Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 18:54   #85
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
czy karta z Warhammera jest wymagana? Jeżeli tak to czy mógłbym dostać jakieś pomoce albo adresu stron z takimi kartami bo nie jestem w posiadaniu podręcznika. CHciałbym zagrać akolitę Sigmara, moją ulubioną profesję z Warhammera ( jeżeli jeszcze nie jest zajęta)
Z kartą nie ma problemu. Najpierw wyślij historię.

Cytat:
Napisał kset Zobacz post
Marienburgn - świetne miejsce dla moich badań.
Nie jestem "przeciwnikiem" ludzi, wręcz przeciwnie ich towarzystwo daje mi wspaniałą okazje do bliższego poznania.
Co do statystyk alias umiejętności itp. to wyszło tak dlatego, że nie mam podręcznika do II edycji, nie wiem więc co moge a co nie mogę wziąść i tu licze na pomoc mg.

A co do 5 magi to wkradł sie błąd, najprawdopodobniej przy odczycie statystyk. bo wkleilem je tak jak potrafie do gg nie rozsuwając całości. Sorki za kłopot postaram się je wkleić jeszcze raz.
Jak wyżej. Karta postaci nie jest problemem - potrafiłbym wyczochrać taka sam dla ciebie w czasie około minuty.

Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Małe pytanie chodzi ci o ten największy port starego świata czy może o inne miasto bo Marienburgu leży w Jałowej Krainie a nie w Averlandzie. Dwa różne krańce powiedzmy dla ułatwienia Imperium.
Drobna pomyłka literowa - chodzi o Magdeburg. Sprawdziłbyś w sesji, a nie się czepiał szczegółów. W końcu było już dość późno kiedy to pisałem.