Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > Rozmowy przy kawce > Wirtualna Tawerna
Zarejestruj się Użytkownicy

Wirtualna Tawerna Wszystko o grach komputerowych


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2016, 13:10   #1
MTM
Komendant Pazur
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 24389 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Cool Weekendowe Granie - przedwakacyjna zabawa!


Witajcie moi drodzy w trzeciej odsłonie Weekendowego Grania!

Trochę to trwało, ale w końcu wracamy do gry! Z okazji tak długiej przerwy, dzisiaj do wygrania będzie sporo nagród. Także nie zwlekajcie już dłużej, tylko czytajcie dalej i bierzcie udział w zabawie!


Jak zawsze miałem dylemat, jakie wyzwanie wystawić w konkursie. Najbardziej wolałbym jakieś konkurencyjne, jak to było w przypadku pierwszej edycji, jednak zasób gier pozwala mi na tę chwilę trochę poszaleć. Dlatego w tej odsłonie chciałbym Wam zaprezentować grę, w której straciłem kapkę życia, i która właściwie nigdy mi się nie znudziła. A chodzi mianowicie o Town of Salem.
Town of Salem, jeśli nikt jeszcze wcześniej o niej nie słyszał, to gra na podstawie już raczej wszystkim znanej mafii. Uczestnicy biorący w niej udział otrzymują różne role (miastowi, mafia), nie znane innym graczom, a celem poszczególnych stron jest osiągnięcie wytycznych (powieszenie całej mafii, zabicie wszystkich miastowych). Na pewno to znacie, każdy w to grał w podstawówce. Poza tym tutaj na forum dość często są rozgrywane sesje o tej tematyce. W Town of Salem, jako że jest to gra przeglądarkowa, twórcy poszaleli i stworzyli całą masę różnych ról i frakcji, toteż rozgrywka jest bardzo bogata i nieprzewidywalna. Naprawdę polecam wypróbować. Niestety warunkiem jest znajomość angielskiego. Jako że ta gra jest przeznaczona dla ludzi z całego świata, wszyscy mają obowiązek podczas gry pisać w tymże języku. Zawsze to jakiś powód, by poszpanować wiedzą/nabyć trochę doświadczenia. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Was przeszkoda.

No dobra. Opis już był, może w końcu przejdziemy do rzeczy.


Jak wziąć udział w konkursie:
  1. Wchodzimy na stronę Town of Salem i rejestrujemy się lub logujemy za pomocą facebooka.
  2. Kiedy już zalogujemy się do gry, wciskamy guzik „Play” i wybieramy jeden z dwóch trybów gry wedle uznania. Jest to tryb „Classic” w zakładce „Normal”, lub tryb „Custom” w zakładce o tej samej nazwie. Następnie wciskamy „Join Lobby”, lub jeśli mamy znajomych, z którymi chcemy pograć, „Create a Party”.
  3. Teraz uwaga! Kiedy trafimy do lobby, gospodarz gry (jeśli jest to tryb custom) wybierze role, a następnie wystartuje rozgrywkę. Po tym kroku dostaniemy możliwość wybrania swojego imienia. By wziąć udział w konkursie, należy w tym polu wstukać swój nick z forum. Kiedy skończy się odliczanie, przejdziecie do koła fortuny, w którym gra wylosuje Waszą rolę.
  4. Aby zgłosić się do konkursu, podczas gry robicie screena/y (do trzech maks), na których widać wyraźnie Waszą wciąż ŻYWĄ postać z nickiem nad głową. Screeny są Waszą przepustką do zdobycia nagród.
  5. Zwycięzców będę wybierał na zasadzie zamieszczony screenów. Jak to będzie punktowane? Wszystkie screeny, czyli jak już wspominałem maksymalnie trzy, mają być zrobione podczas jednej rozgrywki. Zrzuty ekranu punktuję pod względem atrakcyjności, tzn. jakieś zabawne sytuacje, wymiana zdań na czacie, zdjęcia tuż przed popełnioną zbrodnią, selfie ze stryczka itp. itd. Liczę na Waszą kreatywność i szczęście Dodatkowo screen, który po zakończonej rozgrywce pokazuje wygraną frakcję, w której uczestniczyliście, działa na Waszą korzyść (nie musicie dożyć do końca gry). Czyli np. robicie jakieś dwa atrakcyjne screeny z rozgrywki, a trzeci pokazuje Waszą wygraną. Jeśli jednak nie będziecie mieć szczęścia, wszystkie trzy mogą być z trwającej rozgrywki. Jak mówiłem, zgłoszenia wybieram osobiście i takoż sam będę wyznaczał zwycięzców według podanych kryteriów.
  6. Na koniec zamieszczacie w tym temacie zrobione screeny, które dodatkowo możecie opisać.


Konkurs zaczyna się od tej chwili (tj. 10.06.2016), a kończy w poniedziałek (13.06.2016) o godzinie 20:00. Do tego czasu macie możliwość wzięcia udziału w konkursie i podsyłanie zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po zakończeniu konkursu.

Do wygrania macie między innymi takie tytuły jak Risen 2: Dark Waters, Overlord i parę innych na platformę Steam oraz grę Rayman Origins na platformę Origins (wartą ponad 40 zł!). Jest tego trochę, także naprawdę polecam wziąć udział w zabawie

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkursu, możecie je zamieszczać tutaj.

A mi nie zostało nic innego, jak życzyć Wam powodzenia i jak zawsze happy hunger games!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest teraz online  
Stary 11-06-2016, 17:21   #2
 
Mira's Avatar
 
Reputacja: 19291 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No dobra, to się pochwalę.

Wyróżniać się nie jest dobrze...


Byłam obecna w chwili śmierci Darth Vadera.


Właściwa macka na właściwym miejscu i mamy zwycięstwo.
 
__________________
Co dzieje się z naszymi marzeniami, gdy uświadomimy sobie, że nigdy się nie spełnią?
Stają się naszymi najgorszymi koszmarami.
Mira jest offline  
Stary 12-06-2016, 10:07   #3
Mother of Mafia [MoM]
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 58696 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Na wstępie chciałam powiedzieć, że najlepsze były nicki graczy. Trafiłam akurat na taki rzut, gdzie niektórzy coś wymyślili (ja niestety nie mogłam, bo miałam grać pod swoim nickiem ), niby znanego, ale poprzekręcanego.
Naturalnie byłam mafią (no jakby inaczej, Nami zawsze musi być mafiozą, SK lub Jesterem, po co jej dawać te "dobre" role). Ale może to i lepiej, bo miasto tak często nie daje rady, że aż niżej będzie tego przykład
Screen 1:

Na mafijnym czacie cicho, Godfather wydał rozkaz, ale Nami wie lepiej Nawet GF uległ mojej intuicji i zmienił zdanie. Screenów tego typu było mnóstwo, niestety nie jestem zbyt dobra w ich robieniu i nie zdążyłam jednej fajnej rzeczy bo mi szczęka opadła No ale ten screen pokazuje, kto tak naprawdę rządzi u nas w mafii. Byłam w drużynie z Ham Solo, ramię w ramię!
Screen 2:

Andy Skywalker, jako dobry kolega miasta - Investigator - wie jak swoim Last Willem pomóc pozostałym przy życiu (co nie zmienia faktu, że i tak by już nie pomógł ). Nic nie wnosząca karteczka zawsze na propsie, w dodatku ta treść...Wczuł się chłopak w rolę Skywalkera!
Screen 3:

Ja i moja mafia rozwaliliśmy tę budę Moja pierwsza partia tego ranka i od razu zwycięstwo. Ja nie zginęłam, ani żaden z moich współtowarzyszy zbrodni, mimo iż było blisko i raz chcieli powiesić Solo Szynkę. Na szczęście brak oddania głosów przez mafiozów na niego i zapuszczenie głosów na inną osobę skutecznie zmyliło trop, mimo iż nie doszło do egzekucji nikogo - ani złego, ani dobrego.

Co mnie rozbawiło, a nie zdążyłam zascreenować, bo opadła mi szczęka? BATMAN JAILOR! Chyba nie tylko mi on pasuje do takiej roli, co lepsze - gdy prowadziłam mafie forumowe, sama miałam w zamiarze obsadzić go w tej roli No po prostu przeznaczenie!

Wygrałam i przeżyłam! - i moja mafia też ;D
 
__________________
"Zbyt ona piękna, zbyt mądra zarazem,
zbyt mądrze piękna, stąd istnym jest głazem."
~ William Shakespeare
Nami jest offline  
Stary 13-06-2016, 19:31   #4
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 37699 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nami mnie namówiła, więc usiadłem i zagrałam w Town of Salem. Rola Jailora nie jest zbyt wdzięczną, nikt ci nie dziękuje, a bynajmniej. W tej rozgrywce było podobnie. Czasami nerwy puszczają na bystrość umysłu niektórych ludzi, ale co zrobić? Niestety, będąc w mieście bez tego gra niemal nie może się obyć.
Co się stało? Szło mi wybornie... Kiedy nagle pewna blondynka (zobaczycie ją na obrazku) wypaliła na czacie ogólnym, że jestem Jailorem. Tak, jak się domyślacie, po tej informacji stałem się Wrogiem Nr 1 mafii i... zginąłem. Gdyby nie to, dożyłbym do końca gry, a czemu tak twierdzę? Oto "twarde dowody"

Screen 1:


Pierwsza znakomita akcja już pierwszej nocy. Nikt nie zginął, ponieważ osoba, która była celem mafii, siedziała w mojej przytulnej celi. Nic tak nie poprawia humoru jak poranne, dobre wiadomości. Zagrałem mafii na nosie już od początku gry

Screen 2:


To chyba była czwarta noc. Jak widzimy na czacie, rozmowa wręcz przednia. Stanowczość, upór i silny charakter sprawiły, że wycisnąłem z niego informacje. Oczywiście grożenie bronią pomogło, chociaż... A co mi tam. TO BYŁ GODFATHER Oczywiście po tym dostałem też strzała od drugiego mafioza, ponieważ przed tą nocą Camilla, nasz drużynowy skarb, napisała na czacie moją rolę. Dlatego też postanowiłem się nie cackać dłużej i wziąć sprawy w swoje ręce. Twardo, stanowczo, postawić wszystko na jedną kartę - stąd wsadzenie tego oto Pana do paki, co jak widać, zagwarantowało dalsze sukcesy

Screen 3:


Zwycięstwo miasta - w tym i moje (gdybym działał dla dobra swej frakcji tak jak Camilla, to pewnie zamiast Blocka wsadziłbym ją ponownie i strzelił w łeb ). Co się stało to się nie odstanie, jednak zwycięstwo jest, choć nie powiem, rozgrywka była uboga w graczy. Host tak chciał i tak się zadziało, ale przynajmniej nie trwało to tak długo, przez co mogłem szybko wrócić do swojej sesji
 
__________________
Legacy of Fire: 20.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 13-06-2016 o 19:35.
Warlock jest offline  
Stary 13-06-2016, 20:29   #5
MTM
Komendant Pazur
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 24389 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Gong! Koniec czasu!

Wygląda na to, że nasz konkurs właśnie dobiegł końca! Czas więc wziąć się za podsumowanie i wyłonienie zwycięzców.

Trzecia edycja Weekendowego Grania niestety cieszyła się najmniejszym zainteresowaniem. Zakładam, że to przez wybór gry, choć trochę mnie to dziwi, bowiem Town of Salem jest wspaniałe! Może to przez te wymogi screenów, chociaż zaznaczę, że właściwie wystarczyło zamieścić tylko jeden zrzut ekranu, by wziąć udział w konkursie. No cóż, pierwszy raz zdarzyło mi się mieć więcej nagród niż uczestników, ale to nic straconego – co zostanie dzisiaj, to będzie do wygrania innym razem

No dobra, to może przejdźmy wreszcie do tych wyników.


Pierwsze miejsce zajmuje: Nami – za spektakularny popis jako członek mafii i doprowadzenia jej za swoją sprawą do zwycięstwa oraz za bogate opisy screenów!
Drugie miejsce zajmuje:
Warlock – za godne pochwały wystąpienie jako jailor i walka na śmierć i życie z kryminałem oraz za wyczerpujący opis swych przygód!
Trzecie miejsce zajmuje:
Mira – za poprowadzenie swoich niecnych ziomków do wygranej jako Godfather (czy raczej Godmother)!


I tak to by się prezentowało. Przynajmniej choć raz jestem w stanie obdarzyć wszystkich nagrodami Klucze z grami roześlę do Was przez PW w najbliższym czasie.

Nie przedłużając, na zakończenie chciałbym Wam wszystkim jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za udział w mojej zabawie. Mam nadzieję, że spędziliście miło czas w mieście Salem, a otrzymane nagrody tylko przedłużą tę zabawę
Tak czy owak polecam Town of Salem wszystkim, także jeśli ktoś się nie załapał do konkursu, to mimo to powinien na własnej skórze przekonać się, jak to jest, kiedy ktoś próbuję cię zaciągnąć pod stryczek

Temat pozostanie otwarty do północy, także moi zwycięzcy mają jeszcze czas wymienić się opiniami i sobie wzajemnie pogratulować.
Ja tymczasem żegnam się z Wami wszystkimi i jak zawsze do zobaczenia w grze! Trzymajcie się!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest teraz online  
Stary 13-06-2016, 20:58   #6
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 37699 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Yay, fajnie! Szkoda, że tak mało nas grało.

Dostałem Overlorda, którego niestety już mam *Smuteczek*
@Mira, jeśli chcesz się zamienić Risena na Raymana lub Overlorda to daj znać. Ja jeszcze nie wykorzystałem kodu, Nami również

Ewentualnie zamienimy te dwie na Risena 2
 
__________________
Legacy of Fire: 20.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 13-06-2016 o 21:11.
Warlock jest offline  
Stary 13-06-2016, 20:59   #7
Mother of Mafia [MoM]
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 58696 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Szczerze mówiąc, to myślałam, że pierwsze miejsce wybierze sobie grę, liczyłam raczej na Risen 2 :P Akurat ten Orgins to mnie najmniej interesował, bo nawet nie wiem co to za platforma XD
Gdybym wiedziała, że Risen jest za 3 miejsce, to bym się mniej starała

No nic, gratuluję zwycięzcom, nie mieliśmy dużej konkurencji.
Z nagrody nie skorzystam, tak samo jak Warlock.


EDIT:

PS: dziękuję za rzepki pocieszenia <3
 
__________________
"Zbyt ona piękna, zbyt mądra zarazem,
zbyt mądrze piękna, stąd istnym jest głazem."
~ William Shakespeare

Ostatnio edytowane przez Nami : 13-06-2016 o 22:43.
Nami jest offline  
Stary 13-06-2016, 21:17   #8
MTM
Komendant Pazur
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 24389 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
No cóż, Risen poleciał do Miry, więc wciąż macie szansę się powymieniać
Gry do miejsca przydzielałem na zasadzie cen na serwisie G2A. Tam wychodziło, że Rayman jest najdroższą grą, jaką posiadałem. Risen 2 chodzi tam po 3 złote, także tak
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest teraz online  
Zamknięty TematZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:42.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167