Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 19:44   #83
Yen
 
Reputacja: 1 Yen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodze
Może rzeczywiście. Zaufanie zawsze procentuje.
- Urodziłam się w Quarmie – powiedziała, podjeżdżając bliżej pozostałych – Wychowałam na arystokrackim dworze. Cóż… powiedzmy, że niezbyt uśmiechało mi się życie w tamtym otoczeniu. Więc odeszłam. I tak, jak zapewne większość z nas, przeszłam spory kawał świata, więc jestem dobrze obeznana w jego ścieżkach. Bywałam, jak już panowie zauważyli, zawodową krupierką, kelnerką, kurierką… Oraz, czasami, wróżbitką. Jakoś sobie radzę w życiu. Cóż, chyba tyle wystarczy.
I nagle, wbrew samej sobie, wybuchła niepohamowanym śmiechem. Śmiała się długo, nie mogąc złapać tchu. No proszę, przemknęło jej przez myśl, w jakie ładne piórka można ubrać prawdę. Jak ślicznie to brzmi… I przecież nie skłamała. Ani razu. Ale życie nauczyło ją, ze słowa to tylko symbole, którymi można żonglować do woli.
- Przepraszam – mruknęła, wycierając z kącików oczu łzy rozbawienia – Ale coś mi się przypomniało. No, ale mniejsza. Widzicie panowie tą tam, o, szmaragdową ścianę lasu majaczącą na naszej drodze? Tam idziemy.
 
__________________
Tyger! Tyger! burning bright
In the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
Yen jest offline