Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 21:22   #86
Yen
 
Reputacja: 1 Yen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodze
Pokiwała głową.
- Przez pierwszy fragment puszczy możemy jeszcze jechać konno, jednak później trzeba będzie iść pieszo. Jak już mówiłam, to nie gościniec. Drogi są momentami tak wąskie, że ich nie widać - zachichotała powtórnie, odwzajemniając uśmiech - Ale bez obaw, znam je na pamięć. Nie zgubimy się.
Ziewnęła głęboko, przypominając sobie niespodziewanie, że nie spała od dwóch dni. Mam nadzieję, że szybko zrobimy postój - westchnęła w myślach, opierając się o koński kark.
- Ale nudno - mruknęła - Co prawda, dopiero leśna część gościńca najeżona jest bandytami, ale takich pustek nie widziałam dawno. Co to za nagła fala uczciwości? Niezbyt przystaje do dzisiejszych realiów.
 
__________________
Tyger! Tyger! burning bright
In the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
Yen jest offline