Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 23:02   #1
L_Devil
 
Reputacja: 1 L_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetnyL_Devil jest po prostu świetny
Kupię podręcznik 3-ciej edycji Wampir: Maskarada. Cena: do 100 zł

Witam!

Tak jak w temacie, chciałbym nabyć podręcznik do trzeciej edycji systemu Wampir: Maskarada (tak, chodzi mi o stary WoD). Graczom przerzucającym się na nową odsłonę systemu może już nie być potrzebny
Stan: Zależałoby mi na conajmniej dobrym: kartki w całości nie poowyrywane, nie luzem, bez plam po herbacie itp.
Cena: Do 100 zł
Lokalizacja: Mieszkam w Łodzi, w przypadku jak ktoś jest z innego miasta to umówmy się na transport pocztowy (Poczta Polska, przesyłka polecona priorytetowa. Ja płacę)
Płatność: Przelewem (najchętniej). Jeżeli sprzedający jest z Łodzi, pieniądze doręczę osobiście

Jeżeli ktoś jest zainteresowany sprzedażą prosiłbym o zdjęcia (stan techniczny!) podręcznika w tym temacie

Miejsce tego typu ogłoszeń jest w Kuferku Skarbów.
- Mira -
 
__________________
Na linie tańczysz już podciętej z obu stron
Nad tłumem, uskrzydlony w chwale,
Gdy spadniesz - zginiesz i nie zabrzmi nigdy dzwon
Nad twoją gwiazdą, Sowizdrzale!

Ostatnio edytowane przez Mira : 06-10-2007 o 23:19.
L_Devil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem