Spis Stron RPG Regulamin Wieści POMOC Kalendarz
Wróć   lastinn > RPG - ogólnie > Systemy postapokaliptyczne > Zapomniane ruiny
Zarejestruj się Użytkownicy

Zapomniane ruiny Odważysz się tam wejść? Zastanów się czy masz odwagę i czy to ma... sens - czyli archiwum działu.


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-08-2008, 09:29   #1
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 193 rudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie coś
Podsumowanie OT08

Ja wiem, że konwent skończył się ponad miesiąc temu, ale na prawdę musicie wybaczyć mi absencję i zaniedbanie, którego się dopuściłam nie zakładając wcześniej takiego tematu. Miejsca na wspominki, ale również zażalenia, pretensje, podziękowania, wyjaśnienia.

Zacznę może od tego co na ziemi: Z przykrością oficjalnie ogłaszam to co przekazali mi organizatorzy OT - uczestnicy Lobogirl i Ichi dostali bana na następną edycję imprezy, co znaczy, że nie mają na nią wstępu. Jednocześnie chciałabym także oficjalnie powiedzieć, że znaczy to również usunięcie was z przygotowań do przyszłego wyjazdu z naszą grupą. W sprawie Lobo jest mi bardzo przykro, jednak jeśli chodzi o zachowanie Ichiego na całym wyjeździ, chciałabym obdarować go dodatkowo wilczym biletem na wszystkie spotkania forum organizowane przez moją osobę. Pytanie dlaczego ? Dlatego, że jeśli nie chcesz się bawić tak jak my, to nie będziesz się bawił z nami w ogóle. Poza tym jestem przeciwniczką agresji i typu zachowania, które próbowałeś Ichi propagować, jeśli ktoś miał do mnie zastrzeżenia to przychodził i mi to mówił, a nie za moimi plecami wymieniał się narzekaniami zupełnie ignorując to co kazałam zrobić. Ten ban nie jest sprawą dyskusyjną, proszę uszanować moją decyzję.
Jednocześnie nawet jeśli orgowie OT postanowią (moim zdaniem bardzo głupio) o zdjęciu banów, ja dalej podtrzymuje swoją decyzję o zakazie wyjazdu z nami. To co się stało na OT08, zasługuje na przykładną karę... Przykro mi, ale nie chce replay'u, ani w waszym wykonaniu, ani nikogo innego.

Eh, no i przebrnęłam przez tę najtrudniejszą część.

Idąc dalej chciałabym podziękować Durendalowi za zaangażowanie i pomoc jaką wykazał przy stawianiu obozu i jego składaniu. Gdyby się taki jeden nie trafił, któremu zależało w podobnym stopniu co mnie, najprawdopodobniej już pierwszego dnia pobytu w Kluczewie spakowałabym rzeczy i wróciła do roboty. Dzięki, że byłeś.

Podziękowania należą się również ekipie BH... Nie będę kończyć za co, tylko powiem to co udało się wczoraj merillowi ze mnie wydusić zamiast relacji z Ot : "Wiesz jak to jest przyjechać ze świata gdzie wszyscy maja Cię gdzieś i nie wiedza o co ci chodzi nawet, gdy chcesz rozmawiać, do świata gdzie nie ma ludzi, którzy nie patrzyliby w oczy, którzy mają te same zainteresowania co ty, gdzie każdy jest Ci bliski choć wcześniej nigdy go nie widziałeś?"

Podziękowania dla Miśka i Redzi za wprowadzenie tego niesamowitego klimatu wiecznego absurdu i radości Za te ciastka do każdej amputacji, cuksy spod lady, sztuczki dla barmanów, kobiety spychacze i otuliniaki Bez was ten wyjazd nie był by taki sam. Z resztą po to robie zloty LI, żeby móc pobyć choć chwile z ludźmi takimi jak wy. Dzięki!

Było złe, jest i dobre - dzięki Lobo, za twoją pracę i talent. Za flagi, tatuaże i lanszenie się na dzielni, które WTT samo trochę zaniedbało.

