Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-10-2007, 22:16   #2
Idrith
 
Reputacja: 1 Idrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skał
Podczas przemowy Lena przypatrywała się mężczyźnie ze złośliwym uśmieszkiem i nieruchomo utkwionymi w jego twarzy oczami. Gdy skończył tyradę, leniwym ruchem ręki rozłożyła wachlarz i poczęła się wachlować, nie spuszczając z niego wzroku. Kolejnym teatralnym, wolnym ruchem poprawiła kosmyk włosów opadający na czoło i odezwała się głębokim głosem.
- Tak, mam bardzo wiele pytań. Między innymi kto uczył cię etykiety i kultury , drogi Jean Picard. Myślałam że do szlachetnie urodzonych kobiet zwraca się należnym im tytułem, ale widocznie myliłam się, gdyż jak widzę zapanowały tu iście prowincjonalne obyczaje. – kobieta westchnęła ostentacyjnie, robiąc długą pauzę ,po czym złożyła wachlarz.
- Ale przejdźmy do rzeczy. Myślę że to niedopatrzenie twoich przełożonych że zapomnieli poinformować cię, że to co właśnie mi przekazałeś może wzbudzić we mnie tylko śmiech.- jakby na potwierdzenie swych słów zaśmiała się krótko, jednak jej oczu nie opuszczała złośliwość. – Oczywiście, doskonale wiem o zamachu, jednak mam nadzieje że masz świadomość że to w waszej gestii leży przygotowanie dla mnie ”papierkowej roboty”- informacje, fakty, listy znajomych Lucjusza itd., przecież macie swoją siatkę, nieprawdaż? – kobieta mówiąc, ze zniecierpliwieniem gniotła wachlarz. Zaczynała się nudzić.
- I na koniec...- zniżyła głos, nachylając się nieco w stronę rozmówcy. - ..czy masz mnie za idiotkę,myśląc że podejmę się rozwiązania jakiejkolwiek sprawy bez stosownych funduszy na rzecz misji? O wynagrodzeniu nie wspominając? – Lena przez chwilę wpatrywała się w Jeana, po czym rozparła się wygodnie w fotelu.
 

Ostatnio edytowane przez Idrith : 13-10-2007 o 20:46.
Idrith jest offline