Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2007, 20:20   #111
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Astaroth, zaszły nieścisłości i MG musiał trochę zmienić to co się wydarzyło, bo nie dałby rady połączyć to co wszyscy napisaliśmy (jeżeli dobrze zrozumiałem), ale chodzi mi co innego.
Ludzie, chcecie coś kupić to dawajcie tutaj co chcecie kupić albo napiszcie posty z odpowiedzią na moje pytanie. Jest ono w moim poprzednim albo dwa posty temu.
Chcę wiedzieć co chcecie kupić, bo po co edytować post jak można od razu napisać o co biega.
Czyli tak, proszę o:
-przedmioty jakie chcecie kupić i pieniądze na to (oczywiście jeżeli coś chcecie)
W tym poście dam człowiekowi pieniądze, złożę zamówienie i pójdę z nim, chowając się gdzieś.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 09-10-2007 o 20:22.
Alaron Elessedil jest offline