Wątek: the Witcher
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 21:22   #12
Eltharion
 
Eltharion's Avatar
 
Reputacja: 1 Eltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodze
mmmmm ... Wiedźminek! ... powiem tyle ... CZEKAM!! .... Tak samo jak ciebie Ninetongues irytują mnie pewne sprawy. Mianowicie:

- nie ma "normalnej" walki ( takiej jak jest w innych grach tego typu). Nie mam co do tego dobrych przeczuć. No ale przekonamy się jak to będzie.

- jak już wspomniano brak opcji tworzenia własnego wiedźmina.

- Ostatnie zastrzeżenie to, że oczywiście jak zwykle data premiery jest coraz później !!

Ogółem moim zdaniem gra zapowiada się wyśmienicie, ale na razie muszę się martwić jak tu zmienić 512 Mega RAM na 1 Giga :P ... w każdym razie myślę że warto wydać na to pieniądze tym bardziej że czeka na nas jeszcze assassin's creed :>
 
__________________
"Jeśli nie nakłonię niebios, poruszę piekło"

gg: 7219074 :)
Eltharion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem