Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 18:00   #462
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Exclamation

uuuu ;( no niech to, spalony dysk cieżka sprawa;/ przeszłam przez to;( pociesz ją tam
co do sesji zaś - widuję ją online, ale i tak nie odpisuje u nas chyba z miesiąc zastanawiające XD w każdym razie - okej, pociesz za dysk! [hugs]

Komunikat
Mój kolejny post [najpewniej jutro rano] będzie prawdopodobne przedostatnim postem formalnej części 2 potem zaczniemy część 2,5 [lol jestem znana z takiego numerowania, w swoich opowiadaniach mam stronę 7,15 XD], która to cześć 2,5 potrwa przynajmniej do 1000 posta;p mwhaahh ekhym. A potem jak już się z tym uporacie przeeeerwa i jedziemy z częścią 3 jak się uda.

Aaaaaaa i jeszcze w moim poście będzie znów piosenka [taka słodka lolXD] = proponuję ją odpalić i słuchać jej czytając mojego posta, to robi taki smaczek, takie wewnętrzne ymm;3 XD [ktoś dopowiada; o ile moje posty moją robić wewnętrzne ymmmXD]
Pozdrawiam drużynę [obecnie coś 3 osobową XD]

pfeeh chyba zrobimy normalnie drużynowe anonimowe głosowanie, czy postacie pt "5 postów i cisza" mogą grac w części 3 ;/ ja jestem cierpliwa i pokojowo nastawiona, ale drużyna to 50% sesji, więc ma prawo miec własne zdanie na ten temat, a MG się do niego przychyli.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline