Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2007, 18:22   #407
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Widzę że drużyna idzie w coraz większą rozsypkę..a to oznacza kilka wątków toczących się jednocześnie...
Pamiętajcie jednak, że mądrze jest w razie kłopotów poszukać pomocy u towarzyszy...Po przygotowanych przez mnie wątkach widzę, że nietkóre postacie będą takiej pomocy potrzebować

BTW. Postaram się kolejny ruch napisać jutro..bez względu na maruderów.

---Przyłączony


Sytuacja strategiczna postaci:
Dom Turama:
- Aydenn
Światynia Silvanesa:
- Amman
- Luinehilien
- Beriand
Pod szczwanym lisem:
-Yokura
Cmentarz w dzielnicy przybyszów:
-Mi Raaz
Reszta...w postaci Rasgana, Verryaaldy i Mildrana nie mają ustalonego miejsca...W przypadku jeśli poszli Domu Turama lub Świątyni Silvanesa, należy przyjąć, że zjawili się wraz z pozostałymi...
W przypadku Karczmy "Pod szczwanym lisem" i Cmentarza...przybyli kilka minut po Yokurze/Mi raazie.
PS.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie zadeklarowania innego miejsca..Oraz pamiętajcie o tym, by zwracać uwagę także na posty innych graczy, co by uniknąć błędów logicznych.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 17-06-2009 o 16:54. Powód: przejrzystość wątku...
abishai jest offline