Wątek: Nietypowe hobby
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-10-2007, 22:51   #8
MrYasiuPL
 
Reputacja: 1 MrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputacjęMrYasiuPL ma wspaniałą reputację
Bożę! Angrod! Jesteś góralem? Ja bym w życiu nie zrobił czegoś podobnego! Świetne...
A więc ja mam dosyć nietypowe 2:
Makiety-robię makiety i to całkiem niezłe. Z masy solnej, tektóry, drewna, balsy, posypek, kamieni.... ze wszstkiego! Niewiele osób to robi ale duuuużo więcej niż inne nietypowe rzeczy.
Machanizmy-lubię rozbrajać różne dziwne "wynalazki". Np. kilka baterii, diodek, kabelki, radio i efekt gitarowy. Zrobiłem z tego coś takiego: podłączasz do kontaktu kabelki naciskasz przycisk i zapala się światełko. Może to odtwarzać kasety dodając do nich dziwaczne dźwięki. Wszystko k dopóki coś się nie popsóło i nie wywaliło korków. To był jeden przykład, robiłem też inne rzeczy ale zwykle są bez sensu. ;]
Zbieranie kluczy-poprostu lubię zbierać klucze! Mam pęczek na którym jest z 50. Fajne wrażenie jak znajdzie się jakąś kłódkę czy drzwi do blku i kilka z nich w miarę pasuje....
 
MrYasiuPL jest offline