do tego, żeby tłumik był w pełni skuteczny, musi być zastosowana amunicja poddźwiękowa, a takowa do Deserta jest popularna jak mamuty.

Niestety DE bronią do cichego strzelania nie jest. No chyba że zastosujesz któryś z mniejszych, a niemal równie mocnych kalibrów: .44 Magnum, lub .357 Magnum. Z tym jest już łatwiej.

Shade to dla mnie ktoś, kto zajmuje się bardzo cichym zdejmowaniem nieprzyjaciół, czemu nie zastosujesz normalnej broni 9x19 Para? Istnieje w końcu coś takiego, jak amunicja specjalistycza. Na opancerzowy cel zabierasz pociski FMJ (Full Metal Jacket) no jak Ci się uda zdobyć, to rdzeniowe, na nieopancerzony Hollow Point (pocisk z wgłębieniem na czubku, powoduje, że tunel chwilowy jest bardzo szeroki). Będziesz miał podobną skuteczność, a mniejszą i lżejszą broń, cichszą, więcej amunicji w magazynku (DE ma 7 szt. w magu, popularna Beretta 92 - 15 +1 w komorze, Glock i H&K USP nawet więcej), tłumik do całkiem cichych akcji też zdobędziesz...


Cytat:
Napisał Lavi Zobacz post
Najbardziej skuteczna to tak:

Bezpośredni kontakt:
- dobra jest też sztabka złota :P (Raz zdarzyło mi się czymś takim walczyć)


Większa grupa wrogów:
- Granat + Sejf z sztabkami złota (efekt podobny do powyższego :P)
A tutaj się tylko tego czepnę. Mam nadzieję, że wiesz ile toto waży?

Chciałbym widzieć kogoś walczącego sztabką złota. Takie coś przy wielkości baseballa ma jakieś 30-40 kg masy...

A odnośnie tego drugiego, to może byś wkleił większy opis jak tego użyto? Jakoś ciężko myślę i wyobrazić sobie nie mogę jak granat ręczny ma sztabki złota rozrzucić...

Zdravim
 
__________________
Jeśli nie masz co robić, czytaj książkę, nie mój podpis.
Cordy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 12:35   #27
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1139 nonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumnynonickname ma z czego być dumny
Lavi może i DE .50 nie jest największą spluwą, ale strzela największymi pociskami.Ponadto apokalipsa nastąpiła dość późno. Na pewno wymyślono większe spluwy. Może MG pozwoli wam kiedyś coś takiego znaleźć:

Ciekawe ile taka spluwa daje do charakteru, zastraszania i reputacji? Ja naprawdę lubię duże pukawki. Jak chrom, to na maxa i bez znieczulenia!
 
__________________
B > avg
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 15:09   #28
Banned
 
Reputacja: 0 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Oi, za dużo Hellsinga, ale też kombinowania. DE na misje wymagające ukrycia i precyzji? Rozumiem, jakby ktoś chciał iść z takim cackiem na front, ale nie do najeżonego bandą złych ludzi bunkra w środku nocy,w pojedynkę. Lepiej wybrać standardowego colta, albo berettę.

Co do moich upodobać, kocham UZI i Mac10, w kilka chwil masz opróżnione wszystkie magazynki, a z faceta zostanie tylko durszlak.
Z pistoletów sławnego DE, czasem też FN Five-seveN, a z karabinów standardowo G36K, oraz Kałasz.

Jednak moim ulubionym cackiem jest wciąż Barret, ręczna armata na molocha. z odległości 2,5 km ściągnie ci człowieka, a i jeszcze może być przy tym Double-kill, a z 1,2km dowolny pojazd opancerzony.
 
Revan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 15:59   #29
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 190 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Cytat:
Chciałbym widzieć kogoś walczącego sztabką złota. Takie coś przy wielkości baseballa ma jakieś 30-40 kg masy...
Wiesz sztabki mogą być różnego rozmiaru i wielkości. Mnie akurat sie trafiło na trochę mniejsze (coś koło 10 kg) a że moja postać ma 18 Budowy to raczej machanie takim czymś nie powinno jej sprawiać większych problemów.

Cytat:
A odnośnie tego drugiego, to może byś wkleił większy opis jak tego użyto? Jakoś ciężko myślę i wyobrazić sobie nie mogę jak granat ręczny ma sztabki złota rozrzucić...
Jak już wcześniej powiedziałem były lżejsze a i sam granat był wsadzony pomiędzy nie. Wiadomo oczywiście że nie porozrzucało wszystkiego a jednie niewielką część, ale dla ludzi stojących blisko tej kupki złota było to zabójcze.

