Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-10-2007, 23:13   #158
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Ludo niedbale machnął ręka i dodał przeciągle
-Dooobraaa! Dosyć tej czczej gadaniny. To domena przekup i innych plotkarek. - znów ten marudny ton –Chociaż nie dziwi mnie że tacy lalusie lubią sobie pogwarzyć zamiast zadziałać i ruszyć rzyć. Ja tam na razie idę do karczmy zabawić się i wyżłopać pare kufli. Ale jeśli znów dadzą mi jakieś kocie szczyny jak w tej spelunie „Pod topielicą” to chyba wykastruję wszystkich po kolei jak leci… Jestem dobrym niziołkiem ale mam słabe nerwy… Po tatusiu… – Ludo przestał bełkotać i spytał kompanów
-To jak? –po czym nie czekając na odpowiedź udał się ku wyjściu. „Mam nadzieje że pójdą. Co prawda są bystrzy jak woda w nocniku, śmierdzą jak jego zawartość ale niestety trzeba im przyznać że mają o te pół metra wzwyż więcej. A jakby co zawsze można zwalić na nich winę lub straż i dać nogę.” –Ludo analizował każdą możliwość i przydatność nowych kolegów z pracy. Rzekł do kapłanów
-Oferta iście kusząca. Bywajcie – i zrobił im dziecinne „papa” na do widzenia
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce się odezwę.
Yoda jest offline