Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > Zakątek LI-teracki > Warsztaty Pisarskie Last Inn
Zarejestruj się Użytkownicy

Warsztaty Pisarskie Last Inn Jeśli chcesz udoskonalić swój warsztat pisarski lub wiesz, że możesz pomóc w tym innym, zapraszamy do naszej forumowej szkoły pisania! Znajdziesz tu ćwiczenia, porady, dyskusje i wiele innych ciekawostek dotyczących języka polskiego.


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-01-2009, 19:09   #1
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Tablica ogłoszeń: Szukam Mistrza/Ucznia do...

W tym temacie możecie wrzucać wasze zapotrzebowania.

Jeśli jesteś, chciałbyś zostać Uczniem, a potrzebujesz Mistrza, to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie. Jeśli już jesteś Uczniem, a chciałbyś podszlifować swój warsztat literacki w dziedzinie, której twój Mistrz nie zna, to jest miejsce odpowiednie dla Ciebie.

np. Witam. Mam problemy z opisami scen batalistycznych. Czy jest Mistrz, który się w tym specjalizuje? Chętnie odbyłbym kilka ćwiczeń.


Jeśli uważasz, że czujesz się na siłach, by zostać czyimś mentorem i pomóc mu w doskonaleniu swoich umiejętności to dobrze trafiłeś. Jeśli już jesteś Mistrzem, a uważasz, że jesteś w stanie jeszcze kogoś przyjąć, możesz to tutaj ogłosić.

np. Chętnie udzielę pomocy i porad przy tworzeniu opisów scen batalistycznych.

Wreszcie jeśli nie masz zamiaru zostać Mistrzem, czy Uczniem, zawsze możesz skorzystać z czyichś porad. Zgłoś to tutaj, a pomoc na pewno się znajdzie.

UWAGA: Jeśli, ktoś ma zamiar zostać Mistrzem lub Uczniem, zobowiązany jest do wysłania formularza na PW. Szczegóły w temacie z regulaminem.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 14-01-2009 o 19:19.
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-01-2009, 13:38   #2
Konto usunięte
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
To ja wrzucę pierwsze ogłoszenie, aby przetrzeć szlak.

Potrzebni są Mistrzowie do Warsztatów!
Widać bardzo skromny z nas naród, bowiem wedle mojego odczucia sporo osób, które mogłyby pomóc innym, zgłosiło się, lecz w charakterze Ucznia, a nie Mistrza.
Pamiętajcie, że możecie wypełnić oba formularze - nic nie stoi na przeszkodzie byście objęli te dwie role, poza Waszymi chęciami .

No i oczywiście cały czas zapraszamy osoby, które z warsztatami jeszcze styczności nie miały.
Zaszkodzić - nikt raczej nikomu nie zaszkodzi, a może nauczycie się czegoś fajnego / poznacie bliżej innych Liczów.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-01-2009, 17:03   #3
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
To ja wrzucę pierwsze ogłoszenie, aby przetrzeć szlak.
Może i przetarłaś... Ale widzę, że śniegu sporo napadało i nie jakiejś tam lichej miotełki, a solidnego pługa nam potrzeba. Tak więc nadciągam ze swoim pojazdem... znaczy ze swoim postem.

Szukam Mistrza, który pomoże mi lepiej pisać na sesjach. Ale to tylko tak przy okazji. Głównie chodzi mi o pisanie opowiadań, na tym chcę się skupić. Od razu ostrzegam: jestem niesamowicie wybredny! Szukam naprawdę dobrego Mistrza, który nie będzie się ze mną cackał (nie, nie jestem masochistą) i dzięki któremu wiele się nauczę... A póki co spróbuję coś napisać do warsztatów otwartych.

Mam nadzieję, że ten post pomoże wszystkim niezdecydowanym... ogłaszajcie! Po to przecież merill postawił słup, żeby teraz przyklejać kolorowe kartki z numerem telefonu na dole.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"

Ostatnio edytowane przez TwoHandedSword : 26-01-2009 o 17:06.
TwoHandedSword jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-02-2009, 20:36   #4
Konto usunięte
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Witajcie

Chciałam ogłosić, że szala się przechyliła i obecne mamy aż dwóch MG bez Uczniów. Zatem zapraszam chętnych do podreperowania warsztatu pisarskiego!
Szczegóły, jak się zgłosić znajdziecie w temacie:
http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...arskie-li.html

Aktualna Lista Mistrzów:


Aschaar, (0)

Gettor, (1)

Mira, (2)

Kitsune, (1)

Kerm, (2)

John5, (1)

Yarot, (2)

Lost, (2)

Kutak, (2)

merill, (2)

Lilith, (3)

obce, (1)

Terrapodian (0)
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 01-02-2009 o 20:39.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2009, 22:05   #5
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
To ja może też takie oficjalne ogłoszenie dam, a mianowicie:
Potrzebne są osoby do Opowiadań Kolejkowych, zarówno Mistrzowie, jak i... no Piszący

Szczegóły, ogólne zasady i pytania tutaj - klik ([Opowiadania kolejkowe - Ankieta] - z czym to się je?)
Aktualna lista opowiadań i mistrzów:

1. Typowe opowiadanie fantasy 1 ([Opowiadania - fantasy]) - Gettor (4 piszących)
Typowe opowiadanie fantasy 2 - <pusto>

2. Opowiadanie Warhammer 1 ([Opowiadania - Warhammer]) - DrHyde (2 piszących), nieaktywne
Opowiadanie Warhammer 2 - <pusto>

3. Opowiadanie postapokaliptyczne 1 ([Opowiadania - Postapokaliptyczne]) - AC. (1 piszący), nieaktywne
Opowiadanie postapokaliptyczne 2 - <pusto>

4. Opowiadanie historyczne - <pusto>

5. Opowiadanie współczesne-zwyczajne - <pusto>

6. Opowiadanie współczesne-militarne - <pusto>

7. Miejsce na Twoje opowiadanie.

Zapraszam potencjalnych Mistrzów do zajmowania wolnych tematów (7. punkt oznacza temat inny niż sześć poprzednich), a pozostałych do zgłaszania się na Pisarzy do istniejących już opowiadań
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 24-03-2009 o 11:54.
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-03-2009, 21:28   #6
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
No to nadeszła na mnie kolej.

Szukam mistrza który pomógł by mi w opisywaniu miejsc oraz scen batalistycznych. Potrzebuje takiej pomocy by móc lepiej pisać na sesjach które prowadzę ( sądze że moi gracze także by dzięki temu na tym skorzystali)
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-04-2009, 21:21   #7
 
Vavalit's Avatar
 
Reputacja: 1 Vavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znanyVavalit wkrótce będzie znany
Czy znajdzie się ktoś kto mi pomoże urozmaicać zdania? Chodzi o moją nową sesję, której nie chciałbym zawalić przez krótkie posty. Współpraca będzie polegać na pomocy przy pisaniu postów (nie, nie pisanie za mnie, a zwykłe sugestie odnośnie postu). Jak ktoś byłby zainteresowany to niech pisze na pw.
 
Vavalit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2009, 19:07   #8
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Aktualna Lista Mistrzów:


Aschaar, (0)

Gettor, (1)

Mira, (1)*

Kitsune, (1)

Kerm, (0)

John5, (1)

Yarot, (2)

Lost, (2)

Kutak, (2)

merill, (2)*

Lilith, (2)*

obce, (1)

Terrapodian, (1)

woltron, (1)

* - dany mistrz nie przyjmuje nowych uczniów.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 12-04-2009 o 20:57.
woltron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2009, 22:43   #9
 
Lilith's Avatar
 
Reputacja: 1 Lilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie coś
Woltron, prosiłabym o skorygowanie liczby moich uczniów Jeden z nich nie pokazywał się już od bardzo dawna. Wnioskuję więc, że całkowicie zrezygnował z mojej pomocy.
Dziękuję.
 
__________________
"Niebo wisi na włosku. Kto wie czy nie na ostatnim. Kto ma oczy, niech patrzy. Kto ma uszy, niech słucha. Kto ma rozum, niech ucieka" (..?)
Lilith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-04-2009, 00:47   #10
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Z mojej listy możesz wykreślić obu.
Jeden nie daje znaku życia, zaś drugi zrezygnował.
 
Kerm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172