Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 22:27   #23
Killian
 
Reputacja: 1 Killian nie jest za bardzo znany
Masz rację - Twoja postać jest ciekawa i miła - ale np spójrz na Bruxa - nie sądzisz że już gdzieś coś podobnego czytałaś? Komuś zabili rodzinę/wyrżneli wiochę/zabili żonę - ten musi się zemścić - i w końcu się mści... Zabójcy z kolei opis jest mniej więcej taki że jakiś koleś w nocy zakrada się do posiadłości kogoś po cichu morduje i ucieka niezauważony? Złodziej podobnie? A wiekszość uczył jakiś tajemniczy przybysz wyszkolony - żołnierz najemnik? I tak koło się zatacza. Ostatnio tworzyłem nowego zabójcę - napociłem się i napisałem właśnie takie schematyczne opowiadanie - mój brat przeczytał i zaczął się śmiać. Dlaczego - bo czytał takich tekstów dziesiątki - jest teraz MG na Keralinie.. Trudno wymyślić coś nowego, nietypowego.. Wczoraj jak usiadłem do kompa przypomniał mi się Sulik - dzikus? Czemu nie? Potem jakiś projekt "młotek" z Fallouta - bajer - stworzę wioskowego poczciwego idiotę. Historia - no cóż - jeszcze nie piszę super opowiadań - uczę się - wiec jest jaka jest. Dla przekory? A owszem - może przyda się w przygodzie jakiś taki idiota który nie zawadzi a może pomoże, rozweseli poprawi humor..
Mój zabójca - ten sam schemat - wyszkolił go żołnierz, którego potem zabili jacyś gangerzy - Killian się mści zabijając ich bla bla bla...
A w Twojej postaci dramatyzm i cierpienie? Oczywiście że jest! Matkę ktoś poniżał? Tatę zabili? Brat odszedł? Ale tu zaznaczę że to nie jest wada historii! To by tłumaczyło dlaczego szuka dziewczyna oparcia obok innych mężczyzn i ich wykorzystuje - nieźle zrobione.. Jak mówiłem nie jestem profesjonalistą widać to po moim KP po słowach, stylistyce i "opowiadaniu" - po prostu zaczynam rozumieć brata - szukam nietypowości...

Ale przyznaję Ci rację - nie powinienem był pisać komentarza pod KP - mae culpa..
 

Ostatnio edytowane przez Killian : 06-10-2007 o 22:37.
Killian jest offline