Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 13:09   #464
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Exclamation

więęęęęc [tak typowe dla mnie 'więc'XD]

OSZTMDP - Ostatnie słowo z tytułu mojego dzisiejszegp posta [wtedy] czyli 'Ketchup'

gdyby ktoś chciał skopac Ritha, feel free to try;> > kod MJTM

Ważne;
Kolejny mój post będzie ostatnim w formalnej 'dwójce', zaś wasze posty po nim zakończą częśc 2 ostatecznie Z owej racji i z braku czasu mojego + graczy, mój następny post będzie w ten piątek/czwartek ewentualnie! Pliiiiis do tego czasu żeby każdy wyprodukował coś, aby nie było w piątek "dam post jutro!" bo wyjeżdżam w góry do poniedziałku!!!!! ;/

pozdrawiam drużynę!

PS > aaa, i żeby nie było że utożsamiam się z Almanakh -_-# NIE robię tego XD tak mi się rąbnęło imię tej postaci, miała pozostac jako legenda z księgi którą Astaroth czytał XD no ale wiaodmo- NIC nie idzie wg mojego planu sesji XD więc macie zaszczyt ją spotkac XD
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 08-10-2007 o 14:31.
Almena jest offline