Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2007, 09:07   #11
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Ja czekam na tą grę z trzęsącymi się rączkami
Faktycznie, mógłby być inny wiedźmin, taki własny, ale od biedy Geralt z amnezją też mi pasuje Ta amnezja pozwala na dowolne wybory nie oglądając się na charakter Geralta z sagi.
Twórcy chwalą się, że zadania mają różne możliwe rozwiązania,a działania dalekosiężne skutki. I że gra ma trzy możliwe zakończenia (dla mnie wypas) Nie oczekuję więcej od cRPG. Jestem fanem serii BG, szczególnie BG II, gdzie mam dobrą fabułę i dużo możliwych wyborów po drodze, ale akcja jest skondensowana. Nie ma bezsensownego szlajania się bez celu. Nie przemówił do mnie dla przykładu Morrowind. Co z tego, że mogłem rozszabrować talerze, sztućce, garnki, itp. Albo mogłem iść gdzie oczy poniosą.
Za duża swoboda w cRPG nie jest dobra bo się szybko nudzi. System gdzie przenosimy się jedynie do kluczowych lokacji (BG II, Fallout) podoba mi się najbardziej - nie wiem jak to będzie w Wiedźminie.

Co do ekwipunku - wiedźmin jest wąsko wyspecjalizowanym zbrojnym. Używa tylko dwóch mieczy. Nie posługuje się bronią miotaną. Nie używa pancerzy by mieć swobodę ruchu. Wiem o tym i niczego innego się nie spodziewam
 
Szarik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem