Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2007, 13:48   #5
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Zauważyłam tutaj taką tendencję - erpegowiec = facet.
Większość to faceci, ale pominęłem kobiety z innego powodu - nie ma jakiegoś typu wyglądu kobiety, który by mi się kojarzył. Mógłbym napisać, że jeżeli wygląda na metala - ale takiego spostrzeżenia nie miałem.

Cytat:
Ojej, posłużyłam za jakże piękny przykład Ze swojej strony chciałam zapewnić, że długiej brody nie posiadam. Ba! Nie posiadam nawet krótkiej i nie jestem podobna do krasnoludzicy (kransoludki?? ).
Zaiste zaskoczyłaś mnie i całe forum ^^. Jeżeli znasz się lepiej na kobietach grających w RPG to możesz wypisać jakieś typowe cechy - ja grałem tylko z jedną panią, ale nie wydaje mi się to grupą reprezentatywną. A co z konwentami? Nie rzuciło mi się aż tak w oczy. Oczywiście były panie ubrane na czarno, ale zbyt mało.

Cytat:
A dlaczego?? Kobiety również są erpegowcami, a pomijając kobiety, czyli nie dając im prawa do wypowiadania się w tym temacie, pominąłeś ogromną część forum. Policz sobie ile tutaj jest pań grających!
Za to przepraszam, ale po prostu nie potrafiłem, jak wcześniej napisałem.

Cytat:
Nie wiem skąd Ci się wziął taki obraz?
Pisałem już o tym. Możliwe, że tylko ja mam taki obraz - nie jest to chyba zbrodnia.

Cytat:
I ostatnia kwestia - ganisz n^3 za to, że napisał długiego posta?? Według mnie należą mu się brawa za to, że nie ograniczył się do jednozdaniowej wypowiedzi, bądź też do zwykłego wyrazu "nie" - bo przecież tak można podsumować jego wypowiedź. I oby jak najwięcej u nas ludzi, którzy pomimo mody na minimalizm i wypowiedzi w formie SMSów nie zatracili jeszcze zdolności wypowiadania się pełnym zdaniem!
Nie to miałem dokładnie na myśli, ale masz rację. Przepraszam.