No dobra, podziękuje każdemu z BH osobno jeszcze (a shafa może w przypływie dobrych chęci skopiuje to na ich forum):
Shafie, za propozycje sojuszu, dzięki której mogliśmy poznać co to znaczy być na OT i patrzeć na kolejny rok jak na drogę krzyżową do wniebowstąpienia w bramy innego, lepszego świata.
Broziowi, za ten pocałunek w barze i zaangażowanie w sprawę flagi.
Koboldowi, za to, że trzymał się ode mnie z daleka ze szczekaczką.
Cieniowi i Nad, za sensowne rozmowy, wspólne wieczory przy ognisku i świetne fotki.
Ali i Wróblowi, za seanse śmiechu w przerwach przy robocie.
Motórowi, za poezje własną i próby naprawienia mi beretty całe ot.
Kojotowi, za wieczne opowieści o iguanach z taaaaaakimi...
Koledze kojota w obrzydliwej jasno brązowej skórze, za pogodę ducha i cierpliwość - w końcu nikt nam namiotu w nocy nie podpalił
Zwierzakowi, za tę chwile offgame'owego śmiechu, gdy poszedł się koło bar wyprowadzić na spacer.
A wszystkim o których zapomniałam dwa razy większe.

Teraz jeszcze chwila na refleksje fabularne:
Tegoroczny OT dał mi sporo do myślenia, nad profilem frakcji z LI i jej wykonaniem.Co prawda zapamiętano nas z pewnością i z chęcią zobaczono by na kolejnej edycji to ja sama podchodzę bardzo krytycznie do tego co udało nam się osiągnąć i jak pokazać. Szczerze przyznam się do winy i powiem, że w większości biorę na siebie tę odpowiedzialność. Co jest chyba oczywiste... Może nawet nie próbując się tłumaczyć, ale wyjaśniając to co było powiem, że postawiłam sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a naprawdę nawet nie spróbowałam jej dosięgnąć, gdyż skusiła mnie perspektywa prywatnego zaprzyjaźnienia się z ludźmi, którzy tam byli i jakich w realnym życiu brakuje mi jak niczego innego. Myślę, że w przyszłym roku powinnam grać bardziej siebie, niż postać co i wam wszystkim radze, bo lepiej uczyć się na czyichś błędach, niż na własnych. Bijąc się dalej w pierś powiem, że przekonałam się po raz enty, że nie nadaję się na MG. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miała kogoś do pomocy z prawdziwym doświadczeniem (nie Lhian, to wcale nie była oczywista aluzja do twojej osoby:P).

Jako, że jak zwykle jestem zdechlak i nie dam rady już długo przy kompie skupić się na jednej czynności to w skrócie może pocznę temat przyszłorocznej frakcji.. Były różne ciekawe pomysły począwszy od lekarzy kanibali do ruskich handlarzy bronią, ale ostatecznie zwyciężyła opcja, którą najłatwiej będzie wbić w świat OT i jego porę przybyszy - ruscy mutanci. Jeśli tylko Zocik będzie chętny robić jeszcze IV Rzeszę, to mamy naturalnych wrogów ideologicznych, ale nie tylko. W końcu to władowanie się pierwszego dnia w środek eventu dało mi trochę do myślenia i skoro szukali tam mutantów to ich dostaną, do tego jeśli w mieście wyjdzie na jaw to kim jesteśmy to mamy również pół miasta na polowaniu. Musimy być dobrze zgraną, uzbrojoną i zdyscyplinowaną grupą, co nie znaczy, że nie będzie nam można się bawić... Np. w ping-ponga Czy odpierdzielać imprez w środku nocy z typowo rosyjską duszą i dużą ilością alkoho... znaczy soków. Nie będę nawet tej decyzji poddawać pod głosowanie, ale dam wam coś co pomoże wam się wczuć w klimat.. sesję otwartą w której zaczynamy tworzyć frakcje OT. Pamiętajcie każdy tam będzie MG, każdy będzie kreował świat, ale trzymamy się jednej koncepcji - mojej...

Pozdrawiam i czekajcie na rozpoczęcie sesji..

P.S. Każdy kto rozpocznie grę w niej nie ma już wyboru i musi pojechać na przyszłe OT.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 21-08-2008 o 09:38.
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 13:25   #2
Lady Redone
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1868 Redone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłość
Ja nie będę dziękować każdemu z osobna, bo dziękuję wam wszystkim na raz Z resztą na Shamo już coś tam gryzdałam. Świetnie się bawiłam, a to właśnie dzięki ludziom, którzy tam byli, jesteście supcio!

Lobo, wspieram Cię, i chyba Ci już tego bana zdjęli nie? Co do Ichiego nic nie wiem.

I teraz kwestia ruskich mutków. Mi ten pomysł nie leży, ale może jestem w tym osamotniona. Najwyżej w przyszłym roku pojadę z inna frakcją Na razie poczekam jak rozwinie sie temat.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 13:41   #3
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 843 nonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwu
Ruda nie podoba mi się to co piszesz.

W zachowaniu Ichiego nie widziałem nic z tego o czym piszesz... a w zasadzie piszesz niewiele. Chyba raczej mało czasu z nim spędzałaś i nie wiem skąd takie zdanie na jego temat...

Propagowanie agresji? Dowodów! Żądam dowodów, a nie insynuacji. Oskarżeń bez pokrycia... pff

Nie rozumiem twojej reakcji i oceny tych osób. Przychodzili na nasze spotkania, wykonywali polecenia... Osssochodzi?

I masz rację, kiepsko Ci poszło jako MG, ale powiedzmy sobie szczerze to nie był łatwy kawałek chleba.

Kolejna sprawa: ruscy mutanci...
Znów w twoim stylu: Nie podlega dyskusji.
Mi tak samo średnio podoba się ten pomysł. Myślę, że ten pomysł powinniśmy przedyskutować, zrobić głosowanie. Nie cierpię twojego despotyzmu. Kiedy i kto zadecydował o frakcji?
Były narazie luźne pomysły na frakcje, była burza mózgów i tyle! A nie ustalenia. Oczywiście proszę bardzo - rób ruskich mutantów, ale ja się na to nie piszę. Na OT pojadę, ale z inną frakcją.
Może nawet zrobię swoją. Bo sporo osób z mo0jej okolicy się napialiło i chce jechać.

Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienia.

Twój STARSZY brat.
 
__________________
B > avg
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 14:07   #4
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 193 rudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie coś
Dobra, koniec tych głodnych kawałków... Chciałam dobrze wyszło jak zwykle...

Chcesz kogoś bronić Miśku to proszę bardzo, ja nie mam zamiaru nikogo atakować na forum. Wydałam decyzje i ona nie jest za darmo. Nie było Cię od pierwszego dnia, a ja myślę, że za niektóre prywatne zagrywki należą się takie rzeczy jak bany. Zwłaszcza na imprezy gdzie faktycznie spotykamy się prywatnie.

Z resztą z organizatorami OT rozmawiałam i obiecałam im taką rzecz, o której napisałam...

Nie będę klnąć, ale mam naprawdę dość. Postarałam się, przygotowałam sesje, koncept frakcji, gotową propozycję tylko do dogrania - nie podoba się... Ok, nie grajcie... Postarałam się też o więcej rzeczy jak choćby o utrzymanie tego podforum jako naszego miejsca na przygotowania. Łaski bez, kocham Cię brat, ale jeśli ja coś robie za darmo to nie po to żeby ktoś bliski mi za to jeszcze wbijał szpilę.

Jak tak chcecie to wszystko robić o czym pisałam wyżej, możemy nie robić nic, albo każdy może sobie sam rzepkę skrobać. Whatever, wystarczy słowo i odcinam wam dostęp do tego forum, a wy sami staracie się o co chcecie. Mam rok żeby znaleźć grupę która pójdzie właśnie na taką moją propozycję... Nie chciałabym tylko tego roku poświęcić na poszukiwanie nowych przyjaciół.

Nie chciałeś nic usłyszeć prywatnie to czytaj oficjalnie i się zdecyduj.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 14:23   #5
Lady Redone
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1868 Redone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłośćRedone ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Jak tak chcecie to wszystko robić o czym pisałam wyżej, możemy nie robić nic, albo każdy może sobie sam rzepkę skrobać. Whatever, wystarczy słowo i odcinam wam dostęp do tego forum, a wy sami staracie się o co chcecie.
Aha, czyli nie możemy zaproponować czegoś innego i basta. Ok, kapuję. Ale w takim razie proszę jeszcze nie odcinać mi dostępu bo chcę zobaczyć jak inni podsumują OT. Potem rób jak uważasz, ale jeśli nie mamy nic do gadania, to mówię, pojadę na OT z inną frakcją. Ale zawsze możemy mieć sojusz
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 14:26   #6
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 193 rudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie coś
Eh, Redzi to nie jest tak... Chcę żebyście spróbowali tego co przygotowałam.. Mamy rok, zagracie w sesje - ona nie wypali to wtedy weźmiemy się za tworzenie czegoś innego...
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 14:35   #7
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 843 nonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwu
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Chcesz kogoś bronić Miśku to proszę bardzo, ja nie mam zamiaru nikogo atakować na forum.

Już to zrobiłaś.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Wydałam decyzje i ona nie jest za darmo. Nie było Cię od pierwszego dnia, a ja myślę, że za niektóre prywatne zagrywki należą się takie rzeczy jak bany. Zwłaszcza na imprezy gdzie faktycznie spotykamy się prywatnie.

No nie musisz zapraszać ich na parapetówę, ale ty chcesz odmówić uczestnictwa userom LI na zlocie userów LI gdzie każdy może się pojawić. LI to wesoła, grzeczna i przyjacielska społeczność. Swoje osobiste animozje wypadałoby schować w kieszeń.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Z resztą z organizatorami OT rozmawiałam i obiecałam im taką rzecz, o której napisałam...

Co obiecałaś? Bana na zloty?

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie będę klnąć, ale mam naprawdę dość. Postarałam się, przygotowałam sesje, koncept frakcji, gotową propozycję tylko do dogrania - nie podoba się... Ok, nie grajcie... Postarałam się też o więcej rzeczy jak choćby o utrzymanie tego podforum jako naszego miejsca na przygotowania. Łaski bez, kocham Cię brat, ale jeśli ja coś robię za darmo to nie po to żeby ktoś bliski mi za to jeszcze wbijał szpilę.

Prawda boli? Tłumaczy się tylko winny. Poza tym skończ z tym JA JA JA. To że dobrze się bawiliśmy na OT to zasługa nas wszystkich. No fajnie, że organizowałaś to wszystko, ale to nie oznacza, że my nie mamy nic do powiedzenia. MG jest dla Graczy... Tak się uczyłem RPG przynajmniej.. może masz inną szkołę.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Whatever, wystarczy słowo i odcinam wam dostęp do tego forum, a wy sami staracie się o co chcecie.

Ani mi się waż! WTT nie jest twoją własnością! Wszyscy którzy należeli do tej frakcji i wszyscy którzy się tam udzielali mają miec dostęp do tego podforum. Zresztą Ruscy mutanci to nie WTT.. Poproś o nowe podforum i już.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Mam rok żeby znaleźć grupę która pójdzie właśnie na taką moją propozycję... Nie chciałabym tylko tego roku poświęcić na poszukiwanie nowych przyjaciół.

Nie użalaj się nad sobą. To, że mam inne zdanie na jakiś temat nie oznacza końca znajomości. Ale jak będziesz mi takie rzeczy sugerować i manipulować mna w ten sposób... no to będę musiał Ci podziękować za miłe chwile.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Nie chciałeś nic usłyszeć prywatnie to czytaj oficjalnie i się zdecyduj.

... i nie oskarżaj mnie o rozdmuchiwanie tego na forum. Nie ja zacząłem oskarżać ludzi bez wyjaśnienia. Ja nadal czekam na wyjaśnienia.... Jakas prywatna sprawa widzę... no no...
 
__________________
B > avg
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 14:49   #8
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 193 rudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie cośrudaad ma w sobie coś
Dość Miśku, Nie chce już się z tobą kłócić, nabijanie postów mnie nie bawi. Prawda nie boli, zwłaszcza twoja prawda, która jest twojsza od mniej. Robisz się śmieszny zachowując się w ten, a nie inny sposób. Powiem Ci szczerze, że staram się o patronat/ opostwo nad tym działem, który jest moją inicjatywą. Ludzi są do niego przyjmowani na moją prośbę i na moją mogą być z niej usunięci. Więc nie możesz mi powiedzieć żebym się nie warzyła czegoś zrobić.

Kończąc kwestię bana na zloty... Przecież nie zakazałam ichiemu pojawiać się na zlotach, których ja nie organizuję. Lecz nie chce robić czegoś po to żeby źle się tam czuć. Ja robie zlot, to mój zlot i ja powiem czy chce kogoś tam zobaczyć. Naprawdę nie wyobrażaj sobie, że bany daje się za nic.

Nie będę z tobą więcej rozmawiać i proszę o skończenie tematu. Redka ze mną rozmawiała na gg, dało się.

Koniec rozmowy. Teraz czekam na twoją decyzję odnośnie tego czy chcesz się ze mną dalej bawić na moich zasadach, czy nie ? Po tym albo rozmawiamy dalej, albo się żegnamy.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 15:02   #9
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 843 nonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwunonickname jest godny podziwu
Nie podobają mi się twoje zasady. Nie bawię się. Zbieram zabawki i wracam do domu. To nic osobistego. Po prostu jak MG mówi: gramy w Młotka, a ja mam mozliwośc zagrać w Zew, to mu dziękuję i idę grac w Zew.

Nadal nie wyjaśniłaś o co chodzi. I dlatego myślę, że to jakieś osobiste niesnaski. I ten powód jest zły dla takiego postępowania.

Nie chcesz? Nie zapraszaj. Twoja strata.

I jeszcze jedno: Żądam dostępu do swoich postów w tym podforum. Należałem do WTT i mam miec dostęp. Jeśli go uniemożliwisz, to znaczy, że nie nadajesz się na opostwo nad tym działem.
 
__________________
B > avg
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2008, 18:46   #10
 
Shafa's Avatar
 
Reputacja: 11 Shafa nie jest za bardzo znany
Jako ORG napiszę jeno by uściślić.

Bany na OT są decyzją ORG'ów odpowiedzialnych za OT. Zostały przyznane z pewnych powodów które JEŚLI osoby zbanowane wyrażą zgodę zostaną tutaj upublicznione. Z tego co ja rozumiem to Rudaad "podziękowała" za współpracę w ramach WTT czy innych projektów Rudaad. OT jest dalej otwarte dla ludzi i ich inicjatywy, którzy nie zostali zbanowani przez ORG'ów.

Piszę tylko by było jasne co i jak. Reszta to sprawa miedzy wami. Gdyby cos było niejasne dalej w tej sprawie służę odpowiedzią.

Pozdrawiam i dziękuję wam wszystkim za obecność. Fajno było zobaczyć ludzi a nie tylko ich posty. A! I jesteście [ciach!]. Każdy z osobna i wszyscy razem.


@Ichi. Nie zapomniałem o twojej wiadomości. Reszta ORG'ów jest w rozjazdach. Jak wrócą na łono internetu to dostaniesz to o co prosiłeś. Pozdro.
@Lobo. Rozmowy odnośnie Ciebie tak jak w przypadku Ichiego czekają na powrót ORG'ów.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 21-08-2008 o 21:24.
Shafa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
OdpowiedzZasady Pisania Postów
Nie Możesz wysyłać nowe wątki
Nie Możesz wysyłać odpowiedzi
Nie Możesz wysyłać załączniki
Nie Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Trackbacks jest Wył.
PingbacksWł.
Refbacks are Wył.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.Powered by: vBulletin Version 3.6.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.1.0
Pozycjonowanie stron | polecanki
Free online flash Mario Bros -Mario games site

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166