Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2007, 16:32   #8
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
Ogólnie nie widzę w twoim poście żadnego większego sensu. Napisałem, że ja widzę trend - ty nie widzisz, twoja sprawa. Wyniki ankiety właśnie udowadniają, że się myliłem. Nie musisz pisać tak długiego posta, by uświadamiać oczywiste(chyba, że chcesz zarobić kasę ).
Qrde. Nie chciałem, abyś odebrał mój post jako jakiś atak czy coś w tym guście. Po prostu źle mnie zrozumiałeś. I sonda nie pokazuje, że się mylisz. Może rzeczywiście na konwentach na których bywasz najwięcej było takich właśnie osób. A moje obserwacje są takie, że najwięcej jest "normalnie" ubranych i metalowców. Ale, żeby z daleka poznać, że ktoś jest RPG? Mi się nie zdarzyło. Za to miałem parę takich przypadków: rozmawiam z ludźmi na tematy nie RPGowe i nieFantastyczne i nagle zagajam: Grasz w RPG? I dużo odpowiedzi (z 70%) jest pozytywna.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline