Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 11:37   #469
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
MJTM - Miesiąc jaki teraz mamy XD czyli październik;p

No dobra, dałam post, wyjeżdżam do poniedziałku

Nie muszę chyba dodawać, że przejście przez bramę jest warunkiem kontynuowania gry! Dlatego też osoby, które zostają, proszę o zakończenie swojego posta informacją o tym, że wchodzicie w portal

Do poniedziałku/wtorku macie czas, możecie sobie pogadać, np. z Waldorffem naprawdę byłoby fajnie, gdybyście, zwłaszcza Astaroth i Vriess, pogadali z nim trochę na temat tego, co się wydarzyło po tym, jak Waldorff został porwany reszta zaś może zrelacjonować mu pokrótce co się działo od czasu kiedy przybyliście na tropikalną wyspę każda postać na pewno inaczej odbierała wszystkie wydarzenia, i takie zestawienie różnych komentów byłoby bardzo fajne

Chaos, jeden wielki chaos XD ale tak bywa jakoś poskładamy ten bałagan;p

Tak więc, migruję w góry. Wracam i zaczynamy część 2,5XD będzie ona też swoistą próbą – jeśli pewne osoby nadal będą dawały 1 post na tydzień, 2 tygodnie, do części 3 niestety się nie dostaną. Drużyna ma takich towarzyszy serdecznie dosyć, a MG ma dosyć wiadomości typu; napisz mi dokładnie co się dzieje bo nie było mnie 3 tygodnie i nie wiem co się dzieje. Pół biedy gdyby po tej przerwie wrócił taki gracz i pisał, ale sytuacje typu przerwa-post-przerwa-post są drażniące.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline