Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2007, 13:31   #4
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Ojej, posłużyłam za jakże piękny przykład Ze swojej strony chciałam zapewnić, że długiej brody nie posiadam. Ba! Nie posiadam nawet krótkiej i nie jestem podobna do krasnoludzicy (kransoludki?? ).

Zauważyłam tutaj taką tendencję - erpegowiec = facet.
Cytat:
Wydawało mi się oczywiste, że jeżeli chodzi o brodę, zapuszczanie długich włosów, jako czynnik wyróżniający to oczywiste jest, że kobiety pominełem.
A dlaczego?? Kobiety również są erpegowcami, a pomijając kobiety, czyli nie dając im prawa do wypowiadania się w tym temacie, pominąłeś ogromną część forum. Policz sobie ile tutaj jest pań grających!

A mówiąc już o facetach-erpegowcach... Nie wiem skąd Ci się wziął taki obraz? Znam kilkanaście osób z mojego miasta grających w RPG, na konwentach też byłam, zaliczyłam parę spotkań z naszymi forumowiczami, widziałam więc sporo grających panów. Nie dość, że przedstawiony przez Ciebie wygląd nie był dominujący, to wręcz z trudnością przypominam sobie, żeby tak wyglądająca osoba w ogóle rzuciła mi się w oczy

I ostatnia kwestia - ganisz n^3 za to, że napisał długiego posta?? Według mnie należą mu się brawa za to, że nie ograniczył się do jednozdaniowej wypowiedzi, bądź też do zwykłego wyrazu "nie" - bo przecież tak można podsumować jego wypowiedź. I oby jak najwięcej u nas ludzi, którzy pomimo mody na minimalizm i wypowiedzi w formie SMSów nie zatracili jeszcze zdolności wypowiadania się pełnym zdaniem!
 
Milly jest offline