A odnoście tych spluw co pokazał nonickname to nie można ich już nazywać pistoletami, ani nawet rewolwerami. Ja by je nawał "Małą ARMATĄ". Problem w tym że ktoś o budowie mniejszej od pudziana miałby problemy strzelać z czegoś takiego nie robiąc sobie krzywdy, a o celnym strzelaniu już nie wspomnę. Wiadomo że z czegoś takiego walić nie trza celnie, no ale w takim razie po co ci taka spluwa, na czołgi jest inna, na wozy bojowe lepszy jest Barret, a do ludzi z SWAT z tarczą pancerną to raczej nie postrzelasz bo cię rozwali ktoś inny a i koleś z tarczą mógłby przeżyć

Może i taka spluwa by się sprawdziła na Stalową Policje ale też nie sądzę żeby sie komuś udało z niej wygrzać do nich.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-09-2007, 16:12   #30
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1088 Lhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumnyLhianann ma z czego być dumny
Zawsze mnie zastanawiało,czemu według autorów największą zarówno kalibrowo, jak i wagowo ciężką bronią < ciężką w rozumieniu przeciw sprzętową, w naszym języku chyba jeszcze długo będzie pokutować sformułowanie, jaki mnie zawsze przyprawiało o szczery śmiech- rusznice przeciwpancerne> jaką można znaleźć w Neuroshimie są Barrett M82 A1 i Browning M2HB.

Obie wyżej wspomniane przeze mnie bronie są produkcji amerykańkiej.
Jenak, jak można zauważyć po lekturze 'Zbrojowni' w podreczniku, często są tam spotykane bronie z goła nie amerykańskie, jak chociażby Beretta
<Włochy> czy Glock< Austria>.

Więc czemu by do Shimy nie dorzucić też paru emm, zabawek dla dużych dziewczynek i chłopcow produkcji europejskiej?
Mam dwa typy takich 'cieżkich' zabawek.

Pierwszy z nich to Gepard M1, węgierski jednostrzałowy wielkokalibrowy karabin wyborowy skonstruowany na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Broń zasilana jest radzieckim nabojem wielkokalibrowym 12,7x108mm. Gepard posiada dwójnóg, chwyt transportowy, kolbę zakończoną gumową stopką i poduszkę podpoliczkową. Broń nie posiada mechanicznych przyrządów celowniczych. Na podstawie standardowej wersji skonstruowano odmianę M1A1 wyposażoną w dłuższą lufę.
Następca karabinu Gepard M1 to samopowtarzalny Gepard M2 działający na zasadzie długiego odrzutu lufy. Gepard M2 występuje również w wersji M2A2 posiadającej mniejszą masę i krótszą lufę.
Kolejną odmianą Geparda jest wersja A3 "Destroyer" zasilana radzieckim nabojem wielkokalibrowym 14,5x114mm. Broń podobnie jak Gepard M2 działa na zasadzie długiego odrzutu lufy.
Ostatnie wersje Geparda to samopowtarzalny A4 działający na zasadzie długiego odrzutu lufy i powtarzalny A5 zasilane nabojem 12,7x108mm oraz jednostrzałowy M6 zasilany nabojem 14,5x114mm.
Ale jakkolwiek cięzki nie byłby karabin snajpierski, zawsze można znaleźć coś cieższego...

Proszę państwa, oto broń, wobec jakiej nawet Moloch powinien poczuć respekt...
Na dalekich rubieżach zimnej Finlandi powstala broń o zgola nie skandynawskiej nazwie...
Elephant - 13 mm antitank machinegun L-35/36.
Doda są prowadzone spory, czy ową broń cięzkim karabinem przeciw czołgowym czy ...maszynowym karabinem przeciw czołgowymm.
Bo tak, ta broń, chodząca na niebanalny kaliber 13, 2 mm strzela też serią...
co by sie za bardzo nie rozwodzić pozowle sobie przedstawić poniżej skromną specyfikę tej broni....

Kaliber: 13,2 mm x 118 B (*)
Waga: 70 - 75 kg
Szybkostrzelność : 500 strz/minute
Szybkośc wylotowa : 950 m/sek
Magazynek : 15 pociskowy magazynek lub metalowy pas amunicyjny
Maksymalny zasięg : 5,4 km
Waga magazynka : 160 g (AP) (pełen magazynkek)
Cieżar pocisku : 50 g (AP)
Typy amunicji : AP, HE-tracer


I na dokładkę...ten potwór został skonstruowany przed rozpoczęciem się Zimnej Wojny....

Istnieje tez pożniejsza wersja - 20 mm Antitank-rifle L-39 "Elephant gun"...
Molochu, drżyj...

Oto, we właściwej kolejności, Elephant 13 mm antitank machinegun L-35/36:


oraz 20 mm Antitank-rifle L-39 "Elephant gun":
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:42.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169