Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 17:58   #7
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Yarot pisał już do mnie PW, lecz nie jestem pewien który z Mistrzów czułby się najlepiej w tych klimatach i dlatego właśnie chciałbym, żeby któryś z MG-nauczycieli sam zdecydował się na prowadzenie mnie (jeżeli takowy się znajdzie :P), a nie ja z wysunięciem prośby. Mogę napisać do Kutaka, Redone, Yarota i poprosić kogoś, ale nie wiem czy akurat MG, do którego napiszę, będzie czuł się dobrze w świecie, który chciałbym poprowadzić i nie wiem przede wszystkim czy któryś MG chciałby mnie poprowadzić, a to są dwie podstawowe sprawy

Kierując się wskazówkami Tammo, zamieszczę kilka dodatkowych informacji.
Jak już mówiłem świat będzie całkowicie autorski (czyt. mój), ale nie mam jeszcze go dopracowanego w najmniejszych szczegółach, więc ułatwiłbym sobie sprawę, zamieszczając sporo elementów z DnD, takich jak np. Magię.

Dark Fantasy odpada, gdyż nie gustuję w tym stylu i przeczytałem tylko jedną serię z właśnie tym klimatem.
Sesja najbardziej zbliżona miałaby być do DnD.
Coś typu Lost całkowicie odpada, gdyż bohaterowie mieliby jasno postawiony cel z możliwościami wykonywania misji pobocznych, a aura tajemniczości całej sesji mi nie odpowiada, ponieważ:
a) trzeba ją umieć zbudować i podtrzymać, a nieumiejętnie prowadzona może doprowadzić do upadku sesji
b) nie przepadam za sesjami tego typu
Byłoby coś z Indiany Jonesa, ale tylko drobne szczególiki. Na pewno chciałbym, żeby było tam coś ze spektakularnych ucieczek "z czymśtam przed czymśtam"
Z wieloma elementami chciałbym zbliżyć się do Dragonlance'a.
Ogólnie rzecz ujmując chciałbym zrobić sesję w świecie najbardziej zbliżonym do światów DnD z naciskiem na DL i FR.

Czy o to chodziło?

EDIT: Całkowita wygrana skończy się dołączeniem do mojego Panteonu Bogów
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 08-10-2007 o 19:47.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem