Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 18:38   #18
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Aleś ty niekumaty...

To było odnośnie twojego poprzedniego posta o tym, że skoro zaczynamy wszyscy na 18lv to mag mógłby startować z lepszej pozycji bo stworzyłby sobie przedmioty nie tracąc doświadczenia, bo zaczyna i tak na 18 poziomie.

Te 5gp(gold pieces jak mniemam) za każdy 1xp to ma być rekompensata. Skoro nie tracisz doświadczenie (bo jak napisał, co jak co ale poziomy będą nam potrzebne) to zamiast niego tracisz kasę. No i też tracisz te pieniądze które straciłbyś normalnie. Czyli kasa + doświadczenie zamienione na kase = dużo kasy.

No i to chyba tyle, mam nadzieję że dobrze zrozumiałem, chociaż od D&D nie jestem specjalistą...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline