Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 16:01   #183
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Być może coś zmienię, jednak będą to zmiany bardziej psychologiczne niż zmiany wyglądu jako takiego. To cud, że udało mi się dziś w tych godzinach napisać posta, jeszcze go poprawić i wkleić chciałem zaznaczyć swą obecność w sesji, kolejne będą bardziej dopracowane i jeszcze zdążę się odezwać do towarzyszy
Przepraszam MG za błędy w interpunkcji które skutecznie mi wypunktował, dotychczas zwyczajnie nie zwracałem na to najmniejszej uwagi, od teraz będę.
Postać Akito uważam za fajną, rzeczywiście szkoda by ją było "marnować" jako bohatera kierowanego przez MG, tym bardziej , że tyle się przy niej napracował... Raz jeszcze dzięki za przyjęcie mnie do sesji, z pewnością szykuje się ( lub już jest przednia zabawa.
Pozdrawiam
 
Eliasz jest offline