Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2007, 20:28   #100
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Nie szkodzi, bo to nie zmienia faktu, że cię nie ma W każdym razie poradziłem sobie z twoją nieobecnością i niemożnością zasypania pytaniami Jak to dobrze prowadzić postać, która potrafi logicznie rozumować
Uprzedzę cię, że Adrilę i Peredhila czeka to samo co resztę drużyny, czyli zapalenie uszu od słowotoku
Kelgar prawdopodobnie dalej tam siedzi i chyba można go uznać za tak pijanego, że nawet wybuch bomby by go nie obudził

EDIT: Miałem zaczekać na posta Donkiego, ale skoro nie napisał, a ja nie mogłem się powstrzymać, by nie "naklikać" czegoś, założyłem, że Aquodayro odpowiedział
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 04-10-2007 o 20:31.
Alaron Elessedil jest offline