Wątek: Nietypowe hobby
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 11:03   #11
Szarik
 
Reputacja: 1 Szarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłośćSzarik ma wspaniałą przyszłość
Sprawdziłem, moje zainteresowania w skali tego forum są dosyć unikalne Chociaż normalnie bawi się w te rzeczy sporo osób ale i równie dużo puka się w czoło.
Otóż są to wspinaczka i nurkowanie, ale traktowane bardziej turystycznie niż wyczynowo. Ze wspinaczką zaczynałem ze statyczną liną sztywną jak koci ogon i kilkoma karabinkami wycyganionymi od strażaków Oj, było to dawno i dzisiaj się zastanawiam, jak to się stało, że się wtedy nie zabiłem...
Oba te sporty dostarczają ogromnej ilości wrażeń estetycznych. Zarówno wysoko w górach jak i głęboko pod wodą są niesamowite widoki, aż człowiek czasami zapomina oddychać Jeżeli chcecie to też wrzucę tu kilka autorskich fotek.

Kiedyś też mocno interesowałem się fotografią - dziś brakuje na to czasu... Nie chce ktoś kompletnej ciemni do zdjęć czarnobiałych?
 
Szarik jest offline