Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2007, 13:45   #14
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
No, no spokojnie. Sesja się jak najbardziej odbędzie. Zgłoszeń otrzymałem trzy, czyli wymagane minimum. Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę proszę o zgłoszenie. Dzisiaj mamy czwartek. W sobotę dam radę przeczytać zgłoszenia, które nadeszły (nie zrobiłem tego jeszcze) jak i nowe i ruszymy.

Moja nieobecność wynikała z natłoku zajęć w pracy i domu. Miałem chwilkę by napisć kilka postów na forum, ale nie miałem na tyle czasu by odpowiednio się przygotować do prowadzenia. Wychodzę na prostą. Zamieszanie w pracy trochę ustało - przejmowałem nowy projekt.

Co do klimatu to będzie taki jaki wyjdzie. Założenia swoją drogą, ale nie wiem jak gracie (jak pisałem zgłoszeń jeszcze nie obejrzałem). Ja mogę sobie jakieś tam założenia przyjąć, ale i tak decydujący tu będzie styl graczy, do którego pewnie będę musiał się przystosować. Będę się starał utrzymać klimat świata, takim jaki go stworzył Sapkowski. "Nawet wiedźmin dupa kiedy wrogów kupa" - czyli chojrakowanie może się skończyć tragicznie
 

Ostatnio edytowane przez Szarik : 05-10-2007 o 13:19.
Szarik jest offline