Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 11:57   #3
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Ninetongues - Wow. Jak na kogoś kto mieni sie Genialnym Twórca Nowych Wielkich Światów RPG Twoja opinia w tym temacie jest skrajnie ograniczona i konserwatywna. Mały szok przeżyłem.
Bierz Aurore i twórz wyczesane mody do NVN2, a z mojej strony Wiedźmin poprzez to, że nie idzie zupełnie ślepo w standardy i bierze pod uwagę coś takiego jak specyfika Świata Wiedźmińskiego ma u mnie wielkiego plusa.
Czy czytałeś gdzieś w Wiedźminie, aby Geralt zmieniał pancerz albo znalazł gdzieś jakiś wypasiony miecz i wziął sobie, a stery wyrzucił??
Cieszę się, że Wiedźmin nie ma za wiele wspólnego z Dedekami - choćby Tobie się to nie podobało.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem