Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 09:15   #27
Vireless
 
Vireless's Avatar
 
Reputacja: 1 Vireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwuVireless jest godny podziwu
Hehh, pierwszy raz Nightwisha usłyszałem prawie 10 lat temu. I to jeszcze na kasecie! Którą ktoś skądś przytargał na sesje. "Elvenpath" zawsze będzie mi kojarzył się z NW oraz RPG;ami. To była niesamowita świeżość i całkiem nowa muza w tych czasach. Później przyszły kolejne kawałki ale zawsze było to samo cudowny wokal Tarji, który powoduje że człowiek zapomina o wszystkim wokół. Mocne gitary i klawisze uzupełniające się i przypominające że to właśnie ONI grają. To właśnie wyróżniało "starego" NW od całej wielkiej ilości metalowych zespołów jakie są na rynku.
Zgadzam się z Milly, przesłuchałem ich najnowszą płytę i teraz odłożyłem na półkę.

Na razie bez zmian pozostają: Within Temptation, Epica czy Sonata Arctica. Tak więc będę czekał na te nowe wydawnictwa i odgrzewał stare longplaye z T.
 
Vireless jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem