WÄ…tek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 22:46   #10
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Żeby nie grzęznąć w zarzucaniu się pseudo argumentami i cytatami.
Ja lubie Mafie. Podoba mi sie taki gameplay, fabula i klimat. Nie przepadam za GTA3 i dalsze (ta >wolność< psuje mi zabawę, bo sprawia, że cała zabawa jest miałka jak dla mnie). Jednakże uważam GTA
3 i dlasze za ŚWIETNE GRY, jedne z najlepszych, klasykę i kamień milowy.

Do czego zmierzam. Jeśli Wiedźmin nie zawiedzie, okaże się DOBRĄ GRĄ, ale prawdopodobnie nie dla Ciebie (skoro tak duży nacisk kładziesz na >wolność<).
Osobiście wolę THIEFa, MAFIE, BLADE RUNNERa, od klasyki erpegie (poza falloutem).

I jeden niski argument. Nie rozumiem też Twojego śmiechu gdy pada nazwa BG. Jest to klasyk, dla wielu jeden z najlepszych epregie, dodatkowo całkowicie podpadający pod Twoją opisana wizję 'dobrego' erpega. O co common? Możesz wyjaśnić dokładnie na czym polega Twój argument jeśli już wiadomo, że masz ODMIENNĄ WIZJĘ od pozostałych dyskutantów.

A co do krytyki Świata Wiedźmina. Nie podoba Ci się świat i bycie wiedźminem Geraltem, nie podoba Ci się koncepcja wolności w zapowiadanej grze - czy umiesz sensownie wyjaśnić po co zakładasz taki topik skoro nic Ci się nie podoba? Żeby sobie pofechtować na 'argumenty' na forum gdzie można się spodziewać sympatyków Świata Wiedźmina?

Modedit
Widzę dwie możliwości. Albo zniżacie ton, albo zamykamy temacik o grze, o której warto podyskutować.
fleischman
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 08-10-2007 o 22:56.
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem