Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2007, 14:23   #39
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Nie, natomiast lubię je, podoba mi się, zacząłem na nim grywać w PBFy, co jest dla mnie powrotem do odległej przeszłości. Bywam na nim wielokrotnie dziennie, ale ja w ogóle siedzę bardzo często przy komputerze i jeżeli mówiłbym o uzależnieniu to raczej od komputera. Chociaż z drugiej strony, kiedy wybyłem na urlop zupełnie nie ciągnęło mnie, chociaż miałem pod bokiem kafejki internetowe. Przyznam, ze ogólnie zwykle mi bardziej zależy niż na forum jako takim na samych ludziach, których tam spotykam. Wiele znajomości, które przekształciły się w przyjaźnie nawiązałem przez rozmaite fora. Mimo, ze mieszkam z tymi ludźmi w różnych miastach czasem odwiedzamy się, telefonujemy, rozmawiamy poprzez komunikatory, takie więc internetowe związki przekształciły się w prawdziwe koleżeństwa. Tymczasem mam o lastinn bardzo pozytywna opinię w sensie ludzi, którzy tutaj coś piszą i z którymi się kontaktowałem poza forum, chociażby w sprawie postaci do PBFów. Sympatycznie, uprzejmi. Także duża część wpisów jest czymś większym niżeli tylko nieznaczącą wiele uwagą.
 
Kelly jest offline